PCO - clostil nezabírá. Co dál?

lenickan
3. únor 2009

Máte některá negativní zkušenost při léčbě clostilem? Podařilo se Vám nakonec otěhotnět bez IVF?

samson
19. únor 2009

mmmk a nevíš čím se sliznice zvyšuje?

mmmk
19. únor 2009

Samson, rust sliznice ovlivnuje progesteron, je dobre pit kontryhel a malinik (ale jeste jsem se nesetkala s doktorem, co by rekl, ze to zabira. Spis mi rikaji, ze nepomuze, neublizi). A jinak se na to predepisuje duphaston nebo silnejsi utrogestan, nekdy si holky po IVF pichaji agolutin.

surenka
19. únor 2009

Mmmk, tak ten je opravdu výstavní a sliznice nádherná - musíš mít radost 😵 Myslíš, že tak vyrostl od úterka? Četla jsem, že folikul roste tak 2-2,5 mm za den. Ale klidně ho mohli přehlédnout - když jsem byla na ultrazvuku 8DC, tak na jedné straně dr. hledala nějak dlouho, až pak prohodila - tady je, až úplně dole... Takže je dost možné, že tam třeba něco bylo a že ti ho zapřeli 😀

Jinak já už jsem dnes na ultr. nebyla, u nás v centru už se chodí rovnou na IUI. A jak jsem psala, že vím, kdo tam bude za dr. - dnes jsem byla nachystaná na paní doktorku a on tam byl můj dr. 😀 Je milé, že si mě hned pamatuje, při tom množství co mu tam chodí 😀 Ujišťoval se, že jsme na další cyklus domluvení, tak jsem mu řekla, jestli může jeden vynechat a začít stimulovat až ten další a on mi to odsouhlasil (takhle má vypadat spolupráce dr. a pacienta - málem to vypadá, že si určuju léčbu sama 😀 )

A kontryhel piju taky, ale nejsem si jistá, jestli za sliznici může on, mám ji pokaždé jinou...

lenickan
autor
20. únor 2009

Krásné ráno holky, tak mi dnes držte palce ve 14.00 jdu na folikulo, ale myslím že tam nic zase nebude...:(
MMK hezká sliznice i folík, gratuluji alespon je vidět že to zabírá🙂))

hypo
20. únor 2009

ahojky drzim drzim vse co mam............ spis mysli na to ze je tam urco aspon jeden 🙂

lenickan
autor
20. únor 2009

já jsem včera byla na pohotovosti urologické, jelikož jsem začala čůrat krev a měla jsem pálení v močové trubici. Tak mne to vystrašilo a šla jsem. Odebrali mi moc a krev a dali prášky... a dneska už je to lepší...
hypo: moc nadějí si nedělám když nezabrali 2 tak 3 denně nevím zda je rozdíl

hypo
20. únor 2009

jejda leni, co to vyvadis? tak hlavne ze je uz lip

lenickan
autor
20. únor 2009

no jelikož máme v kanclu běžně 16 nebo 17 stupnů tak jsem prostydla, včera jsem se už nakrkla vzala si notebook a šla pracovat domů🙂

mmmk
20. únor 2009

Surenko, ja ti clovece nevim, jestli takhle mohl narust, ale byl tak jakoby zepredu (maji tam hodne dobry ultrazvuk), takze predtim nejak schovany byt nemohl. Dr. rekl, ze to mozny je. A taky jsme probirali ty moje tlaky a krece v podbrisku, ze je mam od nedele (11.DC) a on rikal, ze v pondeli tam videl volnou tekutinu a ze je docela mozny, ze tam uz jeden folik byl a praskl. Posledne totiz byla ovula 11.DC. A rikal, ze neva, ze to podporime jeste tou dnesni a tim zvysime sance 🙂 Plodny hlen mam a docela dost. Dr. rikal, ze je dobry to nechat stect, klidne podlozit zadek. Pry byly uspesne i pacientky, co udelaly stojku 😀 Coz sice zvladnu, ale myslim, ze to uz delal vtipky 😀

Leni, au au, vylec se, takovy zanet mocovych cest neni zadna sranda. At se pak muzes venovat jine lecbe. Neni teplota 16°C nezakonna? Nebo snad delas v mrazirnach? 😕

hypo
20. únor 2009

fiha tak malo stupnu?
ja kdyz mame na chate 19 C tak klepu kosu u caje a v perinach.........

lenickan
autor
20. únor 2009

ne dělám v mezinárodní cestovní kanceláři, se sídlem na Muzeu, u Václavského náměstí.
Prostě ta budova je na h.v.n. máme tu běžně 18 stupnů což je na práci v kanclu prostě málo. No a v poslední době je tu ráno třeba 16 - takže jsem přistydla a ted jsem prostě vedení oznámila, že pokud tu bude pod 20 tak že budu chodit pracovat z domova a vždy dodám report práce...🙂

lenickan
autor
20. únor 2009

včera se nestačili divit když jsem napsala e-mail že odcházím do home office a cestou se zastavuji na urologii jelikož mám podezření na zánět močových cest...

