Po revizi nebo potratu začínáme znovu

alca22
29. zář 2010

Ahojky tohle téma je pro všechny co prožili revizi nebo potrat a začínají od znovu. Já prodělala zamlklé těhotenství v 7tt. A následovně revizi dělohy. Už se těším až dorazí MS a budu vědět že je vše ok. A hlavně bna to další znaženíčko 😉

luciasek07
9. lis 2010

@clloi moc děkuji za uvítání....snad Vám to nebude vadit,že jsem se vetřela 😎

clloi
9. lis 2010

@luciasek07 to nám určitě vadit nebude 😵 😵 každá si někdy potřebujeme popovídat a proto jsme tady 😵 😵

luciasek07
9. lis 2010

@clloi přesně stejný názor na tyto diskuze mám taky.... 😎 jinak je mi 22 a zatím jediný mazel kterého mám je rok a půl starý jorkšír Charlie...s manžou se snažíme od dubna...

alca22
autor
9. lis 2010

Ahoj holky tak mi už na to vlítžly v plné síle, tak snad se zadaři . Jinak to je zajímavé, s tím pejskem 😀. to bychom měli také vyzkoušet. Mě jak Dr. říkal že budu mýt silnou MS, tak byla taková akorát i bolesti jsem žádné neměla. ZAto teď mám ovu dny a pobolívá mě v podbříšku a sem tam píchne na pravé a nebo na levé straně. to jsem před tím vůbec neměla.
Vítám nové příchozí. Pěkně se to tu rozrůstá ☹ , ale věřím, že už bude jenom líp 😉

@clloi Moc díky. S tou tvou švagrovou je mi to líto. Já říkám pokud nebudu mýt to malé v náručí tak budu mýt pořád strach. Při prvním těhotenství jsem ani nad takovýma věcma nepřemýšlela, protože jsem neměla důvod. Celé těhotenství bylo na jedničku. No až po porodu byly komplikace s Peťulkou, ale to jsme taky ustály.

@luciasek07 Vůbec nevadí že jsi se vetřela, snáma si můžeš pokecat, protože jsme na tom všechny stejně 😉

@kucka Vlasy mi taky hrozně padají, je to anejspíš těma hormonama, jak se tělo dává zase dopořádku. Po prvním porodu mi jich vypadalo, že jsem myslela že budu plešatá. nakonec se to ustálilo.

luciasek07
9. lis 2010

@alca22 děkuji za milé přivítání..tak ne v každé diskuzi se přijímají nově příchozí 😀

clloi
9. lis 2010

@alca22 právě, připadá mě, že když nebyl internet, tak nás kolikrát ani nenapadlo, co vše se může stát. Teď nad tím vším přemýšlíme, bojíme se a vůbec si to kolikrát ani neužijeme. Proto sem si zakázala číst ty špatné zkušenosti a musím se naučit myslet pozitivně, protože jinak mě z toho picne 😀 😀 😀 Věřím, že vše už bude jen dobré a my všechny budeme mět bezproblémové těhu 😵
@luciasek07 Jé, já chci taky mít zas 22 😀 😀 Mně je 30 😕 a o mimi se s manžou snažíme už přes 3 roky. Mám PCO, tak je to trochu komplikovanější, ale před tím se nám podařila první IUI, a bylo to asi opravdu tím, že sem to vypustila z hlavy. Mám super doktorku, tak sme si při zákroku dobře pokecaly a já měla myšlenky úplně na něco jiného a ono se zadařilo, i když to pak v 8tt nedopadlo dobře, tak věřím, že další pokus už vyjde. Tak si teď s manžou užíváme a těšíme se na další snažení 😀 😀

pp82
9. lis 2010

Holky jsem asi mimo MíSU- 😀 co je to ta prstíková metoda? 🙄

alca22
autor
9. lis 2010

@pp82 Tak to by mě taky zajímalo 😀

luciasek07
9. lis 2010

@alca22 to znamená že pomůžeš spermiím do dělohy
http://www.emimino.cz/denicky/prstickova-metoda...
no mám sekeru 8 dní....dávám tomu čas do čtvrtka pak volám na gyndu

