Otěhotnění během menstruace. Je to vůbec možné?

olivie
23. led 2007

Ahoj holky,
včera jsme v práci narazili na téma děti a jedna kolegyně pronesla zajímavou věc.Dlouho se prý snažili o mimi a nakonec to zkusili v době její menstruace a prý to vyšlo.No nakonec kde jinde bych se měla o toto téma podělit a kde jinde bych našla spoustu názorů ať kladných či jiných...
A tak se ptám : co si o tom myslíte.Je to vůbec možné??
Jedna kamarádka mi říkala že jí to už pár lidiček taky řeklo ?????

cibule
13. črc 2007

Jsem tu nová ale chci jen říct, že právě já jsem dítě, které bylo počato při menstruaci 🙂 Takže to určitě jde. Mamka si myslela, že při měsíčkách nemůže otěhotnět a bylo velmi překvapená, když ve svých 36 letech čekala mě 😲

prdecek
13. črc 2007

ahoj holky,
můžu vám říct, že vedle sousedka počala dítě přes MS a její dcera taky!!! jinak jim to nešlo!!! taky jsem to tento měsíc zkusila tak uvidím!!!

kristynaw
13. črc 2007

tomu nerozumim,ty jsi nemela dva mesice menses a az po tom jsi otehotnela?to prece nejde,to uz by jsi musel abyt tehu od toho dubna

terezita
13. črc 2007

ahojte, no tedkon koukam na ty stranky s jonasovou metodou a jsem celkem paf, bo se mi jeho udaj naprosto dokonale trefil k me predpokladane ovulce.. a to se tam nikde nepta na datum posledni MS..
nikdy bych neverila, ze to jde vypocitat pouze a jen podle data narozeni, no ale co, kazdopadne to takhle tenhle mesic zkusime a uvidime.. 😀 😀

prdecek
13. črc 2007

jake jsou ty stranky jonase prosim???

terezita
13. črc 2007

http://www.leichte.info/fuer_Frauen/kosmobiolog...
byl na to odkaz na zacatku. ale je to v nemcine.. 😉

prdecek
14. črc 2007

díky

catrin1
14. črc 2007

kristynaw:mozes otehotnet aj ked nemas menstruaciu ale je tam mala pravdepodobnost...

poleva
14. črc 2007

je lepšie v prvých dňoch alebo pred koncom alebo je to jedno...samozrejme milovať sa...

nikusska11
14. črc 2007

catrin možem sa ta spytat nieco.už si bola u gyn

catrin1
15. črc 2007

nikusska11 no hej uz som bola minuly tyzden a povedal mi ze som v 5 tt...

mirettim
15. črc 2007

ahojte.mate niektora skusenosti s otehotnenim pocas toho ze beriete HAk, teda v sedemdnovej pavze..? mavam dost jasne priznaky a ked som si urobila test nevislo nic...to bolo ale asi tak pred 2 mesiacmi...zatial mi mrcha prisla ale priznaky ostali ..idem si urobit este jeden test a uvidim,

dulinek
15. črc 2007

mirettim:
zajimava otazka, ale myslim, ze pokud si brala spravne HA, tak by si mela byt urcite prod pocetim chranena i v sedmidenní pauze.
stalo se ti neco podobneho? 😕

gedren
15. črc 2007

Jen vam sem nakukuju, spocitala jsem si tu Jonasovu tabulku a teda Helenku jsmepodle ni vubec zplodit nemeli ;))

Co se tyce tech tehu priznaku pri HAK, to neni nic divneho, HAK funguje na principu toho, ze v telu navodi iluzi, ze je tehotne, aby se zablokovala ovulace. No a kazde telo na to, ze si mysli, ze je tehotne, reaguje jinak (tloustnuti, plet, zmena nalad, zmena chuti na sex..), tudiz i klasicke tehotenske priznaky jsou mozne.

dulinek
15. črc 2007

gedren:
jj, jonáš je spolehlivej ve větší míře jen tehdy, když se ti jeho kosmická ovulace shoduje s tou biologickou 😀 , takže asi tak

hanka.
22. říj 2007
strouzek
23. říj 2007

zdravím všechny snažilky, já zkušenost s otěhotněním běhěm menzes nemám ale moje švagrová byla 3x těhu a z toho 2x se jim to podařilo když měla menstruaci.pro ty co pochybují že to může tak jisto vědět,s bráchou se viděla jednou za měsíc a zrovna tehdy se jim to podařilo. no tak asi na tom něco bude.

