• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Pomohl některé Inofolic nebo Nosifol s otěhotněním?

16. října 2017 
@lusilucie dobře ještě počkám,uvažuji,že si zkusím udělat testík v neděli :grinning: to budu 7DPO :D sice vím,že je to hodně brzo,ale déle bych to asi nevydržela :grinning: a pokud by tam nic nebylo tak si udělám testík v pátek to budu 12DPO a tam by už něco mělo být :slight_smile: a moc děkuji taky Vám přeji aby jste našla // na testíku :slight_smile:
30. říj 2015 v 10:38  •  4 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ach keby som si tie dve čiarky aj ja nasla
30. říj 2015 ve 14:44  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sluneccnicee a kolik by jste za jednu chtela? Děkuji
30. říj 2015 v 17:30  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@estel22 moc držím palečky aby jste našla // čárky :slight_smile: kdy nemá dojít ms? :slight_smile:
30. říj 2015 v 17:31  •  4 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky a je najaký rozdíl mezi Nosifolem a Inofolicem? Děkuji
30. říj 2015 v 17:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
to je to iste
30. říj 2015 v 19:54  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
30. říj 2015 ve 20:15  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pavlinpaj NOSIFOL je v čR a infolic je na SLOVENSKU
30. říj 2015 ve 20:16  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kacorita uz mam prodano
30. říj 2015 ve 20:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
NA SLOVENSKUNSTOJI INOFOLIC 13 EUR JE ETO ZBOžI za ktorim sa idu ženy zblaznit
30. říj 2015 ve 20:19  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@juliemichal teras mam plodne dni
30. říj 2015 ve 20:20  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@juliemichal možeme bit priatelky asi tykat
30. říj 2015 ve 20:32  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@estel22 holky ja vás mám tak rada je to ešte lepší jak fesbuk
30. říj 2015 ve 20:35  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@estel22 AHA :D :D
30. říj 2015 ve 21:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@estel22 tak moc moc držím palečky aby to vyšlo :slight_smile: a ano můžeme si tykat,mi to problém nedělá :slight_smile:
30. říj 2015 ve 21:20  •  4 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@estel22 tak ať to výjde nemyslet na to , i když vím že to nejde :grinning:
31. říj 2015 v 07:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
dakujem za povzbudenie snažim sa nyato nemysliet uvidime robila som si ovulacne testik tak snad sa podari
1. lis 2015 v 07:45  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak pokud dobře koukám, tak inofolic opravdu pomohl. Měla jsem jedno balení a kousek a vidím dvě čárky. Test je z dnešního dne, dnes měla přijít ms. Vidíte to tam také? Nemůžu tomu uvěřit po tak dlouhé době snažení od března.
1. lis 2015 v 08:22  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
snad se také časem dočkám i když nevím nevím říká se že chlapům po 45letech jdou sperma do Háje a jsou slabé :grinning: tak mám asi už smůlu
1. lis 2015 v 08:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bublunka jj je to tam ale počkala bych ještě co na to DR jinak hodně štěstí a ať je vše v pořádku a jak má být
1. lis 2015 v 08:25  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lusilucie snad sa dockame aj manžel po tom moc tuži
1. lis 2015 v 08:27  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lusilucie Děkuji moc. Zrovna v pátek jsem se objednávala k dr. na běžnou kontrolu, tak to se asi přeobjednám. Snad bude vše v pořádku :slight_smile: Nemůžu tomu uvěřit..
1. lis 2015 v 08:37  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lusilucie hlavu vzhůru..můj táta 49 má skoro 4 letého kluka a teď čekají další..druhé trvalo déle než se to povedlo..
1. lis 2015 v 08:40  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bublunka no krása :slight_smile: gratuluji,taky bych byla ráda kdyby se nám tento 41 měsíc snažení zadařilo díky inofolicu :frowning2:
1. lis 2015 v 09:47  •  4 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@bublunka no tak my na tcrdo jedem už 4 ,5roku a nic :grinning: notak nevím kde je chyba u mne je vše Ok sice ze začátku mi homclovala štítná žláza ale to se upravilo je fakt že mám nadváhu tak že by tím ale v mém okolí je spousta matek s vyšší nádvahou a mají dítko je fakt že nemají tak staršího manžela jako Já
1. lis 2015 v 09:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lusilucie Jak máš staršího manžela, o kolik?
@bublunka Gratuluju. Já dobírám první balení Infolicu. Mám koupené další. Všem držím palce:slight_smile:
1. lis 2015 v 09:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pincola mi je 33let letos bylo a manželovi bude letos v prosinci 46let :grinning: jsem ráda aspoň za to že mám dva kluky i když s tím starším je to složité žití je autista :frowning2: ale i tak jsou to nervy ale myslím že dostava v něčem rozum a v něčem je jak 6letý synek snažíme se aby žil normální plnohodnotný život
1. lis 2015 v 10:06  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Holky můžete mi prosím poradit? :slight_smile: bude lepší když budu brát inofolic pořád i v době ms anebo,že teď doberu ještě 7 sáčků a potom přestat brát?uvažuji nad tím,že kdyby se to teď nepovedlo,tak by jsme šli další cyklus do dalšího IUI a právě mám ještě jedno balení inofolicu a nevím zda ho mám brát v kuse anebo ho vysadit a potom po ms ho zase začít brát anebo v době ms,když chceme jít další cyklus do IUI? :slight_smile: co bude lepší?děkuji moc za rady :slight_smile:
1. lis 2015 ve 13:37  •  4 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@juliemichal Nosifol můžeš brát pořád bez ohledu na ms nebo ovulaci. Doporučuje se právě brát i po celou dobu těhotenství. Jsou to v podstatě vitamíny, které podporují tvorbu kvalitních vajíček a přispívají k tomu, aby se vajíčko po ovulaci správně dělilo. V těhotenství pak dodávají tělu potřebné vitamíny. Měl by se brát denně minimálně po dobu 3 měsíců.
1. lis 2015 ve 13:47  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@juliemichal ted´koukám, že máš Inofolic, ale je to úplně to stejné složení jako Nosifol, jen je jiný název. Obsahuje rovněž Inositol, B a kyselinu listovou. Určitě ho ber v kuse bez přestávek. Pokud má mít užívání nějaký smysl, pak je důležité, brát pravidelně bez přestávek. Při vynechání akorát nedodáš potřebné vitamíny k dozrávání dalších vajíček.
1. lis 2015 ve 13:52  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek