Otěhotnění během menstruace. Je to vůbec možné?

olivie
23. led 2007

Ahoj holky,
včera jsme v práci narazili na téma děti a jedna kolegyně pronesla zajímavou věc.Dlouho se prý snažili o mimi a nakonec to zkusili v době její menstruace a prý to vyšlo.No nakonec kde jinde bych se měla o toto téma podělit a kde jinde bych našla spoustu názorů ať kladných či jiných...
A tak se ptám : co si o tom myslíte.Je to vůbec možné??
Jedna kamarádka mi říkala že jí to už pár lidiček taky řeklo ?????

ninka1234
23. led 2007

ahoj olivia je to možne obidve moje deti sme splodili počas menštruacie taktiež sa nám dlho nedarilo tak nám lekár poradil aby sme to skusili a vyšlo to

gabbi
23. led 2007

Dobre rano Olivie.
Rekla bych, ze teoreticky to mozne neni...ale vis jak to je....zazraky se deji. Jestli by to byla pravda...tak chudak manzel...si neodpocine ani behem MS🙂 😀

marinka
23. led 2007

Olivie, je to možné, když ovu spadá na období MS, cože je vzácné, ale stává se to, ne každá žena má ovulaci v půlce cyklu. Ale rozhodně se to stát může! 🙂

gabbi
23. led 2007

Holky MS je za dverma, ale odted to pro me nic neznamena 😀 😀 😀

bubonic
23. led 2007

olivia, ja som zasa opačný prípad - tehotná bez menštruácie. takže hold aj to sa stáva 😀

olivie
autor
23. led 2007

No holky je to zajímavé - je vidět že příroda je mocná......To co píše ninka je tedy pozoruhodné......a překvapuje mě že to poradil lékař.

lucerita
23. led 2007

skusili ste Dr. Jonasa a jeho rozpis? Kamoske aj mne to zafungovalo na prvykrat, neviem, ci to bolo len to, ale vyslo to a to sme sa kazda predtym snazili dost dlho. Unho tiez vypocet moze padnut na menstruaciu, riadi sa astrologickymi vypoctami. jeho mail: centrum@jonas.com tel.: 035/ 6595 127

beruschka
25. led 2007

Ahoj holky, nevim, jestli jsem tu spravne, ale i tak mi to neda se nezeptat..da se tedy otehotnet i den pred terminem menstruace? Mate i s timto zkusenost?

emjee
25. led 2007

beruschka ano da sa

zuzana30
25. led 2007

Ahojte dievcata,
ja uz jedno dieta mam, ale nie som si ista, ci sme ho splodili pocas menstruacie.
Ale teraz sa snazime o druhe uz zaciname 4. cyklus a zatial sa nedari.
Takze som tiez pisala Dr. Jonasovi, rozpis mam doma a podla toho co tam je,
tak moje sance su kazdy druhy mesiac, pocnuc februarom. A to v dni pred akoze ocakavanou ovulaciou.
Lucerita, chcem sa ta opytat, bolo to tak pri prvom dietati? Mne druhe predpovedal dievcatko a to sa mi da splodit len kazdy druhy mesiac.

kacabacka
26. led 2007

lucerita + zuzana: je ten výpočet od Dr. Jonáše za nějaký poplatek? Zasílá ho mailem, nebo jak to chodí a co vše vypočítá?

zuzana30
26. led 2007

Ahoj kabacka: Dr. Jonas robi velky a maly vypocet. Velky je za 600,- SK a maly je za 450,- Sk. Na velky musis vediet cas narodenia presne do 4. minut.
Centrum Jonas International
Poslu ti dotaznik, zaplatis postovou poukazkou, ktoru prilozis k dotazniku, ked im to pride, tak do 2 dni to mas spät.
Ak chces prve dieta, tak ti urci plodne dni v mesiaci a konkretne pohlavie podla datumu pocatia. Môzes si vybrat, ci chces chlapca alebo dievca, pri druhom dietati uz je pohlavie urcene podla toho prveho, to ti napise on. A zase ti uvedie datumy na 1 rok kedy je najvacsia sanca splodit dieta podla urceneho pohlavia. Ja to este len idem skusit vo februari mam plodne dni tak som zvedava.