clloi
9. lis 2010

Přesně, líp bych to nevysvětlila 😀 😀
@luciasek07 zkus ještě test, doufám, že to vyjde 😵 😵

alca22
autor
9. lis 2010

@luciasek07 To je zajímavé, dnes vyzkoušíme 😅 😀

luciasek07
9. lis 2010

@clloi test jsem si dělala včera...a byl negativní.....takže ono toho není moc co zkoušet..no holky...zítr ase tu ukážu...už mám tuto diskuzi v oblíbených abych nemusela hledat...jdu spát..ráno vstávám 😒

clloi
9. lis 2010

@luciasek07 to je škoda, ale mojí kamarádce vycházeli negativně taky testy, dokonce to dva měsíce měla a přitom byla těhotná. na těhotenství ji upozornil až gynekolog, kam šla na preventivní prohlídku 😀 😀 😀 😀 😀 takže naděje umírá poslední

luciasek07
9. lis 2010

@clloi no uvidíme....ale víš jak..nechci si dělat naděje,pak to bolí..... 😉 takže radši si myslet jen,že se mrcha někam zatoulala a pak být maximálně příjemně překvapená 😀

clloi
9. lis 2010

@luciasek07 to chápu 😵 je opravdu lepší být radši překvapená než si dělat plané naděje. Ale i tak držím palečky 😀

marketuska
10. lis 2010

Ahoj nově příchozím, taky vítám, i když to samozřejmě nikomu nepřeji.
Holky, asi jsem blbec, ale co je prstíková metoda?
@kucka tak to vítej do klubu, začaly mi strašně padat (tak 2x víc než normálně) asi tak 10 dnů po revizi.
No a já jinak zase nechápu, proč mě už asi 3 dny zase strašně svědí bradavky - to jsem měla právě při těhu, tak to jsem to nějak pochopila, ale teď?
Jinak doufám, že se MS brzy objeví, sice po revizi nemám ani 3 týdny, ale už bych ráda viděla svoje tělo fungující 😀

marketuska
10. lis 2010

Tak se omlouvám, byla jsem jaksi stránku pozadu ☹ tak už jsem poučená o prstíčkové metodě 😀 No, asi to zatím vynechám, já bych to ráda nechala být tak jak minule.
Jo, jinak já kdysi někde četla, (když už jsme u těch metod), že k tomu aby žena otěhotněla je dobré mít orgasmus. Bylo to popsáno i technicky tak, že se při něm děložní čípek právě stahuje a roztahuje a namáčí se ve spermatu a ty stahy by i měly pomoct spermiím dostat se až nahoru 🙂 Nevím, možná tohle zabralo u nás, protože na 1. cyklus bez HA a opravdu s dostatkem vášnivého milování se nám to povedlo. No, navíc, já s tím vůbec nepočítala a jen jsme si užívali na dovolené 🙂

luciasek07
10. lis 2010

ahojky Holky..hlásím se z práce..mrcha sdtále nikde a mě to točí....

pp82
10. lis 2010

@luciasek07 😉 -MS stále nikde? tak to vypadá nadejně ne?
zeby jsi byla první mezi námi čekatelky na // 😀 ! Mooooc by ti to přála 😀

luciasek07
10. lis 2010

@pp82 no nevím..test jsem si dělala v pondělí a byl negativní..a to jsem už 37DC....nechápu co tělo blbne...

alca22
autor
10. lis 2010

Ahojky tak jsme s MM vyzkoušeli prstíčkovou metodu 😀 . Jste měli vidět jak se smál, když jsem mu to řekla. Kéž by se zadařilo. ZA 14 dní by měla dojít další MS, tak se uvidí. Ale nebuu v to doufat, ať pak nesmustním. Do vánoc máme už na snažilkování jen měsíc ☹

alca22
autor
10. lis 2010

@luciasek07 Džím palečky ať tě tohle napínání skončí s krásnýma //.

luciasek07
10. lis 2010

@alca22 no já počítám že neskoční..to by se mi ukázaly už v pondělí 😉

marketuska
10. lis 2010

holky, vím, že si to každá přejeme co nejdřív, ale měsíc esm nebo tam, pak na to úplně zapomeneme 🙂
já si říkám, když se to podaří hned (pokud přijde MS po 4 týdnech), tak to zjistím na Vánoce, když nic, tak bude mit hezký dárek přítel k narozkám, když ne on, ža další 11 týdnů je mám já, za dalších 11 můj taťka, .... prostě bude se nám to hodit kdykoliv 🙂

marketuska
11. lis 2010

Holky, víte některá co se vlastně stalo? řekl vám doktor co bylo špatně? Nebo se to prostě neví 😢

pp82
11. lis 2010

@marketuska - také si říkám, že čas je nejlepší doktor, že jestli otehotním ted nebo další měsíc je asi jedno!ale nebudu zapírat, že kdyby se to povedlo první měsíc, že by jsme nebyli rádi. Od dnešní noci mám pobolívání v podbřišku jako před MS, ale ta by měla dorazit až kolem 22.11. Tak nevím a nebo jestli se nám zadařilo a něco se ve mě dejě?
😀 😀 😀 ? Zítra budu po návštěve Dr. snad malonko chytřejší!
Jinak jsem našla již při prvním tehu bezva tehotenskou kalkulačku, kde je všechno krásně popsané do detailu aj pekné výpočty!
www.tehotenskakalkulačka.cz 😕

ia.
11. lis 2010

ahoj holky,
můžu za váma?
včera jsem byla na revizi v 9tt, samovolný potrat, jsem z toho celá špatná, myslela jsem si, že se nám takové věci nemůžou stát... 😔 ale máme zdravého dvouletého chlapečka a ten nás drží nad vodou....v pondělí jdu ke své dr, ta mi asi doporučí počkat na MS a pak? snad vzhůru do nového snažení...

marketuska
11. lis 2010

@pp82 Ty už máš po revizi delší dobu? Já se přiznávám, že se v tom ztrácím, kdo už MS měl a kdo ne 🙂
Já bych měla 1. porevizní dostat někdy od 19.11., ale uvidí se. Jinak teda holky, přiznávám, že dodržet tohle šestinedělí je peklo. Mám pocit, že mi už nic není, chtěla bych aspoň do sauny, jít plavat a hlavně sex. Nikdy jsem nevěděla, že to může až tak moc chybět a to jsme vlastně zatím teprve v půlce 😠
@ia. Hlavu vzhůru. Já sice tohle prvně taky nechtěla slyšet, ale fakt bude líp. Hlavně mi moc pomohlo, když jsem našla stránky kde píší holky, že po revizi to šlo za chvíli znovu. Popravdě, ne, že by cizí neštěstí bylo mojí radostí, ale je to lepší, když vím, že v tom nejsem sama. Navíc já se teda pořád uklidňuji, že u nás to byla pitomá souhra náhod.

pp82
11. lis 2010

@ia. - vítej mezi námi!, je mi líto co se ti stalo, ale bude líp uvidíš!!! 😉
@marketuska já byla na revizi 22.9. pak ještě28.9. na vyčištění a MS ke mě dorazila 24.10.Ale jak jsem již psala bylo tak slaboulinké, že kdybych se nepozorovala, tak bych to asi ani nepoznala! 3. 11 Nám skončilo šestinedělí a my jsme se s manželem začali snažit znovu! Dr. říkala, není důvod proč by jsme nemohly, že si tělosamo řekne!!! 😀 Od revize zobu BABYPLAN a ted mám koupený i ten femibion-s tím začnu zítra!
@alca22 -jj, včera jsme taky zkoušely prstíčkovou metodu! docela nás to oba pobavilo! 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 , měli jsme takový veselý sex! 😀 😀 😀 😀 😀

ia.
11. lis 2010

pp82: děkuju 😵
holky je ten femibion k něčemu dobrý? mě to vnutili jeden měsíc v lékárně, když jsem řekla, že chci listovku, pak mě málem trefilo u placení. není to jen tahání peněz, nebo je to fakt tak dobrý?