Podařilo se vám otěhotnět po skarifikaci?

jankar
21. říj 2006

Ahoj holky,je tu někdo po skarifikaci?Jaké máte zkušenosti s otěhotněním po tomto zákroku? 😒 Nám se nedaří a nerozjela se mi ani ovu,budu ráda za každou reakci,dík Jana

janesm
23. říj 2006

o.k. nějak jsem přehlídĺa řádek,uložím si ho a později napíšu. 🙂

jankar
autor
23. říj 2006

janesm-Jizvy,ani nebolí,ne že bych je necítila,ale nebolí 🙂

janesm
23. říj 2006

mě také zas tak nebolí ale přesnš jako ty cítím je.Ryfle a těsné kalhoty nemůžu.Co všechno Ti při Laparce dělaly??? A kde na gyndě??? Ten email Ti napíšu zítra. 🙂

jankar
autor
23. říj 2006

Janesm-Jani,já jsem byla ještě 14 dnu po zákroku nafouklá jak balón,hrozné,taky jsem nemohla zapnout žádné kalhoty,byla jsem z toho nešťastná,v nemocnici jsem 3 dni nic nejedla a domů jsem jela s rozepnutýma kalhotama,jen jsem je stáhla řemenem 😠 byla jsem z toho na nic,hned jsem šla do lékárny koupit espumisan na plynatost,feniklový čaj a ten jsem si dávala jěště s kmínem,pomohlo to.
Jinak Laparoskopii dělal MŮJ gynekolog u nás v Hodoníně,měla jsem obavy jak to zvládnu,protože jsem nikdy v nemocnici nebyla,ale musím říct že jsem byla překvapená,jaký perfektní přístup byl od sestřiček až po doktory.
Můj doktor dělal tu skarifikaci,chromopertubaci(průchodnost)z toho jsem měla obavy že vejcovody nebudou průchodné,ale naštěstí to bylo OK(vím že ty jsi to štěstí neměla) 🙂 našel tam i zmíněnou kýlu,tak ji odoperovali,jinak to je vše,dnes už ani nevím že jsem na něčem byla 🙂

janesm
23. říj 2006

No to jak jsem jela domú¨ů já nechtějn ani vědět shrbená jsk stařena kalhoty těma jsem měla schovaný jen zadek,nefouklá jsem byla asi týden a ty stavy na hrudi také byly něco ale když to shrnu nejhorší pro mě bylo to vyprazdňování střev 🙄 Teď mám pocit stejný jak Ty joko bych na ničem nebyla.Tekla z Tebe také ta modrozelená tekutina???Já měla asi týden zelený zadek 🙂 a nešlo to dolů.Teď se trochu bojím toho odběru těch vajíček to bude asi také maso...
Ve středu Ti napíšu co mě čeká. 😵

jankar
autor
24. říj 2006

Janesm-to vyprazdňování střev u mě až tak hrozné nebylo,den pře zákrokem,kdy jsem nastoupila do nemocnice,jsem dostala tak půl hrnku takového báječného nápoje 😀 (když jsem se poprvé napila tak se mi zvedal žaludek)ten jsem měla vypít na 3 krát do půl hodiny,no pak už jsem jen běhala 🙂 ten den se nás vyprazdňovalo 11 holek tak si to dovedeš představit na tom wc 😠 ale to nebylo to nejhorší,to ty jsi vlastně neměla,to byla ta hadička s kabelkou(do toho odtékala ta onná tekutina z testu průchodnosti,o které jsi psala,že jsi nemohla umýt)ta noc s tou hadičkou,to byl teda mazec,nijak jsem se nemohla otočit,jen na zádech,vždy když jsem se pohla tak jsem ji cítila v břichu,nemohla jsem se dočkat rána až ji vydělají,to jsem ještě nevěděla jaké to bude,díky Bohu.
Když ráno při vizitě řelk doktor že ji může sestra vyndat,byla jsem celá nažhavená kdy už konečně příjde,vytáhla to na 2 krát(podotýkám že to ve mě bylo asi 30cm)to byl můj konec
🙄 🙄 ale pak se mi strašně ulevilo,opravdu moc,ale domu jsem šla až další den.

jankar
autor
24. říj 2006

Janesm-s tím odběrem těch vajíšek ti neporadím,asi to nebude nic příjemného,ale myslím že hokly píšou že se to dá vydržet,určitě tu nějaké takové téma najdeš 🙂 Jinak já do Brna zase až tak nejezdím,myslím jako sama,když jedeme na nějaký nákup tak semnou jede manžílek 😀 ale zase teď přes léto když jezdil na závody na Masarykův okruh,tak jsem se s ním uměla svést třeba na Vaňkovku,do Olympie,Ikee,to myluju 😀 A vlastně ještě jezdíme do Brna k zubaři,ale taky spolu 🙂

janesm
24. říj 2006

Ahoj Jani,díky za vzkazíky napsala jsem Ti email a klikla jsem kam jsem neměla a byl pryč,jdu se snažit dál 🙂

jankar
autor
24. říj 2006

Janesm-to fakt naštve,já nejsem moc zkušená na PC,napsala jsem jednou kamošce dlouhý email,tak jsem se nadřela 🙄 a ono jí to vůbec nepřišlo,myslela jsem že mě trefí,tak mě manžel řekl(je programátor)že když píšu něco delšího tak si to mám napsat v nějakém programu a pak jen vložit přílohu,tak to od jisté doby i dělám 🙂

janesm
24. říj 2006

jankar-o.k. dobrý nápad,myslíš napsat třeba v dokumentech a poslat to třeba jako přílohu???Jdu to napravit tak čekej email

jankar
autor
24. říj 2006

Janesm-třeba v dokumentech,mě mužíček vytvořil ikonu "poznámkový blok"tak v klidu,času máme mi na NP dost 🙂 ne? 😀

janesm
24. říj 2006

jankar- díky vytvořím ale emailík jsem ti už odeslala tak hurá na to....
jo času by bylo jen mám pocit že čím dýl jsu doma tak nic nestíhám 🙂 🙂

jankar
autor
24. říj 2006

janesm-dobré,přišlo to,přečetla jsem a odepsala,přišlo ti to? 🙂

janesm
24. říj 2006

jankar-jani došlo hned jsem odepsala,Pa pa 🙂

jankar
autor
24. říj 2006

Janesm-jo dík,ještě tam něco máš 🙂

janesm
24. říj 2006

jankar-Jani mrkni na email máš tam něco.... 😉

janesm
24. říj 2006

jankar- Janičko jsi tam????

jankar
autor
25. říj 2006

janesm-včera jak jsem ti dopsala emailik,tak jsem to tu zabalila a šla se koupat,potřebovala jsi něco? 🙂 Dnes na Tebe moc myslím 😵 aby ti řekli v Heliosu jen samé pozitivní zprávy 🙂 Já teď jdu na rehabku(s tím kolenem)měj se a drž se

jankar
autor
25. říj 2006

janesm,tady jsem něco našla co by tě mohlo zajímat,teda jestli jsi to už nečetla http://www.neplodnost.cz/web/verejnost/forum/re...

janesm
25. říj 2006

jankar- Janičko tak jsem ze všeho mimo,čekala jsem pálku ale pro začátek mě to připadá moc.Na ty stránky mrknu dík

jankar
autor
25. říj 2006

janesm-musíš so to všechno nechat projít hlavou,za pár dnů to budeš zase vidět jinak 🙂

janesm
25. říj 2006

jankar-jani koukni na email máš tam vzkazík a podrobnosti,mě je ze všeho nějak smutno 😖

jankar
autor
25. říj 2006

janesm-uvidíš bude líp,to jen teď také myšlenky 😵 u PC jsem strávila skoro celý den,tak to balím a jdu sbírat sílu na zítřek,no vlastně se jdu věnovat manželovi,ale taky říká m aspoň jedenkrát bych to zkusila hned,nevíš třeba to výjde ani nebudeš vědět jak,tak hlavu vzhůru 🙂 pápá dobrou noc

janesm
26. říj 2006

jankar-tak jak probíhal pobyt v HELIOSU?? Celé dopoledne myslím na Vás.Jak to půjde ozvi se. 😎
Myslela jsem že se z toho vyspím a uvidím vše pozitivně ale celou noc jsem nespala a mám depku ☹

jankar
autor
26. říj 2006

janesm-máš tam mejlík jo?před chvilkou jsme přijeli,a buď v klidu,ta nálada určitě přejde a bude líp,věř mi 🙂 😵

janesm
26. říj 2006

jankar-díky za podporu jsi zlatíčko jdu na emailík 🙂

jankar
autor
26. říj 2006

Janesm-Jani,máš tam emailik jo?Ta fotka co je tady tak je z dneška 😀 já su hrozná 😕

janesm
26. říj 2006

jankar- o.k. došly mě dva jeden s fotkama je to super odepsala jsem Ti.Fotka je super jsi hezčí než já.... 🙂 🙂

jankar
autor
27. říj 2006

janesm-Tak co,už je aspoň trošičku líp? 🙂 Vůbec nejsu hezčí jak ty,neumím se fotit,ještě se ti sem nepodařila ta fotka vložit?Já mám dneska hlídání,ségra přiveze Adámka(synovec)tak se budu užívat,bude mít 3 roky a je úžasný,udělala bych pro něj cokoliv,ale večer sem mrknu co je tu nové,taky je to pro mě těžké,když vím že ségra je mladší než já(27let)a podařilo se jim to hned. 😵 bajbaj a drž se 😎

janesm
27. říj 2006

jankar-jani vidím že jsi raní ptáčátko my ráno ožíváme a vstáváme až kolem 10hodiny ale také chodíme pozdě spávat.Tu fotku jsem zkoušela uložit už dřív ale nejde to prý má velké rozměry a nevím jak ji zmenšit aby se mi nezmenšila i v dokumentech.Jinak je lépe a vypadá že do toho půjdeme,pomalu se mě to srovnává v hlavě.Jednou asi zkusím a pokud to nevyjde tak to balím a mimi nebude ale vše ukáže čas.To máš super že máš synovečka Adámka,to já jsem jedináček tak mám jen nejlepší kamarádku jsme jak nevlastní sestry,vše prožívá se mnou,včera jsenme toprobraly a je lépe.Ona má dvě děti Káťu té bude 6 a Michálka tomu byly 3,tak má doma veselo.Pa 🙂