Po revizi nebo potratu začínáme znovu

alca22
29. zář 2010

Ahojky tohle téma je pro všechny co prožili revizi nebo potrat a začínají od znovu. Já prodělala zamlklé těhotenství v 7tt. A následovně revizi dělohy. Už se těším až dorazí MS a budu vědět že je vše ok. A hlavně bna to další znaženíčko 😉

boruwki
6. říj 2010

@alca22 Jsem tak trošku pracovně vytížená, víš? Jinak s tím cvičením bych to moc nepřeháněla, já jsem taky začala cvičit a dost mě při tom pobolívalo břicho...tak ofafrně...

boruwki
6. říj 2010

@indriela taky stále zobu kyselinu listovou, vitamín E a mám i doma kontryhel, ale ten mi nějak nejede 😝 ...si budu asi muset zvyknout... 😀

pp82
6. říj 2010

Holky mě ten kontryhelový čaj moc nedoporučovali, že prý mamavit, femibion, babyplán a kyselina listová je prej nejlepší! 😕
Ale asi záleží na každým! Ten femibion800 má prý nejvíce vitamínů a má v sobě hodně listovky! ale tím nechci nikoho zrazovat, jen píši své zkušenosti! 😎
boruwki 🙂 :závidím, že chodíš do práce, nejradej bych také už vyrazila, ale prej možná až po šestineděli! Tak snad, jinak se doma ukoušu nudou a také potřebuji přijít na jiné myšlenky!ale zase jít na třísměnný provoz? tak nevím co je lepší!? 🤐

svoba
6. říj 2010

ahoj, přidávám se do party. od září se zase začínáme snažit. jsem po revizi pět měsíců. samovolný potrat v 8tt. před tim dlouhý snažení. zrovna mi tedy neni moc dobře, mám i atb ☹
přeju hodně štěstí všem!

alca22
autor
6. říj 2010

@svoba Jahoky vítám tě v naší smutné ale doufejme že v budoucí veselé diskuzi. Přeji hodně štěstíčka se snažení. A teď hlavně pozor na to atb. Já jsem byla myslím ve 4tt. kdy mi daly na zánět v zubu silné atb. Já si mysllím že se to pokadilo už v tu dobu. Protože zhruba v tu dobu se tvoří ten zárodek a mě se ani neutvořil. Jen se vytvořila dutinka a v ní sdřejmě nic ☹

svoba
6. říj 2010

@alca22 - dík! já před tim nic nebrala. ležela, starala se o sebe a stejně potratila. asi osud! ☹ dle jonáše máme ted plodné období, tak to jemně zkoušíme. nemoci ani léky neovlivnim. snad se to brzy povede. nám všem! 😉

alca22
autor
7. říj 2010

Ahojky tak jsem si dneska užila. BYla jsem trhat 6. No mazec. NApřed mě opchal asi 10 injekcema, než to vůbec zabralo a pak se mu rozpadla korunka. TAkže vytahování každého kořene zvlášť. Sem myslela že tam umřu. TAkovýma dlátkama to napřed rozrejpal aby to uvolnil a pak trhal. No hnus. Co vy jak se vám daří. Mě začalo jaksi pobolívat v podbříšku tak nevím jestli nezajít k dr. ať se jukne jestli je tam vše ok. Přeji příjemný večer 🙂

pp82
7. říj 2010

alca22- tak to sis užila vid! zubařka je také pro mě horor. 😠 Zítra si k tomu doktoru radej zajdi, já tam také radej minule byla! Za to nic nedáš! Já jdu zítra na kontrolu a v pondělí a máme polovinu šestinedělí za sebou! Pořád čekám Ms a nic, takže to opravdu bude asi až nekdy za 14 dní!
přeji všem pěkný večer!
😀

nathali
7. říj 2010

@alca22 no teeda no moc nezavidim mne raz trhali dva zuby nastastie to bolo celkom rychlo a potom som to radsej isla vyspat spolu s liekmi proti bolesti

ja som teraz tak trosku na nervy som uz 34DC a ms nikde a ani nemam pocit ze by mala prist ale nic mi neni no okrem zapalu v krku a vcerajsi vecerny test bol negativny

nathali
7. říj 2010

a co s tou tabulkou nepremyslali ste o nej?nemate chut ju spravit???

alca22
autor
7. říj 2010

@pp82 Nejspíš tam asi zajedu, doufejme že mě veme, když nejsem objednaná.
@nathali Mě je to v celku jedno. A co bys tam chtěla dát.

nathali
7. říj 2010

@alca22 no do tabulky meno vek aky sme DC ako dlho sa snazime (ale to tam nemusi byt ak nechcete)a potom take poznamky ze co nas caka za vysetrenia alebo na co sa caka
napr: nathali............22let................34DC-dalsi mesiac uz s clostilom co vy nato???takto nieco??

alca22
autor
7. říj 2010

Já bych tam teď neměla co dodat. Ještě jsem MS nedostala a zatím mě nic nečeká než kontola po 6-ti nedělí.

pp82
7. říj 2010

nathali 😉 já jsem na to stejně jako alca22, také jsem ještě Ms nedostala. ☹ Jsem skoro na den s alca22 po zákroku!
Ale klído si tabulku založte, já vám budu držet 😲 a palce a třeba se k vám za necelý měsíc budu moci přidat! 😵
alca také vid???
zítra si tam zajdi určitě, mela by te vzít, jseš s tím akutní takže musí a navíc víkend před námi! 🙄

alca22
autor
7. říj 2010

Holky odkud která jste? Já jsem ze Želče. Asi tak 14km od Prostějova.

alca22
autor
7. říj 2010

@alca22 Možná jsem se vás už na to ptala. Ale já su taková že si nic nezapamatuju. 🙂

nathali
8. říj 2010

@alca22 tak na tu tabulku kaslem nechce aby tam nejaka z nas chybala tak ju spravime nedkor no co 😉

ja som z Nitri-Slovesnko je to par kilometrov od Bratislavy 🙂

alca22
autor
8. říj 2010

@nathali Jestli chceš vytvořit nějakou tu tabulku tak tak můžeš třeba zatím npsat jen přezdívku a třeba kdy končí které 6-ti nedělí a pak tam třeba dopsat ten DC až to bude aktuální. 😉

alca22
autor
8. říj 2010

TAk jsem byla nakonec u dr. TAk v děloze je vše v pořádku. bOlesti mám nejspíše že mi začíná ovulace. Mám papat kyselinu listovou a po 2 MS se můžeme začít snažit.

pp82
8. říj 2010

tak holky také jsem od Dr. doma a vše v nejlepším pořádku, po krev. sraženině ani pátka!
Děloha krásně stažená,a le sliznice ještě žádná. Do měsíce by měla přijít MS, mám počkat na ovulku a můžem to rozjet znovu!
Dneska fakt krásný den a samé dobré zprávy!
alča22- to je také super, že jsi O.K., ale jakto, že máš ovulku bez MS? to tak bývá?

alca22
autor
8. říj 2010

@pp82 No to mi řekl doktor. I MS je kvůli tomu že se uvolňuje to vajíčko né?

pp82
8. říj 2010

alca22-asi ano, jsem sama z toho asi dost zmatená 😒 , ale je fakt, že mám taky takové pocity jako dříve při ovulaci!nejradej bych na TO vlítla hned! ale jsme přeci rozumní a tak počkame ☹ . Všem vám přeji pěkný večer a vydařený víkend!
Jinak já jsem od Plzne! 😀

alca22
autor
11. říj 2010

Ahojky holčiny. To byl ale krásný víked. JSme malýmu koupili takový to kolo bez šlapek, tak se učil jezdit. Jinak mě bolesti už ustoupili tak doufám že co nejdřív dojdeMS. S tím snažením uvidíme počkáme na ty 2 MS, ale když se zadaří dřív byla bych jen ráda. Dnes to vypadá taky na pěkný den. Jedem s malým ke kámošce, která má syna mladšího o 5 měsíců od Petříka tak půjdem ve Vyškově asi do zoo. Přeji pěkný den.

pp82
12. říj 2010

Ahoj holky 😀 . tak máme za sebou další pekný slunný den že? co je u vás nového? u nás stále nic! očekáváme MS, ale té se pořád nechce! ☹ , Dohodly jsme se s manželem, že po šestinedělí jdem na TO! Jen nevím, jestli by jsme měli či zdali musíme čekat na MS 😕
Hezký večer všem! 😅

nathali
12. říj 2010

ahojky holky 🙂
ja som bola dnes na gynde ms stale nikde tak mi pichli agolutin a zas zacinam s clostilbegytom a pregnylom a k tomu som pekne nachladnuta sice som cely tyzden doma ale uz by ma to nebavi

pp82
13. říj 2010

Ahoj holky, tak jsem si dneska jen tak pro zajímavost udělala ovulační test a ejhle 😀 jsou tam dvě čárky. Takže at počítám jak počítám za měsím by to mělo být stejně a já pevně doufám a snad se začnu i modlit v to, aby to tak skutečně bylo a mi se dočkali v létě vytouženého miminka! 😀
přeji nám všem pevné zdarví a hodně úspěchů!!! 😅

alca22
autor
13. říj 2010

@pp82 prosimtě vysvětli mi jak to stěma ovulačníma testama je a kolik stojí. Že bych to taky zkusila 🙂 😉

pp82
13. říj 2010

Alča22, je to neco jako tehotensky test, taková malá placička! je tam okenko do kterého nakapeš pár kapek moči, prý může byt z jakékoli denní doby, to kapátko je u toho, stačí opravdu pár kapek. Pokud máš ovulaci tak ti tam naskočí druhá čárka jako na tehu testu!
stál kolem 50ti korun. jo a výsledek se pořádně ebjevil tak po 20 minutách, píšou tam že čím je čárka silnejší tím lépe! Hodně zdaru! 😅

alca22
autor
14. říj 2010

@pp82 JJ díky tak já ho příští měsíc vyzkouším, jestli teď už ovulace proběhla jak říkal doktor, protože břicho už nebolí. čítám že bych mohla dostat tak za týden až 2 MS. TAk pak bych si tu ovulaci pohlídala. Má to název normálně Ovulační test nebo se tomu říká jinak. Snad bude až po 6-ti nedělí ať na to můžeme vlítnout. Sice kdyby se zadařilo tak dr. asi moc nadšenej nebude, ale je to moje tělo a já si s ním můžu dělat co chci 🙂 😉

alca22
autor
14. říj 2010

Ještě k tomu ovu testíku. KD ho mám udělat.