Po revizi nebo potratu začínáme znovu

alca22
29. zář 2010

Ahojky tohle téma je pro všechny co prožili revizi nebo potrat a začínají od znovu. Já prodělala zamlklé těhotenství v 7tt. A následovně revizi dělohy. Už se těším až dorazí MS a budu vědět že je vše ok. A hlavně bna to další znaženíčko 😉

alca22
autor
1. říj 2010

@pp82 Jak píšeš většinou je bolest v podbříšku. já při první revizi( po porodu jsem měla sraženinu v děloze) jsem měla taky bolesti v podbříšku. Nejdřiv mi dali prášky že to samovolně odejde, ale ono nic až byly bolesti větší tak se konečně někdo odhodlal mi tu dělohu vyčistit.

epicharis
1. říj 2010

@alca22 - já byla mimo včera 😉 Po dlouhé době jsem navštívila kamarádku a skysla tam téměř celý den. Mě končí šestinedělí 18. 10. tak už se příští týden také pomalu objednám. Moc ti přeji, aby bylo vše o.k. a mohli jste se začít snažit. Já už taky nekrvácím, nešpiním ani mě nic nabolí. Mě vlastně nic nebolelo ani před tím potratem, jen jsem cítila nepříjemný tlak. Jakmile jsem potratila, tlak zmizel a od té doby nic...

@pp82 - to je dobře, že jsi o.k., jak u tebe příšli na tu chřipku? Já s ní také bojovala, říkala jsem to i své dr i na pohotovosti, ale nikdo tomu nevěnoval pozornost... Mě moje dr říkala, že mi možná MS nepřijde, já totiž stále ještě kojím naší malou, ale někde jsem četla, že by přibližně do konce šestinedělí měla přijít. Ale třeba ti holky napíšou něco přesnějšího 😉

veruska007
1. říj 2010

Ahojte, holky.
My prisli o miminko 2. 8., v 19.tt. Miminko se narodilo spontanne, mrtve. Mame doma jeste 1,5 leteho chlapecka. Taky si miminko moc prejeme, mame doma novy kocarek, porad o nej zakopavam.
Porevizni mrska prisla za 5 tydnu, piju kontryhel, cvicim panevni dno a doufame, ze se brzo zadari. Doktorka mi predepsala antikoncepci, ale manzel nechtel, at ji beru (uz jsem ji brala pred casem a mela jsem s tim dost zdr. problemu), a nechavame tomu volny prubeh. Tak za tyden uvidime. Jeste porad nevime vysledky z pitvy ☹. Doufam, ze priste to vyjde lip.

nathali
1. říj 2010

ahoj holky
mozem sa pridat???tiez sme prisli o mimco v 5tt snazime sa uz skoro rok a pol tak dufam ze sa nam zadari priatel mal spatne spermio a ja som na tom moc dobre tiez nebola ms nechodila pravidelne tak som stale na hormonoch len tento mesiac som nic nebrala a lekari nas uz chcu poslat do CARu ale my stale dufame ze to vijde prirodzene
tak si davam este tak pol roka max rok sancu a ked nic tak asi do CARu pojdeme

alca22
autor
1. říj 2010

@veruska007 Tak to je mi moc líto. Muselo to být asi dost těžký s s tím vyrovnat. Ale neboj bude líp 😉

veruska007
1. říj 2010

Diky. Doufam.

pp82
1. říj 2010

epicharis- 🙂 dneska mi to řekla moje gyn. dr., nejsem sama z toho moc chytrá tak nevím. 😠 v pátek jdu znovu na kontrolu tal doufám, že sraženina zmizí. léky beru pravidelně, ale ne a ne alespon špinit! doufám, že nebudu muset znovu na vyčištění!snad se to samo vstřebá jinak už nevím! 🙄

indriela
1. říj 2010

@pp82 Tak to jsem rada, ze je to na dobre ceste 😵
@veruska007 Je mi moc lito, cim jste si prosli, to musela byt opravdu velmi tezka situace. Ted uz snad bude jen lip a lip. Moc drzim pesticky, at najdete silu se s tim vyrovnat a jit dal...
@nathali My prave otehulili v CARu po 1.IVF - manza ma taky spatne spermio. Tak jsem byla stastna, ze to vyslo na poprvem kdyz jsem videla ty // na testu (tesila jsem se, ze nebudu muset znovu prochazet tema injekcema apod.) a sama vidis, jak to dopadlo. Takze ani CAR neni zaruka a bohuzel ani ty // neznamenaji, ze je vyhrano. Pro mne pouceni 😒
Jinak preju vsem dobrou nocku 😵

maja80
1. říj 2010

Ahoj holky, tak jsem dnes také byla na kontrole po revizi a vše OK. Ale prý když to bylo teď podruhé za sebou a už máme dítě, tak nám bylo doporučeno vyšetření na imunologii a genetice a manža bude asi muset na spermio. Takže dokud nebudou všechna vyšetření, tak zákaz snažení ☹ Tak uvidíme co vymyslíme s OG.
Chjo, se mi chce úplně brečet, když vidim jak se to tu rozrůstá a pak nějaká ....... utopí novorozeně v záchodové míse 😠

maja80
1. říj 2010

@indriela Máš pravdu bohužel // neznamenají nic kromě toho, že se budeš celou dobu bát, po těchto zkušenostech. Já už jsem říkala, že dokud nebudu mít ten uzlíček v náručí, tak neuvěřím.
Holky dobrou noc všem
🙂

alca22
autor
1. říj 2010

@maja80 jj, přesně tak. Já se taky už ujistila že // na testu neznamenají vůbec nic. Ten den co jsem byla na kontrole a už bylo jasný že je vše špatně, tak jsem si koupila test. NA něm // a stejně mě revize neminula. Až to štěstí nebudu mýt v náručí tak ten strach tam pořád bude.

Přeji pěknou dobrou noc

nathali
2. říj 2010

dobre rano kocicky
@veruska007 je mi strasne luto co sa vam stalo. moc na teba budem myslet
@indriela tiez som uz zistila ze tehu test nic neznamena som si povedala ze testovat asi nikdy nebudem a zistim ze som tehu len ked mi zacne brucho rast 🙂
@maja80 byt bez snazenia nie je bohvie co hlavne ked zenska uz caka na maly zazrak ze sa to podarilo ale zas mozno vam to pomoze
co planujete na dnes???

nathali
2. říj 2010

a chcela som sa spytat ci nechcete spravit tabulku kde bude meno vek a ktory DC sme a co nas prave caka???

alca22
autor
3. říj 2010

Ahojky, tak celá sobota byla ve shonu. Měli jsme zabíjačku. Dnes už je pohodička. Chci se zeptat, kdy jste začali po revizi se sexem a do kdy jste se jen sprchovali ? Já už se těším až se naložím do horké vany, ale nevím jestli raději nepočkat do toho šěstinedělí.

pp82
3. říj 2010

Ahojky a krásné ránko všem holky! 😅 Tak alca22-abych se přiznala tak sprchování dodržuji, ač miluji koupel ve vaně, ale to se dá vydržet. jen se sexem je to horší, pohlavní styk jako taký určitě dodržíme,ale or. sex je taky super a tomu se tedy nebráníme! Myslím, že z toho se nemůže nic stát!!! 🤐 Doufám jen tedy, že mě z toho ted neudete zrazovat! Jaký vy na to máte názor? Mám se stydět? 😨

alca22
autor
3. říj 2010

Ahojky, tak celá sobota byla ve shonu. Měli jsme zabíjačku. Dnes už je pohodička. Chci se zeptat, kdy jste začali po revizi se sexem a do kdy jste se jen sprchovali ? Já už se těším až se naložím do horké vany, ale nevím jestli raději nepočkat do toho šěstinedělí.
@nathali ty jsin tuž už za náma byla, že jsem si tě nějak nevšimla

alca22
autor
3. říj 2010

Jujda jsem to nějak poslala 2 x. Sem myslela že se to poprvé neodeslalo.
@pp82 Já sy myslím pokud přímo nejde o vaginální styk, tak je dovoleno vše ne ? 😉 Tu koupel taky dodružuji už se těším na listopad až si dám pořádnou vanu.

Už jsem se vás ptala kdy vám končí šestineděli, ale asi jste mi žádná neodpověděla. TAk se ptám ještě jednou. 😀

pp82
3. říj 2010

alca22- mě končí šestinedelí 3.listopadu! 😀
doufám že MS pak brzy dorazí, pak si počkám na ovulku a hup šup na to! 🤐
myslely jsme že ještě počkáme, ale dr. říkala, že není důvod, že si tělo samo řekne jestli chce či ne! a po měsíci je prý vytvořená nová skliznice a to je pak vše O.K.
a jak ty jsi na tom a co vy ostatní??? 😎

epicharis
3. říj 2010

@pp82, @alca22 - já ani nevěděla, že by se neměly koupele ve vaně 😕 😅 Ale je fakt, že mě to zas tak netrápí, protože máme jen sprcháč 😉 Se sexem jsme začali 2 až 3 týdny po revizi. Úzkostně dodržujeme hygienu a jedině s kondomem. Myslím, že různá doporučení jsou sice fajn, ale nic by se nemělo přehánět. Když se člověk cítí na sex, má chuť a je mu to příjemné, tak proč by se za určitých podmínek omezoval.

@alca22 - já ti odpovídala, ale asi jsi to přehlédla 😉 Mě končí šestinedělí 18. října. Se budu muset už pomalu objednat ke své dr.

Přeji všem příjemnou neděli.

epicharis
3. říj 2010

@pp82 - mě psala jedna holčina, která má rovněž vlastní zkušenost s potraty a následnými revizemi, že nemám čekat a máme se do snažení pustit hned, že oni otěhotněli hned 2. měsíc po revizi a dnes už mají ročního klučinu. To je pro vás, které se chcete začít snažit hned. Takové uklidnění 😉 My však opravdu nějaký ten měsíc počkáme...

alca22
autor
3. říj 2010

Tak já končím šestinedělí 4. listopadu. Snad do té doby dojde MS a jak říká pp počkám na ovulku a šupky dubky na to.

pp82
3. říj 2010

alča22 to je super, máme to skoro na stejno: třeba nám to klapne společně! u nás to bude první mimnko takže to čekání fakt nebudeme přehánět!cítím se fajn, nic mě nebolí jen trochu srdíčko z toho všeho co se stalo. dneska by jsme končili 4 měsíc ☹ . takže nám všen držím palce a přeji moooocinky zdaru! 😎

veruska007
3. říj 2010

Tak já mám první ms po revizi za sebou a další buď bude nebo nebude ve čtvrtek - pátek. Měřila jsem BT, sledovala kde co, ale stejně jsem zjistila, že jsem měla plodné dny, až týden potom... no, uvidíme. My se teda moc nesnažíme, ale to jsme zrovna byli na služebce a večer v telce nic nebylo... a co má člověk dělat na hotelu, že 😉?

Já bych už byla v 7. měsíci, stejně jako dvě mé kamarádky. Nemůžu s nimi ani mailíkovat...

pp82
4. říj 2010

Krásné odpoledne všem! tak pročítám příspěvky a ted tak milnko závidím veruska007, že má již MS za sebou. Já se pořád hlídám a čekám kdy dorazí i ke mě! jsem 12 dni po revizi, ale dneska od ránka mám takové pobolívání jako kdyby ......! 😅
Ale myslím, že je to brzy, ale fakt nevím! 😉
co myslíte jak jste to kdo dostal po revizi?? 😕

alca22
autor
4. říj 2010

Ahojky dnes je teda venku hnusně 😒 . Kdyby aspoň nebyl takovej fučák, nemůžu ani s Petříkem ven, by ho to odneslo 😀 . Já jsem po revizi 11 den. A ještě MS žádná. Oni říkají že by měla dojít do 4 týdnů, tak mám ještě čas. Ale už se na ní těším jako nikdy. Už se těším až přijde a v klidu odejde a pak doufám že nadlouho nepřijde 🙂 . Nejhorší je to čekání. Kdyby se nemuselo na nic čekat 😒 . Přeji příjemný odpoledne 😉

boruwki
5. říj 2010

@pp82 Ahojky, tak já dostala první porevizní přesně po 28 dnech, ale od té doby to mám jako noty na buben...
V různých diskuzích jsem se dozvěděla, že každá holčina je individuální...některé to dostali i po14 dnech, takže teoreticky i ty můžeš být ta šťastná, co by nemusela čekat, tak dlouho jako ostatní... snad se brzo zadaří 🙂

alca22
autor
5. říj 2010

@boruwki Co nespíš tak pozdě 😀
mě dnes od ráno začalo bolet v podbříšku, jako před MS. TAk nevím. Ale stějně si myslím že s t oh nic nebude. Je to podle mě moc brzo a nejspíš to bude tím že jsem včera byla cvičit tak jsem se nějak namohla. Ale kdyby přišla, tak by to bylo super. 😉

indriela
5. říj 2010

Ahojik holcicky,
prisla jsem pozdravit. Ja to mam taky takovy prapodivny. Jsem mela radost , ze jsem krvacela je v den revize, pak jen spineni asi 3 dny a ted uz zas 3 dny krvacim. Nijak extemne, ale jasne cervene s takovyma jako zilkama, ci co 😖
Se to uvnitr asi konecne cisti. Mely bychom to mit vsechny stejne, abychom vedely, co nas ceka. Takhle je to na palici.
@boruwki No, ukazkovej priklad, tak by to melo byt, akorat bez tech not na buben potom 😉
Jinak jsem nasadila kontryhel a jerab ptaci, dle doporuceni na jinych diskusich 😵
Preju vsem hezky den 🙂

nathali
5. říj 2010

ahojky prisla som sa na vas pozret
ako sa mate?
inak co pocujem tak ten kontryhel asi pomaha sice ja som ho pila asi 5x moc mi nechuti ale asi ho zacnem menej luhovat a co kyselina listova tiez uzivate???

pp82
5. říj 2010

ahoj všem. 😝 Dnešní den byl, ale pěkně utahaný. Počasí ošklivé, tak jsem byla jen procházce s pejskama(manžel spal po noční) a pak jsme si dali šlofíka pekně odpol u televizky!
Jinak já pokračuji v užíváni BABYPLáNU.Až ho doberu, tak budu pokračovat v kyselině listové! Cítím se fajn, jako kdybych nic neprodělala a MS pořád nikde 😢 , Dnes jsem 14 dni po zákroku tak uvidíme. Těším se na MS jako nikdy, nejradej bych jí šla "NAPROTI" 🙂
Tak krásnou dobrou noc vám všem holky a hlavně pěkné a pozitivní sny 😀