Po revizi nebo potratu začínáme znovu

alca22
29. zář 2010

Ahojky tohle téma je pro všechny co prožili revizi nebo potrat a začínají od znovu. Já prodělala zamlklé těhotenství v 7tt. A následovně revizi dělohy. Už se těším až dorazí MS a budu vědět že je vše ok. A hlavně bna to další znaženíčko 😉

indriela
6. lis 2010

@clloi Ja jdu taky do CARu na tu kontrolu - je to prvni kontrola po prvni porevizni MS a zaroven uz budu mit i po stestinedeli (tim, ze MS dorazila az 34DC). No co, kdyz uz budu po sestinedeli, tak to snad nebude resit, ze jsme se uz pomuchlankovali 😀 U nas taky neni na co cekat. 2.IVF mame naplanovany na leden, tak mame ted 2 domaci pokusy. Nevim, jestli se s manzelovym spermiem zadari, ale co - za zkousku nic nedame. Zazraky se prece deji 🙂 Drzim palecky, at MS taky dorazi do sestinedeli a nemusis na zadnou vyvolavacku. Pak uz bude zas o trosku lip 😵

pp82
7. lis 2010

Ahoj holky 😀 , tak mi se začali snažit hned po šestineděli tak jsem zvědavá, ted v Pá jdu na kontrolu a uvidíme co mi řeknou! Jinak já měla MS hrozně slaboulinkou a asi tak dva dny tak doufám, že to byla! ale od té doby nic! 😕 (tak asi ano).Moc bych si přála aby to klaplo na poprvé a vše dopadlo tak jak má!!! 😕
Pěkný víkend přeji všem! 😉

indriela
7. lis 2010

Ahoj pp82, my mame stejny plan... mne konci sestinedeli ted v utery - to budu 9DC a od stredy sup na to. Chcem se tomu poctive zavenovat 😉 tak si taky moc preju, at to klapne a tentokrat se stastnym koncem 😵 Vsem bych nam to moc prala 🙂 Jo a v patek jdu taky na kontrolu - to nam to vychazi pekne nastejno 😀

alca22
autor
7. lis 2010

Ahoj holky tak já mám 11 DC a šestinedělí mi skončilo ve čtvrtek. Už jsme na to v vlítli. Teď bych měla mýt ovulační dny tak se tomu budeme věnovat poctivěji. No jsem an to zvědavá, ale raději budu počítat s nezadařením, ať pak nejsu smutná, když to nevyjde. Přeji ať máme do vánoc na testíku krásné //.

pp82
8. lis 2010

hoky jak to tak sleduji, tak nám to vychází pěkně stejně. To by bylo supeeeer! 😉 kdyby to klaplo společně! Jestli to klapne dostane manžel čertovskou nadílku k mikuláši a rodiče novoroční překvapení 😀 ! Manželovi se to snažení líbí a vždycky říká, že dělal tu vytouženou holčičku! 🤐 ! jsem zvědavá co mi Dr. v pátek řekne, určitě ještě nic nepozná, ale řeknu, že se již snažíme a že ted nevím, jestli mám jít na 14 dní do práce nebo ne! 😔 Protože jestli bych za 14 zjistila, že jsem tehule, tak abych zbytečne pak nemusela s neschopenkou začínat od začátku(ty první dny je člověk doma uplně za almužnu) 😢
Pěkný den všem holky!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

marketuska
8. lis 2010

Ahoj, jé, vy řešíte snažení a my musíme skoro ještě 4 týdny čekat. Teda, popravdě, nejde mi teď o snažení, ale těším se na klasický sexuální život. Jako lepší jak nic, ale strašně mi to chybí 😀 jsem netušila, že budu takový náruživec 🙂
Kontryhelový čaj jsem si koupila, ale ještě nezkusila, kdy je nejlepší ho pít? Jo a co je ten femibion nebo co na štěpení listovky? To vůbec nevím co má být.
Beru týden listovku a pak taky zinek vápník hořčík, ale to hlavně kvůli pleti a vlasům. Holky, měla jste některá pocit, že vám po revizi začaly víc padat vlasy? Já mám vlasů hodně, takže plešule jen tak nebudu, ale je to docela mazec, nejsem na něco takového u sebe zvyklá. I jsem přemýšlela, jestli se nemám nechat ostříhat, nebo co s tím ☹
Pak ještě poslední dotázeček - dělaly vám nejaké testy - myslím oběma partnerům, jako zjištění příčiny nezdaru nebo tak něco?

pp82
8. lis 2010

Marketuško 🙂 - mě také padaly vlasy více než normálně, ale nejak sjsem to neřešila! Já hned po ravizy začala brát babyplan apiju kontryhelový čaj, ted tedy už ne, ale zato popíjím čaj pro těhotné! 😲 Na doporučení známe doktorky!
Obsahuje dost bylinek, která telo po revizi potřebuje a ještě jedna věc: po revizy nám nikdo mě ani manželovi žádné testy nedelal, bylo nám řečeno, že poprvé se to nikam na rozbor neposílá! 😒 prostě jsem také z toho byla špatná, ale budeme bojovat dál!!! 😉

janicka006
8. lis 2010

Hezké odpoledne všem,
doufám,že vám naliju optitmismu...i my jsme si přošli zamlklinkou..a teď máme skoro 7m slečnu,která mi tady momentálně dělá nepořádek,hihňá se u toho a nechce ani malinko spát.
Kontryhelový čaj jsem pila taky,navyšuje sliznici,ale smí se pít jenom v první polovině cyklu.
Po revizi jsme dodrželi 3 cykly a pak hned po prvním snažení z toho byla naše holčička.
Bohužel zamlklinka je teď zcela běžná věc....když se mi to stalo,tak jsem myslela,že jsem největší smolař na světě a proč se to muselo stát zrovna nám,ale pak jsem se koukala po okolí a zjistila,že ani jedna moje kamarádka toho nebyla ušetřena!!!!Hodně mi pomohlo si říct,že prostě miminko bylo nemocné a tady na světě by se trápilo a nelíbilo by se mu tady,tak to příroda zařídila,aby se nemuselo trápit ani miminko a a ni my..
Všem přejeme hodně optimismu,sil a chuti do nového snažení🙂))

clloi
8. lis 2010

@marketuska ahoj, já piju taky kontryhel, docela mi chutná, tak doufám, že zabere. Ohledně toho femibionu, já mám mutaci genu MTHFR heterozygot, což znamená, že špatně zpracovávám kys. listovou. Zjistili nám to na genetických testech, na které nás poslali v CARu, prý je to dnes už běžné a má to až 40% populace. Tak sem si koupila ten femibion, kde je ta kys. listová už rozštěpená na látky, které tělo zpracovává. Tak uvidíme, jestli je to lepší, genetik říkal, že by mělo stačit aj brát větší dávky normální kys. listové, ale zkusím i ten femibion. Mě šestinedělí končí taky až za 4 týdny, a manžel říká, že sto se mnou asi nevydrží 😀 😀 prý se mně bouří hormony 😀 😀
Čekám na zprávu z nemocnice, posílaly vzorky na histologii, ale myslím, že stejně nic nezjistí. Na větší vyšetření prý posílají až po dvou nebo více potratech. My ty genetické testy máme, tak by sme asi už nikam nešli.
Holky, taky bych to chtěla zkusit už po šestinedělí, ale mám strach, že to zas dobře nedopadne, i když nám to doma asi stejně nepůjde 😵 😵 tak fakt nevím. Asi počkám aspoň na dvě MS, nebo to nechám náhodě 😵

@janicka006 taky si to tak říkám, že asi nebylo něco v pořádku, a pořád lepší teď než později, ale stejně mám strach aby se pak zase něco nestalo, aby bylo mimi zdravé. Už sem si zakázala aj číst některé diskuze na koníkovi, ale toho strach se stejně asi nezbavím ☹ Po přečtení tvého příspěvku si mně opravdu dodala optimismus a sem ráda, že se vám tak brzo zadařilo a máte zdravé miminko 😵

janicka006
8. lis 2010

@clloi Taky jsem brala Femibion.
Víš,až se ti podaří otěhotnět,tak už to asi nebude takové jako poprvé..alespoň já jsem to tak měla....žila jsem tak nějak od poradny k poradně...hlavně se nenech zblbnout některýma holkama tady na koníkovi jako jsem to měla já a pak jsem byla málem na chocholouška!!!!Protože už od 15tt mi tvrdily jak cítí pohyby a jak je to bezva a já 21tt a pořád nic....byla jsem z toho na prášky,že jsem musela jít na mimořádnou návštěvu k doktorce,aby mne podle UTZ uklidnila,že miminko je v pořádku srdíčko tluče a to,že nemám pohyby je způsobeno několika důvody....
Tak hodně hodně štěstíčka ať se zadaří co nejdřív🙂)

indriela
8. lis 2010

Ahoj holcicky, tak jsem vas zase prisla pozdravit, abyste nerekly, ze vas flakam :oD
@marketuska Mne taky hrozne padaji vlasy, jsem z toho uz uplne nestastna. Ale nastesti jich mam taky dost, tak to taky neni nijak poznat. Ale kazde rano a vecer, kdyz se cesu - to je hruza, kolik toho zustane na hrebenu!!!! Snad se to brzo zase hodi do normalu, chjo.... Jeste tohle do baraku ☹
Jinak me po revizi, myslim, doktorka rikala, ze "to" budou posilat nekam na rozbor. My na vysetreni zadnem pak nebyli, genetiku mame za sebou, o zadnem dalsim zatim nemluvili.
@clloi Ono se to hodne rozchazi - ty nazory, jak dlouho cekat. Nekdo rika 6 mesicu, nekdo 3 mesice a nekdo, ze se muze hned po prvni porevizni MS. Taky jsem premyslela, jak to budem resit. Kazdopadne sliznice se obnovuje kazdy cyklus, takze jestli Ti najede cyklus normalne, tak bych rekla, ze fungujes normalne a muzete se zacit snazit. My jsme nakonec taky usoudili, ze si telo samo rekne a ze to proste zkusime hned. Kdyz bude pripraveny, tak to dopadne a kdyz ne, tak to holt dopadne pozdeji.
@janicka006 Skvela zprava, taky mam hned lepsi pocit 😵 Ja jsem nakonec taky zjistila, ze spousta holek v okoli si tim prosla, jen na to proste normalne neprijde rec. I mne hodne uklidnovalo, kdyz jsem si rikala, ze by miminko bylo nemocne a ze v tom pripade priroda vi, co dela, a melo to tak byt. A pak jsem hodne procitala diskuse, kde na tom holky byly stejne a i to me pomalu stavilo na nohy, kdyz jsem cetla, ze se pak treba brzo zadarilo - jako u vas 😵
@alca22 Tak drzim pesticky, at z toho snazeni mas plne brisko 😵
A MY VSECHNY TAKY 😵 My se na to vrhneme uz pozitri 😉

janicka006
8. lis 2010

Jooo..holky a typ mého muže je poloha,kterou si sám nazval "na pejska"🙂)))))chichichi..u nás zabrala.....

indriela
8. lis 2010

@janicka006 A jak to vypada, prosim pekne? 😀

marketuska
8. lis 2010

Ahoj, taky jsem četla kolik holek je na tom podobně jako my. Dokonce jsem někde četla, že takhle končí každé 4. těhotenství, jen spousta holek to ani neví, že stačí spoždění pár dnů, mezitím už těhu bylo a nic a pokud se to nezjišťovalo, tak se to ani neví.
Tak já asi začnu s kontryhelem jak začne MS. 🙂
Vy máte za sebou genetiku a my vůbec nic, proto jsem se ptala jak dlouho trvaly testy a co vám všechno dělali. Vím, že "to" taky poslali na histolku, ale výsledky mi asi řeknou jak půjdu na kontrolu po MS.
@janicka006 díky, hodně to povzbudí
@clloi jsem ráda, že je na tom časově někdo jako já, holky se tu už snaží a my si zatím sexík musíme odpírat ☹

clloi
8. lis 2010

@janicka006 já už sem asi taky zralá na chocholouška, švagrová přišla o mimi v půl roku zpátky v 38tt na odloučenou placentu Pak vykládala, jak si psala s holka, kterým třeba v 36tt zjistili, že mimi nemá srdeční akci atd. a to mě teda taky moc nepřidalo. Manžel už byl zlý, co to pořád poslouchám a přemýšlím nad tím, co vše se může stát., tak proto sem si zakázala takové diskuze 😒 jinak mě z toho fakt hrábne 😀 Ještě že mám kamošku, která mě vždycky řekne ať neblbnu a myslím pozitivně 😵 Tak sem teda začala myslet pozitivně 😵 😀 a hlavně se budu muset přestat bát, co vše se může stát a přestat myslet na nejhorší. Děkuju za povzbuzení 🙂 🙂 🙂 Chci se zeptat, jaký máš názor na ten femibion? Někdo říká, že sou to zbytečně vyhozené peníze, já si zas myslím, že pokud je ta kys. listová v něm opravdu rozštěpená, tak pro mě asi bude lepší.
@marketuska no mě po revizi řekla doktorka v nemocnici, že máme se sexem počkat aspoň 3 týdny, doktorka v CARu zase že až po MS, tak uděláme asi zlatý střed 😀

janicka006
9. lis 2010

@clloi ono reklama je asi mocná...takže člověk jako laik není asi moc schopný posoudit,zda je Femibion tak moc super věc a nebo jen nafouklá bublina....ale já jsem poprvé brala Calibrum a nevyšlo to..tak jsem podruhé šla do Femibionu..asi je to spíš takové psychické,ale zase se to nebere bůhví jak dlouho,tak jsem ty tři stovky do toho dala.Joo a taky se mi to líp polykalo...
Když jsem začínala se snažením,tak jsem se taky sesnámila s holčinou,je strašně moc fajn,teď by měla už ročního syna,ale zemřel v 38tt.Takové věci se dějí,jsou strašné...a paradoxně mi to možná pomohlo si uvědomit,že sice naše fazolka odešla v 13tt,ale necítila jsem pohyby,nic....takže proti téhle mamince,jsem vlastně zažila prd...i když to taky tolik bolelo.
clloi a říkala ti fakt jen tři týdny????U nás doporučovala 3-6 měsíců počkat!!!
@indriela chichi..se stydím 😅 😅 ..no pejsek je zezadu...doporučila nám to mudra,že je to nejlepší poloha.Joo a taky pak hezky ležet,alespoň hodinu v posteli a pod zadek si dát polštářek.

pp82
9. lis 2010

Nám také Dr. doporučila dodržet šestinedelí a pak jsme mohly sexovat a rovnou se začít se snažit! 😀
A musím podotknout, že nám dr. také doporučila polohu "ze zadu" prý se tam spermie lépe dostanou tam kam mají! 😅 a pak čas vydržet ležet, aby "nevyklouzly" ty malý potvůrky ven! 😕 .Dříve jsem se chodila hned po sexu sprchovat a ted je tam pekně nechávám až do rána! 😀

Přeji všem hezký den a uspěšný věčer!!!! 😉

clloi
9. lis 2010

@janicka006 no se snažením počkat aspoň 3 měsíce, ale ten sexík s ochranou prý možem zkusit za 3 týdny, aspoň podle doktorky, co mě dělala revizi. Podle naší doktorky v CARu počkat se sexem po první MS 😀 😀 😀 Tak uvidíme, co si vybereme 😵 😵 Je to hrozné, co vše se stává, ale nad tím opravdu nemožeme přemýšlet, protože by sme do toho asi nikdy nešly a nebo skončily v blázinci. Už se těším, až to budeme moct zkusit znovu a pevně věřím, že to tentokrát dotáhneme do zdárného konce. Čekáme na toho drobka už 3 roky a tak se moc těším.

clloi
9. lis 2010

@pp82 tak tu my zkoušíme taky 😀 😀 😀 tak třeba se tam pak nějaká zatoulá 😀 😀 😀

pp82
9. lis 2010

@clloi -moc ti přeji, aby jsu se dočkala po takové době!
Jen nevím jak na tom budeš se sexem po třech týdnech, já byla ještě měsíc po revizy ve vnitř dost citlivá, když mě dr. vyšetřovala! Myslím že poloha na "pejska" je oblíbená a doporučovaná k otehotnění! 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

janicka006
9. lis 2010

@clloi ono se i říká,že podruhé se těhotní líp i z toho důvodu,že poprvé to byl pro tělo šok..neví co to těhotenství,které obnáší asi tolik změn ,je..ale podruhé už je lépe připraveno..

pp82
9. lis 2010

@janicka006 - díky za optimismus 🙂 , je fajn tady mít takovou oporu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 😀

marketuska
9. lis 2010

čau holky, tak to jsem zvědavá jaká doperučení čekají nás. Já počítám s klasickým 6ti nedělím, hlavně se uvidí co mi doktor řekne na kontrole po MS.
Jinak se mi moc líbí vaše "na pejska" to se přiznávám, že není zrovna oblíbená partnerova poloha, přitom jsem s vždycky myslela, že ji chlapi rádi 🙂 No a zadeček jsem si nepodpírala ničím a akorát když jsem věděla že bychom mrňouska chtěli, tak jsem asi tak 3min ležela a pak šla do sprchy. Když mi sexujeme víc odpoledne a o víkendu hlavně ráno, tak to bych proležela asi celý den 😀 Taky jsem si ale říkala jak to v sobe "zašpuntovat" 😅

clloi
9. lis 2010

@pp82 No my to zkusilu už včera, samozřejmě s ochranou 😕 😅 nějak to samo přišlo, 😨 😵 Já sem neměla problémy ani po revizi a teď se cítím fajn, jak kdybych žádnou ani neprodělala. Ono si tělo asi opravdu řekne samo. Už sem tu aj někde četla, že některé holky nedostali ani první MS a byli těhotné, tak do toho bych asi nešla, nevím , měla bych strach, že to nedopadne dobře, tak se snažením počkáme aspoň na ty dvě MS.
@janicka006 Já taky doufám, že to napodruhé půjde rychleji a možná i doma 😀 Hlava je připravená už dlouho, jen to tělo stávkovalo 😀 😀

janicka006
9. lis 2010

@marketuska Market jenom 3 minuty????Tak to já ležela třeba i hodinu....dala jsem si vedle postele knížku a tak a relaxovala jsem.Jinak ta poloha na pejska..to se docela u Tvého manžela divím..ten můj by za ní klidně i štěkal 😀 😀 😀
Někdo taky praktikuje prstíkovou metodu....přiznám se,že jsem jí asi dvakrát taky zkusila.

luciasek07
9. lis 2010

ahoj holky...ráda bych se k Vám přidala....prošla jsem si taky zamlklým potratem...v 5tt...bolelo to...ale život jde dál..teď jsem 36 DC a mrcha stále nikde,testy negativní..tak nevím....vždycky jsem mrchu měla přesnou

kucka
9. lis 2010

ahoj holky..uz nejakou dobu vas spehuju, tak se konecne pridavam, jestli teda muzu....jsem na tom jako luciasek, zamlkle tehu v 5tt....revizi jsem mela pred peti tydny, ale MS nikde, tak doufam, ze brzy se snad konecne dockam....mne rikala mudr cekat tri mesice od potratu, tak radsi asi cvhvilku pockame, ale stejne totak dopadne, nez se vse srovna...chtela jsem se vas zeptat-strasne mi ted zacaly padat vlasy, stalo se vam to nektere taky?

luciasek07
9. lis 2010

@kucka ahojky...já na revizi ani nebyla..překvapilo mě to,ale doktor mi říkal že to bylo strašně slaboučké těhu.--.měla jsem i nizoučký HCG....kdybych si nedělala test tak jsem to ani nevěděla....

clloi
9. lis 2010

@janicka006 tak na pejska, za tu by manža taky štěkal i když já asi taky 😀 😀 😀 😀 😀 O té prstíkové metodě jsem taky slyšela, párkrát vyzkoušela ale bohužel nezabrala 😵 😒

@kucka @luciasek07 vítám vás mezi nama, i když nerada 😉 byla bych radši, kdyby se tohle stávalo co nejmíň, ale když už se nám to stalo, tak si aspoň dodáme nové odvahy do dalšího snažení a doufám, že tu budou brzo samé pozitivní testíky 😵 😵

clloi
9. lis 2010

@alca22 moc ti přeji, aby vám to vyšlo, já se taky nemůžu dočkat až to budem moct zase zkusit 😵 😵