Pomohl některé Inofolic nebo Nosifol s otěhotněním?

rolfinecka
16. únor 2014

Ahoj holky,
pomohl některé z vás INOFOLIC nebo NOSIFOL s otěhotněním?

Moc děkuji za odpovědi

Rolfinečka

propiska
27. led 2016

@estel22 dekuji moc bych si to přála, davej na sebe pozor.

estel22
27. led 2016

Uvidis ze sa to podari vypni mysel

propiska
28. led 2016

@estel22 snazim se na to nemylset nepripoustim si to...

estel22
28. led 2016

@propiska vies co pred otehotnenim som citila v okoli maternice take brnenie teras mi dochadza ze to bolo oplodnovanie vajicka

propiska
28. led 2016

@estel22 me uz od soboty poboluva v podrisku tak uvidime, treba to je jen ze to mam dostat, no necham se prekvapit.... Ale moc tomu neverim...

estel22
28. led 2016

@propiska sme v tom spolu moja keby som vedela ako ti pomoct mne pomohol nosifol jeden mesiac som ho brala skus i ty

propiska
28. led 2016

@estel22 ja pila 8 mesicu inofolic a nic ☹

estel22
28. led 2016

@propiska mne povedal gyndak ze inofolic upravuje ms ja som uz dalej nemohla a nasadila si nosifol chlap uzival vitamin c a zinok vraj urychluje spermie ten zinok

propiska
28. led 2016

@estel22 me prave rekla inofolik ze uprabuje ovu a pritel bral koenzym q10 taky na doporuceni mudr ale rok nic, tak ted me prav enasdila ten cloctik a dala pregnyl a ted cekam...

estel22
28. led 2016

@propiska .nech chlap skusy to cecko s tym zinkom to mu neublizi

smiley7
28. led 2016

Ahoj holky, rada bych podporila vsechny snazilky a pridala svoji zkusenost s Inofolicem. Odjakziva jsem mela menstruaci dost nepravidelnou a minula doktorka to nijak zvladt neresila. V unoru 15 jsem si nasla novou(to jsme s manzelem zacli planovat i mimi) a ta mi hned sdelila pcos..:/ nabidla mi abych zkusila Inofolic. Prvni tri mesice jsem ho brala denne po sacku a menzes se mi zacal upravovat na zpozdeni do 10dnu. Pote jsem brala 2 sacky denne, o cem mi doktorka tvrdila, ze sance na otehotneni se vice jak zdvojnasobuji..po dalsich 2 mesicich jsem poprve snad v zivote dostala menstruaci presne a dalsi uz neprisla 🙂 misto toho me ted do zeber kope klucina a bez jakychkoliv problemu jsem jiz v 29tt. Pokud byste nahodou nekdo mel zajem, zustali mi 3 neotevreni baleni Inofolicu a rada vse prenecham za 800,- hlane nic nevzdavat!

juliemichal
29. led 2016

@estel22 ahojky jé to jsou krásné zprávičky,že se už zadařilo 🙂 moc ti to přeji ♥ takže tobě až pomohl nosifol? 🙂

estel22
29. led 2016

@juliemichal dakujem a podobne prajem

juliemichal
29. led 2016

@estel22 není za co a taky moc děkuji ♥ no snad se zase brzo zadaří 🙂 teď před 14 dny jsem o mimi přišla ☹ ☹

estel22
29. led 2016

@juliemichal to mne mrzi aj ja sa bojim preto som na pnke

juliemichal
29. led 2016

@estel22 neboj určitě všechno bude v pořádku ♥ a už jsi byla i na kontrole? 🙂

estel22
29. led 2016

@juliemichal ano aj na sone teras idem 16na testy vvch plodu tak mam obavy a co sa ti stalo ze si o to prisla nspis do sprav

propiska
31. led 2016

@estel22 ahojky tak zase nic :'( opet zklamani :'(

estel22
31. led 2016

@propiska to je skoda nico s tym uz urob drz sa mi uz zciname druhi mesiac

nazka
1. únor 2016

Ahoj holky, chtěla jsem se zeptat na INOFOLIC, jak se používá?mám brát dvě balení za sebou. Ale pije se stále i během MS? děkuji vám, jsem z toho trochu vykulená. Snad mi to pomůže s ovulací..

propiska
1. únor 2016

@nazka ano pije se stále i během MS Já ho pila 8 měsíců a bez výsledku, ale na každého to působí jinak

propiska
1. únor 2016

@estel22 Já už nevím jak tomu pomoct :(

estel22
1. únor 2016

@propiska no porad sa s gyndarom aj som bolA zufala a zrazu buch

nazka
1. únor 2016

@propiska děkuji za info. Budu Ti moc držet palečky, nebuď zoufalá ještě. Jak dlouho se již snažíte?

propiska
1. únor 2016

@estel22 tento měsíc me čeká dalsi stimulace clostybegytem

propiska
1. únor 2016

@nazka snažíme se rok a vzhledem k menu věku moc času nemam

estel22
1. únor 2016

Myslis ze ti pomoze moj organizmus sa zlakol ja som klostil nestihla ani brat skus ten nosifol

nazka
1. únor 2016

Já teď byla u doktora a říkala jsme,že se snažíme půl roku. Já mám mrňavou dělohu a k tomu otočenou dozadu. Dal mi ten inofolic a s tím,že když to nepomůže do 3 měsíců, dá mi nějaké prášky.. Držím moc palečky a zkus se nestresovat. Jak všichni říkají, rok je normální ;) (i když chápu, že stresující)

propiska
1. únor 2016

@estel22 to opravdu nevim jen vim ze clostik se muze brat jen 3 mesice pak se musi dat stejna doba pauze

propiska
1. únor 2016

@nazka jsem celkem v klidu...ano rok je relativbne malo ale kdyz je ti 40 tak toho casu taky moc nemas vzhledem k veku...