Pomohl některé Inofolic nebo Nosifol s otěhotněním?

rolfinecka
16. únor 2014

Ahoj holky,
pomohl některé z vás INOFOLIC nebo NOSIFOL s otěhotněním?

Moc děkuji za odpovědi

Rolfinečka

zupik36
5. zář 2016

Diky moc,o cenach uz tak trochu mame prehled,koukali jsme na to...Ale o te fertiprone mi doktorka nic nerikala,ani o ni nevim...Je to nase posledni nadeje prirozeneho otehotneni,tak chci uzivat to nejucinnejsi!!! I kdyz vim,ze to nemusi vyjit...Kazdopadne diky za info...

marketil
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
marlah
12. zář 2016

@marketil Vzal bych si ho, píšu zprávu. 😉

jarmulka
19. zář 2016

@marketil prodáno??? měla bych zájem

fajule
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
jarmulka
19. zář 2016

@fajule koupím 🙂

fajule
19. zář 2016

Napište na IP

irennn
19. zář 2016

@jarmulka beruško jdeš do toho po třetí? Mně pomohl Teda gynex na ovulaci a gel na početí

dvoracek
19. zář 2016

Mě možná jo, těžko říct. Ale brala jsem i dva denně - inofolic. Ale myslím si, že mi pomohl i kontryhel.

apollena
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
marketil
20. zář 2016

@jarmulka Ano, už jsem ho prodala...

rozlen
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
chimneysweeper1
20. zář 2016

Užívala jsem asi měsíc, ale nepomohlo. Ani nemohlo, na PCT zjistili neprůchodnost, takže nám pomohlo až IUI. Ale to zase hned na první pokus 🙂

apollena
20. zář 2016

@rozlen
Ahoj, za kolik bys prodala včetně poštovného těch 12 sáčků?

rozlen
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
estel22
23. říj 2016

Tak konečne po dvoch mesiacoch doma z nemocnice po operácia srdiecka

fajule
23. říj 2016

Prodám inofolic 12 sacku, pokud by jste někdo měl zájem, jen mi leží ve skříňce.

evik737
25. lis 2016

Ahoj, kdybyste nektera chtela Inofolic, zbylo mi baleni 3x20 sacku. Jsem se predzasobila na delsi snazeni ale povedlo se hned🙂

journals
18. pro 2016

Holky, je nějaký rozdíl mezi Infolicem sáčkovým a tabletovým?

dasa.77
18. pro 2016

@journals Já osobně si myslím,že samotný prášek "musí " být lepší..... proč by jinak 60 tablet vycházelo cenově stejně jako 60 sáčků? Když jsem koukala na ten,tak vesměs to tak bylo a nebo byly tablety naopak LEVNĚJŠÍ (prostě množství v tabletách nebo v prášku na stejný počet dní)

salenas
19. pro 2016

@journals v tom tabletovým nemáš 2 gr inositolu, ale mnohem méně, denně potřebuješ 4 gr

journals
20. pro 2016

Holky, díky a ještě jeden dotaz. Omlouvám se, fakt vůbec netuším co s tím... jde o to, že po Vánocích odjíždíme na čtvrt roku do ciziny a tam to chceme nechat náhodě. Ráda bych měla něco s sebou. Pokud se nám zadaří už tam, nebudu mít asi možnost hledat lékárnu a zjišťovat, co bych měla brát při zjištění těhotenství. Můžu ten ifolic brát případně i pokud se zadaří ihned, nebo je lepší koupit třeba Fembion, který se doporučuje před otěhotněním i po otěhotnění do 3 měsíců?
Eh, chápete můj dotaz? 😀 nechci hysterčit a vozit s sebou x produktů - pro případ 😀

salenas
20. pro 2016

@journals femibion je štěpená kys.listová,která je proti některým poškozením plodu a měla by se brát alespon tři měsíce před plánovaným početím.
Inofolic je inositol,který působí na dozrání a kvalitu vajíček a tudíž na pořádnou ovulaci.
A jestli toho nechceš vozit tolik,nakup fertipronu,která má štěpenou listovku i inositol a pij dva sáčky denně 🙂

journals
20. pro 2016

@salenas Díky za trpělivé odpovědi 🙂 koukala jsem na to, ale kromě dalších vitamínů je to úplně to samé jako infolic (stejné množství jak listovky tak inositolu), takže je to asi jedno... :-/

fikus12
20. pro 2016

Zbylo mi 12 sáčku inofolic, už nevyuziji exp 2018 za 110 Kč, nemá někdo zájem?

journals
20. pro 2016

@fikus12 Odkud jsi? 🙂

salenas
20. pro 2016

@journals ptala ses,abys toho nevezla tolik,tak proto jsem navrhla fertipronu. Inofolic ji nemá štěpenou,fertiprona ano,inositolu mají stejně

journals
20. pro 2016

@salenas Aha, moc děkuju za doporučení, mrknu na to🙂

fikus12
20. pro 2016

@journals Kousek od Ostravy🙂

journals
20. pro 2016

@fikus12 Tak to ne, ale díky