Pomohl některé Inofolic nebo Nosifol s otěhotněním?

rolfinecka
16. únor 2014

Ahoj holky,
pomohl některé z vás INOFOLIC nebo NOSIFOL s otěhotněním?

Moc děkuji za odpovědi

Rolfinečka

pavlinpaj
30. pro 2015

@majkylove dekuji, to me zajimalo. Jestli Je to jedno

estel22
31. pro 2015

@pavlinpaj ja tieš teras užívam nosifol forte

jana113
3. led 2016

Ahojte,
chtěla bych Vás poprosit o vyplnění krátkého dotazníku k mé diplomové práci, týkající se faktorů, které ovlivňují výběr reprodukčního centra. Dotazník je anonymní a neveřejný.

Adresa na dotazník:

https://faktory-ovlivnujici-vyber-ce.vyplnto.cz/

Děkuji mnohokrát Jana

estel22
7. led 2016

dievcata tak obrovská radost nosifol zabral som v 5 tt tehotenstva držím všetkím snažilkam palceky 😵

propiska
7. led 2016

estel22 moc gratuluji my se snaží rok a nic pila sem 8 mesicu inofolic a nic ted mi mudr napsala glostibegyt tak uvidim jestli zaber... Opatruj te se 😉

estel22
7. led 2016

@propiska mne tiez predpisal klostyl nestihla som ani ho jest dakujem určite sa ti zzadari

katkavfr
7. led 2016

@propiska a já tě potěším. ... já dostala clostik a hned sem otěhotněla 🙂 brala sem 5dc-9dc 1tbl ráno ;)

estel22
7. led 2016

chvala bohu ja clostybegzt anestihla brat

propiska
8. led 2016

katkavfr taky ho beru 5-9den cyklu ale beru dva jeden rano a jeden vecer a ceka me ultrazvuk kontolu vajicka... Jsem zvedava o mimi se snazime rok a zatim nic.... Kez by se podarilo...

katkavfr
8. led 2016

@propiska já měla na každém vaječníků jen po 1 vyzrálé vajíčku a pouze jedno bLo dominantní. .. no a teď už mám téměř 6ti létou dceru ;) ale snažíme se o druhé a ani clostik nepomohl

propiska
9. led 2016

katkavfr ja uz dve deti mam 20 a dkoro 8 let pritel ma taky sve dve deti 21 a 15 let ale chceme spolecne mimi,nejsme nejmladsi a tak v koutku duse doufam ze clostic zabere je hrozne kazdy mesic byt zklamana ze to zase nevyslo :(

estel22
9. led 2016

@propiska ja som to preživala citim s vami dievcata treba vipnut mysel pre snaženie ja som to urobil a teras dobra sprava trochstastia uvidite že sa zadari 😲

vorisev
12. led 2016

Ja jsem brala 2baleni Nosifolu v kuse, 1 sacek denne a musim rict, ze si myslim, ze mi pomohl, srovnal mi cyklus, posunul ovulaci dopredu ( pila jsem ted k tomu jeste prvnich 14dni kontryhelovy caj ) a ted jsem v tom. Mela jsem to tak i s prvnim tehu, nemohla jsem x mesicu otehotnet a po dvou baleni Nosifolu se podarilo 🙂 Takze za me doporucuji 🙂

vorisev
12. led 2016

A jeste nabizim - Poridili jsme si min. mesic s manzelem gel na podporu poceti Conceive plus, ale protoze jsem tento mesic mela ovulku o tyden drive, tak jsme ho nestihli ani pouzit.
Tak zkousim, jestli byste nahodou nektera nemela zajem? Je nenacaty, dala jsem za nej 450Kc, tak pokud byste nektera mela zajem, tak bych ho prodala za 350Kc vcetne postovneho, pokud mate nektera zajem, piste do zprav, domluvime se ;)

estel22
12. led 2016

@vorisev ten conclav gel som mala aj ja nosifol stacil jedno balenie 😵

vorisev
13. led 2016

@jirikova Dekuji za nabidku, uz jsem si ho bohuzel koupila v lekarne. Diky ale za nabidku.

estel22
16. led 2016

tak dievčata co by ste odporučili na ranné nevolnosti do desiatej to je brutal ☹

propiska
17. led 2016

Maminky,tehulky s pritelem se rok snazime o mimi,ted jsem brala clostibegyt na stymulaci v patek ultrazvuk a zjisteno pripravene vajicko,mudr mi pichla dvojtou davku pregnylu vcera ovulace.Ma otazka je pomohlo to nektere a zabralo na porpve?

estel22
17. led 2016

@propiska drzim palce

propiska
17. led 2016

@estel22 moc dekuji strasne moc si preji aby to konecne vyslo....

estel22
18. led 2016

@estel22 nic

estel22
20. led 2016

Tak tehulky snazilki prvi mesiac tehotenstva male meria7,3aj akciu srdiecka potvrdil dufam ze bude vsetko jak ma dnes som dostala aj tehotensku knizku vzhladom na moj vek obavy su ale vam odkazujem nesnazilkkujte ale si uzivajte tak sa to podari

propiska
20. led 2016

@estel22 moc gratuluji muzu se zeptat kolik ti je? Hlavne se opatruj...

estel22
20. led 2016

@propiska 19.2budem mat 41rokou doma mam syna ten uz bude mat15 a dceru ta ma13

propiska
20. led 2016

@estel22 tak to jsme na tom podobne me bylo v prosinci 40 mam 20 letou dceru a 7,5 letou dc eru pritel bude mit v dubnu 42 a ma 21 letyho syna a 15 letyho a prave bychom chteli spolecne mimi ale nejak se nam nedari...uz rok to zkousime ted sem jak sem psala brala clostik a pichuty pregnyl tak uvidime ....

estel22
20. led 2016

@propiska tak to mi mozes klidne tykat vsak mame stejni vek neboj podari sa to nemysli na to je to jedina receptura ako otehotnie

propiska
20. led 2016

@estel22 tykat si urcite muzeme snazim se na to nemyslet zamestnavam se necim jinym ale pak kdyz prijde den kdy to mam dostat tak sem akorat zklamana...:(

estel22
24. led 2016

@propiska tak ako sa mame

propiska
27. led 2016

@estel22 ahojky no cekam jestli to dostanu nebo jestli se konecne zadarilo ms mam dostat v nedeli. Tak jsem jako na trni. A co ty jak se cítíš....

estel22
27. led 2016

@propiska dnes sa mi mota hlava hodne pijem tekutiny ale inak da sa prajem aby to vyslo