• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Poděkování paní Gajdošové

21. ledna 2016 
Chtěl jsem touto cestou poděkovat paní Hakl-Gajdošové za vše co pro nás udělala.
S ženou jsem nemohl mít děti a tak po ruzných procedůrách okolo adopce a dlouhého čekání zda to vše dopadne jsem se dozvěděl o paní Gajdošové(dceři léčitele Hakla) která nám pomohla v oblasti neplodnosti.Nejprve jsem paní Gajdošové zavolal a dohodl jsem si schůzku...sice to nějakou dobu trvalo,protože se člověk musí nejdřívě objednat,ale nakonec jsem se dočkal a Rozjel sem se teda do Pátku u Poděbrad.Celkem sem byl mile překvapen.Bál sem se zda se nebudu muset obnažovat před cizí paní :grinning:,ale nic takového se nekonalo.Při léčení jsem dostal rady ohledně stravy atd. a to celé trvalo asi hodinku jsem odjížděl s pocitem že by to mohlo vyjít.I cena mě mile překvapila...nejsem sice žádný držgrešle,ale kde kdo bere tisíce za nic a tady jsem byl celkem překvapen jak přístupem tak i cenou 400.- :wink:
Nyní máme zdravou holčičku Barunku a k ní adoptovanou,ale naší holčičku Janičku.
Přikládám i kontakt na ní 736 127 392
Nevím zda někomu pomohu,ale nám to pomohlo a sme moc šťastní.
Moc děkujeme M.Kulička Říčany
3. únor 2012 v 19:46  • Odpověz  •  To se mi líbí (4)
Dobrý den také chci se svou troškou do mlýna rodina Haklů jsou ty nejúžasnější lidé co znám tak moc mi pan Hakl pomohl a i mé dceři že to ani nejde popisovat už k němu docházím spoustu let mám za sebou spoustu zdravotních problémů a to i těch nejhorších a s čím mi nepomohli lékaři pomohl pan Hakl proto bych mu chtěla i touto cestou moc poděkovat a vřele doporučit dalším Dekastello Petra :dizzy_face:
21. led 2016 ve 12:10  •  2 děti - čeká miminko, termín má v prosinci 2015  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek