Podstoupili jste lázně při neplodnosti?

veruru
21. říj 2008

Ahoj holky,
byla jste některá v lázních ?
které byste doporučily, napište prosím nějaké zkušenosti, na co si dát pozor, zda si radši vzít 1lůžkový pokoj, něco o procedurách..
Díky moc za všechny informace,
ahoj, Veru

lukynka
3. lis 2008

ahoj holky tak 10.11. frčím,docela rychlovka, o víkendu mi přišel telegram a napsali mi jednolůžák s doplatkem 6500kč,nevím z čeho se ta částka zkládá,protože jsem si o nic nezažádala,budu tam volat tak mi snad řeknou co a jak
halpa: nevíš jak je to tam s parkováním auta? chtěla jsem si ho tam nechat,abych někam mohla vyjed a jak je to s víkendama dá jed třeba domů?

lenickan
3. lis 2008

luky a jakou máš prosím tě diagnozu?
jednolůžkový pokoj je vždy dražší než dvoulůžkový takže to propočítaj jako rozdíl...
s parkováním ti asi řekne spíše halpa, my jsme tam byli jen 1x na 4 dny a parkovali jsme na městském parkovišti, jelikož u hotelu to nebylo možné

lukynka
3. lis 2008

jsem po dvou mimoděložních těhotenstvích a při tom druhém jsem měla krvácení do dutiny břišní,jsem bez jednoho vejcovodu
to vím že za jedno lůžák se připlácí,ale já o něj nežádala,spíš už neměli dvou tak mi ho přidělili,nejde mi ani o tu cenu,ale jestli je v ní už ta vlastní sociálka adt.

halpa
3. lis 2008

Lukynko a kde jsi ubytovaná? Já bydlela v tom Adlerovi a před ním parkovali většinou Němci 😒 .Holky, co měly svoje auta parkovaly v bočních ulicích zadarmo.Jinak si myslím, že se dá zařídit za peníze, ale jak jsem říkala, dá se v bočních ulicích i zadarmo. Já jela vlakem, měla jsem to kus cesty. A s tím jednolůžákem - je to divné, že by sis nežádala a oni ti ho bez tvého svolení za takové nehorázné prachy šoupli. Raději si tam zavolej. Kdyby totiž neměli k tobě do dvoulůžáku koho strčit, tak je to jejich problém a ty bys podle mě neměla nic platit. Každopádně, ty pracovnice jsou tam moc hodné a ochotné, když si tam zavoláš, všechno ti řeknou.

lukynka
3. lis 2008

jsem z toho taky paf,jsem také v adlerovi a opravdu mi napsali do telegramu že mám jednolůžkoví počkám na dnešní poštu jestli něco nepošlou a pak tam zavolám

halpa
3. lis 2008

Já doplácela něco kolem 5.000,- a to za sociálku na pokoji (100,- na den) + lázeňský poplatek (to už si nepamatuju, ale něco kolem 15,- Kč na den) + julínkovné 60,- Kč na den. Takže je možné, že třeba jen zvedli ceny za sociálku na pokoji a účtujou ti vlastně klasický doplatek. Až něco zjistíš, dej vědět. Bude to super, přijedeš odpočatá, pak už se budeš jen těšit na vánoce a mimísek tady bude dřív než se naděješ. 😉

neme
3. lis 2008

ahoj holky,
mám dotaz, kolik měsíců po zákroku jste žádali o lázně? já se chystám tento týden zajít k doktorovi a požádat ho, na laparoskopii jsem byla na konci srpna, brali mi levý vejcovod. Někde jsem slyšela, že je nějaká lhůta, pak to prý propadá, tak já nevim. a nevíte, jestli je možné, tam být i v prosinci? docela bych jela co nejdřív.třeba se tam s někým z vás potkám.a ještě jeden dotaz, jak dlouho to trvlo od vaší žádosti u doktora, než vám lázně přidělili? děkuji za info.

halpa
3. lis 2008

Ahoj neme - lhůta tam je, ale bohužel nevím jaká. Nicméně, myslím, že tys ji ještě neprošvihla. Já zažádala s doktorkou o lázně hned po šestinedělí, takže nekdy v říjnu a do lázní jsem jela v lednu. Jsou tady ale i holky, které to měly vyřízené snad do 14 dnů od podání na pojišťovnu. Nevím, jak ostatní lázně, ale Františkovy mají snad tak od půlky prosince zavřeno. Jo k žádosti od gynekoložky potřebuješ ještě dobrozdání od obvoďáka a pak snad pojišťovna do měsíce rozhodne.

lenickan
3. lis 2008

přesně jak píše halpa františkovi mají přes vánoce zavřeno - nějak od půlky prosince do cca 5.1. pak zase jedou dál🙂

lukynka
3. lis 2008

já podávala žádost před 10dny a 10.11. už jedu takže to jde brzy,lhůta tam je prý rok od zákroku,ale já si myslím čím dřív tím líp a pak možné brzké snažílkování 😀
už jsem jim volala a nemaj moc místa tak mi dali jednolůžák s doplatkem 4480 a po 14dnech mě přestěhujou do vyší kategorie už bez doplatku,trochu zmatený ale prý nemají místo,je nás tam prý hodně

halpa
3. lis 2008

lukynko, tak to je teda hodně divné. A co kdyby jim řekla, že na to nemáš? Ale tak aspoň budeš mít 14 dní klid. Co myslíš tou vyšší kategorií bez doplatku?

lenickan
3. lis 2008

no mne se to také nezdá, jelikož jsem minulý týden mluvila se sales managerkou lázní (dělám v cestovce tak tam mám kontaktní osobu) a říkala, že tam ted mají volno nejlepší doba prý na výběr ubytování a ještě leden a únor... tak nevím, co ti to tam účtujou a to se budeš po 14 dnech stěhovat? To je divné....

lukynka
3. lis 2008

nevím co to je, tak mi to tam napsali přímo"v polovině pobytu vás přestěhujeme do vyšší kat. na hlavní budovu bez navíšení doplatku" ale ted mám kategorii I a v rabuze
a co kdybych na to fakt neměla,nebo to jen zkoušej,ale když jsem tam volala tak mi řekla že jinak nemaj místo

lenickan
3. lis 2008

Rabuza - nejsem si těd jistá je depandance Adlera - tuším ne?
Už jsem si ty materiály co mi zaslali vzala domů a nemám je tady ale myslím právě že ta rabuza je ** dependance od Adlera kouknu na web

lenickan
3. lis 2008

Ubytování
V hlavní budově je celkem 24 jedno- a 63 dvoulůžkových pokojů, z toho dva apartmány. Jsou vybaveny koupelnou, WC, televizorem, lednicí, rádiem a telefonem. Radbuza nabízí 27 jedno- a 15 dvoulůžkových obdobně vybavených pokojů. Převážně jednolůžkové pokoje s jednodušším vybavením a v příznivých cenách jsou v domě Tři růže.

lukynka
3. lis 2008

vše jsem to ted pročítala i na netu a katalgu,patří to k adlerovi a pokoje jsou se vším a vcelku slušné,pak mě přestěhujou přímo do adlera,tak jsem na to zvědavá a je tam i připojení na net takže super mužu si sebou vzít i noťase

lenickan
3. lis 2008

Tak to budeš mít Luky alespon veselejší s tím stěhováním. My vyrazíme na jaře🙂

lenickan
3. lis 2008

je tu nějaká dáma které pomohly lázně na PCO???

ringle
3. lis 2008

Ahojky Holky 🙂

Tak to mám zpečetěný 🙂 v Ne nastupuji - je to poslední turnus se stěhováním během bydlení do lepšího díky rekonstrukci, je to od začátku první kategorie se sociálkou a nějakou spolubydlící 🙂 takže, která že to bude bydlet se mnou? 😀 doplatek je tak něco kolem 5 tis.

mějte se krásně a přeju hoooodně úspěchůůůůů 😎

lukynka
3. lis 2008

ahoj ringle já jedu v pondělí,ale dali min jednolůžák,tak se tam určitě potkáme 😎

ringle
3. lis 2008

ahojky Lukynka 🙂

koukám, že máš jednolůžák 🙂 a určitě se uvidíme....Jak to, že nastupuješ v pondělí???? já musím u v NE ☹

lukynka
3. lis 2008

nevím napsali mi v pondělí a ten jednolůžák mi dali sami.

veruru
autor
4. lis 2008

Ahoj holky,
mějte se v lázních krásně a pak napište, jaké to bylo, na co si dát pozor a tak🙂
mně je minulý týden v pojištovně odsouhlasili, tak čekám, až mi přijde z Frantovek pozvánka🙂)
Mějte se krásně a já už se těším, asi na leden🙂
Veru

halpa
4. lis 2008

Holky, příjemný pobyt a pěkně odpočívat, ne abyste tam lovily lázeňské šviháky! 😉 😀

lukynka
4. lis 2008

holky dík 😀 😀 😀 😀 😀 😀

lenickan
4. lis 2008

ano také přeji krásný pobyt a prosíme potom reference🙂))))

barulisek
5. lis 2008

Ahoj holky, mam zazadano o lazne...asi Frntiskovy..... a chystam se tak v polovine ledna, tak dam pak dam vedet, zda mi je priklepli a kam jsem si rezervovala pokoj....budu rada, pokud se tam s nekterou z vas potkam.

lukynka
5. lis 2008

halpa:chtěla jsem se ještě zeptat,dá se jed třeba na víkend domů?jako třeba na propustku?

halpa
5. lis 2008

Jo, doktor ti jednou za pobyt může napsat propustku na celý víkend, musíš to nahlásit v kuchyni, ať ti nechystají jídlo. Víckrát než jednou se myslím cukal. já to teda nevyužila, pač jsem jela 7 hodin tam a 7 zpátky, takže k ničemu. Holky nebojte, teď se vám to zdá šíleně dlouhá doba, ale uteče to jako voda a budete zpátky u svých miláčků a věřím, že vztahu to jen prospěje. 😉

lukynka
5. lis 2008

no já to využít chci,prtože mažel pracuje v zahraničí a je doma jen 14dí a 14dní pryč,takže bych si ho chtěla užít 🙂 ,jinak by jsme se viděli až za měsíc a půl 😔 ,už takhle je to těžký a tak dlouho,to bych nepřežila 😀 a on také ne 😀 ,alspon se pomazlit,když jinak to nepůjde 😅
děkuju