• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

PCO - clostil nezabírá. Co dál?

14. července 2016 
@kaculkadraculka Bude, určitě!!! Moc moc moc Ti držim palečky. já šla po drilingu na injekci, pak další měsíc zase nic, tak jsem šla znova na vyvolávačku a nic, což už bylo divný, tak jsem testíkovala -no a a za 3týdny tomu pokládku zapalíme druhou svíčku na dortu :wink:
2. kvě 2012 ve 20:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dlabi, a nasadili ti Clostylbegyt nebo jsi po tom drillingu byla úplně bez léků?
4. kvě 2012 v 11:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak holky, včera jsem byla na folikulometrii a 13.DC jsem měla jeden folík o velikosti cca 20mm a sliznici cca 11 mm, píchli mi Pregnyl a teď se máme hodně snažit :wink:
Kéž by to vyšlo ... tak uvidíme, ale i tak jsme ráda za folík, takový jsem snad ještě neměla a sliznice taky krásná.
22. kvě 2012 ve 12:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dlabinecka tak hlásím zatím ještě potichoučku dvě čárky, včera jsem si dělala test večer. Dnes opět a stále tam jsou krásný //. Snad to vše bude dobré.
5. čer 2012 ve 13:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kaculkadraculka No tak huráááá!! to moc moc gratuluju a přeju fazolce hodně sil!!!
5. čer 2012 ve 14:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dlabinecka děkuji, drilling v kombinaci s Clostylem zafungoval. Jsem moc ráda.
6. čer 2012 ve 14:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kaculkadraculka Jsem ráda za Tebe, moc si to užívej a těš se. hlavně, že to dopadlo dobře. otěhotněla jsi hned po drillingu nebo už jsi delší dobu po?
6. čer 2012 v 19:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Drilling jsem měla v dubnu :wink: a v květnu mi dr. nasadila opět Clostylbegyt a narostl po něm krásný folík,sliznici jsem měla taky krásnou, tak mi pak píchla Pregnyl a my se doma snažili :grinning:
7. čer 2012 ve 13:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dlabinecka
@dlabinecka
Dobrý den, kde jste byla, prosím, na výkonu drillingu?Ráda bych znala nějaké pražské pracoviště. Děkuji za odpověd. Majka
26. led 2014 ve 21:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@annaakral Já jsem nebyla ale v Praze, byla jsem v Jilemnici u Mudr Břeského. Nicméně si myslím, že to je zákrok, který dokážou udělat prakticky kdekoliv.
27. led 2014 v 19:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky koupím Metformin...nezbyl někomu? čeká mě v Novém roce IVF...strašně ráda bych ho předtím chtěla vyzkoušet...
9. lis 2015 ve 13:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte,
chtěla bych Vás poprosit o vyplnění krátkého dotazníku k mé diplomové práci, týkající se faktorů, které ovlivňují výběr reprodukčního centra. Dotazník je anonymní a neveřejný.

Adresa na dotazník:

https://faktory-ovlivnujici-vyber-ce.vyplnto.cz/

Děkuji mnohokrát Jana
3. led 2016 v 18:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, jedno detatko mame po rocnim snazeni a pak po druhem mesici uzivani duphastonu.Druhe se nam podarilo po 3. stimulaci clostilem, ale bylo z toho ZT v 9.tt.Ted uzivam clostil treti mesic a opet se nezadarilo.Na folikulometrii me Dr.neposlal, homonalni profil mi nikdy nedelal...Jaka lecba bude nasledovat ted?Prosim, poradte.
14. črc 2016 ve 12:02  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v březnu 2017 (40. tt)  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tess007 zkuste CAR...tam ti poradí :wink:
14. črc 2016 ve 12:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek