Po potratu se znovu snažíme. Pojďme se podpořit

michele30
21. zář 2011

Máte za sebou jeden nebo více nevydařených těhu, ale nevzdáváte to?
Pojďte si popovídat a vzájemně se podpořit při dalším těhu.

magda82
1. led 2013

ahoj , já jsem 28.12.2012 tedy před 4 dny prodělal potrat ve 12tt ☹ ☹ ☹ ☹ , takže nyní čekám na kontrolu 11.1.2013 zda bude vše pořádku a zda se budeme moct hned snažit, třeba po 6-ti nedělí. Já to vzdát nechci, protože s bývalým manželem se nám druhé nepodařilo ani po 5 letech, a teď s novým přítelem jsem otěhotněla po 3měsících,jinak jsem někde četla, že jak dlouho těhu, tak dlouho odpočívat před dalším snažením, ale to nevím jestli já bych vydržela nebo vydržím ☹ těch 12tt jestli budu muset čekat.

tesinkaj
6. led 2013

Ahojky!
Já o miminko přišla téměř před rokem ve 20tt. ☹ Byl to šok a stále to ještě bolí.
Od Dr. jsem měla nakázané dodržování klasického šestinedělí a snažení po třech měsících.
Na první těhotenství jsme čekali 13 měsíců. Teď se "znovu" snažíme 9 měsíců a stále nic ☹
Nezbývá než doufat, že se na nás štěstí znovu usměje a dočkáme se zdravého miminka.

chrisula
19. led 2013

@michele30 ahoj ja uz tak 7 krat potratila,musim na imunologii,jeste ze mam 1 tite,ale chci mit 2.snad se to povede a udrzim to priste..

janicka85
2. bře 2013

zkusím toto http://cenap.cz/neplodnost-porad.php
známé pomohli 🙂

jane20
8. bře 2013

Ahojte, já jsem o miminko přišla před 14 dní ve 26tt. Doktor nám také doporučoval 3-6 měsíců relaxu. Ale rozhodla jsem se, že dodržím šestinedělí a pak se na to vrhneme. Na toto těhotenství jsme čekali skoro 2 roky a půl roku s pomocí umělého oplodnění. Toužíme oba s manželem na miminko, tak mě tato síla žene dopředu. Myslím si, že nakonec každá bude mít to jedno vysněné miminko. Dítě je dar a mělo by se na to tak pohlížet. Příroda je mocná. Také jdeme do cenapu, tak jsem zvědavá, co nám řeknou. Nejlevnější to zrovna není. Ale věřím, že nám pomůžou. Začali jsme s manželem užívat australskou květinovou esenci na míru. Denně cvičíme cvičení podle Mojžíšové, zdravě jíme, nepijeme, nekouříme, snažíme se myslet pozitivně, více sportujeme. Věřím, že to výjde, dáváme do toho vše a netlačíme na pilu. Naděje umírá poslední 🙂
Jane

bibi_du
27. kvě 2013

My o syna přišli v 36 tt - zemřel v děloze. Doktorka nám hned po šestinedělí řekla, že není co řešit a že se můžem začít znova snažit. Teď to bylo 9 týdnů a já vůbec nemám chuť na sex...:( Teď chci zkusit kontryhlevý čaj a Mojžíšovou...

30032007
28. kvě 2013

Ahoj všem,jsem tady nová.jmenuji se Pavla. z prvního manželství mám 6letou dcerku Karolínku.nyní se s přítelem snažíme o miminko.zatím bohužel přišlo 5 potratů.byla to pokaždé veliká beznaděj a smute atd.kdo to zažil ví,o čem píšu.ale nevzdáváme to.vyhledala jsem nového lékaře,který konečne začal problém řešit a mám před sebou spoustu vyšetření,na které 2roky doktor kašlal.vše špatné a smutné jsem překonala díky mé drahé polovičce.podporujem se navzájem a věříme,že to konečně dobře dopadne.kdo má stejnou nebo podobnou zkušenost,napište mě prosím.moc by mě to pomohlo.děkuji a papa 🙂 🙂

30032007
31. kvě 2013

Ahoj holky,ve středu to mam dostat,ale dneska mam takový divný pobolívání až chvílema píchnutí na prave straně v podbříšku.nemáte s tím některá zkušenost?asi už magořím 😉 😲 🙂

hojda
31. kvě 2013

@30032007 Zkus jinou diskuzi Potrat, jak nastartova a začít znova tam je více maminek, které ti poradí. sme nikdo asi nechodí.

jancovka86
31. kvě 2013

@bibi_du Přeju velkou porci síly a odhodlání do budoucnosti. Opravdu mě z toho zamrazilo a musím i slzu zamáčknout. Doufám, že ti do života příjde další štěstí, které alespoň trochu ránu zahojí.

bibi_du
2. čer 2013

@jancovka86 Mockrát děkuju...🙂