Po roce snažení zamlklé těhu v 11. tt. Kdy začít znovu?

pavlinka712
18. dub 2011


Ahoj holky,
mám za sebou revizi v 11 tt, rok jsme se snažili s přítelem o miminko, nakonec jsem otěhotněla pomocí clostíku, jelikož jsem neměla ovulaci ☹
Zadařilo se po první dávce clostíku, byli jsme neuvěřitelně štastný, ale štěstí brzo skončilo, přesně po 11 tt, kdy dr. neviděla bít srdíčko ☹.
Brečela jsem a brečela, nebyla jsem schopná slova, všechno za mě musel říkat přítel. V nemocnici na mě byli všichni moc milí, chováním personálu jsem byla nadšená, hrozně jsem se bála, jak to bude probíhat.
Pořád je to pro mě hrozně moc těžký, ale na druhou stranu jsem ráda, že vím proč se to stalo ☹
Našli mi genetické mutace v krvi a nějaké další poruchy krve ☹ , píchám si injekce a snad další těhu vyjde.
Ráda bych se zeptala, kdy jste se začali snažit s partnerem o nové mimčo ??
Mám problémy s MS, musí mi jí vyvolávat každý měsíc pomocí agolutinu, takže to je u mě malinko komplikovaný ☹

michele30
20. dub 2011

Ahoj pavlinko,
to je mi moc líto, že máš tuto zkušenost taky za sebou, za čas bude líp, ale ty hormony dělají svoje,
můžu se zeptat, jaké mutace ti zjistili?

pavlinka712
autor
23. dub 2011

Pamatuju si , že mám leidenskou mutaci a nějakou MTHFR nebo tak něco a pak další vady, něco s proteinem C nebo S tědka nevím a další, ty si nepamatuju