kacabacka
26. led 2007

Zuzana: a jak víš, že to funguje, že to neni nějakej podfukář? Posílat na Slovensko se mi to asi nevyplatí....co?

kacabacka
26. led 2007

zuzana: plodné dny si přece můžeš vypočítat sama ne? Je to převážně ve dnech ovulace před a po ní, nebo se mýlim?

romana27
26. led 2007

Pan Jonáš je uznávaná kapacita 😉

kacabacka
26. led 2007

romana27: aha, ale jestli si můžeš ty plodný dny vypočítat sama, tak on ti naplánuje stejně jen ty dny, kdy počneš holku nebo kluka ne? Když je ti to jedno, tak se na něj obracet nemusíš. A on bydlí na Slovensku?

majmuna
26. led 2007

Romco mas s nim zkusenost?Ja teda mam vypocet z netu ale uz to vsude blokujou a chtej penizky..Tento mesic to vyzkousime a pak nas ceka prvni inseminace 😔

romana27
26. led 2007

kacabacka jasně, ale tak on se tím zabývá několik snad i desítek let.

Já s ním nemám zkušenost, otěhotněla jsem třetí cyklus snažení a to 10. den cyklu, lépe řečeno sex v tomto dni 🙂 a povedlo se.

majmuno tak to je mi líto, snad to vyjde i bez toho. Mě můj gynekolog říkal mít sex mezi 12.-16. dnem cyklu, ale to počítal asi ten 28denní. Já ho měla 25 dní, tak možná proto se to povedlo, nevím. Držím palečky.

nikitazak
26. led 2007

ahoj holky, na teto adrese si plodne dny dle Jonase muzete vypocitat samy azdarma-sedi to, vypracovaval mi to i astrolog a data jsou shodna.
Dr. Jonáše, tak tady je bohužel německá stránka na jejich výpočet: zadáte jen datum a hodinu narození a zatrhnete možnost "Ich will schwanger werden.":
http://www.leichte.info/fuer_Frauen/kosmobiolog...

majmuna
26. led 2007

Ja mam 26-28 dni .Ten vypocet mam na 1.2 tak tehulko drz palecky!Spadnul ze me strach mam totiz vsechna vysetreni a nenasel se zadny problem...Snad to pomuze....Toho prvniho budu 13 den cyklu tak uvidime 😀

romana27
26. led 2007

majmu neboj, to půjde, musí!!! 🙂

majmuna
26. led 2007

Diky Romco Nikito me se tenhle vypocet taky shoduje s Jonasem!Vychazi mi holcicka...tu si preju 😀

romana27
26. led 2007

no vidíš, určitě to půjde a budeš mít krásnou breberušku 🙂

nikitazak
26. led 2007

majmuna: me ted vychazi taky holcicka, zrovna tyhle dny, tak jsme si vzali dovolenoua stravili ji v posteli🙂) Jednoho spravnackyho kluka uz mam, tak by to chtelo tu holcicku, aby to doma bylo dva na dve🙂) vyrovnane sily 😉

majmuna
26. led 2007

Jejej tak to je super!U nas to nedodrzime na hodinu presne ale ver a vira....tak to treba klapne 😀 Nejak porad doufam ze to musi jit i prirozene.Jen si ale nechci vycitat ze jsem cekala ☹ Je mi30 😅 Jo a preju samou radost z chlapecka!

kacabacka
26. led 2007

hm, akorát, že mě se tam nevejde jméno i s příjmením, jo a má to být příjmení rodné, nebo provdané?

kacabacka
26. led 2007

a co je uhrzweit? to je ten čas narození?

tinax
26. led 2007

mne to podla tabulky vychaza na tento vikend 😉 Ale mam uz 20DC tak by som sa cudovala. ale za pokus clovek nic neda. 😉 Kacabacka, meno tam nemusis davat. 😉

majmuna
26. led 2007

Jo jo 😀