Po revizi nebo potratu začínáme znovu

alca22
29. zář 2010

Ahojky tohle téma je pro všechny co prožili revizi nebo potrat a začínají od znovu. Já prodělala zamlklé těhotenství v 7tt. A následovně revizi dělohy. Už se těším až dorazí MS a budu vědět že je vše ok. A hlavně bna to další znaženíčko 😉

marketuska
11. lis 2010

No, tak moje plány jsou, že teď beru klasickou listovku, jak jednoho dne zjistím, že jsem těhu, tak možná půjdu do toho femibionu, ale nejsem si tím 100% jistá, měla jsem problém s tou nehodou, tak listovka asi za nic nemůže.

@pp82 Tak to jsi na tom přesně měsíc přede mnou, takže doufám, že kolem 20.11. ta MS taky dorazí a 3.12. skončí šestinedělí 🙂

Jak to bude s prstíčkovou metodou nevím, asi kdyby to nešlo, tak to zkusíme 🙂
@ia. kolik ten femibion stál?

ia.
11. lis 2010

marketuška, no stálo to skoro 400kč a je to na měsíc....

indriela
11. lis 2010

Ahoj vsem 😵
Vitam nove prichozi i kdyz radsi bych, abychom se sesly v nejakem veselejsim tematu 😒 Ale spolu to vsechno zvladnem, tak hodne sil a energie do noveho zacatku 😵
Ja osobne muzu rict, ze lip zacalo byt, kdyz prisla MS - zacala jsem se tesit na dalsi snazeni. Mrcha mi prisla 34DC - sice trosku pozdeji, ale jsem rada, ze prisla sama, a nemusela jsem na vyvolavacku. Takze fyzicky se citim v pohode, akorat ta psychika je jeste trosku pochroumana - spatne se mi o tom mluvi, to se mi porad jeste derou slzy do oci, takze jeste nejaky cas to urcite chce 😒
Jinak u nas vcera probehlo prvni snazenicko. Zitra jdu na kontrolu - stejne jako pp82 🙂 Hlaseni podam 😀
Tak se mejte vsechny v ramci moznosti co nejlepe a nebojte, opravdu bude lip, i kdyz ted to treba nevypada 😵
TO DAME!!!

clloi
11. lis 2010

@ia. ahoj, moc mě to mrzí, potkaly sme se spolem v diskuzi červnovky 2011. Nám se to stalo 14 dní zpátky, byla sem z toho hodně špatná, bylo to naše vytoužené mimi, teď už to beru tak, že prostě něco bylo špatně a tak si tělo poradilo samo. Dnes sem byla na kontrole v CARu a to samé mě řekla moje doktorka, že se asi potkalo špatné vajíčko a špatná spermie 😵 a pak vznikne nějaká genetická vada a tak je lepší, když si s tím tělo poradí samo. Vím, jak moc to bolí, ale neboj, bude líp. 😉 😉 Ten femibion beru taky, jak už sem tu psala, ta listovka je tam už štěpená na látky, které tělo zpracovává a jelikož já pařím mezi ty lidi, kteří normální listovku špatně štěpí, tak je pro mě lepší. Taky sem kulila oči, kolik stojí, ale za zkoušku to stojí, já platila něco málo přes 300Kč.

clloi
11. lis 2010

Dnešní kontrola v CARu dopadla na jedničku 😵 😵 , tak sem moc ráda. Nasadily sme utrogestan, tak nemusím čekat, až MS dojde sama od sebe, ale očekávám ju za 12 dní jupíííí 😀 😀 a po druhé MS, což vychází na vánoce to zkusíme. Bohužel na další IUI nás pustí až tak koncem února, začátkem března, tak to zkusíme aj doma, třeba je to tělo opravdu pohnojené 😀 a zadaří se.
@indriela je to těžké, ale uvidíš, že opravdu bude líp, já nevím čím to je, ze mě to už nějak spadlo a těším se jak malé děcko na svou první MS 😀 😀 Možná mě opravdu pomohlo to, že pokud ta malá fazolka opravdu nebyla geneticky v pořádku, tak je pro mě snažší, se s tím vyrovnat teď, než pak později. To bych asi nedala.
Držím všem palečky, ať sou tam brzo zase dvě čárečky a tentokrát to holky vyjde!!!!

ia.
11. lis 2010

clloi: jj pamatuju si tě z červnovek, vím, jak mi bylo líto, že se ti tohle stalo...teď i já... ☹ ale věřím, že zase otěhotníme. Určitě mě nakopne první MS, ale ta je bohužel zatím daleko...do vánoc určitě neotěhotním, myslím že dostanu od dr povolení tak od února, tak uvidíme....
holky, prostě musíme doufat, nic jiného nám nezbývá...

wali85
11. lis 2010

Ahoj holky 🙂 mohu se k vám přidat?Jsem zítra 14 dní po revizi pro zamlklé těhu,tak třeba tu nasbírám nějaké dobré rady a zkušenosti co a jak dál 🙂

clloi
11. lis 2010

@ia.@wali85 ahoj holky, i když nerada, tak vás tu vítám, ale nebojte za chvíli tu budeme samé těhule 😀
@ia. nám to taky dovolí tak koncem února, ale doma to zkusíme už v lednu, to bych měla mět po 2 MS, tak uvidíme 😵, třeba se nějaká mrška zatoulá správným směrem 😀 😀

clloi
11. lis 2010

holky, ten můj právě kuchtí bramboráky a já už nemožu vydržet a užírám mu to pomáli už z pánvičky 😀 😀 😀 ale tak snadno se mě nezbaví 😀 😀

wali85
11. lis 2010

@clloi já doufám,sice ten čas teď letí nějak pomalu,odpočítávám každý den do konce šestinedělí,ale věřím že se zase dočkáme 🙂
dnes jsem si byla koupit v lékárně Calibrum babyplan,prý je velmi dobrý před plánovaným těhu

clloi
11. lis 2010

@wali85 taky mě přijde, že se to nějak táhne, ale když si uvědomím, že za 6 týdnů jsou vánoce, takto zas pěkně utěká 😀 😀 😀 calibrum je dobrý, mám ho doma taky. Teď zkouším femibion, tak uvidíme. Aspoň mám pocit, že pro to aspoň trošinku něco dělám. Piju aj kontryhelový čaj, docela mě chutná. Je to snad jediný bylinkový čaj, který do sebe dostanu 😵 Je prý dobrý na růst sliznice 😵 Manželovi sem naordinovala taky vitamínky 😀 😀 😀 tak poctivě zobe 😀 😀 😀

alca22
autor
11. lis 2010

Ahojky vítám nově příchozí 😉
Já byla dnes u Dr. na kontrole. nObjednána jsem byla na vyvolávačku, kterou jsem teda bohu dík nemusela dosta. Tak se Dr. divil co tam dělám, že mi říkal že po 6-ti nedělí chodit nemusím. TAk mě teda ani kontrolu neudělal. Akorát jsem mu řekla, že mi po injekci v nemocnici zůstala bulka, tak mi to prohmatal a říkal že se to časem vstřebá.

Kdyby jste chtěli tak můžu udělat tabulku kdo byl kdy na revizi a kdy mu skončí-skončilo 6-ti nedělí ať máme teda přehled. Vložila bych ji kdyžtajk jen sem na diskuzi, kdyby jste to někdo nechtěl veřejně. TAk kdo chce tak ať mi do IP napíše datum revize a kdy mu končí 6-ti nedělí a kdo už dostal první porevizní Ms tak může i tu .
Jinak k tomu femibionu. mě dr. taky říkal ať si ho koupím, kvůli kys.listové. Po zjištění ceny jsem koupila jen obyč. kys.listouvou asi za 50Kč.

clloi
11. lis 2010

@alca22 tak to je teda divné, s tou kontrolou....já už byla dvakrát na UTZ, jestli je vše ok, a to mě chce ještě vidět po první MS. Myslím, že by bylo dobré, kdyby se na tebe podíval, přece jen je to docela velký zákrok a musí se to pořádně zhojit. Pokud nemáš problémy se zpracováním listovky, tak ti určitě stačí i ta obyčejná + vitamíny 😵 😵

alca22
autor
11. lis 2010

@clloi Já byla tak 14 dní po revizi a na UTZ bylo vše v pořádku nikde žádné zůstatky. Tak už to bylo už v pohodě asi hned tak pro to.

clloi
11. lis 2010

Tak to jo 😵 😵 ,ale když už si tam dnes byla, tak se na tebe mohl klidně podívat 😠 😵 a ptala ses ho na to snažení? Zajímalo by mě jaký na to má názor. Co doktor, to jiný názor 😠

alca22
autor
11. lis 2010

Mě říkal na té první kontrole, že můžeme po 2 MS. Mi začali po první. Neříkám, že se hned zadaří, takže to stejně bude až po té 2. Taky jsem myslela, když už tam jsem tak na mě mrkne.

clloi
11. lis 2010

@alca22 Asi to taky to zkusíme po té 2 MS a když se nezadaří, tak po 3 MS si zažádáme o IUI a uvidíme 😵 Já bych do toho šla už po 1 MS, ale manželovi se to moc nelíbí a chce počkat 😵 😖 ale já su holt nedočkavá 😵 😵

alca22
autor
11. lis 2010

@clloi Já si myslím pokud dostaneš v pohodě do 6-ti nedělí MS. TAk by už dole mělo být vše v pořádku. Ono se to u každého Dr. liší. někdo řekne že se můžeme snažit hned, někdo po pár měsících někdo po půl roce. Pak je z toho člověk jelen. Pokud jsem i po psychycké stránce v pořádku, takl bych to asi neodkládal, ale to je jen můj názor. 😉

clloi
11. lis 2010

@alca22 tak mě MS dorazí tak za 12 dní přesně. 😵 😵 Dnes Jsem začala brát zase utrogestan na regulaci cyklu, tak to budu mět přesné jak hodinky 😀 😀 aspoň nemusím čekat. Stejně bych asi musela na vyvolávačku 😠 V pondělí jdu po 5-ti týdnech do práce a ještě mám ranní, tak to tam asi prochrápu 😢 Už sem si docela zvykla, že nemusím vstávat a já su jak medvěd, prospala bych klidně celý den 😀 😀
No mě taky řekla, že až za 3-6 měsíců, ale jak se na mě tak prý dívá, tak za ty 3 😀 😀 a smála se. Takže pokud se to nepodaří doma, tak se objednáme do CARu na IUI a uvidíme 😵 Ono ta psychika taky dělá svoje, to sem už taky poznala 😒 Takže to chce opravdu klid, užívat si snažilkování a vypustit to z hlavy 😉

luciasek07
11. lis 2010

tak to vypadá,že mrcha dorazí zítra..začínám špinit..aspoň že dorazí sama

wali85
11. lis 2010

@luciasek07 tak to je dobré znamení,do kdy má nejpozději přijít ta první porevizní MS?

clloi
11. lis 2010

@wali85 měla by přijít do 6-ti týdnů, aspoň, tak to říkali mně 😵
@luciasek07 na jednu stranu je to škoda ☹ mohly být // ale na druhou stranu když už nejsou, tak příjde aspoň sama a nemusíš do sebe nic rvat 😒 a šup do dalšího snažení 😉

luciasek07
11. lis 2010

@wali85 to netuším😀

@clloi já jsem ráda..volala jsem dnes na gyndu a bylo mi řečeno,že estli nedorazí mrcha do pondělí,tak musím na gyndu..takže takhle nemusím ....my počneme tenhle měsíc..kamarádka mi prorokuje,že se mi narodí lvíček 😀

alca22
autor
11. lis 2010

@wali85 První porevizní by měla dojít do konce 6-ti nedělí. Pak by se mělo jít na vyvolávací injekci.

clloi
11. lis 2010

@luciasek07 tak vidíš určitě to vyjde 😀 😀 já chci mět taky takového proroka....hodil by se mně 😉 😀

clloi
11. lis 2010

@ia. neztrácej naději, vím, že to moc bolí, ale nesmíš se v tom moc patlat, to ti nepomůže, akorát ti to ublíží. Musíš věřit, že vše bude dobré a napodruhé se to už podaří. Vím, že je to těžké, ale je to tak. Čím víc nad tím přemýšlíš, tím víc ti to rozhodí psychiku a ta je pro otěhotnění moc důležitá. Dej tomu čas, ono to přebolí a jak řekl můj muž: uděláme si druhé a silnější... 😉 😵 😵 a já věřím, že tentokrát to ten drobek nevzdá a bude zdraví a to mě hodně pomáhá 😉

marketuska
12. lis 2010

Ahoj všem, tak já jsem dnes přesně 3 týdny po revizi a vzhledem k tomu, že MS má přijít 4-6 týdnů po ní, tak doufám, že se mi to tělo vzpamatuje a za týden MS příjde 🙂
Já mám teda kontrolu jen po MS, tak jsem zvědavá co nám doktor řekne, jestli zkoušet nebo ne. Popravdě, momentálně ani tak moc nechci "se snažit", ale hlavně už klasický sex. Si přijdu jak puberťák.
Jinak zobu listovku a pak jsem si nakoupila různé vitamínky kvůli tomu jak mi začaly padat vlasy, navíc i v tom je listovka. Takže až to doberu, můžu zase mrknout po baby planu 🙂
Holky, nevíte jestli se při té porevizní MS mohou používat tampony?

luciasek07
12. lis 2010

@marketuska ahojky....mě mrhca přišla po 38 dnech...ale přišla sama...aspoň nemusím na gyndu..

ia.
12. lis 2010

ahoj holky,
wali85, ráda tě tady vidím...teda ráda..no víš jak to myslím...raději bych byla, kdyby tahle diskuze vůbec nemusela existovat 😔
já jsem třetí den po revizi a už skoro nešpiním, je to jen na malinkou vložku, v nem. říkali, že tam toho ve mě moc nezbylo, takže budu doufat, že MS dorazí brzy...já jdu na gyndu v pondělí, tak jsem zvědavá, co mi řekne...
holky, dotaz, jaký je rozdíl mezi femibionem a femigardem? četla jsem to tady na koníkovi..

wali85
12. lis 2010

@marketuska určitě MS dorazí neboj,jinak tampony mi byly přísně zakázány,kvůli infekci,při té další MS už asi můžeš ale zatím jen používat vložku

@ia. ahoj,vím jak to myslíš 🙂 já jdu na kontrolu příští týden,tak jsem také zvědavá jestli bude vše v pořádku,jinak ty vitamíny co píšeš,tak je ani neznám,jen jsem slyšela že ten femibion má hodně listovky