Po revizi nebo potratu začínáme znovu

alca22
29. zář 2010

Ahojky tohle téma je pro všechny co prožili revizi nebo potrat a začínají od znovu. Já prodělala zamlklé těhotenství v 7tt. A následovně revizi dělohy. Už se těším až dorazí MS a budu vědět že je vše ok. A hlavně bna to další znaženíčko 😉

pp82
27. říj 2010

indriela- jojo velice prapodivná MS 😒 , takhle to mám i dnes sem tam kapka!
uvidíme kdyžtak se v pátek optám Dr.
Máte s tím holky nejaká zkušenost? 😎 jsem z toho kapánek vyvalená! 😕

alca22
autor
28. říj 2010

Ahojky tak hlásím že ke mně mrška už taky dorazila. Uf!! Sem se ji načekala. TAk holky jdete taky hned do snaženíčka nebo někdo bude ještě čekat.

marketuska
28. říj 2010

Jé, vy se máte, mně 6ti nedělí končí až 3.12. ☹ No co se dá dělat, aspoň si na Vánoce už můžeme užívat. Popravdě, mám pocit, že se čas šíleně vleče. Nemyslím teď to, že to do prosice nevydržíme, ale nesmím se koupat ve vaně, jít plavat do bazénu,... Holky, jak jste na tom s cvičením? Já dřív byla hodně aktivní co se týká sportu, pak jsme odjeli na dovču, z ní se vrátili 3 a vlastně mi bylo tak zle, že na pohyb jsem mohla zapomenout, teď začínám přemýšlet jak a kdy se budu moct vracet do formy.
Jinak díky za uklidnění co se týká "jiné formy sexu"
Já si jdu zítra ukončit neschopenku, tak doufám, že to bude i formou kontroly a řeknou mi co a jak. A že se domluvíme kdy budou nějaké ty testy.
Pak ještě jeden dotaz - po revizi - posílá se ten zárodeček na nějaké testy? Řekli vám třeba co se stalo, co bylo špatně?

alca22
autor
28. říj 2010

@marketuska Neboj to utečně. A máme před sebou vánoce. S tou vanou mě to taky štvalo, jsem byla zvyklá se naložit a relaxovat. Jinak cvičení se nedoporučuje. Je to vlastně jak po porodu. Aby sis tam něco nenatáhla nebo tak nějak. No mě k tomu neřekli vůbec nic a ten zárodek se myslím ani nikam neposílá. U mě teda nic neposílali.

marketuska
29. říj 2010

Tak, byla mi jen ukončena neschopenka, na kontrolu mám přijít po MS. Jen dle rozborů z krve před operací mi nic nebylo, jen nedostatek kalia, no, to nevím ani vlastně co je a kde ho vezmu 😀
No, cvičení mě teda štve, asi začneme aspoň chodit pořádně po venku, když už nemám neschopenku a za měsíc se snad uvidí, teda doufám, že na MS nebudu muset čekat 6 týdnů

pp82
29. říj 2010

Ahoj holky. Tak Alčo už ses dočkala vid? 😉
Já jsem to měla jeden den a to sakra malinko 😒 Tak nevím jestli to byla MS nebo nejaké ještě pročištění!V pondeli cinknuk Dr. Jinak mě končí šestinedelí 3.11. a pak už se těším na to až se budem snažit novu, jen si říkám, že se na to nesmím moc upnout abych pak nebyla zklamaná kdyby to neklaplo hned!
😖 Všem držím palce a at se nám daří a brzy máme na testíku //
A už se moc těším na to až se naložím do vany, ta sprcha je nic moc! 😀

alca22
autor
30. říj 2010

@pp82 Jj dočkala. Já mám teda klasickou MS. už ji mám od čtvrtka a pomalu končí. NA 11.11. jsem se objednala na vyvolávací injekci, kterou teda už nepotřebuji, ale zajdu si tam ať mě prohlídne jestli je vše ok. TAky si říkám hlavně se na to neupnout. Já jsem hlavně ráda že přišla ta MS. A už je mi to teď jedno prostě to příjde až si to uzná za vhodné.
Jinak vanu už jsem si dala . Prostě jsem to nevydržela a říkala jsem si že ten týden do 6-ti nedělí už nic nepokazím. Taky držím palečky na krásné // na testíku. 😉

