Po revizi nebo potratu začínáme znovu

alca22
29. zář 2010

Ahojky tohle téma je pro všechny co prožili revizi nebo potrat a začínají od znovu. Já prodělala zamlklé těhotenství v 7tt. A následovně revizi dělohy. Už se těším až dorazí MS a budu vědět že je vše ok. A hlavně bna to další znaženíčko 😉

clloi
12. lis 2010

@ia. ahoj, femigard je přírodní výtažek z bylin a femibion je listovka s vitamínama. Femigard jsem taky kdysi zkoušela, ale jen jednu lahvičku, tak nemůžu posoudit, jestli zabral. Posílám odkaz 🙂 http://www.hemann.cz/cz/11/femigard-i.html

Jinak všem přeju dobré ráno, nebo skoro poledne 🙂

ia.
12. lis 2010

clloi díky za vyčerpávající info, já jsem jeden měsíc femibion zobala. Přišel mi teda děsně drahý, takže až dostanu MS, budu zase zobat jen čistou listovku. Mám doma ještě baby calibrum, ten si nechám až na těhu. Přijde mi teď nejhorší čekání na tu první MS. Furt si v hlavě počítám, kdy tak asi bysme mohli začít, jestli únor, březen...blbnu z toho...a hlavně aby se zadařilo..u obou těhu na 4. pokus, tak snad i tentokrát...mám mateřskou do konce září, tak to musím stihnout, jinak bych musela do práce..

okurkaa
12. lis 2010

Ahoj holky,
muzu se pridat do teto diskuse se smutnym tematem? Jsem po potratu dvojcatek v 19tt. V sobotu budu mit za sebou uz 5tt. Meli jsme je po IUI. V nemocnici mi rikali, ze bychom meli cekat tri mesice. Nemate nektera zkusenosti s CARem? Nevite po jake dobe od revize by mi mohli udelat dalsi IUI?

alca22
autor
12. lis 2010

@okurkaa Ahojky to je mi moc líto. už v takovým stádiu těhotenství. časem bude líp. Nedokážu si to představit. S CArem bohužel zkušenosti nemám tak neporadím ☹ .

To čekání na první MS je strašný. Já už jsem byla ovbjednána na vybvolávačku a naštěstí teda dorazila. 5 týdnů po revizi. Dnes jdu s prckem na bazén tak už se těším.

pp82 - tak uvidíme jestli se nám zadařilo. Snad knám už tetka nedorazí. Já ji mám dostzat kolem 23.11. TAk snad se někde zatoulá 😉

wali85
12. lis 2010

@okurkaa je mi to moc líto,neumím si to vůbec představit v takovém stadiu přijít o miminka,musíš být hodně silná,s Carem také zkušenosti nemám,třeba někdo z holek poradí

okurkaa
12. lis 2010

@alca22 Tak ke me uz dorazila, presne po 32 dnech. Ale mela jsem strasny strach, protoze mam uz jendu revizi za sebou a mela jsem po ni strasne problemy. Vubec mi nerostla sliznice a lecila jsem se pres rok. Ted je uplne normalni, tak hura.
Tak preju, at se zadari 🙂

pp82
12. lis 2010

Ahoj holky!- hlásím návrat od doktorky a jsem mile nadšená! Mám prý pěkně zvýšenou sliznici 😀, a prý viděla na UTZ vajíčko, jen prý by musela mít lupu aby poznala, jestli je opledněné!
takže za tři týdny na kontrolu a pokud je vajíčko oplodněné, budeme mít už srdíčko!
Tak ted se budu modlit aby MS nedorazila a bylo to O.K.! Jinak MS by měla přijít kolem 20!Budu nervozní jak sánky v létě! 😀 tři týdny budou jako věčnost! chjo chjo chjo! 😉

clloi
12. lis 2010

@okurkaa ahoj, je mi moc líto co se stalo, vím jaké to je čekat tak dlouho na miminko. Chodíme taky do CARu a podařila se nám 1 IUI, bohužel to mimi vzdalo v 8tt. Pro tebe to musí být mnohem horší přijít o mimi v pozdějším týdnu. Jestli se mohu zeptat, řekli ti proč se to stalo? Ohledně dalšího snažení, nám doporučuje počkat 3-6 měsíců, ale na další iui nás objedná tak za ty 3 měsíce. Na tu sliznici je prý dobrý kontryhel, má se pít od MS do ovulace. Měl by podpořit růst sliznice. Já mám PCO, tak s tím taky docela bojujeme. Já mám nasazený utrogestan, tak na MS nebudu muset čekat tak dlouho.

clloi
12. lis 2010

@pp82 No to je super, moc držím pěstičky, ať to dobře dopadne 😀 😀 😀 Za jak dlouho se vám to podařilo, sem zvědavá ženská 😀 😀 Zkus si udělat o víkendu test, mě tehdá ukázal slaboulinkou čárku pár dní před MS. Doufám , že ti to vyjde a prskneš na nás těhu bacil 😵 😀 😀

clloi
12. lis 2010

@alca22 tak doufám, že se někde zatoulá a už nedorazí 😀 😀 😀 to by bylo super, doufám, že se nám to všem taky brzo podaří 😵 😵

okurkaa
12. lis 2010

@clloi Klidne muzes. Z genetickych duvodu, jsme se rozhodli pro IUI s darcem. Otehotnela jsem hned napoprve. Ale byl problem v tom, ze dvojcatka byla na me moc. Zacala jsem se brzy otvirat, sla jsem do Motola. Tam mi udelali steh, ale bohuzel zanesli infekci. Ta se rozjela a zpusobila porod. Asi bych je stejne nedonosila, ale myslim, ze velky podil na tom ma Motol. Nikdy jsem nezazila tak hroznou peci... ☹

clloi
12. lis 2010

@okurkaa to je mě moc líto, je to hrůza, čekáš, že ti pomůžou a pak to dopadne takhle.Já sem z Moravy a nemám zas moc dobré zkušenosti s Kyjovem, mám z něj husí kůži jen co tam vlezu. Když sem měla jít na revizi, tak sem radši volala své doktorce do CARu do Zlína a objednala se tam do nemocnice. Sice na první pohled malá a starší nemocnice ale skvělý personál. I gynekologa sem změnila a budu jezdit tam, ten můj v místě bydliště je dobrý, ale bohužel je tam jen jednou týdně a když tam není tak je tam druhý a ten je děsný. Tak se manža naštval a řekl, že budu jezdit do Zlína a jelikož sem neřidič( myslím že bych nedostala řidičák ani na kolo, kdyby se dělal) 😀 😀 , tak mě vozí, je to ve stejné nemocnici jak CAR, a jsme tam spokojeni. Některý přístup nemocnic a hlavně personálu je opravdu děsný. Každý má na to sice jiný názor, ale já říkám, že dokud je opravdu nutně nepotřebuješ tak nepoznáš jakou nabízí péči a přístup.

pp82
12. lis 2010

@alca22 - jestli se nezatoulá potvora jedna tak by mela dorazit kolem 20. jen at je tam kde je a neleze mi na oči 😀, tetka jedna nezvaná!!!
@clloi - kdy se zadařilo a zdali se zadařilo tak to přesně nevím, ale 24.9 jsem to dostala prvně po revizi a od 1.11. jsme se poctivě snažili 😀 😀 😀 😀 😀 !jak jsi na tom ty? už je nás tady tolik, že strácím přehled! Myslíš, že mám zkusit o víkendu test? není to brzy? 😉

pp82
12. lis 2010

holky kolik vám vlastně každé je? a odkud jste?
mě je 28 a jsem z plzenska! 😲

alca22
autor
12. lis 2010

@pp82 ty se máš , že máš nějakou naději. kdyby šlo aspoň nějak poznat že je sliznice zvětšená né jen UTZ.Já včera byla u dr. a ani mi prohlídku nedělal. Kéž by se zadařilo, měli bychom mimča ve stejný měsíc 😉 Já nevěřím tomu že by se mi zadařilo, i když v podvědomí si to strašně přeji. Jinak mě je 25 let a jsem okr. Prostějov.
Já bych klidně udělal tu tabulku, taky bych ráda v tom měla přehled jste někdo pro. včera jsem to sem už psala a nikdo jste se mi k tomu nevyjádřil.

clloi
12. lis 2010

@pp82 tak já měla revizi 27.10 ☹ MS čekám tak za 10 dní, jelikož mě nasadila utrogestan a po tom to mám jak hodinky. Takže do vánoc bych měla stihnout aj tu druhou 😀 a pak zkusíme snažilkování doma no a když nic, tak se v únoru objednám na 2 IUI a třeba se tam taky nějaká zatoulá 😵 Mně je 30 a jsem z Hodonínského okresu 😉

clloi
12. lis 2010

@alca22 jo s tabulkou souhlasím 😵 a neboj taky se ta jedna potvůrka zatoulá. Já si tu od boruvki objednala ty ovu testy tak budu testovat jak divá 😀 😀 chci aspoň vědět, jestli mě probíhá ovulace, protože s tou sem nějak na štíru.. Někdy mě příjde, že bez hormonů, které jsem si pichala, tak snad ani nebyla ☹ tak uvidíme, třeba po té revizi je to tělo opravdu "pohnojené" 😀 a ovulka dojde aj sama

alca22
autor
12. lis 2010

Tak na tabulku už jsme 2.
clloi na piš mi prosím do Ip údaje: Datum revize, v kolikátým týdnu. Předpokládané datum první MS nebo datum už proběhlé MS díky

clloi
12. lis 2010

Tak mě aj napadlo, že by sme mohli diskuzi uzavřít ať nám sem nikdo nezvaný nečučí a případné další zájemkyně vpustit 😵 ale to je jen návrh 😵

indriela
12. lis 2010

@clloi Jsem pro 😵
@okurkaa je mi lito, ze Te to taky postihlo a navic v dobe, kdy uz by clovek mohl byt relativne klidny, ze se uz nic nemuze stat 😢 Ja dnes byla u lekare v CARu na prvni porevizni kontrole - meli jsme po 1.IVF, MA v 10.tt a dle UTZ ted uz vse v naprostem poradku. Dokonce tam videl 2 foliky - tak rikal, ze se blizi ovulka, ze na to mame o vikendu hupnout (kdyby vedel, ze my uz hupem 😀). Ale nakonec je vse jinak a kdyz jsme se tak pekne trefili, ze telo funguje a ovulka je na obzoru, tak jdeme v pondeli na IUI. Takze v podstate po prvni MS - ale kazdy to ma jinak 😵 My mame 2.IVF v lednu, ale rikali jsme, ze to doma mezi tim zkusime - nebudeme na nic cekat. Nikde neni psany, ze kdo ceka, ze mimco donosi a kdo neceka, ze nedonosi. Ba naopak jsou pripady, kdy se neceka, a vse je v poradku a nebo se ceka tak, jak se ma, a stejne to nedopadne. Si proste clovek nevybere 😖
alca22: tak ja: 33 let, revize 29.09.10 v 10.tt po IVF, MS 34DC a ted jsme 12DC 😵 A drzim pesticky //
pp82: jejej, tak to bys byla skvelej optimistickej pripad pro nas vsechny tady - taky drzim pesti na //

indriela
12. lis 2010

@marketushka: tampony nebrat kvuli infekci, u 2.MS uz bych to asi neresila 🙂

clloi
12. lis 2010

@indriela teda, normálně ti závidím 😵 nás na další IUI pustí až za 3 měsíce 😒 tak hlavně ať vám to vyjde 😵 akorát, nevím , jak se ta diskuze zamyká 😀 😀 máte s tím někdo zkušenost?????

clloi
12. lis 2010

@indriela 😠 😠 😠 jak já ty vložky nesnáším 😀 😀 😀 no budu to muset tu 1 MS přežít 😀 😀 😀

indriela
12. lis 2010

@clloi Zamknout to musi, myslim, alca22, ktera ji zakladala. Ale nejsem si jista, jestli si nebudeme muset zalozit novou a zamcenou hned od zacatku...
Jo, bozeny - taky je nesnasim - jsem jich za celej zivot nespotrebovala tolik, jako ted od srpna - to jsem v podstate jela do 1.listopadu imrvere bud intimku nebo normalni 😝
Ja se divila, ze Dr. nerika nic o pauze, ale asi tim, ze na tom UTZ bylo fakt vsechno v poradku, MS dosla, jak mela a ted tam videl, ze funguje i OVU, tak nas pripustil. Ale zkuste aspon doma - ja myslim, ze fakt neni na co cekat, pokud telo funguje, jak ma - jsme zarny priklad 🙂 Ale u nas IUI bude asi jen tak pro formu - manza ma spatny spermio, takze nevim, nevim...

alca22
autor
12. lis 2010

@indriela Prosímtě a konec 6-ti nedělí a datum té první MS jsem to tam trochu nepochopila 😅

Jinak jsem také pro zamčenou diskuzi mám ji tedy uzamknout

indriela
12. lis 2010

@alca22 Do toho 😵 Kdo se bude chtit pridat, tak Ti pak pisne IP a mohl by se pak eventualne jeste dodatecne pridat.
Aha, tak upresnuji....sestinedeli skoncilo 9.11.10 a prvni porevizni MS dorazila 34DC - 1.11.10, a dnes jsem 12DC 😵

alca22
autor
12. lis 2010

https://www.modrykonik.cz/diskuse/tema/zaciname...
Tady je uzamčená diskuze. Kdo by jste se tam nemohl dostat tak mi pisněte do IP. A kdo by se chtěl přidat tak také písněte mě do IP. už se na vás těším 😉

alca22
autor
12. lis 2010

Tu tabulku mám hodit k sobě do fotoalbumu nebo jen sem na diskuzi

clloi
12. lis 2010

@alca22 jasan, klidně to zamkni, doufám, že se holky přidají 😵
@indriela tak já to mám stejně ale budu to s nima muset přetrpět 😝 Asi to taky zkusíme po 1 MS, kdyby se náhodou zadařilo, tak se vymluvím na prasklý kondom 😀 😀 kdyby nějak moc brblala. Ale nevím, u nás je to tak, že já mám PCO, takže ovu naprd, manža je v normě 😀 😀 Ale zázraky se dějí ne? 😵 😵

clloi
12. lis 2010

holky pojďte za náma do uzamčené diskuze 😵 😵 😵 odkaz výše 😵 😵 😵 u alca22 😀 😀