Pomohl někomu z vás Femigard nebo drmek obecný?

domca1221
27. říj 2011

ahoj holky,
nemá z vás některá zkušenosti s těmito výrobky? Děkuji

anysek85
27. říj 2011

Femigard jsem zkoušela na srovnání cyklu. Zda na cyklus pomohl, nebo ne, těžko říci, každopádně jsem po jeho používání otěhotněla i přes Pharmatex 😀. Miminko ale bylo v plánu, chtěli jsme se začít snažit cca o měsíc později, takže paráda 😵. Za sebe rozhodně Femigard doporučuji, když nepomůže, snad neuškodí 😉. Rozhodně ho zkus dřív, než ti Dr. nasadí milion chemických prášečků a hormonů 😉.

Zda mi pomohl k otěhotnění ale těžko říci, nejsem asi ten pravý respondent, já se zatím o mimi nikdy nesnažila 😅 😀.

Držím palec.

romcovaklarka
27. říj 2011

Já jsem brala Femigard a otěhotněla jsem v 5. cyklu po vysazení HA, ale jestli pomohl, nebo ne, to se dá asi těžko říct 🙂

andelka
27. říj 2011

Já, brala jsem oboje. Po vysazení HA Femigard preventivně, vše celkem v pořádku, až na jeden anovulační cyklus, ale ten se stane každému. Pak sjem vysadila asi po 3měsících. A po dalších třech se mi začaly cykly znepravidelňovat a prodlužovat, pár měsíců jsem čekala, pak jsem nasadila drmek (vlastnoručně vyrobená tinktura) a od druhého měsíce se to spravilo 🙂 Takže za mě zkušenost dobrá. Drmek mi srovnal hormony, a posunul ovulaci na solidní dobu (u mě 18-20DC, bez něj to bylo i 31DC 😝 )
Dr by mi na nepravidelné cykly dal hormony a já si myslím, že dkyž ej čas, tak je lepší zkusit napřed něco přírodního.

hanubr
17. dub 2013

Ahoj holky, snažili jsme se miminko asi 5 měsíců, mám cyklus 23 dnů, tak mi doktor předepsal utrogestan, abych měla 28 dnů a tak se vajíčko stihlo uhnízdit, 2 cykly bez uspěchu. Pak jsem zkusila už bez utrogestanu drmek tinkturu (doma dělaná) to mi posunulo ovulaci o 3 dny dříve, což bylo již 10.den (5 dnů po menstruaci) a tak jsem měla dost času na uhnízdění. Podařilo se hned na poprvé. 🙂