Přeji krásný víkend

marketuska
1. lis 2010

Jéda já vám závidím, ukončené 6-ti nedělí. Můžete se vrhnout znovu na snažení.
Já se potácím mezi tím, jestli se do toho chci nebo nechci pustit znovu, děsně se bojím, že to buď nepůjde (dokud to nevyzkoušíme, tak stejně nezjistíme 😀 ), nebo že se zase něco stane. Popravdě, obdivuji holky co do toho jdou třeba několikrát za sebou. Přiznávám, že kdybychom už jedno dítě doma měli, tak bych to asi tak neprožívala, ale takhle je to dost špatné a zdárný konec v nedohlednu ☹

pp82
1. lis 2010

Ahoj holky. 😀 Tak nám skončilo šestinedělí a začínáme od začátku. Mám strach to je jasné, ale pokud nezkusíme znovu tak nebudu vedet jak to bude probíhat příště. 😉 MS mám také za sebou(snad to tedy byla, takové lehké špinění).
Prostě jsme se na to vrhly a za měsíc už budu třeba tehu! 😲
Přeji nám všem, aby to klaplo brzy a vše probíhalo jak má a všechny jsme se mohly přesunout do jiného fora! 😅
A jak jste na tom vy s novým začátkem?
12.11. jdu na kontrolu, ale to by stejně ješte nebylo nic videt, max z krve!Myslíte, že to mám dr. říct aby mi vzala krev, jinak byl od 1.12. cuptala do práce! 😒

alca22
autor
1. lis 2010

@marketuska Taky jsem po revizi uvažovala jestli do toho jít a enbo nějakej rok počkat. Nakonec do toho jdem hned 😉

@pp82 TAk už na to jdete? A budete se řídit ovu dny?. Mě ovu dny vychází na 11.11. tak na to vletíme pořádně 😀 . Já sii myslím že v krvi asi ještě nic nebude. No ale koncem listopadu by jsi měla dostat MS, ne? Tak bych si udělala tak koncem listopadu test a uvidíš. Držím pěstičky ať se zadaří 😉

marketuska
2. lis 2010

@pp82 a ty jsi pořád na neschopence? No, jedna možnost je tu kontrolu o 14 dnů posunout, abys šla až ke konci listopadu (nevím tedy na kdy ti ta ovu vychází). Nebo pokud do prosince zjistíš že jsi v tom 🙂 tak jdeš k doktorce znovu 🙂
@alca22 no, já tak nějak ze sebou bojuji, no, uvidím co mi řekne doktor na kontrole po MS, jestli řekne, že je vše ok a že to máme zkusit, tak tomu necháme volný průběh. Jinak já teda ovu sledovat nebudu, mívám ji jako pobolívání, teplotu jsem měřívala před 3 lety, ale to jako antikoncepční metodu a že jsem byla zvědavá jak tělo funguje, ale teď si spíš myslím, že kdybych věděla, že je ten den D, tak by se mi zrovna moc nechtělo sexovat, nebo bych na to myslela a moc bych si to neužila, tak to prostě nechám být, leda kdyby to nešlo, tak asi začnu zjišťovat jestli vůbec ovu je nebo ne
holky, používáte ty ovu testy, nebo jak to zjišťujete?

pp82
2. lis 2010

marketuška 😵 -jojo já jsem pořád na neschopence. Dr. říkala, že dřív jak za 6-8 týdnů od ravize mě do práce stejně nepustí! Docela jsem koukala, že už máš neschopenku ukončenou.
mám jít na kontrolu 12.11 a pak říkala, že ještě koncem listopadu a pak od 1.12. bych upalovala. Tak doufám, že nám to klapne a koncem listopadu budeme zase tří a štastní! Jen si přeji mooooc, aby tehu probíhalo hladce a miminko nám rostlo a bylo zdravé! 😉
To samé samozdřejmě přeji vám všem 😅
Byli by to ty nejnejnej Vánoce. 🙂

pp82
2. lis 2010

jinak ty ovu testy mám, ale nijak se jimi asi řídit nebudu, možná ze zvědavosti! necháme to na přírodě, ale včera jsem si ovu testík dělala, čárečky tam byli dvě a samo že jsme na to včera vlítli. no po 6ti týdnech 😀 .

indriela
2. lis 2010

Ahojik, tak hlasim, ze minule to u mne MS nakonec nebyla. Zato vcera 34DC prijela s plnou paradou - tetka jedna 😀 Zitra jsem mela jit na kontrolu po revizi, tak jsem to musela presunout na dalsi tyden - to uz budu mit i po sestinedeli. A kdyz mi MUDr. rekne, ze je vse v poradku, tak taky nebudeme na nic cekat a zacnem zkouset hned.
Tak, holcicky, moc vam vsem preju, at mate ty nejkrasnejsi Vanoce a jeste hezci letni prazdniny 😵

pp82
2. lis 2010

indriela 🙂 - no já dneska volala mojí dr. s tím že mi napsala nejaké léky na srovnání cyklu. tak jsem jí říkala, že jsem to měla fakt malinko a že nevím jestli to byla MS a jestli mám tedy ty prášky brát! Měla jsem je začít brát 15 den od první ho dne MS. Ríkala at je začnu ten 15 den brát, že je možný že to MS byla, že jsem po dvou revizích a že nekdy bývá slaboulinká. Tak nevím, ale třeba už se nám zadařilo a žádná taková "TETKA" nedorazí! 😀 To by byli prázdniny to je fakt! A pak by jsme mohli naplánovat nějaký srazík všechny co??? 😕

indriela
2. lis 2010

@pp82 No ja se prave objednala na kontrolu, protoze jsem si myslela, ze uz to MS byla, a ono prdlajs. Kdyz ja od revize porad tak poruznu spinim - jednou min, jednou o trosku vic, tak se v tom pak vyznej. Ale ted jsem to teda poznala bezpecne, ze to je MS 😀
A kolikaty DC jsi mela tu udajnou MS? A jestli je to uz 15 dni od ni, tak to asi fakt byla ona. Tak moc drzim palecky, aby jela tetka jinam...
My, kdyz bude vse OK na kontrole, tak od pristi soboty plus minus proste zacnem zkouset. Manzel si zrovna vzal dovcu 14 dnu, tak se to hodi 😀
A srazik by pak urcite byl prima...

clloi
3. lis 2010

Ahoj holky, pročítala sem vaši diskuzi a bohužel do ní taky patřím. U nás byla revize minulý týden a to v 8tt. Snažili sme se dlouho a nakonec se nám podařilo 1 IUI, tak sme byli moc rádi a nakonec to tak dopadlo 😒 Ve čtvrtek jedeme do CARu na kontrolu, tak doufám, že bude vše OK. Jen to čekání na MS je hrozné. Tak sem se na ni nikdy netěšila, jak teď 🙂 . Asi to taky zkusíme hned, i když nám říkali, že aspoň ty 3 cykly počkat, ale jelikož se nám normálně nedaří, tak na co čekat 😵 I když byt to bylo, fajn, kdyby se zadařilo samo od sebe 😀 Jen doufám, že tohle už nebude muset ani jedna z nás zažít a že to pak všechny dotáhneme do zdárného konce. I když dokud toho prcka nebudu držet v náručí, tak se stejně budu pořád bát, že se može něco stát. No budu na to muset přestat myslet 😖 jinak mě z toho oleze hlava 😀 😀

alca22
autor
3. lis 2010

@clloi Ahojky, to je mi líto. To chce čas a ono to přebolí, hlavně neztrácet naději. Jj s tím těšením na tu MS jsme tu všichni stejně Některé už ji mají zdárně za sebou. Taky sem si říkala že pokud nebudu držet mimi v náručí tak se budu pořád bát. Přeji ti aby se zadařilo ať už normální cestou nebo s pomocí.

marketuska
3. lis 2010

Holky, strašně se mi líbí, jak se tu každá těší na MS. Nikdy jsem se netěšila, dost jsem to období nesnášela 🙂
Chtěla jsem se zeptat, nevíte, jestli některá z vás měla ovulaci po revizi dřív než přišla 1.porevizní MS? Mám 12 dnů od revize, tak jsem nějak zapřemýšlela jestli se netestnout, jen bych prostě chtěla vědět jestli funguju nebo ne 😀 Akorát nevím, jestli se vůbec po revizi ovu spouští, nebo je až po MS. Poradíte?

pp82
3. lis 2010

marketuško 🙂 - Já měla podle testů ovu asi třetí týden po revizi. A mám pocit , že i Alča psala, že ovu proběhla!
Určitě je možné, že ovu probíhá i bezMS. Mě dr. říkala že měla holku, která otehotněla 14 dní po revizi a dneska má roční zdravou holčičku a její těhu že probíhalo ukázkově! 😀 Držím palce. Já mám 3 dny po šestinedělí a hned jsme se začali snažit! 😉 Ted zase sleduji články kdy bud moci zjisti jestli se zadařilo, ale nejak nejsem z toho chytrá, prostě nekdy za 14 dni zkusím tehu testy a třeba tam budou // 😲

Všem pěkný den!!! 🙂

marketuska
3. lis 2010

@pp82 díky, tak já asi zkusím to měření teploty, jestli mi stoupne, budu aspoň vědět, že ovu je, což teda asi bude 1. zdárný krok 🙂 6-ti nedělí poctivě dodržíme (nechceme riskovat), ale vím, že by mě uklidnilo to, že se moje tělo vzpamatovává. Mi teprve teď splasklo zpátky břicho, prsa asi o víkendu a to mě ještě v neděli docela svědily ☹ jedinné co se projevilo hned byly nevolnosti, ty teda zmizely okamžitě. Pozorovaly jste na sobě něco takového taky?

clloi
3. lis 2010

@marketuska tak mě by ty prsa taky mohly splasknout, já mám na rozdávání aj tak 😀 😀 😀 to 6-nedělí taky určitě dodržíme, ale nejradši bych do toho šla hned 😵

marketuska
4. lis 2010

Tak já prsa moc nemám, tak jsem byla ráda, že rostou, teď zase nic ☹
No, nemám to tak, že bych se hned chtěla snažit o mimčo, ale je pravda, že mám pořád chuť na sex 😀 Tak doufám, že mě to za ten měsíc co nás ještě čeká nepřejde 🙂

boruwki
4. lis 2010

Ahoj snažilky, tak u nás opět po miminku ani vidu... mám po MS a jdeme do dalšího snaženíčka...
Myslíte, že je lepší měřit bazální teplotu nebo používání ovu testíků. Pro mě je to určitě jednodušší varianta ty testíky, jelikož bych asi nebyla schopna si pravidelně měřit ve stejnou hodinu BT. K tomu mám tří směnný provoz a to už teprv né.
Jinak pokud by měla některá z Vás zájem, budu si objednávat ovulační testíky od známé z USA. Mají je tam neskutečně levné. Jednalo by se o cca 30 testíku za nějakých cca 500,-.
Všem Vám držím pěstičky do dalšího boje. 😀

clloi
4. lis 2010

Tak s tím sexem je to u nás stejné, dnes sme byli v CARu na kontrolním UTZ a doktorka říkala, že by sme se sexem měli počkat aspoň do první MS a smála se, že se na ni manžel usmíval, ale on se smál tomu, že u nás su to já, které se bouří hormony 😀 😀 😀 a že on je v klidu 😀 😀 😀 My taky snažení trochu oddálíme, ale řekli sme si, že na vánoce by sme to zkusili...stejně se nám to asi doma nepovede 😀 😀 😀 , ale náhoda je blbec.

@boruwki neboj, další měsíc se určitě zadaří...nesmíme na to tak myslet a musíme si užívat 😀 😵

indriela
4. lis 2010

@boruwki Jj, to je k vzteku, moc me to mrzi, chjo ☹ Jestli mas praci na smeny, tak mereni BT je o nicem. To jsou pak urcite lepsi OVU testy.
Jinak mne dnes opustila tetka, tahla k certu 😀 Ted uz jen kontrola a kdyz bude vse OK, tak budem zkouset. Taky nevim, jestli se nam to doma povede, ale jak pise clloi - nahoda je blbec a navic cert nikdy nespi a zazraky se deji 😵
Preju vsem krasnou doborou noc a spoustu stesticka 😵

clloi
5. lis 2010

Holky, chci se zeptat, za jak dlouho vám přišla první MS? Já teď piju Kontryhel, tak doufám, že dojde sama a nebudu muset jet na vyvolávačku. Mám to takové rozjašené. Mám PCO, tak sme byli moc rádi, že se ta první IUI povedla, tak teď doufám, že po novém roce se to povede zas 😵 Máte nějaké zkušenosti s kontryhelem, nebo s jinýma bylinkama? Já si koupila ještě femibion, protože jak naschvál patřím do těch 40% lidí, co špatně štěpí kyselinu listovou, tak doufám, že ta rozštěpená v tom femibionu bude pro mé tělo lépe zpracovatelná 😖

clloi
5. lis 2010

@boruwki ahoj, měla bych zájem o ty ovu testíky, u nás je to šíleně drahé, tak my prosím pisni do IP a domluvíme se. Děkuju moc

indriela
6. lis 2010

Ahoj hocicky, mam prosbu. Kdo jste byl uz na kontrole po revizi - jak to probiha? Delaji jen vaginalni UTZ a nebo se treba kontroluje i cipek? My bychom se chteli tento tyden uz zacit snazit, ale v PA jdu na tu kontrolu, tak kdyby se kontroloval cipek, tak by mohl doky zjistit, ze uz se snazime 😅
clloi: mne prisla prvni MS 34DC a taky piju kontryhel. Ted jsem ho pila celou dobu do prvni MS a pokracuju, ale uz jen do OVU, tak jak se ma, kdyz uz se budeme snazit.

clloi
6. lis 2010

@indriela Ahoj, tak já zatím byla v CARu jen na kontrolním UTZ, po neděli jedu ještě jednou, protože jim ještě nedošla zpráva z nemocnice a pak se nechám k nim přepsat na gyndu,tak určitě zkontrolují všechno 😀 😀 Ale jak to probíhá u normálního gyndaře, tak to fakt nevím 😒 Doufám, že mě MS taky dojde tak brzo a hlavně sama od sebe. 😀