PCO - clostil nezabírá. Co dál?

lenickan
3. únor 2009

Máte některá negativní zkušenost při léčbě clostilem? Podařilo se Vám nakonec otěhotnět bez IVF?

lenickan
autor
3. bře 2009

ano ano už jsem taky CARevna🙂

lenickan
autor
3. bře 2009

zítra profuk, pak asi ihned stimulace jsem 23DC a doufám, že na profuk vydržím🙂 vypadalo to že se na mrchu schyluje už od 18DC ale nikde nic a břicho už se taky uklidnilo, takže nekonec to bude jistit utroš🙂 od zítra ho beru.

Jinak mne bylo doporučeno zavádět jelikož se tím nezatěžuje žaludek a játra...ale popravdě mám těch omatlanin pokrk, takže ho zobu🙂

lenickan
autor
3. bře 2009

už abysme šli domů...jdu večer ještě cvičit. Chci se dostat na 53kg

mmmk
3. bře 2009

Zuzi, spis vyklop, co je noveho u tebe 😉

Leni, jo, presne, jak pises, uz mam omatlanin taky dost. Navic mi pripada, ze uz jsem si na utros zvykla, takze mi to nic nedela, ani kdyz ho zobu.

maja42
3. bře 2009

leni, 53 kg - to jsem měla naposled na základce 😀 😀 já jsem ráda, že se držím těsně pod mýtickou hranicí 70, ale od příštího týdne zase hópnu na detox a po šestinedělí začnu chodit plavat. momentálně mě vysiluje i chůze, jak jsem poslední měsíce byla furt na hormonech, před otěhotněním, těhotná nebo po potratu, tak som z toho volajaká hyn 😅 😝 jo a dnes mi kámoška (2 roky snažení a ani ťuk) říkala, že clostil je fakt pěkné svinstvo a že jí náš společný dr (chodila k němu i lenička) doporučil FSH injekce. haha, tak je mi jasné, na čem skončím. aspoň vím, že se tady u vás můžu poptat 😉

jináč, jak jsem kdysi psala leničce, já utroš udržím pánevním dnem a nic neblemcá ven. ale je fakt, že jsem max měla 1-0-1 a to není žádná trága.

zuzuza
3. bře 2009

mmmk, ahujkyyyyy, no u mě zatím nic nového, to jsem vám už psala ne, že jsem měla v sobotu ET a že mě zavedli dvě morulky, prvně byly emryjka pomalejší, ale nakonec to dohnala den před ET byla ještě 4buněčná některá a dohnala to až na morulu, takže dvě moruly nám zavedli a dvě máme v mrazáčku, tak když to ted nevyjde tak mažu př. měsíc pro ně, jinak každej den beru 15 tablet z toho z caru 8 a každý den injekce agolutinu do zadku, jinak jsem ok, mám testovat 16.3., no to finále je ted děsný, hrozný nervy co a kdyby, ale zatím se ovládám, zatím si ani ne,yslím že to vyjde nebo nevyjde, prostě nějak to dopadne.

A Lenicko, co ty jaký ted budeš mít postup?? Napis aspon stručně co te ted ceká prosím a kam do caru chodíš🙂

lenickan
autor
3. bře 2009

majo no tak budeme obě na FSH🙂 ale tobě to tam aspon roste a něco se ti tam děje. U mne ani tuk. Tak snad to FSH zabere jinak si to půjdu hodit...
Včera jsme byli na jednom setkání a manželé, kteří se brali o 2 měsíce dříve než my jsou ve 3 měsíci, prej ani neví jak se to stalo... nesnažili se nic. Ted neví co budou dělat, že ona musí chodit do práce - přitom byla ted týden v nemocnici, jelikož krvácí...
no a po porodu taky bude muset hned jít pracovat...
Ach jo, to je nespravedlnost já bych mimi obětovala všechno a mimi ke mne nechce. A k takovým co o tom ani nepřemýšlí a berou to spíše jako komplikaci tak jsou v tom ani nemrknou...

Majo ty hormony jsou na prd. Já jsem po utroši totálně unavená, neschopná ničeho... s tím zadržováním jsi dobrá. Mám se co učit🙂
Brala jsem 2tbl. na noc a rano to vylezlo

katuska23
3. bře 2009

ahoj holky tak jak bojujete?

lenickan
autor
3. bře 2009

zuz: 15 tablet denně? No to je tragédie...ale jsme silné zvládneme všechno....
chodím k Apolináři, postup zítra profuk vejcovodů a od nového cyklu stimulka FSH a snažení doma + s největší pravděpodobností IUI - a to pořád dokola dokud se nepovede nebo nedojde trpělivost...

mmmk
3. bře 2009

Majo, vsak jsem to sem i psala, ze je clostil sileny sajrajt. FSH injekce celkem nic nejsou. Urco mi to tu i holky odsouhlasi. Navic kdyz se uz dobre poladi davka, je ta ovula fakt kolem toho 11.-15. DC, kdy je ta kvalita snusky nejlepsi 😉 Ovula po 25. dnu uz nema moc vyznam, jsou to pak zaprtky 😀

Zuzi, to jeste po tom agolutinu denne sedis? 😀 Drzim pesti a prosim informuj.

