Podstoupili jste lázně při neplodnosti?

veruru
21. říj 2008

Ahoj holky,
byla jste některá v lázních ?
které byste doporučily, napište prosím nějaké zkušenosti, na co si dát pozor, zda si radši vzít 1lůžkový pokoj, něco o procedurách..
Díky moc za všechny informace,
ahoj, Veru

bubisek
31. bře 2009

Ja bych zase naopak ten jednoluzak chtela. Ale riskla bych asi i ten dvouluzak. Ja byla poprve na dvouluzaku a mela tam holku o 8 let mladsi, jeste pubertacku. Ten mesic s ni byl strasnej, delala hrozne naschvaly, skoro jsem se bala na ten pokoj chodit,co zase udela,tak jsem radsi byla venku.
Ale verim,ze to byla fakt smula. Jinak,co jsem se tam seznamila s holkama,tak byly vsechny fajn a myslim,ze kdybych bydlela s kteroukoliv jinou,tak by to bylo lepsi.
Ale stejne ... pro svuj klid... jednoluzak.

vysocanka
31. bře 2009

jojo souhlasím, taky pujdu do jednoluzaku, mam rada svuj klid a nikdy nevis na koho narazis a ze bych se tam s nikym neseznamila toho se nebojim 🙂

vysocanka
31. bře 2009

tak jsem se dovolala do lazni maji me uz v databazi juchů tak ted jsou žensky co to vyrizuji (terminy) na jidle tak za chvilku jim tam zavolám a budu vedet kdy jedu 🙂 tak se nekdo rychle pridejte ke mě holkyyyyyyyyy 😀

vysocanka
31. bře 2009

tak radost mě rychle přešla. lazně jsou narvané jediný termín co mi nabídla je konec dubna, začátek května a dvoulůžák dokonce i bez sociálky. no mám nějak po chuti. Tak prej můžu poděkovat za bleskurychlou spolupraci na VZP a taky paní doktorce, která to minimálně zdržela o 14 dní tím, že to měla u sebe a čekala až se jí to nakupí a donese to tam.. fakt bezva .... ☹

bubisek
31. bře 2009

No tak to je Vysocanko tragicky. Mam taky po nalade. A to jsem ji mela ted 10 minut hodne veselou. Dostala jsem totiz dnes dopis od pojistovny,ze mi ty lazne schvaluji. Ted se mi maji ozvat z lazni, kdy mam nastoupit. Dle pojistovny to ma byt max 20.6.
A kam jsi presne volala,aby ti rekli nejaky termin?

jedubabizna
31. bře 2009

Dobrý den,jsem po 2 neůspěšném IVF. Mám nízkou kvalitu vajíček a hlavně jich mám málo.Mám zažádáno o lázně a chtěla jsem se zeptat,zda má některá z vás stejný problém a zda vám lázně pomohli? Děkuji za odpověd.

vysocanka
1. dub 2009

Holky tak jedu 14/4 2009 jupí tak se někdo ještě koukejte přidat 🙂

boubelinka1
3. dub 2009

Ahoj holky, nevíte, zda mám nárok na lázně pokud mám za sebou neúspěšné 3xIVI a 2xIVF, já jsem údajně zdravá a vždy jsem měla dárcovské sperma. 2.IVF jsem podstoupila 9.3.2009 a zvažuji o lázních, díky moc za odpovědi.

vysocanka
4. dub 2009

já si myslím, že určitě nárok máš. Nenech se odbýt u dr. Bohužel dnes je většinou taková doba, že co si sama nevyřveš to nemáš takže se na to pozeptej u dr. budu držet palečky!!! Napiš jak jsi dopadla 😉

boubelinka1
4. dub 2009

vysocanko, díky moc za podporu a ty se také chystáš do lázní? Dík za odpověď. Já jsem zatím na neschopence, jsem učitelkou a po pravdě, jít v této krizi ☹ mezi ně, tak to asi nezvládnu. 9.4. jdu na kontrolu, tak se nějak u doktora zmíním.

boubelinka1
4. dub 2009

vysocanko, omlouvám se, teď jsem se dočetla, že už odjíždíš 14/4, tak pak písni, jaké to tam bylo. Mohla bych se zeprat, co máš ty za zdrav.problémy?

vysocanka
4. dub 2009

jojo jasně no my se snažímě o mimčo přes dva roky, ale bohužel nemohu nějak otěhotnět v listopadu jsem byla na laparoskopii a měla jsem zúžené hrdlo děložní. momentálně by mělo byt u mě vsechno ok až na vysoky prolaktin - už po druhé behem roku mi houpnul rapidne nahoru. Ihned po laparo mi doktor rekl, ze mam narok na lazne, po 3 mesicich od ni už si to nepamatoval, tak jsem musela bejt trochu prudsi a ozivit mu pamet. jak jsem psala dneska to jinak nejde. 🙄

vysocanka
4. dub 2009

taky jsem zapoměla že mám za sebou dve neuspesne IUI.

boubelinka1
4. dub 2009

Díky moc, připadám si jak už blázen. My se snažíme o mimčo 4 roky a taky stále nic, já jsem v pořádku a máme vždy dár.sperma, tak bych ráda chtěla podstoupit, co se dá, hlavně, aby nám to pomohlo. Já mám za sebou 3xIUI a 2xIVF, třeba by mě ty lázně pomohly. Pokud by to šlo, ráda bych chtěla jet v letních měsících jestli to jde, protože v práci mi nedají měsíc volno.

vysocanka
4. dub 2009

Myslím, že by jsi si hlavně odpočla a načerpala nové síly a to je pro nás to nejdůležitější, protože občas mám pocit, že se z toho zblázním. Určitě se zeptej, myslím nebo jsem si spíš jista, že nárok na to po tom co jsi podstoupila rozhodně mas. 😎 😎

evkaa25
5. dub 2009

ahojky
Vysocanko,tak to je super,že za chvíli pádíš do lázní.Pak nám napíšeš,jak bylo. 🙂
Boubelinko na lázně nárok určitě máš!!Já mám za sebou 2 neúspěšné IVF a jeden KET.aky neúspěšný a lézně mi nabídl sám od sebe můj dr v CARu.Byla jsem na hydrolaparoskopii a spoustě jiných vyšetření a prý jsem naprosto v pořádku.Problém je v manžových spermiích.Takže jsme na tom podobně.
Do kterých lázní bys chtěla jet?Já si chci zažádat o Klimkovice,jelikož to mám blízko a mohl by tam za mnou jezdit někdy manžel.

boubelinka1
5. dub 2009

Ahoj evko, já zatím nevím, přemýšlela jsem o Františkách, když jsem si pročítala diskuzi od holek, tak často chválily právě Františky. Mě je to osobně nějak jedno, jsem z Nymburka, tak nevím. A ty už jsi si je vyřídila? Prosím Tě napiš mi, jak dlouho to trvalo, než Ti to schválí, já jsem u VZP. Díky

vysocanka
5. dub 2009

Ahojík je to hodně individuální někdo to má schválené a termín do 14 dnů někdo do dvou a více měsíců záleží na rychlosti a ochotě na VZP

boubelinka1
5. dub 2009

ahojky vysocanko, docela Ti to závidím, za pár dní Tě čeká relax

boubelinka1
5. dub 2009

chci se zeptat, jak Ti to omluví v práci, že měsíc tam nebudeš?

vysocanka
6. dub 2009

no to máš jako neschopenku pokud to máš plně hrazené pojištovnou, jinak by jsi si samozřejmě musela vzít dovolenou či neplacené volno.

evkaa25
6. dub 2009

boubelinko já jsem si ještě nezažádala.Právě se rozvažuju jestli do toho jít ted,nebo ještě nějaký ten měsíc pracovat a pak jít do lázní a hned navázat na IVF.Trochu se bojím o práci 😒

boubelinka1
6. dub 2009

evko, tak to chápu, s tou prací je to dneska všude nahnuté, já jdu ve čtvrtek ukončit neschopenku, tak se na to zeptám.

evkaa25
14. dub 2009

Ahojky 🙂
Koukám,že nikdo nový......Tak kdo se mnou pojede do Klimkovic??? 😀 😀

lenka_bohousek
27. dub 2009

Ahoj holky, mám prosbičku - moje kamarádka si zažádala o lázně, nemůže otěhotnět, 2x neúspěšné IVF, 3x laparka kvůli cystám a mimoděložnímu těhu a nyní jí pojišťovna napsala, že potřebují spermiogram partnera. Chtěla bych se zeptat, zda jste také kvůli schválení lázní musely předkládat spermiogram partnera. Díky a krásný večer 🙂

vysocanka
28. dub 2009

Pane boze co je to za doktora to je hloupost, ona si prodelala takovahle muka, rozhodne spg nemusi predkladat na co? snad vidi jeji anamnezu.. Boze to snad neni pravda. Ja jsem momentalne v laznich a musim rici, ze je to opravdu oaza na dusi. Kamaradka na to narok rozhodne ma, at se nenecha odbit. Lazne by meli napsat i jako pripravu pred IVF.. ziram co je vsechno mozne.. ach jo holky... ☹

renys
28. dub 2009

Ahojky broučánku 😵 😵 😵 , to jsem ráda, že tam máš stále oázu 😎 😎 ! Já jsem s Tebou alespoň v myšlenkách, teď mi kolegyňka přinesla dortík a popíjim kávičku, takže sladká připomínka. Užij si odpoledne 🙂 ! Jinka mrška se mi stále nerozjela, ale u mě je to bohužel normální 😒 . Papa.

lenka_bohousek
28. dub 2009

Vysocanka, díky za odpověď. Taky si myslíme, že je to pěkná kravina. Chce to po ní dokonce zdravotní pojišťovna a napadlo nás, že snad kdyby měl spermiogram špatný, tak by jí ty lázně neproplatili. Ale on ho má dobrý, takže je jasné, že ty lázně potřebuje. Ale jako je to prostě bordel a naštvalo nás to.
Ty si to tam užívej a relaxuj a hlavně přeju, ať se brzy dostaví vytoužený výsledek 😵

galorka
4. kvě 2009

Ahoj, jsem tu nová. Prosim vás. Má někdo zkušenosti s endometriozou a lázněmi??? Jestli pomohly atd...??? Ve Fr. Lázních..

vysocanka
6. kvě 2009

Galorko ahoj, ja sice endometrio. nemam, ale je tu spousta holek, ktere tu jsou a trpi na to. Ale vylozene o nekom nevim, co tu byl a pomohlo to. Kazdopadne to urcite neni na zavadu. Ty gyn. proceduru jsou super, na prokrveni, sliznici a vse. Ja si to nemohu vynachvalit. Menzes tu mela taky rycly prubeh.