• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Pomohl některé Inofolic nebo Nosifol s otěhotněním?

12. dubna 2017 
@lluucckkaa25 jo a moc gratuluju !:slight_smile:
23. led 2015 v 10:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, já vybrala 5 balení Inofolicu a zatím nic nezabralo, dokonce ani cyklus se nesrovnal ukázkově...
takže nyní zkouším čaj :slight_smile:
1. únor 2015 v 11:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@amanda2014 neztrácej naději, dokup si kapky jeřábu ptačího. Třeba i to pomuze
2. únor 2015 v 08:32  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lluucckkaa25 děkuju, zatím neztrácím naději :slight_smile: navíc mám pocit, že čaj funguje :wink: a na co to přesně je - ten jeřáb? :wink:
2. únor 2015 v 11:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky..mě teda Inofolic pomohl..nevím zda to bylo jím nebo ne, ale koupila jsem si tři balení. V půlce druhé jsem zjistila, že jsem už těhotná. Ale já se snažila v to nedoufat, spíše to brát tak, že se mi aspoň upraví cyklus. A najednou jsem měla dvě // :slight_smile:)
4. únor 2015 v 17:21  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@amanda2014 Jeřáb je právě na srovnání hormonu,já třeba neměla vubec ovulaci a po 14ti dnech užíváni jsem musela otěhotnět
5. únor 2015 v 10:00  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahoj, mě pomohl nosifol, nastartoval mi ovulaci a upravil cyklus. Těhotná sice ještě nejsem,ale to všechno má svůj čas :slight_smile: přeji hodně štěstí.
5. únor 2015 v 16:27  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahoj, jsem po druhé revizi. Dnes jsem na doporučení nasadila inofolic, ale nevim, jestli ma pomoci i na ta zamlkle tehu;(
6. únor 2015 ve 21:54  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, mně pomohl. Brala jsem inofolic čtyři měsíce a otěhotněla jsem:slight_smile:
21. únor 2015 v 11:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vlastně jsem šla pátrat a jedno a půl balení mi ještě zůstalo, tak pokud by měl někdo zájem, je to celkem 33 balíčků, ráda prodám za 350,- + poštovné.
21. únor 2015 v 11:54  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahojky ,i mě též pomohl Inofolic,po revizi jsem ho začala užívat a 3 měsíce na to otěhotněla :dizzy_face:
21. únor 2015 v 11:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Inofolic už je prodán, děkuju za zájemce.
27. únor 2015 ve 12:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky tak na novej rok sem vysadila antikoncepci , v lednu i unoru mesicky prisly a brezen nic tehu testy byly negativni ... u lekare mi pichly injekci na vyvolani a doporucily nosifol .dnes sem vzala prvni sacek a litam na zachod jak kdybych vypila cisternu... tak drzte palecky .vsem drzim palecky
2. dub 2015 v 18:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, rada prosím, dostala jsem clostilbegyt, mám užívat od dalšího cyklu. Má cenu si kupovat Nosifol vitamíny? nebo počkat zda zabere clostík...? snažíme se 15měs, byla jsme už i na laparoskopii, momentálně na vaječnících ticho.....poradíte? zkušenosti...........?
16. dub 2015 ve 21:51  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
AHoj holky, brala jsem Inofolic tak 3 měsíce, ty první dva nepravidelně. Pak jsme s manželem za ty 3 měsíce zkusili nechráněný styk v době ovu a vyšlo to :slight_smile: takže za mě Inofolic ano. Ale kdoví jestli by se zadařilo i bez něj ;)
Mám ještě 16 sáčků, měla byste některá zájem?
20. dub 2015 v 15:11  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@leontynkar Ahojky měla bych zájem :slight_smile: kolik by jsi za to chtela?
23. dub 2015 v 15:13  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v září 2017 (34. tt)  • Odpověz  •  To se mi líbí
@chajdaloupka nevim kolik by bylo postovny. Ale zkusila bych to dat do obálky. Pokud by Ti to nevadilo. Nebo chceš i krabičku ? Treba by šlo 260 i s postovnym? :sunglasses:
26. dub 2015 ve 14:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky tak nam to pomohlo 4 balení a byl pozitivní test. Bohužel to dopadlo špatne v 8tt zamkly potrat. Při dalším snažení určitě budu pokračovat s Nosifolem.
28. dub 2015 ve 13:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky mám na prodej celé balení Inofolic.Je úplně nové.ted jsem čerstvě těhotná tak mi bylo doporučeno Femibion 800.Tak pokud by jste některá mněla zájem,tak se ozvěte.Ja jsem ho kupovala v lékarni za 450 Kč,ale na ceně se můžeme domluvit.
2. kvě 2015 v 08:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj, brala jsem Nosifol tři měsíce a nic - ani mi to nepomohlo k upravení cyklu.. bohužel.. ale i přesto se mi nakonec zadařilo takže si není nač stěžovat.. teď mi doma "sedí" ještě 4 balení Nosifolu a já přemýšlím o jejich prodeji.. Kdyby měl někdo zájem tak mi písněte do IP - jedno balení (21 sáčků) za 350Kč..
2. kvě 2015 v 18:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak u nás malinký úspěch,koncim 2 balení Nosifolu a mám pozitivní ovulační test a dneska přišla sama i menstruace :relaxed: tak teď už jen aby se dostavil pozitivní těhotenský testík
10. kvě 2015 v 11:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, Inositol neslouží "jen" k otěhotnění. Slouží ke správné tvorbě buněk, pomáhá tělu k rehabilitaci - od stresu, operací, špatného stravování, podporuje růst vlasů, kvalitní kůži, správnou funkci mozku (poutívá se i u některých psychických poruch), k uklidnění a slouží ke správnému zpracovávání a ukládání tuků a bude toho asi víc..
14. kvě 2015 ve 14:01  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
Za mě nefunguje, brala jsem ho rok a nic. Zafungovala až hlava, vysadit myšlenky , uklidnit se a přišlo to.
20. kvě 2015 ve 14:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já ted začínám druhé balení inofilicu,mimi si s přítelem moc přejeme a zatím se nedaří :(.
12. čer 2015 v 08:32  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky nemate někdo na prodej nosifol nebo Inofolic kdyby ano měla bych zájem
31. črc 2015 ve 13:12  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ja mam sbim pozitivni zkusenosti.Pri synovi jsem brala 2 nebo 3 baleni tet nevim a otehotnela jsem.A tet 1 baleni a pozitivni testik :relaxed:
31. črc 2015 ve 13:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
bohužel musím konstatovat po roce intenzivního braní nosifolu nezabral.....jsme naprosto zdraví chodíme do CAR a tam nám říkali že je lepší než Nosifol brát femibion
31. črc 2015 ve 13:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jeste jsem zapomela napsat ,ze to byl inofolic
31. črc 2015 ve 13:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Otěhotněla jsem po 2 měsících užívání,brala jsem inofolic
31. črc 2015 ve 13:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sabina82 maté eště ten inofolic měla bych zájem děkuji
31. črc 2015 ve 14:05  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek