PCO - clostil nezabírá. Co dál?

lenickan
3. únor 2009

Máte některá negativní zkušenost při léčbě clostilem? Podařilo se Vám nakonec otěhotnět bez IVF?

surenka
22. únor 2009

Wiw, tak to je perfektní, přeju, ať se zadaří 😉

lenickan
autor
23. únor 2009

Krásné ráno🙂)
Tak hlásím výslední z pátečního měření🙂
Byla jsem objednaná na 14.00 a vzali mne do ordinace at v 15.15 - myslela jsem že vyletím z kůže je to soukromá praxe, kde si zakládají na službách - a my za to náležitě platíme - co návštěva to 500,-- tak bych očekávala, že když milá sestra vidí jaké zpoždění před sebou doktor valí tak zavolá paní nechodte na 14 ale na 15. hodinu.
No a v ordinaci jsem ho vyzpovídala ze všeho možného, je to totiž již 3. gynekolog ke které jsem se v rámci folikulo dostala - tak jsem chtěla znát jeho názor. Byla jsem tam 45 minut🙂 - chudák paní za mnou...

Každopádně, aktivita ovárií nic moc. Minulý měsíc sliznice 10mm už 8DC, tento 6mm-12DC. Na pravé straně žádná ovariální činnost na levé tak cosi roste ale je to šíleně malinký. Mám se prý objednat ještě na čtvtek což bude 18DC. Takže na to jsem se vyprdla jelikož ve čtvrtek už budu Řežábka tak kdyžtak mne vyšetří on.

lenickan
autor
23. únor 2009

Faktem je že něco v břiše cítím, takze možná něco povyrostlo a nebo se na mne chystá zase předčasná mrcha...

lenickan
autor
23. únor 2009

wiw kolikátý den tě měřili?

wiwian
23. únor 2009

😅 ahojda pisu z mobilu,leni merili me 14dc,dali pregnyl a ukazat se mam az jako tehu nebo podle toho jak dorazi ms

lenickan
autor
23. únor 2009

ted wiw tak to gratuluji a budu držet palečky, jsem zvědavá co řeknou nám toho 26. asi to do té doby ani nevydržím...

lenickan
autor
23. únor 2009

wiw a prosím tě jakou jsi měla dávku? Měla jsi clostil kolikátý měsíc? Některý měsíc jsi na něj neragovala vůbec?

wiwian
23. únor 2009

leni mela sem 1 1 1 a predtim 1 0 1 to bylo bey reakce takye ted se telo asi sobralo po vyši davce

wiwian
23. únor 2009

leni z toho mobilu je to nahouby pisnu vecer

amallie
23. únor 2009

ahoj holky, tak clostil u mě sice pomohl folíkům, ale asi nějakejm mizernejm, či co, protože ms přišla v plné parádě a teda, je ještě horší, než obvykle 😠 nicméně, dneska si ještě zkusím zajít pro další clostil, zkusíme ještě cyklus, než půjdu do car

lenickan
autor
23. únor 2009

wiw tak to jsi mne povzbudila že 2tbl denně nezabraly a 3 ano. Já totiž mám stejný dávkování a tento měsíc 12DC s malou činností levého vaječníku, prý to možná doroste ale moc to nevidí... tak nevím co se mnou provede řežábek...ale už bych chtěla zkusit ty pigára...🙂

lenickan
autor
23. únor 2009

amal hlavně že byla ovulace🙂 však to nejde hned... pokud na to reaguješ je to polovina úspěchu... nevzdávej to... věřím, že na podruhé, napotřetí nebo klidně napošetý to vyjde - hlavní je že je ovulace!
Co já bych za ní dala?!

spagatice
23. únor 2009

Ahoj holky, nevíte náhodou, jestli když nám nezabere léčba, tak jestli je zákonné třeba darování vajíčka?

surenka
23. únor 2009

Jj, můžete jít do IVF s darovanými vajíčky (je to anonymní, ale docela dlouho se myslím čeká...), třeba v Olomouci to stojí kolem 15 tis. Ale neboj, tak daleko určitě nedojdete 😉

wiwian
24. únor 2009

bré ranko ,kde jste všichni 😀
tak mě bolí fest levý vaječník, takže pregnyl ještě nezabral

mmk pichli mi 5tisjednotek, myslíš že to stačí ? mel by účinkovat do 36h? a co kdy ne? mam jit na utz aby se kukli jak to vypadá?

hezký den všem

lenickan
autor
24. únor 2009

krásné ráno wiw ty jsi ranní ptáče v toto dobu jsem měla ještě těžkou půlnoc🙂)))
Jinak já taky cítím pohyby v břiše, tak nevím co se mi tam děje. Už se fakt nemůžu dočkat na Řežábka.
Mám takový asi impertinentní dotaz. Po milování ležíte, odpočíváte nebo během chvilky vyskočíte? V pátek mi právě doktor říkal že bych měla tak hodinu ležet, abych si spermoníky v sobě podržela....
Přijde mi to nadlidský výkon

hypo
24. únor 2009

ahojky, tak leni ja teda vetsinou lezim ale rozhodne ne hodinu 🙂 chvilku polehavame a spradame plany 🙂 no ale videla bych to tak max na 20 - 30min 🙂 to jedine ze by jsme sexikovali vecer a pak se slo rovnou spat coz u nas je malokdy 🙂

lenickan
autor
24. únor 2009

ahoj hypo: no já to taky vidím tak na 20-30 minut... snad to stačí🙂

veruru
24. únor 2009

Ahoj holky,zdravím vás..já už tu dlouho nebyla, ted jsme se měsíc krásně válela v lázních a ted jsme s kamarádkou otevřely obchod zdravé výživy, takže 3 týdny mám fakt dost na pilno..
JAk se máte?ahoj, Veruru 😝

mmmk
24. únor 2009

Nazdar Wiw, ve ctvrtek jsem si pichla 5tis. jednotek a nas doktor doporucuje jeste dalsich 5 tis. jednotek po 7 dnech od te prvni injekce. Podarilo se mi to pichnout tak, ze me to ani neboli na dotek (hergot, asi se lepsim 😎 😀) a tentokrat se ani necitim tehotne jako poprve 🙂 Hlavne je mi ale jasny, ze tento cyklus to asi neklapne, protoze jsme se snazili jen v patek a o vikendu jsme z lyzovani byli tak utahani, ze nic nebylo. Takze bohuzel. Nehodlam to lamat pres koleno. Nebyla prvni a ja pevne verim, ze nebude posledni 🙂

lenickan
autor
24. únor 2009

ahoj mmk to je škoda v našem případě nevyužít ovuli🙂
Hólky jsem 16DC a nevím co to je ale něco v bříchu mi rajbluje, bud dostanu zase mrchu o hodně dříve nebo že by tam něco rostlo?

mmmk
24. únor 2009

Leni, ale ja nehodlam snazeni obetovat skvely vikend s kamarady, ktere kvuli bydlisti tak daleko, vidame tak zridka. Nebudu planovat svuj zivot podle ovule. Nechci to hrotit a myslet na to 😉

hypo
24. únor 2009

leni me zas od vcera desne pichaji vajecniky a to jsem ted bez prasku a jsem 8 DC tak taky nevim co se deje
jestli se vzpamatovali vajecniky i bez clostiku
nicmene nemam ted zadny UTZ v planu tak aspon merim BT a uvidim co uvidim 🙂

lenickan
autor
24. únor 2009

hYPo i to se může stát🙂 tak budu držet palečky at je to vajíčko jak hrom🙂

lenickan
autor
24. únor 2009

mmk jasný je to o prioritách, já jen uvažuji pragmaticky když už píchám FSH a pregnyl tak mne přijde škoda vyvolanou ovuli nevyužít... a bohužel s naším syndromem musíme ovulaci případné plány podřídit ač je to mnohdy nepříjemné - tak to mám já🙂))

lenickan
autor
24. únor 2009

tak kde jste holčinky?🙂)

mmmk
24. únor 2009

Leni, jenze tehle vikend byl naplanovany 3 mesice a mne ani minutu nenapadlo uvazovat, ze bych to vzdala. S jednou nevyuzitou ovuli se svet nebori. A fakt bys to asi nemela brat tak fatalne. Ono se to jednou urcite povede, tak co. Navic chci stejne zacit brat HA tak na dva cykly.

wiwian
24. únor 2009

jsem tu jen na skok 😖 nová práce takže i nová pracovní doba a musí ze mě být ranní ptáče:o( ale zase můžu dřív domů 😀

wiwian
24. únor 2009

mmk no hlavně že injekce zabírají, taky to nechci nějak lámat přes koleno, vaječní ted bolí dost, ale aspon vim ze se neco deje po ovu by mel prestt bolet ? jinak merim a napjate cekam kdy teplota vyleze

lenickan
autor
24. únor 2009

mmmk🙂 já to fatálně neberu, ale pokud jsem ten měsíc na léčbě tak to má zkrátka prioritu. Pokud mám na ten měsíc jiné plány - nebudu na léčbě. Něco jiného je pokud jeden z páru onemocní s tím se počítat nedá to je fakt🙂
wiw: to teda jsi ranní ptáče🙂 ale ještě že tu práci máme vid? V dnešní době to jde do kopru asi všude... osobně si myslím, že po ovu by měly bolesti ustat a naopak by mohli dorazit bolesti premenstruační... ty já mám velmi často...
napřed mi vyraší 3-4 bedary, přijdou bolesti a mrcha je tu🙂