Podařilo se vám otěhotnět po skarifikaci?

jankar
21. říj 2006

Ahoj holky,je tu někdo po skarifikaci?Jaké máte zkušenosti s otěhotněním po tomto zákroku? 😒 Nám se nedaří a nerozjela se mi ani ovu,budu ráda za každou reakci,dík Jana

jankar
autor
27. říj 2006

janesm-no ranní ptáčátko zrovna nejsem to budu až budu chodit do práce(4.45) 😀 to bude síla,protože jsem už od 10.9 doma.
S tím zmenšením té fotky nevím,Manžel mně ji dal do dokumentu a já ji jen vložila,ale asi ji zmenšoval.
A hlavně máš tam emajlík tak tam kukni jo? 🙂

jankar
autor
27. říj 2006

Jo,našla jsem tu stránku o kreré jsem ti psala,tak mrkni http://www.neplodnost.cz/web/verejnost/forum/re... 🙂

jankar
autor
27. říj 2006

janesm-už jsi četla na emiminu odpověď k tvému dotazu? 🙂 je to úžasné 🙂 určitě tě to potěší 😎

janesm
27. říj 2006

jankar-já jdu do práce asi už ve středu to bude maso nechci se vidět. 😵 Díky za email a hlavně za podporu.Jen nevím proč mi došel do spam virů??? Na stránky neplodnosti jsem se dívala a na emimi myslíš v tom čekání???Porovnávala jsem ceny a myslím že Obilňák je v něčem i dražší.ICSI snad nebude potřeba a kultivace + AH je za 5500,- a tyto úkony pojišťovna nehradí nikde.Tak to nebude snad tak hrozné 😉 Hlavně v Heliosu mám veškerá vyšetření tak jít jinam by znamenalo je asi dělat znovu ☹ To ne

janesm
27. říj 2006

jankar- jani nechápu proč jsou na umělým oplodnění snažilky ze Slovenska.Nikdo od nás mě tam neodpovídá.Sk a náš koník jsou asi spojené že??

janesm
27. říj 2006

jankar-janičko dnes už mizím od PC jsem zde nalepená od 12hod,musím jít něco dělat.Měj se překrásně,pa

jankar
autor
27. říj 2006

janesm-ahoj Jani http://www.emimino.cz/modules.php?name=Forums&f...
proč ti můj email přišel do spamů,to nevím 😒
Tady ty diskuse jsou na sebe nějak vázané,ale nevím přesně jak,já jsem se úplně poprvé zaregistrovala na sk.a přehodilo mě to i sem na cz.tak nevím navštěvuji obojí 🙂 já jsem dnes taky podělala plno práce,vařila,uklízela,k tomu to hlídání,tak teď relaxuji tu na internetu 😎 tak se měj krásně,kdyby něco tak jsem tady pápá

janesm
27. říj 2006

Jankar-Jani díky za ten odkaz tak ten jsem neviděla.Je to super že to vím dodalo mi to zase trochu chuť do to´ho jít.Snad budeme mít štěstí!!!!!
Mej se fajn a kdyby jsi něco našla tak dej vědět,díky moc.Pa,pa

jankar
autor
27. říj 2006

Janesm-teď jsem přišla,byli jsme se trochu projed na kole ,když je ještě venku tak hezky,jdu pročítat,co tady přibylo,za tu dobu co jsem tu nebyla,pápá 🙂 ps:jsem ráda že tě potěšil ten odkaz na emimino,ptala jsi se tam té maminy jestli to druhé těhotenství bylo spontánní,podle toho co psala tak myslím že jo,to je fakt zázrak a může se stát komukoliv 🙂 příroda je prostě mocná čarodějka a doktoři jsou krátcí 😀

janesm
27. říj 2006

jankar-tak to muselo být super ta projížďka já lenoším doma protože nemám vycházky.Na kole jsem nejela přes rok.
Příroda je příroda a hlevně štěstí!!!!Myslím že bych si ho už zasloužila i já 😉

janesm
27. říj 2006

jankar- jani ta fotka mi tam zkrátka nejde prý je moc velká tak budu bez fotky snad to nevadí 🙂

jankar
autor
27. říj 2006

janesm-tak si tu fotku zmenši!nebo řekni manželovi určitě to zvládne,mně to neva,že nemáš fotku 🙂
K té přírodě a štěstí-určitě by sis ho zasloužila,o tom není pochyb 😵
Venku bylo úžasně,jezdíme hodně na kole,jakto že nemáš vycházky?Já jsem dostala hned,2hodiny dopoledne a 2 hod.odpoledne,asi bych se zbláznila být pořád doma,ale představ si že hned první týden co jsem přišla z nemocnice jsem tu měla kontrolu ze sociálky,do 11.00mám vycházky a kontrola přišla 11.20,byla jsem naštěstí doma,ale to víš že to pořád přesně nedodržuju,ale snažím se 😒
Co na vaši situaci říkal manžel?Chce jít do toho? 😒

janesm
27. říj 2006

jankar-fotku jsem zmenšila ale málo no už mě to nebaví kašlu zatím na ni.
Vycházky jsem měla hned 3 den po laparce ale doktorka mě to musela na gyndě uschopnit tak mě to prodloužila obvodní tak jsem o vycházky přišla.Mě zatím kontrola nepřišla občas odběhnu nakoupit ale bojím se??? ☹ Myslíš že chodí i o víkendu?? 😠
Ještě jsme to neprobraly do detailů ale s jedním pokusem souhlasí,já zatím ani víc nechci poku by to nevyšlo ale časem možná změním názor.Nejsem ještě rozhodnutá ani k tomu jednomu,musíme to pořádně probrat,je pořád v práci.Představ si že se mě dnes kamoška zeptala a chceš to dítě vůbec??Představ si nedokázala jsem ji odpovědět 😒

jankar
autor
27. říj 2006

janesm-s těma vycházkama fakt nevím,u mě byla ve všední den,doufam že o víkendu nechodí protože já bych asi byla bez peněz 😀
K tomu IVF-ono je to dost těžké,rozmyslet si za jakou cenu to dítě mít,kdybych měla mluvit za sebe,tak jak jsem už psala,jedenkrát bych do toho šla,i když ty nervy si nedovedu představit,víckrát asi ne,za to všechno by to nestálo,ale to říkám teď,ono strašně záleží na situaci ve které se dotyčná nachází,ono se taky může stát že se na to vykašlete,smíříte se s tím že prostě nebudete mít děti a ....... 🙂 🙂 🙂
příroda je mocná a u mnoha případů se to potvrdilo,ale nesmí se na to spoléhat,tak nevím 🙂

jankar
autor
27. říj 2006

jenesm-vidím že jsi založila novou diskusi,držím palečky aby se ozvalo hodně holek a mohli srovnávat různé situace 🙂 🙂 🙂 to víš já v tom ještě lítám,na různé zkratky se musím dívat do slovníku na neplodnosti,ale už tomu začínám trochu rozumět 😀

janesm
27. říj 2006

jankar- máš pravdu myslím ještě pár dní a budu mít jasno.
vůbec ale nevím jak je to s tím placením,happykaty píše že s někým mluvila a byl na 3 pokusech a neplatil nic ale všude se uvádí výkony co pojišťovny nehradí a to si myslím že je všude jen ta cena může být různá 😉
No právě vykašlat se na to ale co když to nevyjde??? je to na náhodě a na štěstí!!!

jankar
autor
28. říj 2006

jenesm-Jani,víš tady se nabízí otázka,jestli jsi ochotná se smířit s tím že budete bez dětí!!!!!Nemyslela jsem to tak že do toho nejít a čekat na zázrak 😒 Znám hodně případů,že si řekli,že budou bez dětí,že ty nervy za to nestojí,úplně se na to vykašlou 😀 a pak už se nestačili divit 🙂 ale čekat jestli budu mít štěstí nebo ne,tak jsem to nemyslela,to radši zkus to umělé,záleží jak jste schopní se tomu postavit 😕

amika
28. říj 2006

ahojte. Jasnem, citam tuto vasu diskusiu a ja na tvojom mieste by som asi zavolala do toho centra, alebo napisala priamo na poistovnu a opytala sa ,ako to s tym platenim vlastne je, co platis, kedy, co preplacaju a tak. Trosicku drzosti nezaskodi a ved ide o teba, nie? tak sa len zatat a skusit. Nic tym nestratis, len ziskas. Drzim ti palce. (ja viem, radit je lahke, ale aspon bude po tych pochybnostiach s platenim)

jankar
autor
28. říj 2006

amika-souhlasím s tebou,Jani vždyď o nic nejde 🙂

jankar
autor
28. říj 2006

janesm-Jani ještě jsem našla něco docela zajímavého,přčti si to celé,je tam taky dost informací,sice ne o Heliosu,ale tak různě http://www.neplodnost.cz/web/verejnost/forum/re...

janesm
28. říj 2006

jankar-amika holky jste sluníčka díky jdu se mrknout!!! 🙂

janesm
28. říj 2006

jankar- janičko máš tam emailík koukni na to,pa 🙂

jankar
autor
29. říj 2006

janesm-ahoj Jani,máš tam emailík,tak kukni 🙂 🙂 🙂

jankar
autor
29. říj 2006

janesm-představ si že se mému manžílkovi zdálo že se nám narodila holčička,měli jsme ji doma a pořád jsme pro ni nemohli vymyslet jméno,nakonec jsme se se prý dohodli na Evičce 😀 😀 😀 už mu myslim taky hrabe,ale asi ze mě 😀

janesm
29. říj 2006

jankar-jani kolik já jsem měla takových snů že jsu těhotná a co potom když jsem těhotná byla někdy to bylo úplně k naštvání když jsem se probudila.Nedivím se že nám všem z toho hrabe 😨
Dnes nějak emailík nestíhám užívám si manžílka,třídíme fotky vláčků v pc 😀 😀 😀 a byly jsme celá rodinka popřát dědečkovi k 89 🙂
Díky za emailík zítra se určitě ozvu,pa,pa

janesm
29. říj 2006

jankar-Janičko zítra jdu na kontkolu a dozvím se kdy do práce bude to nářez po víc jak měsíci 😅 Mohla by jsi mi poslat prosím email se stránkou manželových foto?? Dělala bjsem si pořádek v poště a omylem vymazala.Měj se a dobrou zítranapíšu jak jsem dopadla. 🙂 😀

jankar
autor
30. říj 2006

janesm-Jani něco jsem Ti napsala,tak kukni.Dědečkovi gratuluju na dálku,je to úctihodný věk 😕

jankar
autor
30. říj 2006

janesm-Jani nevím jestli je to pro tebe,ale máš asi nějakou odpověď na emiminu,diskuse "čekání"tak tam kukni 🙂

janesm
30. říj 2006

jankar-Janičko díky za emailík moc mě potěšil jdu hned odepsat