PCO - clostil nezabírá. Co dál?

lenickan
3. únor 2009

Máte některá negativní zkušenost při léčbě clostilem? Podařilo se Vám nakonec otěhotnět bez IVF?

wiwian
10. bře 2009

maja dík za uklidneni dneska je teplota zase nahore :o) jinak gratuluju k ovulce, to je super 😵

leni tak at se brzo dockáš a můžeš jít do stimulace

surenka žádost na co ? na fsh ? nebo snad na IVF 😕 sem nějaka ztracená 😅 mě teda teplota před ms klesa, no uvidíme, kazdopadne 36,1 je drsny ja sem mělůa jedno myslim i 35,9 😀

tak ja jdu makat

mmk a dostala si trojfazovou HA a jak se jmenuje ?

lenickan
autor
10. bře 2009

ahoj holky včera jsem začala trošku špinit, tak jsem se šla rozproudit na cvičení a mrcha je tu🙂
Takže od zítra mne to čeká🙂)) už se těším ale i bojím...

maja42
10. bře 2009

jó lenicko, to je paráda, takže od zítřka píchačka 😉 asi nejsem sama, kdo je zvědavý. koukám, že u apo to odsejpá, tak pokračuj v daném tempu, držím palce!

lenickan
autor
10. bře 2009

No šlo to rychle🙂 a to se mi líbí...
Bojím se jak to budu snášet - no určitě budu referovat🙂))
Ty jdeš Majo taky k Apoli?

maja42
10. bře 2009

jojo, k řežábkovi, koncem dubna.
do té doby snad přejde moje nechuť a panika z vyšetření 😉

lenickan
autor
10. bře 2009

majo: určitě přejde....uteče to jako voda - bude jaro ... samá pozitiva🙂 ten podzim a zima to je hnus...:(

surenka
10. bře 2009

Wiw, jj, žádost na FSH - na gonal, na IVF zatím nemám odvahu 😅 Já jsem měla teplotu i 35.7, jenže já měřím v puse, tak mě to nějak nepřekvapuje 😉

Jinak do poradny bych se měla objednat taky - na stimulace můžu chodit normálně podle cyklu bez objednání, ale měla bych se asi domluvit, co dál po tom třetím IUI, a zjistila jsem, že termíny do poradny jsou až v červnu - je březen 😅

Tak Leni držím palce, ať injekce zaberou 🙂

wiwian
11. bře 2009

dobre ranko tak me zacala vcera vecer bolet hlava a dneska to pokracuje :o(
ale uz se jenom jednou vyspim a budu aspon trochu vedet na cem jsem

sur a chodíš do soukromého nebo státního caru ? teda to maji terminy objednani to je hrozny😲

leni tak at to dneska probíhá ok pak sděl dojmy:o)

kde je mmk ?

samson
11. bře 2009

krásné ráno 😅

Leni já ti tu stimulaci normiálně závidím - zas se to alepoň o trochu pohne...

wiwian budu ti držet palačky ať se ukážou //

samson
11. bře 2009

Holky akorát mám takový blbý dotaz 😒 berete některá z vás sarapis nebo femigard? Je to vůbec k něčemu.

Leni a ty když chodíš na mojžíšovku, dostala jsi také čaj na ženské orgány - Ludmily Mojžíšové?

shaarka
11. bře 2009

ahojte baby, ma otazku:
je mozne mat pri anovulacnych cykloch a PCO (a bez hormonalnej stimulacie) plodny hlien? seriozny bielkovy natahovaci... dnes hadam prvykrat v zivote som taky objavila a som z toho hotova 😀 dnes som 7.DC, po vysadeni HAK (jul 2008) som mala menzes len vdaka duphastonu.

surenka
11. bře 2009

Wi, zítra hodně štěstí 😵 Centrum je to státní, s tím objednáváním do poradny je to pořád stejné (hrozné 🙄 ), ale celkem mi to čekání nevadí, teda pokud to není nějak akutní a to většinou není, protože spoustu věcí vyřídím během těch kontrol při stimulaci.

Sam, sarapis i femigard jsem kdysi zkoušela, ale u každého jsem vydržela vždycky jen tak dva měsíce, což je málo, a taky se za tak krátkou dobu nic neprojevilo...

Shaarka, plodný hlen mívám, i když nemám ovu, je způsobený estrogenem, takže aspoň ten mám v pořádku 😉 Taky jsem z toho vždycky nadšená, protože si myslím, že třeba ovu bude a ono pak nic 😅

zuzuza
11. bře 2009

Ahoj holky, jdu váš pozdravit, jak se mi tu máte?

Lenicko, tak co ty? ty už stimuluješ na iui? jakpak to máš? jaké injekce a jaké dávky? To byla rychlovka coooo? Jinak já jsem dnes už 12. den od KETu, neustálě mě bolí podbřišek už od nějakého 4. dne, takže děloha se asi rozpíná či co, někdy si skrz ty křeče musím sednout a rozdýchat to, prý je to dobře, testovat budu v pátek, tj. 14. den, snad už by tam něco bylo. jinak mě dnes dojala mkoje gymdr., jak jsem o ní vždy psala, tak mi řekla, že pokud budu testovat 14. den, a čárky budou dvě ale ta testovací slabší, že to mám brát jako negativní, chápete????

shaarka
11. bře 2009

surenka, dik za odpoved, ved to som si aj myslela... 😒 tak som sa trosku potesila a zas sa ukludnim 😀 😀

sarapis som brala aj ja, tiez nejak asi 3 mesiace, ale nulovy vysledok. ako keby som jedla nic. 😀 ani placebo efekt sa nekonal... 😀

shaarka
11. bře 2009

surenka, ty si s PCO a bez ovulky?

surenka
11. bře 2009

Jj, měla jsem za tři roky dvě prokázené ovu 😅 , a to jen po injekcích, protože clostil ani metformin mi nezabral... Zpětně zjišťuju, že příznaky PCO jsem měla hned od začátku, tak od 16, jenže se nic neřešilo a je pravda, že mi HA dost pomohla na testosteron - měla jsem ukázkovou silnější MS bez problémů, bez bolestí, bez špinění, pěknou pleť, takže já si třeba na HA stěžovat nemůžu 🙂 Teď je to takové nijaké, na cyklus beru utrogestan, aspoň po něm nešpiním tak jak po duphastonu...

shaarka
11. bře 2009

surenkaaaa! ty si presne moj pripad! prepac, ze sa tesim 😀 😀 😀
uz som to tu pisala - teraz musim off, ale urcite sa ti ozvem. pripadne mi napis do IP ICQ alebo skype. dakujeeem!!! 😎

wiwian
12. bře 2009

☹ tak nic a teploty poád nahoře a bolí mě děsně hlava, ale děkuju moc z a podporu

wiwian
12. bře 2009

zkusím ještě odpoledne koupit citlivější test 😉

wiwian
12. bře 2009

hezky den jdu makat

lenickan
autor
12. bře 2009

ahoj holky🙂 tak dnes jsem 3DC, včera jsem schytala první picháro🙂
A zatím nic.... trochu to štíplo, ale v pohodě. Příznaky žádné ani vedlejší účinky, tak dobrý🙂))
V pondělí jdu na UTZ tak uvidíme zda něco naroste🙂)
Kéž by to vyšlo🙂

maja42
12. bře 2009

leni, to víš že naroste, pak už jenom tu šanci proměnit 😉 poprvé je největší, tak hurá na to.
jdeš ve středu na ten apo spich? já se tam asi taky stavím, když už teda brzo budu patřit k apo 😉

lenickan
autor
12. bře 2009

nevím nevím jak to bude v práci a jak mi bude - v pondělí jdu na UTZ tak třeba budu muset ve středu zase... operativně dám vědět🙂

surenka
12. bře 2009

Wiw, to mě mrzí, ale nikdy nevíš, pokud nemáš MS. Mně přišla i přes utrogestan a já naivka si pořád ještě myslela, že když je slabá, že třeba něco... Rozum a bílý test mě ale rychle postavily na zem 😀 Přeju ti, ať máš jinak 😉

Leni, naroste určitě, když to funguje u mně - a to jsem extrém s 5 clostilama denně, které nezabraly 😀 😅

lenickan
autor
13. bře 2009

sur tak se budu modlit🙂 v pondělí dám vědět - to uteče jako voda, když bude víkend🙂

zuzuza
13. bře 2009

Ahojte holky, tak jdu dnes se špatnou zprávou, bohužel jsem dnes 14. den od ET a test negativní, takže nám ani ivf nevyšlo, co k tomu dodat:(

wiwian
13. bře 2009

zuzuza no tak hurá do dalšího kola 😉

ja mam po dnesku taky potvrzeno ze nejsem tehule, takže si dneska otevřem červené vínko a uděláme pohodu

surenka a ty si šla taky do dalšího kola?

surenka
13. bře 2009

Wiw, to mě mrzí, ale důležité je, že ovu vůbec byla a zadařit se může kdykoliv 😉 U sebe to jako neúspěch taky neberu, mám vůbec podruhé nějaké folikuly a normální MS, takže jsem moc ráda 🙂 Jinak mám tento měsíc pauzu, poslala jsem zatím jen žádost na pojišťovnu a když mi gonal schválí, mohla bych to zkusit další cyklus. A pokud to nevyjde, měla bych jít na průchodnost HSG. Samozřejmě že jsem si na koníkovi přečetla šílené story, jak to probíhá a tak, ale pořád je to pro mě snesitelnější než laparo a pobyt v nemocnici. Kromě toho mi i dr. povrdil, že tohle bude pro mě asi nejlepší (neměla jsem nikdy žádné záněty, takže nepředpokládá špatné výsledky), tak mu teda budu věřit 🙂

Leni, mně to taky vždycky rychle uteklo, chodila jsem na první UTZ 8DC, takže hned za týden a pokaždé jsem z toho měla dobrý pocit, že se něco děje. A to jsem měla ty první 4 dny dávku jen 37,5 a pak až 75 a stejně to zabralo 😵

wiwian
14. bře 2009

sur no jasně, do léta to budem zkoušet pak dáme kdyžtak pauz a uvidíme, MS si pospisila vcera sem si nedala utros a dnes je tu 😕 no aspon ji nemusím vyhlížet 😀

sur hsg na tom byla lenicka ne ? to je pruchodnost zjišťovaná kontrastní látkou

wiwian
15. bře 2009

tak mě dneska přepadla depka, ale je to i tím počasím 😖 , takže jí jdu asi zaspat po dobrém obídku 😀
nějak zapadáme prachem, doufám že v týdnu se tu některá objevíte 😉 hezkou neděli