lenickan
autor
3. bře 2009

ahoj katuško: tak jak je??? My bojujeme zatím statečně už jsem v CAR🙂

wiwian
3. bře 2009

ahojky kat a zuzu...ja teda utros zavadim na noc a dobry nic nevyteka,asi sosam jak houba:o)

maja42
3. bře 2009

leni, to víš že sneseš po fsh krásné vaja 😉 ony si zatím pěkně chrní, ale příští měsíc půjdou! 😀
mmmk, s těma záprtkama - já nevím. v prvním těh ovula 17DC a dokavád nezaúřadoval sviňa hematom, tak to bylo vzorné, teď taky 17DC - a byl to záprtek. a na koňovi jsou holky, co mají normoš ok těh třeba z 20, 22DC.
zuzo, to se z těch pilulí i slušně najíš, ne? 😅 jinak teda obdiv za agolutin, ty olejovky jsou hnusné, z jedné mě bolí prdel týden, natož to ládovat denně!
no ale co by člověk nevydržel, že. mně ty problémy s miminama úplně změnily vnímání času a obštrukcí (až na ty občasné záchvaty paniky 🙄 😅 ). kéž bych byla trpělivější a vyrovnanější...

surenka
3. bře 2009

Tak moje záchvaty zoufalství teď zmizely, mám pocit, že se pořád něco děje - celé DVĚ ovu 😀 Jinak na testy jsem se dnes ani nepodívala (a za tu psychonámahu jsem se odměnila už asi třetí knížkou o potkanech, jak kdyby toho nebylo dost na internetu 😅 😀)

wiwian
3. bře 2009

brý večír jdu na chvíli juknout , přes den sem psal přes mobil tak to byl opruz 😅

wiwian
3. bře 2009

surenka jj člověk se musí odměňovat .o) mě ty testy nelákají, mám před nima totiž respekt 😅 páč te´d si můžu říkat že jsem těhule 😀

wiwian
3. bře 2009

zuzu teda 15 prášku to je fakt hodně a na co to všechno máš.-o budeš to brát i v těhu ,

wiwian
3. bře 2009

já sem ty stavy zoufalství asi ještě nezažila 😕 a doufám že ani nepřijdou, teda občas mám depku ale ta rychle přejde... tak ja jdu na véču hezký večír

surenka
3. bře 2009

No já jsem se ještě odměnila koblihama a zeleninovým salátem, ale ta kniha zní přece jenom líp 😀
Wiw, to jsou takové ty běžné stavy, že: všechno je špatně a a nikdo nám nepomůže a budeme bez dětí a co budeme dělat a nikdo mě nemá rád 😀

mmmk
3. bře 2009

To odmenovani zni dobre 🙂 Ja se teda odmenuju za kazdou ovulaci - hadrama do prace 😀

Jo a to divne lechtani v podbrisku prestalo, tak to asi fakt bylo tim utrosem. 😎

surenka
3. bře 2009

Jj, důvod na odměnu se vždycky najde 😉 Mmmk, kdy půjdeš na kontrolu? A budeš vysazovat utrog?

mmmk
3. bře 2009

Sur, jdu ve ctvrtek na krev, odpo mi sestra zavola vysledky a da instrukce 😉 Takze bych ho mohla vysadit uz ve ctvrtek.

surenka
3. bře 2009

To máš fajn, já počkám na MS a pak vysadím, pro jistotu 🙂 U nás se chodí na krev a na ultrazvuk, až když je pozitivní test (a ten já 11DPO teda nemám 😀 )

katuska23
3. bře 2009

leni no tak to je paráda 😵 teď už to bude raz dva 😉

mmmk
3. bře 2009

Sur, tak ja si nemyslim, ze bych to dostala i pres utros, to se mi jeste nestalo. Podle me je ta krev jistejsi nez vsecky testy 😉

wiwian
4. bře 2009

dobré ráno
ja si budu delat test ve ctvrtek ale az ten další a pak se uvidí, neo se uvidí dřív jestli dostanu i pres utros MS, ale jeste sem to nezazila mam ho teprve 2.cyklus tak nevím budu v ten ctvrtek 16dpo to uz by tammohlo neco být ?

lenickan
autor
4. bře 2009

ahoj holky🙂 přeji krásné ráno...🙂)
tak dneska jsem v práci jen do 12ti pak mažu na vyšetření. Včera jsem byla asi nerzóznější než ted🙂 Manžel mne tam odveze a pak zase domů.

mmmk
4. bře 2009

Leniii, to zvladnes, neboj 😵 Budu ti drzet pesti. Pak sem napis, jake to bylo.

lenickan
autor
4. bře 2009

vím že to zvládnu, jen se člověku nechce... zítra poreferuju🙂

maja42
4. bře 2009

leni, to je dobře, že tě odveze. a jsem zvědavá zítra na dojmy - kterou budou doufám ve smyslu "levou zadní" 😎

moje ovula zatím nikde, ale uklidňuju se tím, že to prostě šestinedělí a nazdar. občas mě teda kolem vaječníků píchne, ale žádné drama. moje panické stavy odpovídají tomu, co napsala surenka plus "jsem stará, mám špatné vaja, bébé" 😉 naštěstí mě přepadají jen zřídka, jinak jsem z toho na šaškec 😅