Pomohl některé Inofolic nebo Nosifol s otěhotněním?

rolfinecka
16. únor 2014

Ahoj holky,
pomohl některé z vás INOFOLIC nebo NOSIFOL s otěhotněním?

Moc děkuji za odpovědi

Rolfinečka

limetka3
3. říj 2015

@luciestancova ahojky,mám doma celé balení inofolic 20 sáčků za 200 i spoštou

luciestancova
3. říj 2015

@limetka3 super, vzala bych si ho 🙂 napíšu zprávu =)

estel22
5. říj 2015

mám posledné dva sačky ešte si pojdem do lekarne kupit dufam že sa to podari
í

estel22
5. říj 2015

JA MáM 40 ROKOU NESMIERNU TUžBU MAT DIETA TIEž SA AKOSY NEDARí ALE DNES TT TEST A SLABUCKá DRUHA čIARKA TAK UVIDíM čI ZOSILNIE

luciestancova
5. říj 2015

@estel22 držím palce, snad se nám taky zadaří 🙂

estel22
5. říj 2015

DAKUJEM ZAJTRA TAžKí DEN V PRACI MYSLITE NA MNA

propiska
6. říj 2015

My se s přítelem snažíme uz delsi dobu o miminko inofolic piji uz 7 mesic a porad nic,uz jsem s toho zoufala.Miminko si moc prejeme. :(

estel22
8. říj 2015

AJ JA Už ZAčíNáM BIT ZUFALá POMEžE TE MI NIEKTO BUIERIEM DRUHE BALENIE INOFOLIC SNAžIME SA Už POL ROKA A NIC

propiska
8. říj 2015

estel22 nehlede na to ze me uz bude 40 tak opravdu kazdy mesic se modlim abych menzes nedostala ☹rika se nemyslet na to, ale jak?? Ja ted mam jine starosti s byvalim pritelem je to otec mojo 7 lete dcery a 5 let spolu nejsme a porad mi dela problemy. Dcera neni jako ostatni dwti ma vadu dysfazii reci a spatnou sluchovou pamet narodila se mi ve 28tt a vazila jen 640gramu, nikdy se nezajimal co potrebuje... A ted ji chce do stridave pece ☹

estel22
8. říj 2015

hm treba sa modlit ja sa modlim každí den doma problemy v praci ani nehovorim chodim sa modlit do kaplnky dava mi to silu

estel22
8. říj 2015

@estel22 inak ja mam syna 13 chori na obličky dcera 12 má astmu od mala snad miodlidby budu vypočute

lusilucie
9. říj 2015

@estel22 také mám syna 7let astmatika alergiga a druhý syn 11let má Autizmus s ADHD poruchou učení . Nyní je 7letý v 1třídě tak uvidíme má vadu řeči tak uvidíme jak to půjde je na základce ale obávám se aby mi ho pak nešoupli na zvláštní jen proto že špatně mluví a je pomalejší

estel22
10. říj 2015

ja to poznám mne dcera má problem s rečou od mala boli sme aj LEZAT V BRATISLAVE aby zistili koli comu to má chodi do skoly normalne medzi ziakou ale je integrovaná a m specialnu učitelku a mali ma tieš ten sami problem s ucenim už je deviatak tak som zvedava ako to pojde

propiska
10. říj 2015

Moje mala chodí do specialni skoly kde je trida s detmi s touto vadou, ve ttide jsou jen 4deti. Je v prvni tride tak uvidim jak to pujde dal. Jinak je to moje slunicko.

lusilucie
11. říj 2015

každé dítě je sluníčko ale i ďáblik 🙂

trickilady
11. říj 2015

Mně pomohl Nosifol v kombinaci s Profertilem a Gynexem

luciestancova
11. říj 2015

Holky, nemáte některá folandrol k prodeji? (nebo nevíte o někom?) 🙂 dííííky 🙂

estel22
12. říj 2015

milémoje dievcatá robila som si tehotenski test je tam jsasna druha ciarka este si spravim jeden pre kontrolu a pojdem k dokymu a to po dvoch baleniach infolicu

padly_andel
12. říj 2015

Ahoj holky asi blbá otázka, ale když jsem otěhotněla tak mám asi Nosifol vysadit? Nemám letáček k němu děkuji

estel22
13. říj 2015

nosufol možeš brat tri mesiace po otehotneni lepsie sa spitaj lekara ja som robila kontrolni tesst ciarka ale slabucka este pockam tak dva dni uvidim ci bude dovod sa tešit

propiska
13. říj 2015

estel22 moc gratuluji ja inofolik piju uz 7 mesic a stale nic... ☹

estel22
13. říj 2015

ja sa ešte netešim to boli slabe ciarky anemam potvrdene od dokyho

padly_andel
13. říj 2015

@estel22 Děkuji našla jsem na předchozí stránce příbalák a píšou, že se má užívat pocelé těhu tak taky právě nevím. Mám taky slabý čárky a u dokyho sem ještě nebyla

estel22
13. říj 2015

aspon nie som sama aj sa tešim aj mám neistotu počkám do piatku pojdem k dokymu ak mi to potvrdi budem mat najkrajší darček k meninam

padly_andel
13. říj 2015

@estel22 Moc ti to přeju, snad nám to oběma výjde 🙂

estel22
13. říj 2015

moja zlata aj ja ti to prajem snad vyda zober si že ja už mám 40 na krku a teras pred chvilkou som tie testy ukazovala susede onaje sestrička v sanitke je tam ale slabé

estel22
13. říj 2015

🙂 🙂

padly_andel
14. říj 2015

@estel22 Tak u mě nic, čárky mi slábli, takže biochemické těhu 😒

estel22
14. říj 2015

a teras som si robila tehu test ale len bvelmi slabučká tehotenska ciarka tak neviem

padly_andel
14. říj 2015

@estel22 Mě sílili 10-13dpo to byli už pěkné a včera a dneska slábli, počítám že zítra už nebude nic a příjde ms