Pomohl někomu s PCO nahodit cyklus GYNEX?

vendulak
11. srp 2010

Ahoj holky, chtěla bych se zeptat, jestli některé z vás s PCO pomohl nahodit cyklus a ovulku Gynex? V prvním roce snažení jsem z přírodních věcí vyzkoušela kde co a vždycky byla jen zklamaná. Tak teď víc než rok jsem věřila jen doktorům v CAR. Ale teď zase uvažuju, co by mohlo pomoci...?

mmmk
11. srp 2010

@vendulak Rozhodne ne. V mem pripade jsem musela jit cestou "kratkodobeho nahozeni ovulace" hormonama za ucelem otehotneni. Moje telo pravidelny cyklus neumi ☹

ninan2
12. srp 2010

vela zenam pomohol cesky bylinkovy preparat Femigard... Aj take co mali dlhe cykly a nepravidelnu ovulku, tak pocas jeho uzivania sa im cykly skratili a dochadzalo aj k ovulke. Zabranuje vraj aj tvorbe cyst atd., tak by Ti hadam mohol pomoct. Da sa kupit v bylinkarstve alebo na internete.

mary2222
12. srp 2010

mě gynex pomohl ale asi to byl placebo efekt 🙂

bobsove
12. srp 2010

Mně Gynex pomohl - nejdřív místo cyklu dlouhého 40 dní dopomohl k cyklu 32 dní a pak jsem i otěhotněla. 🙂 Nedám na něj dopustit!!!

kackadu
12. srp 2010

ahoj,

já ho jedla a nakonec mi zabrali až bylinkové čaje od bylináře. Kamarádka mi říkala, že jí pomohl i po něm otěhotněla já teda ne, ale vybrala jsem jen jedno balení. Pak jsem si koupila čaj z kontryhele, ten mi cyklus nahodil a pak jsem pila čajovou směs namíchanou na ženské orgány od bylináře a během 2 měsíc jsem měla všechno v cajku (měla jsem vyšší prolaktin a spustilo se mi mlíko z prsů) a podařilo se mi otěhotnět.
Držím pěsti