Po revizi nebo potratu začínáme znovu

alca22
29. zář 2010

Ahojky tohle téma je pro všechny co prožili revizi nebo potrat a začínají od znovu. Já prodělala zamlklé těhotenství v 7tt. A následovně revizi dělohy. Už se těším až dorazí MS a budu vědět že je vše ok. A hlavně bna to další znaženíčko 😉

nathali
14. říj 2010

@alca22 vola sa to ovulani test v lekarni ti daju na vyber ze aky chces -bud je s tym kvapatkom alebo taky papierovy ako tehu test
a sprav si ho v den ked by si mala mat ovu mne chodi tak 15-16 DC vtedy mam silne dve ciarky a 17DC uz je slabucka takze by malo byt po ovu
ale v ovu testoch budes mat taku tabulku ze kedy si mala poslednu ms a kedy je dobre spravit ovu testik no ja sa nou neriadim ale neni to nic tazke 😉

pp82
14. říj 2010

Alca22- já si ten test dělala včera, jelikož jsem na sobě pocitovala příznaky ovulace! 😲 takže také počítám, že do deseti dnů dorazí MS a pak počkám na ovu a jdem se snažit.
Snad nám to všem brzy vyjde a budem opet štastný!!! 😵

boruwki
15. říj 2010

Tak holky do toho..já ovu testy tento měsíc zkoušela už 3 dne od poslední MS, abych něco nepropásla...jelikož MS mám jako noty na buben....a už proběhla, tak uvidíme...
Alco22 myslím, že levnější varianta jsou ty papírové ovu testy...namačíš je jako ty těhu po rysku a jenom počkáš...
držím všem palečky.

alca22
autor
17. říj 2010

Ahojky já se tak nemůžu dočkat té MS. kéž by už došla. Jinak s MM jsme se dohodli že po první MS jdem na to. Nejhorší je že jak jsem byla s tím smířená, že žádné mimi není, tak teď mě to moc mrzí. Mám kámošku se kterou jsme měli mít stejnej termín. A teď když říkaá jak byla v poradně, hledá na mimi věcičky tak je mi to líto ☹ Ať už aspoň ta potvora MS dojde 😠
@pp82 Co ty už jsi MS dostala?

pp82
17. říj 2010

alca22- také to na mě doléhá s tím dlouhým čekáni na MS, byla bych již v 5 měsíci! ☹
snad Ms brzy dorazí a pak to snad brzy klapne. doufám že ano, abych mezi tím nemusela nastoupit do práce, to jsou tři směny a nevím nevím! ☹

alca22
autor
18. říj 2010

Dobré ránko. TAk já už od včerejčka mám nějaký tlaky v podbříšku jako před MS, tak jsem zvědavá jestli se s toho něco vyklube. Přeji krásný den

pp82
18. říj 2010

dobré poledne všem.-alca22: jsme na tom uplně stejně, 😵 od včerejšího podvečera jsem měla dost silné pobolívání v podbřišku a myslím, že MS dorazí. byla bych mooocinky ráda, ale zatím pořád nic tak uvidíme! 😨 Možná na to moc myslím a všechno si moc beru!!! 😉

alca22
autor
18. říj 2010

@pp82 Já si také říkám jestli to nemám jen vsugerované 😒 . Ale snad ne a MS tento týden dorazí. Bude to 4. týden od revize a dr. říkal že do 4. týdnů by se měla objevit. A pak šup na to. Ale až po 6-ti nedělí 😉

alca22
autor
18. říj 2010

@indriela @boruwki Holky jak vy se máte a co je u Vás nového 🙂

nathali
18. říj 2010

ahojky tak mne sa zacala ms ale je pekne hnusna mam bolesti tak brufen sa stal mojim kamaratom a horuci kupel tiez ten mi pomaha a uz sa tesim kedy zacnem zas s clostilom a so snazenim 🙂

indriela
18. říj 2010

@alca22 Ahojik, ja se omlouvam, ze se neozyvam - bojuju s ekzemem, je to hroznej vopruz, takze nalada pod psa. Nechtela jsem tu sirit negativni energii, uz takhle mame dost problemu 😠 Jinak u mne stridave oblacno - jednou je to dobry, podruhy to na mne padne - to vetsinou, kdyz vidim nejakou tehulku, pac ji hrozne zavidim 😅
Ja budu pozitri 3 tydny po revizi, tak doufam, ze mrcha dorazi pristi tyden. Az skonci, tak sup na kontrolu a po sestinedeli tradaaaa na to 😵 Uz aby MS prisla, to cekani je nejhorsi. Kdyz ji clovek nechce, tak si pristraduje a kdyz ji chce, tak na sebe necha cekat - je to holt mrcha mrchovata 😠 Jinak preju moc stesticka vsem, berunky...

boruwki
18. říj 2010

@alca22 Ahojky Alco, tak jak já jsem již psala, umě právě nedávno proběhla ovulka, takže teď už zase jen čekaní, zda-li se zadařilo...je to vážně strašné, jak se ten čas vleče...nejraději bych se přehoupla k datu přiblížné MS...
Kdy ti končí to 6-ti nedělí...

alca22
autor
18. říj 2010

@boruwki Mě končí 6-nedělí 3. listopadu. Tak snad hned bude třeba nějak ovulka. Takže vy jste na to už vlítly. Jestli jo tak držím palečky 😉

alca22
autor
18. říj 2010

Holky já bych nám tak přála aby se nám zadařilo na poprvé a mohli třeba čekat mimi ve stejný měsíc 🙂 a založit si nové a už veselejší album. Tak hodně štěstíčka nám všem 😉 🙂

pp82
18. říj 2010

Ahoj holky, já končím 6nedeli 4.listopadu. Tak ted stejne jako alca22 očekávám MS. 😖 To čekání je opravdu tak dlouhé. Bylo by supeeeer kdyby jsme meli případně tehotenství přibližne stejně! 😉
A jak dodržujete sex. absenci? je to docela boj že? 😀

alca22
autor
24. říj 2010

Ahoj holky co nového. U mě nic. V podbříšku mě stále pobolíva a MS nikde. Snad se ji do konce 6-ti nedělí dočkám a když ne tak jdu na vyvolávačku, což bych moc nerada, protože se po ní tlustne ☹
@pp82 jinak sex už bych brala, třeba by se spustila i ta MS. A už se těším moc až se naložím do vany. Zítra už tam asi vlezu. Stejně mi 6-ti nedělí končí za týden a půl, tak už se snad nemůže nic stát. Mějte se pěkně 🙂

pp82
25. říj 2010

Ahoj holky: Tak já hlásím, že dnes dorazila dlouho očekávaná MS 😀 ! takže podle mích propočtu a výpočtu za 10-15 dní dorazí ovulka! To už budu mít i po 6ti nedelí! 🙂
Tak prosím držte palce a já Vám také budu! Popíjím kontryhelový čaj, baštím babyplan a mocinky si přeji, aby bylo vše OK a já měla pro manžela ten nejkrásnejší dárek k ježíšku! 😵

alca22
autor
25. říj 2010

@pp82 Jé ty se máš. To já si dnes volala na gyn. na vyvolávačku. Jsem objednaná na 11.11. TAk snad do té doby také dorazí. Dnes jsem měla na toaleťáku teda 2x úplně pidi tečku krve. Ale to nejspíš praskla jen nějaká žilka. Chjo to jsou problémy. Taky jsem si říkala že bych mohla dát MM pod stromeček třeba už těhu průkajdu. Kdo ví co bude.

alca22
autor
25. říj 2010

@pp82 To si piš že budeme držet palečky 😉

pp82
25. říj 2010

alca22- nebuj nic, MS určo brzy dorazí. 😅. A navíc mě Dr. říkala, že pokud Ms nedorazi do té doby než skončí 6ti neděli, tak, že na ní čekat nemusím! že mužem těhotnět i bez ní! Sama víš, že jsi měla ovulku i po revizi a to i bez MS!
🤐 , držím Ti palečky at se zadaří!
😉

boruwki
25. říj 2010

Ahojky holčiny, koukám, že všechny už pomalu končíte se 6ti nedělím, tak už pak jen, aby se zadařilo hned napoprvé... 🙂
Já už mám momentálně po ovulce, dnes je to 12-tý den, ale zatím žádný výsledek na těhu testu není vidět, takže to možná opět nevyšlo a musíme se snažit dále...
Je to někdy fakt velká otrava, když něco moc chcete a ono to nende...Vám všem držím moc palečky, aby jste byly co nejdříve šťastné maminy 😀

marketuska
26. říj 2010

Ahoj holky, já se k vám přidávám taky (díky alco za odkaz), v pátek jsem byla na revizi v 10tt. V těch papírech týkajících se revize bylo napsané, že by MS měla přijít po 4-6 týdnech. Na kontrolu mám jít po MS, tak pak uvidíme. Doktor mi říkal, že by nám pro jistotu udělal testy - teda, já bych prý měla být ok, ale příteli dělat spermiogram, nevíte jak dlouho trvá než se dozvíme výsledek? Já jen, že když už bych se objednávala, tak rovnou, že bych asi domluvila i to. Popravdě, když jsem se probrala z narkózy, řekla jsem si, že už nikdy víc,ale teď se na to už dívám jinak a nechce se mi zbytečně ztrácet čas. Pak to třeba rok-dva nepůjde a co? ☹ Jinak bych se vás chtěla zeptat na průběh po revizi. Já jsem měla trošku krve na vložce jen v den revize, druhý slabounké špinění, třetí nic, včera zase malinkato špinění a stejně to vypadá i dnes. Tak je to chyba, když krev není žádná? Myslela jsem si původně, že bych měla krvácet jako by pri MS, nebo jestli mi naopak doktor tu dělohu tak dobře vyčistil?
Jinak pohlavní styk zakázaný máme samozřejmě taky, ale jak jste na tom s "jinými formami sexu"? Vím, že tady některá z vás řešila orální sex.
Díky moc

alca22
autor
26. říj 2010

@marketuska Ahojky. S tou kontrolou až po MS teda nevím. Já jsem se ke svýmu dr. objednávala až po 6-ti nedělí, ale na konec jsem tam šla úpo 2 týdnech od revize. A to mě málem nadal že jsem měla dojít po týdnu od revize na kontrolní UTZ jestli tam nezůstala nějaká sraženina. TAk být twebou tak si tam taky zajdi. Jinak já po revizi vůbec nekrvácela. Možná něco málo bylo ještě v nemocnici, ale doma už nic. S tím spermiogramem ti neporadím, nemám s ním žádnou zkušenost.

alca22
autor
26. říj 2010

Tak to vypadá že už jsme tu 3 které měli mýt mimi v květnu. A bohužel bez úspěchu ☹ . Ale mi njme holky statečný a ničeho se nevzáváme. 😉

marketuska
26. říj 2010

No, já mám neschopenku, po týdnu - v pátek si ji jdu ukončit, tak uvidím jak to bude s kontrolou. Ale další mám rozhodně po MS - to v podstatě stejně tak nějak na to 6-ti nedělí vyjde, jestli MS přijde po 4týdnech, tak tam budu tak po 5-ti týdnech od revize, takže ono to tak asi vychází. Samo, kdyby MS nepřišla ani po 6ti týdnech, tak se objednám.

marketuska
26. říj 2010

Holky, chtěla jsem se zeptat, vy berete nějaké vitamínky? Já jsem v těhotenství brala na střídačku listovku a calibrum baby plan a přemýšlím, že kdybychom chtěli po MS zkusit štěstí, což by po 6ti nedělí bylo, tak jestli bych to neměla začít zase brát.

alca22
autor
26. říj 2010

@marketuska TAk mě dr. říkal ať si koupím kys. listovou. Tu můžeš užívat hned.

indriela
26. říj 2010

@marketuska Vitam Te mezi nami a preju, at se zadari co nejdrive 😵 Ja beru listovku a Calibrum Baby plan a taky piju kontryhel. Jsem dnes 28DC a neco u mne 25DC dorazilo - nevim, jestli to je primo MS, protoze takhle slabou normalne nemivam 😕 Na kontrolu jsem mela prijit take po MS, takze jsem se objednala a jdu 3.11. Kdyz bude vse OK, nebudeme na nic cekat a zkusime stesti. Sestinedeli mi konci 9.11. - to ma manza narozeniny, puvodne jsem mu chtela dat kvetnovy darecek - jenze clovek mini, zivot meni 😒 Co se tyka spermiogramu... kdyz da manzel vzorek rano, tak vetsinou jeste ten den kolem 15.hodiny jsou vysledky.
Jinak drzim pesticky vsem na brzke // na tehutestiku 😵

pp82
26. říj 2010

Ahoj holky, tak tedy já vřera dostala Ms a tím to haslo. Jen malinko ještě špiním tak nevím co to mělo znamenat! 😕
🙂 Marketusko- na kontrolu po revizi jsem byla hned po 3dnech a pak každý týden. Myslím, ža častejší návštevou nic nezkazím, naopak! Jinak já také užívám baby plan a střídám ho po týdnu s listovkou a popíjím kondryhelový čaj! 😅 A můžeš být v klidu já také špinila tak den po revizi a jinak nic víc, 6ti nedělí mi končí 3 listopadu a pak se na to s MM vrhnem.Sexu se zdržujeme, ale jak ty říkáš"jiná forma sexu" je fajn a vyhovuje! 😀
🙂 Boruwky- tobě přeji aby jsi co nevidet na testu našla ty // vytoužené!
A vám všem přeji pevné nervy a hodně zdaru! 🙂

indriela
26. říj 2010

@pp82 Taky prapodivna MS??? 😕 Tak to uz jsme dve, treba je to normalni. Uvidime, co dalsi holky 😵