Podstoupili jste lázně při neplodnosti?

veruru
21. říj 2008

Ahoj holky,
byla jste některá v lázních ?
které byste doporučily, napište prosím nějaké zkušenosti, na co si dát pozor, zda si radši vzít 1lůžkový pokoj, něco o procedurách..
Díky moc za všechny informace,
ahoj, Veru

vysocanka
6. kvě 2009

Ahoj broucanku Renco. Moc si preju aby nam ty lazne pomohly, i kdyby ne, nebudu ale zoufat a nikdy si to vycitat, protoze chvili ztravene tady byly temi nejkrasnejsimi v mem zivote... Dekuji za to ze jsem te mohla poznat. Jsi uzasna osubka.. a v lete to nejak naplanujeme a sejdeme se.. Opatruj se a mej se krasne. Paja 😵

lenka_bohousek
11. kvě 2009

Ahoj holky, zase otravuju s dotázkem pro svojí kamarádku - jak dlouho u vás trvalo, než vám pojišťovna schválila lázně? Kámoška byla na operaci na začátku února (4x laparka kvůli cystám, 2x mimoděložní po IVF a dr. jí napsal, že lázně před třetím IVF jsou nutné) a teď je půl května a pojišťovna furt nic. A když tam volala, tak už jí podruhé řekli, že paní doktorka tam není a ať si zavolá jindy. Tak už je docela naštvaná. Jak jste to měly vy? Díky za odpovědi 🙂

bastet
12. kvě 2009

Leni, já donesla ve středu žádost na pojišťovnu, v pondělí jsem si volala co a jak a prý už v pátek žádost poslali do lázní, takže to bylo do 2 dnů od podání.

vysocanka
12. kvě 2009

jo tak to ja cekala asi 2,5 mesice zalezi na ochote a rychlosti. ☹

kocina7
13. kvě 2009

Ahoj holky chtěla jsem se zeptat na vaše zkušenosti z Lázněmi. Já mám po dvou operacích vždy to byla cysta na stejnem vaječníku takže mi vždy dělali laparoskopii a při ní mi zjistili endometriozu malé pánve a tak se ptám jak velkou mám šanci na to aby mi dali Lázně. Snažíme se s přítelem o mimi zatím se nedaří a moje kamaradka byla se stejnými problémy jako mám já v Lázních a moc jí to pomohlo byla ve Františkových a dnes už má dvě krásné holčičky.Tak jsem se chtěla poptat na vaše zkušenosti. tak se opatrujte přeji všem moc štěstíčka 🙂 😉

vysocanka
14. kvě 2009

Rozhodne bych ti to doporucovala uz kvůli psychicke pohode.. a rozhodne ti to neuskodi, ba naopak. Ja se citim vyborne.. jsem doma teprve par dni ale prijela jsem totalne nabita silou na dalsi boj o mimčo.

lenka_bohousek
14. kvě 2009

Bastet, díky za info. Kámošce to vyřídím 😉 To vypadá, že pojišťovna u nás pracuje nějak pomaleji nebo co, je to prostě hrůza. Krásný den všem 🙂

galorka
8. čer 2009

Ahoj holky, jedu do Františkových lázní od 17.8. - 19. 9. 2009 a schábím někoho, kdo tam bude ten samý termín, abychom tam nejely neseznámené,,,,, Nejedete tam nějaká z vás??? Lázeňský dům GOETHE - Otava.

rendas
9. čer 2009

Ahoh holky taky scháním některou z vás do lázní,ale do Klimkovic 🙂 asi kolem 20.července.Kdyžtak napište jak se vám tam líbilo atd....díky
Galorko tak hodně štěstí 😉

galorka
9. čer 2009

Děkuji, tobě taky, snad někoho seženem.... 😉 😉

rendas
30. čer 2009

Ahojte holky fakt se nikdo nechystá???? 😀 😀 😀

petista
16. črc 2009

halooo ahoj, tuto neděli 19.7. do 16.8. jedu do Františkových lázní, jedete někdo ve stejný termín? Lázeňský dům Pawlik. To se Galorko přesně mineme 🙂

petista
16. črc 2009

Kdybyste měly jakékoliv dotazy ohledně vyřizování lázní, kliďo pište. Já jsem dávala žádost 29.6. a v neděli 19.7. jedu, takže rychlovka 🙂

bastet
16. črc 2009

Holky, lázně vřele doporučuji. Vrátila jsem se 5.7. a moc se mi tam líbilo. Měla jsem supr spolubydlící, jednu holčinu jsem poznala na netu a ona tam na mě čekala a přivítala. Všichni tam byli moc milí a vstřícní.
Procedury mi také sedly a celkově mě lázně nabily. Psychicky jsem se dost srovnala.
Nebojte se, že tam budete samy. Když se nesejdete se spolubydlící, tak na procedurách či u stolu se jistě seznámíte. Ale na pokoj dávají věkově a diagnosticky k sobě, takže motivace je stejná.
Jsou tam super procházky. Všude rovinky, takže pohodička a posezení v parcích na lavičkách je balzám na nervy.
Petis, Pawlik je fakt špičkový hotel a budeš mít zdarma volný vstup do Aquafora.
A jestli můžu poradit, vezměte si pokud možno kolo nebo je tam možnost si kolo půjčit. Cyklovýlety jsou fakt super.

badik
18. črc 2009

Rendas:ja byla v Klimkovicich loni v listopadu a byla jsem maximalne spokojena.Byli tam holciny co meli zkusenost s Frantiskovyma i Mariankama a rikali ze Klimkovice jsou lepsi.Mas to normalne na pojistovnu?Ja slysela ze uz to davaji jen na vlastni naklady tak nevim co je pravda.
Ja teda nechytla moc dobrou spulubydlici,ale za nejakej poplatek se dalo prestehovat.Priste bych si priplatila jednoluzak.Puvodne jsem nechtela,abych nebyla sama a nekoho tam znala,ale i tak jsem chytla super partiu a se spolubydlici se snazila travit co nejmin casu.Zdalo se mi to za ten jednoluzak moc penez ale radej bych je investovala.

kkamca
18. črc 2009

Ahoj..holky co ty lázně stojí na vlastní náklady nevíte?

bastet
18. črc 2009

Kamčo,
já podepisovala při odjezdu vyúčtování pojišťovně a to bylo s ubytováním, jídlem a procedurami za 29 dní 28 000Kč.
Někdy pojišťovna hradí třeba jen procedury a ubytování a stravu si doplatíš. To se pak vyplatí si sehnat ubytování v penzionech. Ale většinou pojišťovny hradí vše. Doplácí se jen lázeňský poplatek 15 Kč ne den a julínkovné 60Kč na den + nadstandardy za vlastní sociálku nebo jednolůžák.
Já byla ve Frantovkách a prostředí fakt super. Prý je to v Klimkovicích malé a pusté, ale léčebny moderní. Pro mě by to bylo z ruky, takže jsem byla ráda za Frantovky a navíc je tam FRANTIŠEK 🙂 😉 😀

rendas
25. črc 2009

Ahoj holky tak termín násupu do klimkovic 29.7. tak s kým se tam potkám 🙂 🙂 🙂

Badiku díky.lázně mám komplexní takže v pohodě.

roxy72
6. zář 2012

Ahoj holky, nevím, zda je ještě diskuze ohledně lázní aktuální, jestli si to tu někdo přečte, vidím zde staré příspěvky z roku 2009, no zkusím tedy: Chystám se 2.10.2012 do Františkových lázní, hotel Máj,co "spadá" pod hotel Goethe. A tak s ptám, zda je tu někdo, kdo pojede přibližně ve stejný termín? Jsem po několika neúspěšných IVF a už nevím, co pro to více udělat...a pevně věřím, že František pomůže 🙂

karolina999
1. črc 2013

nechystáte se někdo v srpnu do Františkových?

cesneka
6. srp 2013

Ahoj holky po přečtení Vašich příspěvků taky uvažuji o lázních.Jsem po 2 neúspěšných IVF .
Manžel je v pořádku a u mě pořád nemůžou přijít na to proč se nedaří.Mám problém s váhou teda nic hroznýho ale už dva roky se to snažím shodit pravidelná strava,pohyb a shodím tak 2-4 kila a dál nic.Nevím jestli by mi teda doktorka napsala lázně, jestli mi neřekne že musím nejprve shodit.Nemáte některá podobný problém a zkušenost s postupem v tomto případě?Moc děkuju Česnečka.

milena2208
7. únor 2015

Nabízím poukaz na slevu 1000Kč na ubytování – Františkovy Lázně, kdo bude chtít poukaz, tak mi napište adresu do zprávy, zdarma ho zašlu.  Platí do 30.6.2016 a jen
pro ty, co jedou poprvé a nebo jste tady byli před rokem 2009 a pobyt musí být delší než týden. 

Já jsem ho dostala během pobytu, byla jsem zde poprvé po 3 potratech po IVF a KETU.

natkalucka
24. dub 2015

@milena2208
dobrý den ,chtěla bych se zeptat jestli máte ještě poukaz do Františkovych lázni

vilusa
2. únor 2016

Ahoj holky, neplánujete některá Františkovy lázně na květen 2016? Jedu poprvé a nikoho tam neznám. ☹

jana113
10. únor 2016

Ahoj holky,
ráda bych Vás poprosila o vyplnění dotazníku, pro snažilky o miminko.

Děkuji mnohokrát Jana

Odkaz na dotazník:
https://faktory-ovlivnujici-vyber-ce.vyplnto.cz/

aa77
6. bře 2016

@vilusa
ahoj, už Ti schválili lázně..? já přemyšlím o klimkovicích nebo Františkových..?

vilusa
7. bře 2016

@aa77 Ahojky, odjíždím 10. dubna do Františkových - hotel Dr. Adler. 🙂

anan7
19. bře 2016

je vilusa škoda, ja jedu do Františkových až 8.5, to se asi nepotkáme:(

vilusa
19. bře 2016

@anan7 To je škoda, já 1.5.odjíždím. Tak hodně štěstí.🙂

lenca1212
27. bře 2016

Holky já přemýšlím jestli Klimkovice a nebo Františkovy .-) Kde se to hlásím kam chci jet🙂 na pojišťovnu to nesu v uterý 🙂