Pomohl některé Inofolic nebo Nosifol s otěhotněním?

rolfinecka
16. únor 2014

Ahoj holky,
pomohl některé z vás INOFOLIC nebo NOSIFOL s otěhotněním?

Moc děkuji za odpovědi

Rolfinečka

misula29
23. led 2015

@lluucckkaa25 jo a moc gratuluju !🙂

amanda2014
1. únor 2015

ahoj holky, já vybrala 5 balení Inofolicu a zatím nic nezabralo, dokonce ani cyklus se nesrovnal ukázkově...
takže nyní zkouším čaj 🙂

lluucckkaa25
2. únor 2015

@amanda2014 neztrácej naději, dokup si kapky jeřábu ptačího. Třeba i to pomuze

amanda2014
2. únor 2015

@lluucckkaa25 děkuju, zatím neztrácím naději 🙂 navíc mám pocit, že čaj funguje 😉 a na co to přesně je - ten jeřáb? 😉

helmon
4. únor 2015

Ahojky..mě teda Inofolic pomohl..nevím zda to bylo jím nebo ne, ale koupila jsem si tři balení. V půlce druhé jsem zjistila, že jsem už těhotná. Ale já se snažila v to nedoufat, spíše to brát tak, že se mi aspoň upraví cyklus. A najednou jsem měla dvě // 🙂)

lluucckkaa25
5. únor 2015

@amanda2014 Jeřáb je právě na srovnání hormonu,já třeba neměla vubec ovulaci a po 14ti dnech užíváni jsem musela otěhotnět

oldana
5. únor 2015

Ahoj, mě pomohl nosifol, nastartoval mi ovulaci a upravil cyklus. Těhotná sice ještě nejsem,ale to všechno má svůj čas 🙂 přeji hodně štěstí.

zuhra
6. únor 2015

Ahoj, jsem po druhé revizi. Dnes jsem na doporučení nasadila inofolic, ale nevim, jestli ma pomoci i na ta zamlkle tehu;(

smarjapanenevim
21. únor 2015

Ahoj, mně pomohl. Brala jsem inofolic čtyři měsíce a otěhotněla jsem🙂

smarjapanenevim
21. únor 2015

Vlastně jsem šla pátrat a jedno a půl balení mi ještě zůstalo, tak pokud by měl někdo zájem, je to celkem 33 balíčků, ráda prodám za 350,- + poštovné.

merilinka
21. únor 2015

Ahojky ,i mě též pomohl Inofolic,po revizi jsem ho začala užívat a 3 měsíce na to otěhotněla 😵

smarjapanenevim
27. únor 2015

Inofolic už je prodán, děkuju za zájemce.

fufinkam
2. dub 2015

ahojky tak na novej rok sem vysadila antikoncepci , v lednu i unoru mesicky prisly a brezen nic tehu testy byly negativni ... u lekare mi pichly injekci na vyvolani a doporucily nosifol .dnes sem vzala prvni sacek a litam na zachod jak kdybych vypila cisternu... tak drzte palecky .vsem drzim palecky

ssslunecnice
16. dub 2015

Holky, rada prosím, dostala jsem clostilbegyt, mám užívat od dalšího cyklu. Má cenu si kupovat Nosifol vitamíny? nebo počkat zda zabere clostík...? snažíme se 15měs, byla jsme už i na laparoskopii, momentálně na vaječnících ticho.....poradíte? zkušenosti...........?

leontynkar
20. dub 2015

AHoj holky, brala jsem Inofolic tak 3 měsíce, ty první dva nepravidelně. Pak jsme s manželem za ty 3 měsíce zkusili nechráněný styk v době ovu a vyšlo to 🙂 takže za mě Inofolic ano. Ale kdoví jestli by se zadařilo i bez něj ;)
Mám ještě 16 sáčků, měla byste některá zájem?

chajdaloupka
23. dub 2015

@leontynkar Ahojky měla bych zájem 🙂 kolik by jsi za to chtela?

leontynkar
26. dub 2015

@chajdaloupka nevim kolik by bylo postovny. Ale zkusila bych to dat do obálky. Pokud by Ti to nevadilo. Nebo chceš i krabičku ? Treba by šlo 260 i s postovnym? 😎

honeysun
28. dub 2015

Ahojky tak nam to pomohlo 4 balení a byl pozitivní test. Bohužel to dopadlo špatne v 8tt zamkly potrat. Při dalším snažení určitě budu pokračovat s Nosifolem.

sabina82
2. kvě 2015

Holky mám na prodej celé balení Inofolic.Je úplně nové.ted jsem čerstvě těhotná tak mi bylo doporučeno Femibion 800.Tak pokud by jste některá mněla zájem,tak se ozvěte.Ja jsem ho kupovala v lékarni za 450 Kč,ale na ceně se můžeme domluvit.

soda365
2. kvě 2015

ahoj, brala jsem Nosifol tři měsíce a nic - ani mi to nepomohlo k upravení cyklu.. bohužel.. ale i přesto se mi nakonec zadařilo takže si není nač stěžovat.. teď mi doma "sedí" ještě 4 balení Nosifolu a já přemýšlím o jejich prodeji.. Kdyby měl někdo zájem tak mi písněte do IP - jedno balení (21 sáčků) za 350Kč..

fufinkam
10. kvě 2015

Tak u nás malinký úspěch,koncim 2 balení Nosifolu a mám pozitivní ovulační test a dneska přišla sama i menstruace ☺ tak teď už jen aby se dostavil pozitivní těhotenský testík

kajka321
14. kvě 2015

Ahoj holky, Inositol neslouží "jen" k otěhotnění. Slouží ke správné tvorbě buněk, pomáhá tělu k rehabilitaci - od stresu, operací, špatného stravování, podporuje růst vlasů, kvalitní kůži, správnou funkci mozku (poutívá se i u některých psychických poruch), k uklidnění a slouží ke správnému zpracovávání a ukládání tuků a bude toho asi víc..

martpro
20. kvě 2015

Za mě nefunguje, brala jsem ho rok a nic. Zafungovala až hlava, vysadit myšlenky , uklidnit se a přišlo to.

propiska
12. čer 2015

Já ted začínám druhé balení inofilicu,mimi si s přítelem moc přejeme a zatím se nedaří :(.

bobinka1994
31. črc 2015

Holky nemate někdo na prodej nosifol nebo Inofolic kdyby ano měla bych zájem

malibu77
31. črc 2015

Ja mam sbim pozitivni zkusenosti.Pri synovi jsem brala 2 nebo 3 baleni tet nevim a otehotnela jsem.A tet 1 baleni a pozitivni testik ☺

blauen
31. črc 2015

bohužel musím konstatovat po roce intenzivního braní nosifolu nezabral.....jsme naprosto zdraví chodíme do CAR a tam nám říkali že je lepší než Nosifol brát femibion

malibu77
31. črc 2015

Jeste jsem zapomela napsat ,ze to byl inofolic

maudn
31. črc 2015

Otěhotněla jsem po 2 měsících užívání,brala jsem inofolic

bobinka1994
31. črc 2015

@sabina82 maté eště ten inofolic měla bych zájem děkuji