• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Podstoupili jste lázně při neplodnosti?

1. října 2017 
ahoj holky tak 10.11. frčím,docela rychlovka, o víkendu mi přišel telegram a napsali mi jednolůžák s doplatkem 6500kč,nevím z čeho se ta částka zkládá,protože jsem si o nic nezažádala,budu tam volat tak mi snad řeknou co a jak
halpa: nevíš jak je to tam s parkováním auta? chtěla jsem si ho tam nechat,abych někam mohla vyjed a jak je to s víkendama dá jed třeba domů?
3. lis 2008 v 09:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
luky a jakou máš prosím tě diagnozu?
jednolůžkový pokoj je vždy dražší než dvoulůžkový takže to propočítaj jako rozdíl...
s parkováním ti asi řekne spíše halpa, my jsme tam byli jen 1x na 4 dny a parkovali jsme na městském parkovišti, jelikož u hotelu to nebylo možné
3. lis 2008 v 09:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
jsem po dvou mimoděložních těhotenstvích a při tom druhém jsem měla krvácení do dutiny břišní,jsem bez jednoho vejcovodu
to vím že za jedno lůžák se připlácí,ale já o něj nežádala,spíš už neměli dvou tak mi ho přidělili,nejde mi ani o tu cenu,ale jestli je v ní už ta vlastní sociálka adt.
3. lis 2008 v 09:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lukynko a kde jsi ubytovaná? Já bydlela v tom Adlerovi a před ním parkovali většinou Němci :unamused: .Holky, co měly svoje auta parkovaly v bočních ulicích zadarmo.Jinak si myslím, že se dá zařídit za peníze, ale jak jsem říkala, dá se v bočních ulicích i zadarmo. Já jela vlakem, měla jsem to kus cesty. A s tím jednolůžákem - je to divné, že by sis nežádala a oni ti ho bez tvého svolení za takové nehorázné prachy šoupli. Raději si tam zavolej. Kdyby totiž neměli k tobě do dvoulůžáku koho strčit, tak je to jejich problém a ty bys podle mě neměla nic platit. Každopádně, ty pracovnice jsou tam moc hodné a ochotné, když si tam zavoláš, všechno ti řeknou.
3. lis 2008 v 10:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
jsem z toho taky paf,jsem také v adlerovi a opravdu mi napsali do telegramu že mám jednolůžkoví počkám na dnešní poštu jestli něco nepošlou a pak tam zavolám
3. lis 2008 v 10:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já doplácela něco kolem 5.000,- a to za sociálku na pokoji (100,- na den) + lázeňský poplatek (to už si nepamatuju, ale něco kolem 15,- Kč na den) + julínkovné 60,- Kč na den. Takže je možné, že třeba jen zvedli ceny za sociálku na pokoji a účtujou ti vlastně klasický doplatek. Až něco zjistíš, dej vědět. Bude to super, přijedeš odpočatá, pak už se budeš jen těšit na vánoce a mimísek tady bude dřív než se naděješ. :wink:
3. lis 2008 v 11:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,
mám dotaz, kolik měsíců po zákroku jste žádali o lázně? já se chystám tento týden zajít k doktorovi a požádat ho, na laparoskopii jsem byla na konci srpna, brali mi levý vejcovod. Někde jsem slyšela, že je nějaká lhůta, pak to prý propadá, tak já nevim. a nevíte, jestli je možné, tam být i v prosinci? docela bych jela co nejdřív.třeba se tam s někým z vás potkám.a ještě jeden dotaz, jak dlouho to trvlo od vaší žádosti u doktora, než vám lázně přidělili? děkuji za info.
3. lis 2008 v 11:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj neme - lhůta tam je, ale bohužel nevím jaká. Nicméně, myslím, že tys ji ještě neprošvihla. Já zažádala s doktorkou o lázně hned po šestinedělí, takže nekdy v říjnu a do lázní jsem jela v lednu. Jsou tady ale i holky, které to měly vyřízené snad do 14 dnů od podání na pojišťovnu. Nevím, jak ostatní lázně, ale Františkovy mají snad tak od půlky prosince zavřeno. Jo k žádosti od gynekoložky potřebuješ ještě dobrozdání od obvoďáka a pak snad pojišťovna do měsíce rozhodne.
3. lis 2008 v 11:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
přesně jak píše halpa františkovi mají přes vánoce zavřeno - nějak od půlky prosince do cca 5.1. pak zase jedou dál:slight_smile:
3. lis 2008 v 11:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
já podávala žádost před 10dny a 10.11. už jedu takže to jde brzy,lhůta tam je prý rok od zákroku,ale já si myslím čím dřív tím líp a pak možné brzké snažílkování :grinning:
už jsem jim volala a nemaj moc místa tak mi dali jednolůžák s doplatkem 4480 a po 14dnech mě přestěhujou do vyší kategorie už bez doplatku,trochu zmatený ale prý nemají místo,je nás tam prý hodně
3. lis 2008 v 11:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
lukynko, tak to je teda hodně divné. A co kdyby jim řekla, že na to nemáš? Ale tak aspoň budeš mít 14 dní klid. Co myslíš tou vyšší kategorií bez doplatku?
3. lis 2008 ve 12:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
no mne se to také nezdá, jelikož jsem minulý týden mluvila se sales managerkou lázní (dělám v cestovce tak tam mám kontaktní osobu) a říkala, že tam ted mají volno nejlepší doba prý na výběr ubytování a ještě leden a únor... tak nevím, co ti to tam účtujou a to se budeš po 14 dnech stěhovat? To je divné....
3. lis 2008 ve 13:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
nevím co to je, tak mi to tam napsali přímo"v polovině pobytu vás přestěhujeme do vyšší kat. na hlavní budovu bez navíšení doplatku" ale ted mám kategorii I a v rabuze
a co kdybych na to fakt neměla,nebo to jen zkoušej,ale když jsem tam volala tak mi řekla že jinak nemaj místo
3. lis 2008 ve 13:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Rabuza - nejsem si těd jistá je depandance Adlera - tuším ne?
Už jsem si ty materiály co mi zaslali vzala domů a nemám je tady ale myslím právě že ta rabuza je ** dependance od Adlera kouknu na web
3. lis 2008 ve 13:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ubytování
V hlavní budově je celkem 24 jedno- a 63 dvoulůžkových pokojů, z toho dva apartmány. Jsou vybaveny koupelnou, WC, televizorem, lednicí, rádiem a telefonem. Radbuza nabízí 27 jedno- a 15 dvoulůžkových obdobně vybavených pokojů. Převážně jednolůžkové pokoje s jednodušším vybavením a v příznivých cenách jsou v domě Tři růže.
3. lis 2008 ve 13:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
vše jsem to ted pročítala i na netu a katalgu,patří to k adlerovi a pokoje jsou se vším a vcelku slušné,pak mě přestěhujou přímo do adlera,tak jsem na to zvědavá a je tam i připojení na net takže super mužu si sebou vzít i noťase
3. lis 2008 ve 13:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to budeš mít Luky alespon veselejší s tím stěhováním. My vyrazíme na jaře:slight_smile:
3. lis 2008 v 16:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
je tu nějaká dáma které pomohly lázně na PCO???
3. lis 2008 v 16:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky Holky :slight_smile:

Tak to mám zpečetěný :slight_smile: v Ne nastupuji - je to poslední turnus se stěhováním během bydlení do lepšího díky rekonstrukci, je to od začátku první kategorie se sociálkou a nějakou spolubydlící :slight_smile: takže, která že to bude bydlet se mnou? :grinning: doplatek je tak něco kolem 5 tis.

mějte se krásně a přeju hoooodně úspěchůůůůů :sunglasses:
3. lis 2008 ve 20:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj ringle já jedu v pondělí,ale dali min jednolůžák,tak se tam určitě potkáme :sunglasses:
3. lis 2008 ve 20:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky Lukynka :slight_smile:

koukám, že máš jednolůžák :slight_smile: a určitě se uvidíme....Jak to, že nastupuješ v pondělí???? já musím u v NE :frowning2:
3. lis 2008 ve 21:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
nevím napsali mi v pondělí a ten jednolůžák mi dali sami.
3. lis 2008 ve 21:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj holky,
mějte se v lázních krásně a pak napište, jaké to bylo, na co si dát pozor a tak:slight_smile:
mně je minulý týden v pojištovně odsouhlasili, tak čekám, až mi přijde z Frantovek pozvánka:slight_smile:)
Mějte se krásně a já už se těším, asi na leden:slight_smile:
Veru
4. lis 2008 v 08:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, příjemný pobyt a pěkně odpočívat, ne abyste tam lovily lázeňské šviháky! :wink: :grinning:
4. lis 2008 v 11:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky dík :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
4. lis 2008 v 11:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
ano také přeji krásný pobyt a prosíme potom reference:slight_smile:))))
4. lis 2008 v 11:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, mam zazadano o lazne...asi Frntiskovy..... a chystam se tak v polovine ledna, tak dam pak dam vedet, zda mi je priklepli a kam jsem si rezervovala pokoj....budu rada, pokud se tam s nekterou z vas potkam.
5. lis 2008 v 16:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
halpa:chtěla jsem se ještě zeptat,dá se jed třeba na víkend domů?jako třeba na propustku?
5. lis 2008 ve 21:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo, doktor ti jednou za pobyt může napsat propustku na celý víkend, musíš to nahlásit v kuchyni, ať ti nechystají jídlo. Víckrát než jednou se myslím cukal. já to teda nevyužila, pač jsem jela 7 hodin tam a 7 zpátky, takže k ničemu. Holky nebojte, teď se vám to zdá šíleně dlouhá doba, ale uteče to jako voda a budete zpátky u svých miláčků a věřím, že vztahu to jen prospěje. :wink:
5. lis 2008 ve 21:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
no já to využít chci,prtože mažel pracuje v zahraničí a je doma jen 14dí a 14dní pryč,takže bych si ho chtěla užít :slight_smile: ,jinak by jsme se viděli až za měsíc a půl :pensive: ,už takhle je to těžký a tak dlouho,to bych nepřežila :grinning: a on také ne :grinning: ,alspon se pomazlit,když jinak to nepůjde :sweat_smile:
děkuju
5. lis 2008 ve 22:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek