Otěhotnění pomocí kineziologie. Povedlo se?

orchidejka
23. lis 2009

Ahoj holky, chci se vás zeptat, jestli jste byla některá z vás na kineziologii protože jste nemohly otěhotnět. A jak to dopadlo? Jaké máte s kineziologií zkušenosti? A máte dobré reference na někoho? Nebo raději věřit lékařům a "šarlatánům" se velkým obloukem vyhýbat?

saralinda
23. lis 2009

Orchidejka, kineziologii jsem zkusila (jen 1 sezení) a těhule zatím nejsem. Ale je pravda, že u mě brání otěhotnění více faktorů a rozhodně nejsem případ idiopatické neplodnosti.

orchidejka
autor
23. lis 2009

saralinda: a co se tam řeší??? To ti najde nějaký blok třeba z dětství, odstraní ho a pak se otěhotní??? Já si to totiž neumím dost dobře představit. Docela jsem se do toho ponořila, celý víkend jsem hledala články o kineziologii...

jaspina
23. lis 2009

Já tam mám jít tento pátek. Ale jdu tam kvůli migrénám a jsem hrozně zvědavá! Moc nevěřím tomu, že mi od nich pomůže, ale jsem fakt zvědavá jak to funguje 😉

saralinda
23. lis 2009

jj, hledá se blok, třeba i z děttví nebo i z prenatálního vývoje aten se odstarní. Ale člověk může mít takových bloků hodně 😢

saralinda
23. lis 2009

Moje sestřenka byna párkrát na kineziologii jako dítě. Byla hodně fixovaná na matku a neudělala bez ní ani krok. Vyřešila si tam blok ještě z bříška (je z dvojčat - ta 2., utlačovanější) a hned po 1. sezení se stala hodně samostatná a byla schopná jet na víkend na soustředění a tak. Té to určitě hodně pomohlo.

len
23. lis 2009

A nebo onen blok nemusí být zdaleka jedinou příčinou, proč se nedaří... Mně o kineziologii vyprávěla psycholožka, ale popravdě jsem teda do téhle fáze zatím nedospěla, nemám na to ty správný buňky a na takovýhle věci holt nejsem. Ale určitě to není metoda k otěhotnění (leda by byl kineziolog pohledný mladý muž 😀 ), "jenom" k tomu, aby si to člověk pořádně porovnal v hlavě. 99 % neplodnosti je prostě způsobeno něčím daleko prozaičtějším než je blok z dětství 😒 Ale pokud to někomu pomůže trochu líp se srovnat a srozumět sám se sebou, tak proč ne 🙂

orchidejka
autor
23. lis 2009

jaspina: určo jim řekni i o těhotnění, když už tam budeš, tak zkus říct maximum...někdě jsem četla, že tam musíš jít s tím, že to pomůže, že když tam jdeš s tím, že tomu nevěříš,tak to nepomůže.
saralinda: a to ti dělala pomocí svalového tesu - jakože tě držela za ruce a něco se ptala? Já četla, že se to tak dělá. A ještě se chci zeptat, když ti našla nějaké ty bloky, tak pracuješ na jejich odstranění?
začíná mě to čím dál víc zajímat. Mrknu se na ostravsku, jestli tu někdo takový je...
Holky, a kde jste na kineziologii byly nebo kam se chystáte, můžete mi prosím poslat kontakt? Klidně i v praze, kdyby to mělo pomoci, udělám si výlet 🙂

orchidejka
autor
23. lis 2009

len: já vím, jen kineziologie k otěhotnění nestačí, ale jak píšeš, všechno je v hlavě a stačilo by mi, kdyby mě někdo jen nasměroval správným směrem a upozornil na to co dělám špatně, možná by se k nám miminku zachtělo dřív...

monulkab
23. lis 2009

Já dostala od kartářky kontakt na jakéhosi pana Grůzu, je z Brna, psala jsem mu mail ale neodepsal mi, už je to aspoň 3 měsíce, je to nějakej mladší borec, ale prý je dobrý. Má svoje webovky tak zkuste zapátrat.

lenkacar
23. lis 2009

čus holky já jsem u takového čaroděje byla a nepomohlo to ..jen jsem si opravdu připadala jako,že mám v hlavě vymetýno,ale to trvalo asi jen 14dní .. 😉 ,někomu to může pomoci ,nemyslet na to ... ale jinak nevim.. 😕 😉

monulkab
23. lis 2009

a jinak, věřím že to pomoct může. Já tam teda plánovala zajít kvůli něčemu jinému, ale nakonec mi stačilo i takové popostrčení právě od té mojí kartářky, ta ženská mě neuvěřitelně pozitivně nakopla.

orchidejka
autor
23. lis 2009

holky a znátek nějakou kámošku nebo někoho, kdo po kineziologii otěhotněl? já se přiznám, že ne...

saralinda
23. lis 2009

Orchidejka - já jsem jí řekla vyloženě o problému s otěhotněním. Bloků má člověk hodně a když bys jí to neřekla, tak tam můžeš taky chodit donekonečna. Ano, dělala to svalovám testem. Držela mě za ruce a ptala se na otázky a podle stahů svalstva pozná odpovědi. Nejdříve se snažila najít kdy se blok stal (můj věk) a když se na to přošlo, tak se zeptala přímo mě (nikoli svalů), jestli mě něco napadá v tom věku a mě něco napadlo. Blok se odstraňuje tak, že když se zjistí, tak si tu situaci člověk znova prožije a to již nez té "chyby" a pak už je odblokovaný od toho konkrétního bloku. Jsem z Prahy, ale určitě bude hodně kineziologů i v Ostravě.

len
23. lis 2009

Já jen vím, že mi to psycholožka navrhovala jako jednu z mnoha možností. Ani ne tak, že by věděla o někom, komu se takhle zadařilo, ale právě spíš, že měla pocit, že ona už mi asi moc nepomůže (a to přiznávám, že právě ona mi pomohla strašně moc), tak třeba zkusit něco jiného... Povídala, že někoho zná, kdo se tím zabývá, ale já už tímhle směrem pokračovat nechtěla (cítím se jako spokojený a vyrovnaný člověk), takže jsem dál nepátrala, tudíž opravdu neporadím 😒 Všecky jiné možnosti neplodnosti máte vyloučené?

lenkacar
23. lis 2009

ale abych nekecala měla jsem přijít opět a to jsem už nešla ,páč mi debil zatlačil na záda ačkoliv věděl ,že mám výhřez plotny a já měla měsíc bolesti jak blázen a od tý doby mi bolí kostrč.. 😝 😝 😝 😝

orchidejka
autor
23. lis 2009

len: my jsme dá se říct na začátku. snažíme se od ledna, vysadila jsem HA a nedostávala MS....teď jsem jedla 3cykly po sobě clostik a naposled tam dr. viděl folik, tak mi píchnul pregnyl....ještě jsme nebyli ani na spermiogramu, protože byl problém u mě - anovulační cykly...
spíš jsem si jen říkala,že bych zkusila spíš alternativní metodu, než hormony...
lenkacar: tak k tomu bych už taky nešla!!! 😉

lenkacar
23. lis 2009

orchi ,ale je fakt ,že jsem se cítila dobře ,aspon těch 14dní ..z hlavou jo 😀 😀 😀 😀 ,záda to byla jiná 😝

orchidejka
autor
23. lis 2009

lenkacar: a byla aspoň pravda, to co ti řekl nebo co ses dověděla?

lenkacar
23. lis 2009

orchi řekl ,že 1 z 3holek pomůže .. mě to nepomohlo ,ale třeba to chtělo čas ..ale já na jeho praktiky nemám zdraví

vejirka
23. lis 2009

Ahoj holky,

já byla u kinezioložky 1.11. a šla jsem tam s tím, že nemůžu otěhotnět. Byla jsem v Havířově u jedné paní.

Přišla jsem tam, zeptala se, co mi chybí, tak jsem řekla, že nemůžu otěhotnět, tak začala provádět nějaké ty svalové testy, no zkráceně - celé jsem to tam probrečela 🙂.

Já myslela, že jsem v pohodě, ale člověk má v sobě za ty roky hodně zasunutých vzpomínek, křivd a nedořešených věcí a pokud se do toho tam fakt ponoří a "přizná si barvu", tak si myslím, že to může pomoct. Když už nic, tak si aspoň nahlas to všechno řekne, co ho trápí, respektive ona ho pomocí těch testů navádí...no však uvidíte 🙂 .

Mi řekla, že nemůžu otěhotnět proto, že zatím mimi vnitřně nechcu, že ho chcu, ale jenom jako útěk před prací, ne pro to mimčo samotné.
A taky že si z dětství táhnu s sebou křivdu od rodičů a to mě nějak blokuje, či co.

Skončilo to tak, že se mě zeptala, jestli chcu vědět, kdy to mimi bude, tak jsem řekla, že jo a na základě toho, jí moje "svaly" řekly, že do 3 měsíců budu těhotná 😵 . Tak nevím, v únoru se ukáže 😀

orchidejka
autor
24. lis 2009

vejirka: tak to máš super výhled do budoucnosti 🙂 Jsem z Ov, napiš mi prosím kontakt na tu kinezioložku v havířově, klidně do IP, děkuji 🙂

jaspina
24. lis 2009

Já se na to právě těším, že když nic, tak se vypovídám a třeba si nějaké věci pořádně srovnám - třeba se zbavím nějakých vnitřních strachů - jako je blok z řízení auta.. Paní byla po telefonu moc příjemná. Něco mi popsala i v mailu, tak kdybys Orchid chtěla, písni mi tvůj mail do IP a já ti to přepošlu.. Kontakt ti klidně dám, ale je to ve Zlíně..

vejirka
24. lis 2009

Dobré ráno 🙂 .

Já byla u paní Matouškové v Havířově, adresa je http://www.kineziologie.wz.cz/. Trvalo to cca dvě hodiny a stálo 600.
Chodím i k psycholožce, ale ta kineziologie mi přišla lepší, taková více niternější nebo jak to nazvat 🙂 .

monulkab
24. lis 2009

vejirka, tak to je mazec.....škoda že je ta paní až z Havířova