PCO - clostil nezabírá. Co dál?

lenickan
3. únor 2009

Máte některá negativní zkušenost při léčbě clostilem? Podařilo se Vám nakonec otěhotnět bez IVF?

dlabinecka
2. kvě 2012

@kaculkadraculka Bude, určitě!!! Moc moc moc Ti držim palečky. já šla po drilingu na injekci, pak další měsíc zase nic, tak jsem šla znova na vyvolávačku a nic, což už bylo divný, tak jsem testíkovala -no a a za 3týdny tomu pokládku zapalíme druhou svíčku na dortu 😉

kaculkadraculka
4. kvě 2012

Dlabi, a nasadili ti Clostylbegyt nebo jsi po tom drillingu byla úplně bez léků?

kaculkadraculka
22. kvě 2012

Tak holky, včera jsem byla na folikulometrii a 13.DC jsem měla jeden folík o velikosti cca 20mm a sliznici cca 11 mm, píchli mi Pregnyl a teď se máme hodně snažit 😉
Kéž by to vyšlo ... tak uvidíme, ale i tak jsme ráda za folík, takový jsem snad ještě neměla a sliznice taky krásná.

kaculkadraculka
5. čer 2012

@dlabinecka tak hlásím zatím ještě potichoučku dvě čárky, včera jsem si dělala test večer. Dnes opět a stále tam jsou krásný //. Snad to vše bude dobré.

dlabinecka
5. čer 2012

@kaculkadraculka No tak huráááá!! to moc moc gratuluju a přeju fazolce hodně sil!!!

kaculkadraculka
6. čer 2012

@dlabinecka děkuji, drilling v kombinaci s Clostylem zafungoval. Jsem moc ráda.

dlabinecka
6. čer 2012

@kaculkadraculka Jsem ráda za Tebe, moc si to užívej a těš se. hlavně, že to dopadlo dobře. otěhotněla jsi hned po drillingu nebo už jsi delší dobu po?

kaculkadraculka
7. čer 2012

Drilling jsem měla v dubnu 😉 a v květnu mi dr. nasadila opět Clostylbegyt a narostl po něm krásný folík,sliznici jsem měla taky krásnou, tak mi pak píchla Pregnyl a my se doma snažili 😀

annaakral
26. led 2014

@dlabinecka
@dlabinecka
Dobrý den, kde jste byla, prosím, na výkonu drillingu?Ráda bych znala nějaké pražské pracoviště. Děkuji za odpověd. Majka

dlabinecka
27. led 2014

@annaakral Já jsem nebyla ale v Praze, byla jsem v Jilemnici u Mudr Břeského. Nicméně si myslím, že to je zákrok, který dokážou udělat prakticky kdekoliv.

korticka
9. lis 2015

Holky koupím Metformin...nezbyl někomu? čeká mě v Novém roce IVF...strašně ráda bych ho předtím chtěla vyzkoušet...

jana113
3. led 2016

Ahojte,
chtěla bych Vás poprosit o vyplnění krátkého dotazníku k mé diplomové práci, týkající se faktorů, které ovlivňují výběr reprodukčního centra. Dotazník je anonymní a neveřejný.

Adresa na dotazník:

https://faktory-ovlivnujici-vyber-ce.vyplnto.cz/

Děkuji mnohokrát Jana

tess007
14. črc 2016

Holky, jedno detatko mame po rocnim snazeni a pak po druhem mesici uzivani duphastonu.Druhe se nam podarilo po 3. stimulaci clostilem, ale bylo z toho ZT v 9.tt.Ted uzivam clostil treti mesic a opet se nezadarilo.Na folikulometrii me Dr.neposlal, homonalni profil mi nikdy nedelal...Jaka lecba bude nasledovat ted?Prosim, poradte.

korticka
14. črc 2016

@tess007 zkuste CAR...tam ti poradí 😉