hypo
20. únor 2009

spravne........ jen do nich
ja teda pracuju ve statni sprave a kdyz jsou vedra k zalknuti tak nas poustej domu a to same kdyz by tady byla takova kosa
ale tu mi tady nastesti nemame
ja si zanetama mococvych cest prosla a prijemny to teda neni ☹

lenickan
autor
20. únor 2009

no já to chytla hned, takže ted už mám pokoj... ale musím hodně pít tak abych vyčůrala 2 litry🙂 tak nevím jak to měřit... ale já i tak hodně piju a na WC jsem pečená vařená🙂)

lenickan
autor
20. únor 2009

hypo netušíš který ústav provádí kontroly podmínek na pracovišti?

hypo
20. únor 2009

netusim ale musi to mit neco z BOZP bezpecnost prace, ochrana zdravi apod
dnes tu nemam klegyni co se v tomhle vyzna ale pripomen mi to v pondeli se ji poptam ta to bude 100% vedet

hypo
20. únor 2009

nebo i hygiena by mohla

lenickan
autor
20. únor 2009

tak jo připomenu se, říkám si jestli to není hygiena práce nebo tak něco. Asi bych tam zavolala a požádala je o prověření podmínek...🙂

mmmk
20. únor 2009

Leni, to dela normalne hygienicka sprava, nevim, jestli je jeste okresni, ale v Praze neco takovyho urco je.

lenickan
autor
20. únor 2009

holky tak já nevím, nějak mne břicho pobolívá, ale nevím jestli to není od toho močáku:( jsem netrpělivá, ale ani nedoufám, že by to mohlo dopadnout.

V CAR mne prohlédne UTZ ale injekce mi asi hned od dalšího cyklu nedá co? Bude chtít prvně aktuální horm. profil? To by znamenalo, že případnou stimulaci můžu začít až tak koncem března/začátkem dubna:(

hypo
20. únor 2009

tak to nevi, sama se v tom nevyznam a cekam co mi rekne az tam prijdu v breznu.......

lenickan
autor
20. únor 2009

manžel už je připravenej, že bude muset opět na spermio, tak se mu tam moc nechce ale nedá se nic dělat🙂

hypo
20. únor 2009

muj taky nadsen neni ale radeji o tom zatim nepremysli a az zavelim ze jde tak bude muset 🙂
i kdyz delal posledne hrdinu ze uz to bude zvladat levou zadni 🙂

lenickan
autor
20. únor 2009

no jistě to jsou oni... můj byl jednou a byl z toho tak na prášky že řekl že víckrát nejde🙂 no ale Řežábek ho tam pošle psal mi to i na poradnu, že je to na hraně... tak jsem mu to dalo přečíst, tak se zničeně odevdal tomu že půjde. A povídá mi, řekni mi co přesně mě tam ještě čeká spermio a krev taky?

lenickan
autor
20. únor 2009

Konstrukcí těla nahání strach ale jinak jsou chlapy prostře trašořitky🙂 a příroda to dobře zařídila, že rodí ženy, jinak bysme totiž už dávno jako lidstvo vymřeli🙂)

hypo
20. únor 2009

😀 presne
muj manzilek si prvni pokus vzal domu kelimek a letel tam s tim rano 🙂
ted rekl ze uz pujde do kabinky 🙂 si myslim ze se uklidnil kdyz videt jak to tam vypada jaka je budova jaka je doktorka jake jsou sestricky apod 🙂
jeho predsatvy sede chodky tluste sestricky a kyseleho vyrazu vzali za sve 🙂

lenickan
autor
20. únor 2009

no můj manža má panickou hrůzu jít na krev a je z otho 14 dní předem na nervy🙂 a včera pronesl, že by raději 10x na krev než na todle🙂
a ještě jsem si z něj dělala srandu. Včera jsem na urologii vyfásla bezva lahvičku na ranní moč🙂 kterou jsem tam dneska nesla. Tak říkal co to je? Na co to je? A já si z něj dělala srandu, že to musí celé naplnit, jinak že do CAR nemá smysl chodit🙂 no hned prokouk že je to sranda....

snažím se to nějak odlehčit🙂 tak snad si postupně zvykne🙂 je to o hlavě

surenka
22. únor 2009

Lenickan, určitě si zvykne 😉 Když si vzpomenu na mého manžela a jeho první pokus - taky to bylo doma a s kelímkem jsme jeli do nemocnice 😀 Na druhou stranu se mu nedivím, výsledky nám tady v Šumperku říkali na chodbě 🙄 , samozřejmě se dr. snažil šeptat, ale i tak (dodnes si pamatuju výsledky jednoho pána, u kterého dr. nešeptal 😖 ). I proto jsem nechtěla chodit k někomu tady u nás...
V Olomouci už to nejde, takže chodí do kabinky, ale je to čím dál lepší - bez nervů (a rychlejší 😀 ). Já mu vždycky připomínám, že ultrazvuk 4x měsíčně je mnohem stresovější - Olomouc je fakultní nemocnice, takže tam mám občas i nějakého studenta 😅 (on je aspoň v kabince sám 😀 ). Ale co, jsou horší veci, ne? 😉

wiwian
22. únor 2009

ahojky holky
tak ja mam dobrou zpravu nakonec sem na clostil zareagovala :o) mam 2 folikly, dostala sem pregnyl a ted to je na nas takze leni mozna se jeste zadari

wiwian
22. únor 2009

leni teda to jsou nelidske podmínky, tak snad už je ti líp 😉