suzanna
30. říj 2007

Holky ja myslim,ze otehotnet jako pri MS jde,ale mysim,ze je to tim,ze spermie preziji v pochve i 5 dni a kdyz nektera zena ovuluje 8-10den cyklu tak je to celkem jasne 🙂

kupska2
30. říj 2007

holky to je dobre tema,nekde jsem cetla od pani dr,ze to mozne je,ze muze byt vice vajicek vypusteno,a proto i oplodneno

kupska2
30. říj 2007

jo a ma kamaradka otehotnela na konci ms,

wladka
30. říj 2007

ja som otehotnela na 5den menstruacie.. menzes mi trval 7dni 😉

kupska2
30. říj 2007

ja jsi prost myslim,ze to urco jde 🙂 🙂 🙂

kupska2
30. říj 2007

no sice chudak manzel,ale za skousku nikdo nic neda 😀

macc
31. říj 2007

teda holky, já to nechápu, ale fakt to vypadá, že mi ta tabulka sedí i na měření BT 😕

maryloou77
6. lis 2007

no aj moja mamina otehotnela pocas menzesu, myslim ze obcas je to asi mozne, a hlavne ked tu citam metodu jonasa a mojzisovej tak mi je jasne ze zazraky sa deju 😀 😀 😀

k.bett
7. lis 2007

ahoj holky, ja jsem mela MS 26.10 a prvni ovul. test jsem si delala 5.11 byla tam druha carka ale slabsi nez ta testovaci(ale vedle ty carky byla jakoby rozmazana barva) 6. 11 jsem si delala dalsi ze zvedavosti a uplne cistej, tak to teda znamena ze jsem mela ovulaci nakonci MS, kdyz uz jsem jen spinila, nebo ne?No s manzelem jsme spolu spali 4.11 tak nevim jestli je tady pravdepodobnost otehotneni, manzel ma spatny spermiogram, tak by si s tim ty spermie asi vubec neporadili, ne?? ☹ 🙂

elennka
7. lis 2007

V době menstruace se dá otěhotnět, je to u žen které mají velice brzo ovulku, stejně jako se dá otehotnět před menstruací/ to je u žen, kde je ovu později a je krátká druhá fáze cyklu- většinou u dlouhých cyklů/. Mě řekla PA, že každá žena je unikum a jinak funguje..
Jinak všem pěkný den

gulocka
21. lis 2007

baby ja mam taku otazku, verim tomu ze sa to da aj inokedy ako v strede cyklu. Hlavne teraz ked som s priatelom nebola nejaky cas a boli sme spolu potom den pred MS teda v 27/28DC a na 2. den prisla. Lenze teraz som 14DC a mam zaludok na vode, boli ma v okoli vajecnikov raz na jednej potom na druhej strane a to obcas dost intenzivne, predvcerom ma boleli krizea trochu dnes. Prsia ani nic ine zatial neevidujem. Tak teraz hutam ci by sa mohlo podarit a ak ano, nemozu tie spermie nejak pocas MS zo zeny vyplavat? Lebo to som sa nikde nedocitala, teda ako je to mozne?
pre info nemeriam si BT ani netusim kedy ovulku mam a cykly mam 28 dnove.

vikvik
21. lis 2007

ja mam v brisku miminko, ktere jsme pocali 37dne meho 31dnoveho cyklu ;) mozne je holky fakt vsechno 😀

lynn77
21. lis 2007

ahoj, no me by teda docela zajimalo, jak muzete vedet, kdy jste presne pocali, resp. pokud tvrdite, ze presne vite, ze jste pocali v prubehu menstruace, den pred menstruaci nebo dne po menstruaci. To jste jako cely cyklus nemeli jiny pohlavni styk, pri kterem byste mohli teoreticky otehotnet? Samozrejme tim se nesnazim vyvratit, ze neni mozne otehothnet i v jine casti cyklu, jen mi prijde divne, ze to spousta lidi tvrdi, ze vi kdy pocali. Ja vim je jiste, ze pokud s budu milovat vic nez 2x za mesic, tak je sance na jeden ze dvou dni 50% a pak se ta sance snizuje.

vikvik, 37. den 31 denniho cyklu je uz fakt sila, pevne doufam, ze si to chtela napsat naopak.