Pomohl některé Inofolic nebo Nosifol s otěhotněním?

rolfinecka
16. únor 2014

Ahoj holky,
pomohl některé z vás INOFOLIC nebo NOSIFOL s otěhotněním?

Moc děkuji za odpovědi

Rolfinečka

vlnka09
24. říj 2014

@veroniquecz ahojky,prosím tě psala jsi mi do té IP ? nic tam nemám :-/ nebo je možné,že to tam prostě nenaskočilo 🙂 děkuji 🙂

vlnka09
24. říj 2014

@karolinka13 děkuji,to je super rozdíl 🙂

veroniquecz
24. říj 2014

@vlnka09 Aha, já čekám, že jsi měla napsat ty 😀 Hned to napravuji 🙂

veru17
24. říj 2014

Jedno baleni nosifolu a podařilo se🙂

vera_j
24. říj 2014

Po třech balení Inofolic se povedlo😉

vlnka09
26. říj 2014

@veroniquecz 😀 v pohodě 😀 odepsáno 🙂 děkuji

merilinka
3. lis 2014

@sluneccnicee Ahojky,máš prosím ještě Inofolic ??

sluneccnicee
3. lis 2014

Uz ne... 🙂

anysek1
6. lis 2014

ahoj holky mám dotaz. Začala jsem pit Inofolick asi tak v půlce cyklu a teď mám zpoždění cca 6 dní test negativní ale od termínu kdy jsem to měla dostat tak slabunce růžově špiním stalo se to někomu?

amanda2014
18. lis 2014

Ahojky, kdo sháníte INOFOLIC, tak nejlevněji zde za 315,- Kč komplet 🙂
http://www.sleky.cz/inofolic-20-sacku

hma
1. pro 2014

@merilinka Ahoj, zbylo mi 2 a 1/2 balení INOFOLICu, pokud byste některá měla zájem, ráda pošlu, cena 600 se vším všudy. Kupovala jsem na webu sleky tečka cz začátkem listopadu, netušila jsem, že tolik už ho nebude potřeba 🙂

gaba2
27. pro 2014

Ahoj Holky, kdyby některá měla zájem, mám volná dvě balení inofolicu po 20ti sáčcích, prodám za 500 i s poštovným. Kupované před 14 dny, už nepotřebuji 😀.

lluucckkaa25
31. pro 2014

@gaba2 Ahojky je aktuální ještě prodej inofolicu? měla bych zájem

gaba2
1. led 2015

@lluucckkaa25
Ahojky, jedna kočena zájem měla, ale ještě mi neodpověděla, takže zatím je volný... 🙂

alubif
1. led 2015

Mě pomohl Nosifol + prvních 14 dnů cyklu kontryhelový čaj jednou denně, po druhém cyklu užívání se zadařilo. Měla jsem i lehkou hypeprolaktinemii, ve stesovém pásmu, vysadila jsem nehorázné tempo v práci a bylo to.

sunnurse
1. led 2015

Já dopíjím 3.krabici Nosifolu a zatím nic. K tomu mám ještě Clostil...

monnn
1. led 2015

já jsem užívala NosiFol + vitamíny FertillityBlend(ty ale jen po 1 tabletě) manžel je měl též a snad se v po dozvím šťastnou zprávu,užívala jsem cca 3mě

lluucckkaa25
2. led 2015

@gaba2 Tak já bych si ho vzala pokud mi ho prodáte. Peníze bych poslala asi příští pátek,šlo by to?

ycram
2. led 2015

Ahoj holky, dnes poprve jsem užila NOSIFOL.... dala jsem 1 baleni i chlapovi, tak 1 krabicku si bude brat on, a dalsich 7 je pro me... už jsem vazne po 7mi letech zoufala, tak zkousim co se da...

lluucckkaa25
2. led 2015

@ycram ahojky.........panečku 7let? a už jste někde byli v CARU? asi by to chtělo už nějaké lepší vyšetření ne?

ycram
2. led 2015

@lluucckkaa25 no jo, v CARu jsme byli jeste s byvalym manzelem, asi pred 3 roky na IUI, 2krat a neuspesne, od te doby nic... zadny stimul, zmena partnera... prirozene jsem otehotnela, a novym partnerem totiz i prisla menzes 🙂))) no ale uz je to rok co jsem o mimi prisla, brzooo...asi 5TT.... a ted se zase ty cykly prodluzuji... z 35DC.. jsem nyni 48 a ms nikde... TT negativni, tak zacinam zase neco delat.... ne hormony, ale vitaminy, zatim.... je mi defakto 27 tak uz uz se ta 30tka blizi, tak bych rodinu uz ,,potrebovala" :D

lluucckkaa25
2. led 2015

@ycram já beru teda hormony utrogestan ale nejsem z toho nadšená protože podle mudra neovuluji a clostik jsme měla a nic ale utroš beru abych měla ms ale ted bych ho nehctěla nasadit,u něj je blbé že se má nasazovat až po ovu že jinak jak se nasadí dříve ovulaci zabrání takže si i tak říkám že někdy být ovu musí už i sama od sebe a tak beru už asi 34dni inofolic a ted jsem začla s jeřábem ptačím. Nezkoušela si gynex? ten si taky hodně chválí

ycram
2. led 2015

@lluucckkaa25 -utros a clostik jsem brala driv, pred lety a i pred IUI... a nepomohl :( obcas kontryhelovy , zensky caj a nebo klimakter tinkturu bo caj.... ja brala MACA a nepomohla, myslim, Femisan bo Femibion ja uz nvm jak se to jmenovalo :(neco Femi.. tak to mi taky nepomohlo, listovku, chytre miminko a takove ty mammavit jsem brala jen kdz jsem zjistila ze jsem tehu, ale jakmile jsem potratila tak jsem nebrala, ted jsem vebovala 2 dny studiii NOSIFOLu.... a verim tomu - dala jsem za to 3000 kc - kura na 3 mes .spolu s tinkturou Drmku, tak zkusim to... na 3 mes... a uvidime 🙂 jak dlouho se snazite vy ?

lluucckkaa25
3. led 2015

@ycram snžíme se rok a pul...........ae muj strašák je že mám dceru z IVF ale věřím tak nějak že snad se zadaří normálně

myska_mysak
4. led 2015

co je lepší? jde kombinovat obojí?

rezinka9
7. led 2015

@hma Ahojky. Inofolic ještě máš? Děkuji Peťka

hma
8. led 2015

@rezinka9 Ahoj, bohužel už ho nemám, už v začátkem prosince jsem ho prodala...

rezinka9
8. led 2015

@hma Děkuji za zprávičku 🙂 . Peťka

lluucckkaa25
23. led 2015

Ahoj holky prodám 2 balení inofolicu.....koupila jsem zde od jdné paní a už ho nevyužiju našla jsem //

misula29
23. led 2015

@lluucckkaa25 měla bych zájem , kolik bys za něj chtěla?