Pomohl některé Inofolic nebo Nosifol s otěhotněním?

rolfinecka
16. únor 2014

Ahoj holky,
pomohl některé z vás INOFOLIC nebo NOSIFOL s otěhotněním?

Moc děkuji za odpovědi

Rolfinečka

lusilucie
14. lis 2015

@sabina82 může býti tak počkejte ještě tak týden a zopakujte ale vypada to nadějně 🙂

dasa.77
14. lis 2015

@sabina82 já ji vidíííííím 😀

wendissek
16. lis 2015

Holky zbylo me cele balení nosifolu a jo kontryhelového čaje kdyby mel někdo zajem

estel22
17. lis 2015

ja beriem fembion infolic pijem konryhelový čaj astáal nič 😨

lohartep
22. lis 2015

Ahoj holky, doma mi zbyly nějaké sáčky Nosifolu (35ks), min. trvanlivost až do 07/2016. Kdo by měl zájem, pište prosím zprávu do IP. Na ceně se domluvíme. Předání možné v Praze, nebo samozřejmě můžu poslat poštou.

estel22
30. lis 2015

takže tento mesiac zas nic ach jaj 😢

vorisev
30. lis 2015

Ahoj holky,
take se pridavam do diskuze.
Predloni jsem se snazila otehotnet a kdyz to par mesicih neslo, zacala jsem pit kontryhelovy caj a uzivat nosifol. DObrala jsem 2 baleni a nasla jsem //. Tezko rict, jestli to prisuzovat Nosifolu nebo ne 🙂 Kazdopadne se zadarilo.
Ted se snazime o druheho prcka, myslela jsem si, jak to bude hned a ono ne :( Takze uz druhy mesic piju prvni pulku cyklu kontryhel a ted prvni mesic jsem si koupila i Nosifol. S tim, ze druhy mesic merim bazalni teplotu. Vim, ze ovulaci mam kolem 21.-22.dne, takze docela pozde :( No, ale uvidime. Ted na konci tydne cekam MS. Tak pripadne bych se pak wendisskovi nebo lohartep ozvala, jestli budou mit jeste volne sacky Nosifolu? ;) Drzte palce, doufam, ze nebudou treba 🙂

vorisev
1. pro 2015

@lohartep Ahoj, jen jsem se chtela predbezne zeptat, jestli mas jeste volny Nosifol?

malyprcek
4. pro 2015

Ahojky,chtěla bych se zeptat...může se pít kontryhelový čaj po celý cyklus až do očekávané menstruace? Nebo to po ovulaci už není vhodné? Díky za info 😉

juliemichal
4. pro 2015

Ahojky holky,
takže na mě bohužel inofolic asi nezabral ☹ dobrala jsem ho druhý cyklus a asi nic s toho nebude,sice jsem předevčírem našla krásného ducha na testu,ale asi byl bohužel falešný ☹ tak od dalšího cyklu budu brát gynex,tak doufám,že ten mi pomůže 🙂

uhz
4. pro 2015

Kontryhel do ovulace a Inofolic bez přestávky. Zabralo 2. měsíc!

malyprcek
4. pro 2015

@uhz A co by se stalo , kdybych ten čaj pila až do menstruace ? Vadilo by to něčemu ?

uhz
4. pro 2015

@malyprcek Já nevím, prý je to takto lepší, ale nicméně já jsem ho byla vždycky už pak celkem přepitá a bollela mě prsa, tak jsem si dělala pauzy (jak se mi chtělo, zhruba v půlce). Nemyslím, že by to něčemu uškodilo, pokud nepiješ 2 litry denně, přece jen, s bylinkama se musí opatrně a nepřehánět.

barus_ka123
4. pro 2015

@rolfinecka Ahoj, tak přidám svoji zkušenost 🙂 v květnu jsem po 10ti letech dobrala poslední antikoncepci, začali jsme snažení, bez nějakého měření, hlídání plodné a neplodné dny. Ale přelom září/říjen už jsem byla nervózní a doporučení tady na konikovi jsem koupila inofolic a pila jsem 1 sáček denně a dnes jsem v 6.týdnu...tak nevím, zda je to opravdu jeho zásluhou, ale možná jo 🙂

estel22
5. pro 2015

ja som brala infoli femibion pijem kontryhel kde je chyba ked stale nic 😨

vorisev
5. pro 2015

Holky, máte některá volný k odkoupení Nosifol?

estel22
11. pro 2015

takže holky ja včera som bola na sono vyšetrenie a bol mi na otehotnenie prredpisaní clostybegil dufam že zabere držte palexc

propiska
14. pro 2015

Holky prosim mam otazecku nezbyl některé clostilbegyt nebo utrogestan? A nevyužijete ho-odkoupila bych ho.

janunulinka
15. pro 2015

Pomohl někomu Inofolic a nebo Nosifol k otěhotnění?

alicie_k
15. pro 2015

Brala jsem Inofolic, ale musela jsem přestat, měla jsem z něj hrozné průjmy... 😒 Zkouším kontryhelový čaj i vzhledem k tomu, že jsem čerstvě po revizi.

propiska
15. pro 2015

Me inofolic nepomohl pila sem ho 8 mesicu a nic jen sem pribrala ☹

dzogobela
15. pro 2015

Mne asi Inofolic pomohl,brala jsem ho vlastne 2 cykly (dlouhe cca 40 dni) a ten druhy jsem otehotnela. Ale pila jsem i kontryhel a kapala Gynex,takze otazka je,co z toho pomohlo 😉

paviv
15. pro 2015

já jsem pila Nosifol a otěhotněla jsem hned první cyklus 🙂 (nic jiného jsem nebrala, takže to bylo určitě tím) takže první cyklus po 10 cyklech marného snažení 😠 😀

janunulinka
16. pro 2015

Holky a Nosifol jste pily 1sáček nebo 2sáčky? Ta cena je šílená ☹ ale tonoucí se stébla chytá ☹

paviv
16. pro 2015

@janunulinka ja jeden sacek a na internetu jsem nasla nejlevnejsi baleni za 405,- a videla jsem i kolem 600,- takze se mi to zdalo celkem prijatelne

rejni
16. pro 2015

Já teda piju Nosifol přes 2 týdny a byla jsem 14DC a 18DC na folikulometrii a folikuly všechny moc malé..myslela jsem, že u mě ovu probíhá podle BT ale asi ne tak často..Na ně to pozitivní vliv nemělo ☹ ale možná taky užívám fakt krátce..Ale doporučila bych ho vyzkoušet hodně dobrých je na něho 🙂

propiska
29. pro 2015

Holky prosim mam otazecku nezbyl některé clostilbegyt nebo utrogestan? A nevyužijete ho-odkoupila bych ho.

pavlinpaj
30. pro 2015

Holky jaky Je rozdil mezi Nosifolem a Inofolicem? Chci zitra koupit 🙂 dekuji

jirikova
30. pro 2015

@vorisev Mám, kontaktuj mě prosím do zprávy a domluvíme se ;)

majkylove
30. pro 2015

@pavlinpaj nofisol je dražší,ale inofolic má úplně stejný složení 🙂