• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Pomohl některé Inofolic nebo Nosifol s otěhotněním?

20. března 2017 
@sabina82 může býti tak počkejte ještě tak týden a zopakujte ale vypada to nadějně :slight_smile:
14. lis 2015 v 10:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sabina82 já ji vidíííííím :grinning:
14. lis 2015 ve 23:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky zbylo me cele balení nosifolu a jo kontryhelového čaje kdyby mel někdo zajem
16. lis 2015 ve 22:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja beriem fembion infolic pijem konryhelový čaj astáal nič :fearful:
17. lis 2015 v 11:40  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, doma mi zbyly nějaké sáčky Nosifolu (35ks), min. trvanlivost až do 07/2016. Kdo by měl zájem, pište prosím zprávu do IP. Na ceně se domluvíme. Předání možné v Praze, nebo samozřejmě můžu poslat poštou.
22. lis 2015 ve 12:05  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
takže tento mesiac zas nic ach jaj :cry:
30. lis 2015 v 06:50  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
take se pridavam do diskuze.
Predloni jsem se snazila otehotnet a kdyz to par mesicih neslo, zacala jsem pit kontryhelovy caj a uzivat nosifol. DObrala jsem 2 baleni a nasla jsem //. Tezko rict, jestli to prisuzovat Nosifolu nebo ne :slight_smile: Kazdopadne se zadarilo.
Ted se snazime o druheho prcka, myslela jsem si, jak to bude hned a ono ne :( Takze uz druhy mesic piju prvni pulku cyklu kontryhel a ted prvni mesic jsem si koupila i Nosifol. S tim, ze druhy mesic merim bazalni teplotu. Vim, ze ovulaci mam kolem 21.-22.dne, takze docela pozde :( No, ale uvidime. Ted na konci tydne cekam MS. Tak pripadne bych se pak wendisskovi nebo lohartep ozvala, jestli budou mit jeste volne sacky Nosifolu? ;) Drzte palce, doufam, ze nebudou treba :slight_smile:
1. pro 2015 v 00:35  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lohartep Ahoj, jen jsem se chtela predbezne zeptat, jestli mas jeste volny Nosifol?
1. pro 2015 v 15:40  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,chtěla bych se zeptat...může se pít kontryhelový čaj po celý cyklus až do očekávané menstruace? Nebo to po ovulaci už není vhodné? Díky za info :wink:
4. pro 2015 v 11:23  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v září 2016  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky,
takže na mě bohužel inofolic asi nezabral :frowning2: dobrala jsem ho druhý cyklus a asi nic s toho nebude,sice jsem předevčírem našla krásného ducha na testu,ale asi byl bohužel falešný :frowning2: tak od dalšího cyklu budu brát gynex,tak doufám,že ten mi pomůže :slight_smile:
4. pro 2015 v 11:35  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kontryhel do ovulace a Inofolic bez přestávky. Zabralo 2. měsíc!
4. pro 2015 v 11:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@uhz A co by se stalo , kdybych ten čaj pila až do menstruace ? Vadilo by to něčemu ?
4. pro 2015 ve 13:03  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v září 2016  • Odpověz  •  To se mi líbí
@malyprcek Já nevím, prý je to takto lepší, ale nicméně já jsem ho byla vždycky už pak celkem přepitá a bollela mě prsa, tak jsem si dělala pauzy (jak se mi chtělo, zhruba v půlce). Nemyslím, že by to něčemu uškodilo, pokud nepiješ 2 litry denně, přece jen, s bylinkama se musí opatrně a nepřehánět.
4. pro 2015 ve 13:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rolfinecka Ahoj, tak přidám svoji zkušenost :slight_smile: v květnu jsem po 10ti letech dobrala poslední antikoncepci, začali jsme snažení, bez nějakého měření, hlídání plodné a neplodné dny. Ale přelom září/říjen už jsem byla nervózní a doporučení tady na konikovi jsem koupila inofolic a pila jsem 1 sáček denně a dnes jsem v 6.týdnu...tak nevím, zda je to opravdu jeho zásluhou, ale možná jo :slight_smile:
4. pro 2015 ve 13:39  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
ja som brala infoli femibion pijem kontryhel kde je chyba ked stale nic :fearful:
5. pro 2015 ve 20:57  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Holky, máte některá volný k odkoupení Nosifol?
6. pro 2015 v 00:12  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
takže holky ja včera som bola na sono vyšetrenie a bol mi na otehotnenie prredpisaní clostybegil dufam že zabere držte palexc
11. pro 2015 ve 14:25  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Holky prosim mam otazecku nezbyl některé clostilbegyt nebo utrogestan? A nevyužijete ho-odkoupila bych ho.
14. pro 2015 v 18:15  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pomohl někomu Inofolic a nebo Nosifol k otěhotnění?
15. pro 2015 ve 14:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Brala jsem Inofolic, ale musela jsem přestat, měla jsem z něj hrozné průjmy... :unamused: Zkouším kontryhelový čaj i vzhledem k tomu, že jsem čerstvě po revizi.
15. pro 2015 v 17:36  •  čeká miminko, termín má v květnu 2017 (31. tt)  • Odpověz  •  To se mi líbí
Me inofolic nepomohl pila sem ho 8 mesicu a nic jen sem pribrala :frowning2:
15. pro 2015 ve 20:00  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mne asi Inofolic pomohl,brala jsem ho vlastne 2 cykly (dlouhe cca 40 dni) a ten druhy jsem otehotnela. Ale pila jsem i kontryhel a kapala Gynex,takze otazka je,co z toho pomohlo :wink:
15. pro 2015 ve 20:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
já jsem pila Nosifol a otěhotněla jsem hned první cyklus :slight_smile: (nic jiného jsem nebrala, takže to bylo určitě tím) takže první cyklus po 10 cyklech marného snažení :angry: :grinning:
15. pro 2015 ve 20:19  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky a Nosifol jste pily 1sáček nebo 2sáčky? Ta cena je šílená :frowning2: ale tonoucí se stébla chytá :frowning2:
16. pro 2015 v 09:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janunulinka ja jeden sacek a na internetu jsem nasla nejlevnejsi baleni za 405,- a videla jsem i kolem 600,- takze se mi to zdalo celkem prijatelne
16. pro 2015 ve 12:51  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já teda piju Nosifol přes 2 týdny a byla jsem 14DC a 18DC na folikulometrii a folikuly všechny moc malé..myslela jsem, že u mě ovu probíhá podle BT ale asi ne tak často..Na ně to pozitivní vliv nemělo :frowning2: ale možná taky užívám fakt krátce..Ale doporučila bych ho vyzkoušet hodně dobrých je na něho :slight_smile:
16. pro 2015 ve 12:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky prosim mam otazecku nezbyl některé clostilbegyt nebo utrogestan? A nevyužijete ho-odkoupila bych ho.
29. pro 2015 v 19:12  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky jaky Je rozdil mezi Nosifolem a Inofolicem? Chci zitra koupit :slight_smile: dekuji
30. pro 2015 v 19:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vorisev Mám, kontaktuj mě prosím do zprávy a domluvíme se ;)
30. pro 2015 ve 20:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pavlinpaj nofisol je dražší,ale inofolic má úplně stejný složení :slight_smile:
30. pro 2015 ve 21:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek