Pomohl některé Inofolic nebo Nosifol s otěhotněním?

rolfinecka
16. únor 2014

Ahoj holky,
pomohl některé z vás INOFOLIC nebo NOSIFOL s otěhotněním?

Moc děkuji za odpovědi

Rolfinečka

kattynka1
27. říj 2015

Ahoj. Já jsem měla cykly dlouhé 50 dní, jestli probíhala ovulace nevím, ale nedařilo se nám otěhotnět. Začala jsem pít ženský čaj (kontryhel), k tomu jsem brala 2 pytlíky denně Nosifolu, manžel bral Selzink a po 29 dnech jsem měla pozitivní test. Otěhotněla jsem hned první měsíc užívání. Nevím ale, jestli otěhotnění pomohl kontryhel nebo nosifol a nebo kombinace, ale doporučuju vyzkoušet takto.

majkylove
27. říj 2015

@bublunka každej měsíc jsem měla milion příznaků a zrovna když to vyšlo tak nic,krom toho že jsem chodila často čůrat a bylo mi furt horko 🙂

sabina82
27. říj 2015

@marie2009 Ahoj já bych mněla zájem pokud je to jěšte volné 🙂

allvinka
27. říj 2015

@lusilucie My si asi nerozumíme... Mě Inofolic k otěhotnění nepomohl, otěhotněla jsem nakonec zřejmě díky bylinkám (kontryhel a maliník), tak zbytečně nevyhazujte peníze...

bublunka
27. říj 2015

@majkylove No tak nevím..už mi z toho hrabe 😀 musím tedy počkat do neděle a uvidí se..Tt bych si nejraději udělala dříve. Snažíme se od dubna..už je to takové dlouhé, ale bolest prsou je až teď, až skoro neúnosná občas..

estel22
27. říj 2015

ešte mi prosim poradte ma 40 rokou myslite že vek je už prekažkou počatia

lusilucie
27. říj 2015

@allvinka Kortyhel to je čaj ?? Maliník to znám ale Kortyhel néééé to asi seženu někde v bylinkařství nebo možná v lékarně .-) ale je jinak fajn že jste otěhotněla 🙂

pavlinpaj
27. říj 2015

@lusilucie kontryhel jsem si teď kupovala v lékárně 🙂

estel22
27. říj 2015

dievčata to je neuveritelné mam susedu ma termín porodu 7,11 2015 dnes sok cigareta v ustach mala tu nejaku kamaratku ta je tieš tehotná cigarerta v ustach vberím tomu že aj stamprlik doplnaju take otehotneju bez problemou a taka čo mam zdravi žívotní stýl ani za svettomu nechapem

lusilucie
27. říj 2015

@pavlinpaj aj děkují moc zkusím také tedy lékarnu .-) v jaké u nás je Max , silesia

pavlinpaj
27. říj 2015

@lusilucie Kupovala jsem v Maxovi a ptala se mě paní lékárnice, zda chci sypaný nebo sáčkový. Vzala jsem si sáčkový a píšou v návodu že se má jeden sáček zalít 0,5l vody, 1-2x denně. Tak ho piju každý den ráno a večer. Tak snad, tím nic nepokazím 🙂

estel22
28. říj 2015

@kattynka1 skusim tvoju radu snad zabere ja uz stracam nadej

lusilucie
28. říj 2015

@pavlinpaj Ha děkují moc za rady vyzkouším k tomu ještě toto budu to střídat kortyhel a nosifol 🙂

pavlinpaj
28. říj 2015

@lusilucie Já mám kontryhel a kyselinu listovou 🙂 Ale nad Nosifolem taky přemýšlím

estel22
28. říj 2015

@pavlinpaj MOžEM sa k vam pridat do diskusie

pavlinpaj
28. říj 2015

@estel22 jasně že jo 🙂

estel22
28. říj 2015

@pavlinpaj ja už to pomaly vačínam vzdávat

pavlinpaj
28. říj 2015

@estel22 v příspěvku výše, čtu, že je Vám 40let. Nemyslím si, že je věk překážkou. Mám v okolí maminky, které otěhotněly i po 40. Moje mamka se smnou a s bráchou otěhotněla prakticky hned. Ale když chtěla třetí, nešlo to. Tři roky dělaly vše aby měly dítko(se stejným partnerem,mým tátou). Až prostě to vzdala, řekly že mají dvě zdravé děti, tak si počkají na vnoučata. Koupily si auto a mamka za 14 dní měla na testu // . Takže až po třech letech když to vypustila otěhotněla během měsíce ve 37letech. Pořád si myslela, že je to tím, že už má věk, tak na to myslela, modlila se a nic. Až později. Takže dneska mám skoro pětiletého brášku.(mám i v mém blogu fotku a text). Takže nevzdávejte to. Jen si zkuste najít něco, kdy na to nebudete myslet.(z vlastní zkušenosti vím,že to nejde na to nemyslet) ale prostě dělat vše aby jste se zabavila. I když... my chceme druhé a každý měsíc jsem jak na trní ☹ takže vím, že lehko se to říká, hůř koná. Ještě Vám můžu doporučit jeden bilinkový čaj. Ten mamka pila taky ten měsíc kdy otěhotněla. Je to směs bilinek od bilinkáře.

estel22
28. říj 2015

ako sa vola ten čajík

estel22
28. říj 2015

@pavlinpaj a možeme si kludne tykat

pavlinpaj
28. říj 2015

@estel22 Dobře 🙂 Děkuji. Pošlu odkaz do zpráv 🙂

estel22
28. říj 2015

@pavlinpaj ešte jeden dotaz si zober že som mala do roka aj do dna dvd deti mali mal rok ked som si dal zaviest danu mali ma teras 14 rokou dcera 13 a tretie nechce príst 😨

pavlinpaj
28. říj 2015

@estel22 já měla 7let antikoncepci a malá trvala více jak rok. Určitě se zadaří. Musíš věřit

lusilucie
29. říj 2015

@pavlinpaj jj Nosifol mám a k tomu beru ještě jen Kys Listovou ale zvažují ještě ten Kortyhel 🙂

pavlinpaj
29. říj 2015

@lusilucie J8 myslím, že tím nic nezkazíš 🙂 Pomáhá i při menstruačních bolestech.

kattynka1
29. říj 2015

@estel22 Tak pokud pro tebe nejsou finance překážkou, tak proč to nezkusit. Ten kontryhel jsem pila jen 14 dní od menstruace, pak už jsem pila jen Nosifol, ty dva pytlíky denně. Zkus, uvidíš 😉

kattynka1
29. říj 2015

@estel22 Já pila Gynastan Bylinný ženský čaj.

juliemichal
29. říj 2015

Ahoj holky,
můžu se k Vám přidat?11 dnů beru inofolic,ovulaci jsem měla před 4 dny a dnes se mi motá hlava a je mi na zvracení ☹ myslíte si,že je to s toho?včera jsem měla nějaký táhlý bílý hlen na toaleťáku a bolí mě i od včerejška podbříšek ☹ včera jsem začala mít divný pocit v puse a dnes to přetrvává,ale odednešeka se k tomu přidal ten pocit na zvracení a motání hlavy ☹ jo a ještě k tomu beru kyselinu listovou a odedneška beru utrogestan,ale ten zavádím.děkuji za názory

estel22
30. říj 2015

@kattynka1 konryhel pijem infolic beriem dva sacky denne tak neviem kde je chyba

lusilucie
30. říj 2015

@juliemichal tak počkejte a pak jsi udělejte testík přejí ať tam jsou dve //