Podařilo se vám otěhotnět po skarifikaci?

jankar
21. říj 2006

Ahoj holky,je tu někdo po skarifikaci?Jaké máte zkušenosti s otěhotněním po tomto zákroku? 😒 Nám se nedaří a nerozjela se mi ani ovu,budu ráda za každou reakci,dík Jana

jankar
autor
30. říj 2006

janesm-to jsou ale hovadinky 😀 😀 😀 snad jsem to dobře pochopila a přišlo ti to na zpět 🙂 já na to sice moc nevěřím,ale co kdyby? 😎

janesm
30. říj 2006

jankar-no včera mě to došlo a také jsem přemýšlela zda to rozesílat nebo ne ale přesně tak co kdyby??? 🙂 Štěstí potřebujeme obě ne? 😲 Máš tam emailíka,koukni na to. 😉

janesm
30. říj 2006

Jankar-Jani tak zítra bych to měla dostat,myslíš že to dostanu????V mém případě asi ano 🙄 .Na zázraky nevěřím 😝

jankar
autor
30. říj 2006

janesm-jo,já jsem to měla dostat už min.týden a nic,injekce a už mrcha dorazila 😠 ,moc ti přeju,aby to bylo u tebe jinak 🙂 nikdy nevíš 😎 zasloužila by sis to 😵

jankar
autor
30. říj 2006

janesm-jo,já zapoměla,kukni do pošty 🙂

janesm
30. říj 2006

jankar- Jani já to jako vždy dostanu to by byl opravdu zázrak kdyby ne 😠
Máš tam emailík,pa a dobrou

jankar
autor
31. říj 2006

janesm-až teď jsem se sem dostala,asi tu byl nějaký výpadek,máš tam emailik jo?Jani dnes jsem potkala na emiminu na chatu jednu maminu,7 let se snažili o mimi,vyšel jin 3 pokus IVF,mají už 7letou holčičku,pak otěhotněla přiroženě a má 3 letá dvojčátka,to je co?U nich prý byla chyba na manželově straně,před těma 7 lety,prý chodili do Pronatálu do Prahy a říká že nic neplatili,že všechny 3 pokusy uhradila pojišťovna,fakt nechápu,ale další důkaz přírody 😵 😵 😵

janesm
4. lis 2006

jankar - Jani nějak ná to tady vázne že??? To stejne i u mých odkazů to nikdo nemá zkušenosti???? 😉

gitka111
2. bře 2010

Tak to fakt netusim

hiva
29. bře 2010

ahojte...necitala som celu diskusiu, ale iba uvodny prispevok....ale rozhodla som sa, ze Vam napisem a chcem Vas len trosku povzbudit....v septembri 2009 mi kvoli diagnoze PCO robili laparoskopiu spolu s drillingom vajecnikov...ak to dobre chapem, drilling vajecnikov a skarifikace je to iste.....dovtedy som nemavala ovulaciu vobec a po tomto zakroku som mala zatial ovulaciu kazdy mesiac az do teraz....a este k tomu v novembri 2009 som zostala tehotna ...sice to nedopadlo nakoniec dobre, ale to tu nie je podstatne.....vdaka drillingu vajecnikov som ostala tehotna a ovulaciu mavam az do teraz 😉

vrk
30. čer 2014

@hiva jee to zni moc pozitivne!!

@janesm
@jankar a jak to dopadlo u vas? Pomohla skarifikace?