Poděkování paní Gajdošové

mitakulita
3. únor 2012

Chtěl jsem touto cestou poděkovat paní Hakl-Gajdošové za vše co pro nás udělala.
S ženou jsem nemohl mít děti a tak po ruzných procedůrách okolo adopce a dlouhého čekání zda to vše dopadne jsem se dozvěděl o paní Gajdošové(dceři léčitele Hakla) která nám pomohla v oblasti neplodnosti.Nejprve jsem paní Gajdošové zavolal a dohodl jsem si schůzku...sice to nějakou dobu trvalo,protože se člověk musí nejdřívě objednat,ale nakonec jsem se dočkal a Rozjel sem se teda do Pátku u Poděbrad.Celkem sem byl mile překvapen.Bál sem se zda se nebudu muset obnažovat před cizí paní 😀,ale nic takového se nekonalo.Při léčení jsem dostal rady ohledně stravy atd. a to celé trvalo asi hodinku jsem odjížděl s pocitem že by to mohlo vyjít.I cena mě mile překvapila...nejsem sice žádný držgrešle,ale kde kdo bere tisíce za nic a tady jsem byl celkem překvapen jak přístupem tak i cenou 400.- 😉
Nyní máme zdravou holčičku Barunku a k ní adoptovanou,ale naší holčičku Janičku.
Přikládám i kontakt na ní 736 127 392
Nevím zda někomu pomohu,ale nám to pomohlo a sme moc šťastní.
Moc děkujeme M.Kulička Říčany

domisek212
21. led 2016

Dobrý den také chci se svou troškou do mlýna rodina Haklů jsou ty nejúžasnější lidé co znám tak moc mi pan Hakl pomohl a i mé dceři že to ani nejde popisovat už k němu docházím spoustu let mám za sebou spoustu zdravotních problémů a to i těch nejhorších a s čím mi nepomohli lékaři pomohl pan Hakl proto bych mu chtěla i touto cestou moc poděkovat a vřele doporučit dalším Dekastello Petra 😵

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru