PCO - clostil nezabírá. Co dál?

lenickan
3. únor 2009

Máte některá negativní zkušenost při léčbě clostilem? Podařilo se Vám nakonec otěhotnět bez IVF?

lenickan
autor
17. únor 2009

no mne ho nasadila protože mi z hormonálního profilu vypočítala v září 2008 zvýšený testosteron tak mi jej nasadila aprý 3 cykly že to mám užívat (u mne cyklus = bez léků 47DC, takže doba šílená) no a když jsem tam šla po těch 3 cyklech tak tak vypočítala že to mám v pořádku a že mi metformin zabral. Pak počítala o kolik a zjistila že se v září spletla a počtala to špatně... takže zvýšený testosteron nemám...

na metformin jsou názory rozdílné... uvidíš co řekně řežábek

amallie
17. únor 2009

ok, necháme to na něm.............

musím běžet, papa holky

lenickan
autor
17. únor 2009

maj uvidíš, ale hormony v normě a cyklus 42 dní mi přijde že si protiřečí...

lenickan
autor
17. únor 2009

já se o těhu s dlouhýma cyklama snažila rok bez úspěchu

majka12
17. únor 2009

I mě to přijde divný. Já fakt nevím co si o tom mám myslet. Řekla mi, že je důležité že probíhá ovu, holt trošku déle dozrávají folíky. Takže mám pocit, že něco zkusila, neotěhotněla jsem, tak mě pošle do Pronatalu a tam ať se starají 😅 Ona je moc fajn, ale přijde mi že tohle se jí moc řešit nechce.

surenka
17. únor 2009

Ahoj holky, s tím přechodem z IUI na IVF to jde - nám to nabídli, když to vypadalo, že těch foliků budu mít moc - buď nechat popraskat a nebo udělat IVF, ale jako samoplátci, vyšlo by nás to asi na 7 tis. Musím říct, že když jsem se dozvěděla, že těch folikulů je tolik, můj první pocit byl - já je prostě nedám, jsou všechny moje a IVF chci 😀 Pak jsem ale byla hrozně nervózní a nakonec jsem byla ráda, že to skončilo jen tím jedním 😉

mmmk
17. únor 2009

Jo, Surenko, tak jsem si to myslela, ze by si to museli zaplatit jako samoplatci. Ale zas na druhou stranu, jestli je to jen 7 tis., proc ne 😉

Jsem zvedava, co mi ve ctvrtek doktor rekne. Mam takovy krece a tlaky v podbrisku a takovy plodny hlen, ze tech foliku tam musi rust aspon 10 😀 Na leve strane je to teda horsi. Citim se, jakobych mela dostat MS kazdou minutou. Fakt jsem zvedava 😅

surenka
17. únor 2009

A mmmk, úplně tě chápu, včera jsem měla docela hroznou náladu po tom všem, místo toho abych se radovala, protože bylo fakt proč 😵 , tak jsem řešila, že se bojím HSG a proč prostě nemůžu mít ovulaci aspoň dvakrát do roka, že přece není možné, aby to tak zůstalo napořád 😅

surenka
17. únor 2009

Ale dneska mám náladu parádní, pořídili jsme si dva potkánky (ten Matýsek předtím nám umřel minulý týden 😔 ) a na to, že je máme doma asi dvě hodiny, jsou to úplní rozmazlenci, vůbec z nás neslezou a chtějí se pořád hladit 🙂

mmmk
17. únor 2009

Surenko, taky si obcas preju byt nase fenka, co si to odhara dvakrat do roka 😀 a ma po starostech 😀
S potkankama teda nemam zkusenosti. My mame pejska a kocicku, to je silena sranda s nima. Ony (obe holkyú spolu vyrustly, jsou kamosky a porad si spolu hraji 😵

lenickan
autor
18. únor 2009

majko bud nadruhou stranu ráda, že se do toho nechce pouštět nějak více, musí na to být odborník. Však CAR nerovná se hned IVF nebo IUI🙂

lenickan
autor
18. únor 2009

to je takové plonkové období to čekání🙂)

mmmk
18. únor 2009

Jo, ja netrpelive cekam, co mi zitra doktor rekne. Mam pocit, ze mi v brise roste asi tak 10 folikulu!!!! Takove tlaky jsem nezazila snad nikdy 🙄

lenickan
autor
18. únor 2009

tak to jsem mmk teda zvědavá, já jdu zítra taky... tak si poreferujeme....

mmmk
18. únor 2009

Urcite, od toho tu jsme 🙂

lenickan
autor
18. únor 2009

já ale taky něco v břiše cítím. A i čípek je trošku jiný

mmmk
18. únor 2009

Tak ja budu ted trochu indiskretni - mam plodny hlen, ze musim mit slipovku 😅 Coz podle me u mne znaci hodne foliku 🙄 Doufam, ze budou maximalne tri, protoze tohle je muj posledni cyklus. Nejak to na me vsecko doleha a potrebuju pauzu 🙄

lenickan
autor
18. únor 2009

je to záhul toje pravda... taky mám pocit že melu z posledního, ale není to jen kuli mimi, tak nějak všechno dohromady.

mmmk
18. únor 2009

Jo, ja nejsem unavena jako z toho snazeni se (teda tech procedur kolem), ale ono je toho na me tedka moc, resim strasne moc veci a uz potrebuju na chvili vysadit. Manza me ukecava na jeste jeden cyklus pred planovanou "odstavkou," tak vaham 😅

lenickan
autor
18. únor 2009

to musíš mmk cítit ty, on ty hormony do sebe necpe... na mne je toho tak ymoc,ale vím že když přestanu léčbu tak budeme tam kde jsme byli. Prostě nic:...

lenickan
autor
18. únor 2009

mmk neví zda 10, 1 je hodně zvýšené LH?

lenickan
autor
18. únor 2009

mmk ted mi volali od doktorky, že prý je nemocná a nikdo jiný tam zítra nebude, že jestli nechci přijít příští týden🙂 tak říkám že to opravdu nemůžu že jsem potřebovala zítra... tak mne přeobjednala na pátek to už budu 13DC to už je asi hodně pozděvid?

hypo
18. únor 2009

ahojky, leni myslim ze normalne se foliky divaji kolem 12 DC takze pozde neni
ja jak to mam vse opozdene tak u me driv jak 15 DC stejne neuvidi

hypo
18. únor 2009

jinak zdraviiiiiim
vesele si kramuju a cekam na 13.3. na prohlidku a konzultaci 🙂

lenickan
autor
18. únor 2009

kam jdeš hypo?

hypo
18. únor 2009

gennet, prohlidka utz zda neni cysta a konzultace na tema co s nami dal 🙂

lenickan
autor
18. únor 2009

jojo to my taky budeme mít konzultaci na téma co dál🙂

hypo
18. únor 2009

a ty chodis do CARu? jsem nejak zapomela 😅 jsem myslela ze jen gyndar radi
ja svoji gyndarku vymenila, nahlasila se jinde a jeste jsem tam nebyla ani na vstupni prohlidce, nejak nemam cas, jsem rada ze stiham jezdit do caru 🙂
ale az bude po MS tak zajdu k novemu gyndari 🙂

lenickan
autor
18. únor 2009

hypo já jdu příští čtvrtek poprvé do CAR k Apoli... doted jsem byla jen u soukromé gyndařky

hypo
18. únor 2009

jo tak 🙂
tak at se ti tam libi a at ti pomuzou, ja me jit puvodne taky k apolinari ale pak jsem sla do gennetu
tak jsem se totiz dostala driv a mela jsem tam nejake reference na dr. vykysalou tak jsem chtela jen k ni a k zadne jine 🙂)))))