• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Pomohl některé Inofolic nebo Nosifol s otěhotněním?

12. dubna 2017 
@veroniquecz ahojky,prosím tě psala jsi mi do té IP ? nic tam nemám :-/ nebo je možné,že to tam prostě nenaskočilo :slight_smile: děkuji :slight_smile:
24. říj 2014 v 19:57  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v červenci 2015  • Odpověz  •  To se mi líbí
@karolinka13 děkuji,to je super rozdíl :slight_smile:
24. říj 2014 v 19:58  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v červenci 2015  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vlnka09 Aha, já čekám, že jsi měla napsat ty :grinning: Hned to napravuji :slight_smile:
24. říj 2014 ve 21:41  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jedno baleni nosifolu a podařilo se:slight_smile:
24. říj 2014 ve 21:55  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
Po třech balení Inofolic se povedlo:wink:
24. říj 2014 ve 21:57  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@veroniquecz :grinning: v pohodě :grinning: odepsáno :slight_smile: děkuji
26. říj 2014 v 11:18  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v červenci 2015  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sluneccnicee Ahojky,máš prosím ještě Inofolic ??
3. lis 2014 ve 21:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Uz ne... :slight_smile:
3. lis 2014 ve 22:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky mám dotaz. Začala jsem pit Inofolick asi tak v půlce cyklu a teď mám zpoždění cca 6 dní test negativní ale od termínu kdy jsem to měla dostat tak slabunce růžově špiním stalo se to někomu?
6. lis 2014 v 11:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, kdo sháníte INOFOLIC, tak nejlevněji zde za 315,- Kč komplet :slight_smile:
http://www.sleky.cz/inofolic-20-sacku
18. lis 2014 v 15:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@merilinka Ahoj, zbylo mi 2 a 1/2 balení INOFOLICu, pokud byste některá měla zájem, ráda pošlu, cena 600 se vším všudy. Kupovala jsem na webu sleky tečka cz začátkem listopadu, netušila jsem, že tolik už ho nebude potřeba :slight_smile:
1. pro 2014 ve 12:36  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
Ahoj Holky, kdyby některá měla zájem, mám volná dvě balení inofolicu po 20ti sáčcích, prodám za 500 i s poštovným. Kupované před 14 dny, už nepotřebuji :grinning:.
27. pro 2014 v 17:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gaba2 Ahojky je aktuální ještě prodej inofolicu? měla bych zájem
31. pro 2014 v 18:51  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lluucckkaa25
Ahojky, jedna kočena zájem měla, ale ještě mi neodpověděla, takže zatím je volný... :slight_smile:
1. led 2015 ve 13:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mě pomohl Nosifol + prvních 14 dnů cyklu kontryhelový čaj jednou denně, po druhém cyklu užívání se zadařilo. Měla jsem i lehkou hypeprolaktinemii, ve stesovém pásmu, vysadila jsem nehorázné tempo v práci a bylo to.
1. led 2015 ve 14:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já dopíjím 3.krabici Nosifolu a zatím nic. K tomu mám ještě Clostil...
1. led 2015 v 15:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
já jsem užívala NosiFol + vitamíny FertillityBlend(ty ale jen po 1 tabletě) manžel je měl též a snad se v po dozvím šťastnou zprávu,užívala jsem cca 3mě
1. led 2015 v 18:49  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@gaba2 Tak já bych si ho vzala pokud mi ho prodáte. Peníze bych poslala asi příští pátek,šlo by to?
2. led 2015 v 09:13  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, dnes poprve jsem užila NOSIFOL.... dala jsem 1 baleni i chlapovi, tak 1 krabicku si bude brat on, a dalsich 7 je pro me... už jsem vazne po 7mi letech zoufala, tak zkousim co se da...
2. led 2015 v 10:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ycram ahojky.........panečku 7let? a už jste někde byli v CARU? asi by to chtělo už nějaké lepší vyšetření ne?
2. led 2015 ve 20:07  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lluucckkaa25 no jo, v CARu jsme byli jeste s byvalym manzelem, asi pred 3 roky na IUI, 2krat a neuspesne, od te doby nic... zadny stimul, zmena partnera... prirozene jsem otehotnela, a novym partnerem totiz i prisla menzes :slight_smile:))) no ale uz je to rok co jsem o mimi prisla, brzooo...asi 5TT.... a ted se zase ty cykly prodluzuji... z 35DC.. jsem nyni 48 a ms nikde... TT negativni, tak zacinam zase neco delat.... ne hormony, ale vitaminy, zatim.... je mi defakto 27 tak uz uz se ta 30tka blizi, tak bych rodinu uz ,,potrebovala" :D
2. led 2015 ve 20:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ycram já beru teda hormony utrogestan ale nejsem z toho nadšená protože podle mudra neovuluji a clostik jsme měla a nic ale utroš beru abych měla ms ale ted bych ho nehctěla nasadit,u něj je blbé že se má nasazovat až po ovu že jinak jak se nasadí dříve ovulaci zabrání takže si i tak říkám že někdy být ovu musí už i sama od sebe a tak beru už asi 34dni inofolic a ted jsem začla s jeřábem ptačím. Nezkoušela si gynex? ten si taky hodně chválí
2. led 2015 ve 20:32  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lluucckkaa25 -utros a clostik jsem brala driv, pred lety a i pred IUI... a nepomohl :( obcas kontryhelovy , zensky caj a nebo klimakter tinkturu bo caj.... ja brala MACA a nepomohla, myslim, Femisan bo Femibion ja uz nvm jak se to jmenovalo :(neco Femi.. tak to mi taky nepomohlo, listovku, chytre miminko a takove ty mammavit jsem brala jen kdz jsem zjistila ze jsem tehu, ale jakmile jsem potratila tak jsem nebrala, ted jsem vebovala 2 dny studiii NOSIFOLu.... a verim tomu - dala jsem za to 3000 kc - kura na 3 mes .spolu s tinkturou Drmku, tak zkusim to... na 3 mes... a uvidime :slight_smile: jak dlouho se snazite vy ?
2. led 2015 ve 20:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ycram snžíme se rok a pul...........ae muj strašák je že mám dceru z IVF ale věřím tak nějak že snad se zadaří normálně
3. led 2015 v 19:55  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
co je lepší? jde kombinovat obojí?
4. led 2015 v 15:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hma Ahojky. Inofolic ještě máš? Děkuji Peťka
7. led 2015 ve 21:27  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rezinka9 Ahoj, bohužel už ho nemám, už v začátkem prosince jsem ho prodala...
8. led 2015 v 09:41  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hma Děkuji za zprávičku :slight_smile: . Peťka
8. led 2015 v 09:44  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky prodám 2 balení inofolicu.....koupila jsem zde od jdné paní a už ho nevyužiju našla jsem //
23. led 2015 v 09:31  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@lluucckkaa25 měla bych zájem , kolik bys za něj chtěla?
23. led 2015 v 09:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek