Pomohl některé Inofolic nebo Nosifol s otěhotněním?

rolfinecka
16. únor 2014

Ahoj holky,
pomohl některé z vás INOFOLIC nebo NOSIFOL s otěhotněním?

Moc děkuji za odpovědi

Rolfinečka

leontynkar
31. črc 2015

@bobinka1994 já ho ještě mám. Otěhotněla jsem po měsíci užívání 🙂 zbylo mi 17 sáčků.. měla byste zájem? ;)

bobinka1994
31. črc 2015

@leontynkar měla bych zájem napiště mi soukromou správu dohodly bychom se děkuji

sabina82
1. srp 2015

@bobinka1994 ne bohužel už neprodávám.Sama ho ted beru.První tehotenství nedopadlo dobře takže ted zkoušíme znovu.

kristyyyynka
1. srp 2015

Ahoj holky uz 3 den uzivam inofolic a od te doby me hrozne boli v podbrisku?Mela jste to nektera taky?Nebo mam radsi zavolat doktorce

leontynkar
2. srp 2015

@kristyyyynka si ho dnes nedavej radeji a uvidíš. Žádný bolesti jsem neměla. ..

xleni
2. srp 2015

Ahoj holky, mám 3 celé krabičky Nosifolu, trvanlivost do 4/2017. Prodám za 560 kč i s poštou, ne na dobírku. Kdyžtak písněte do zprávy. 🙂

dve_opice
3. srp 2015

Ahoj, mě pomohl. Ale není to záležitost jednoho nebo dvou měsíců. Měla jsem několik let anovulační a dlouhé cykly (cca 2 měsíce) a pak nevydařené těhotenství s revizí hned na začátku. Podle lékaře mizivá šance na přirozené otěhotnění, ale nechtěla jsem se hned cpát prášky a tak jsem se rozhodla dát šanci přírodnějším produktům a koupila si sypaný kontryhel, maliník a směs na vaječníky a inofolic. Od října 2014 jsem pila 2x denně inofolic a průběžně čaj na vaječníky. Kontryhel pouze do předpokládané ovulace, maliník zhruba v půlce cyklu. Postupně se mi ustálil cyklus na cca 33-35 dnech (zhruba od ledna 2015) a v dubnu jsem na sobě poprvé v životě cítila ovu.. a vyšlo to okamžitě. Jsem v 17tt a zatím se zdá vše ok. Ještě v tom dubnu jsem byla u lékaře na kontrole, mým "přírodním" metodám moc nevěřil a napsal mi recept na clostil, že není na co čekat.. no byla jsem rozhodnutá stejně ještě pár měsíců počkat, jestli se ovu zopakuje sama, ale nebylo potřeba. Mě pomohl inofolic stoprocentně, ale chce to vydržet - čas i peníze. Držím palce všem 😉

propiska
5. srp 2015

My s přítelem se také pokoušíme delší dobu o miminko i když já i on každý své dvě děti máme,ale rozhodli jsme se že chceme společné,ale nedaří se nám :(.Já už 4 měsíc piji inofolik,kontryhelový čaj ale zatím bez výsledku :(.

irennn
5. srp 2015

Mne pomohl gynex . Kojim a neměla jsem ovulaci , po druhem měsíci užívání přišla jako hodinky , hned jsem ji poznala a teď jsem čerstvé těhotná . Manžel bere dlouhodobě peruánskou Macu a já brala dva měsíce ten gynex a to máme první dítě z IVF

bobinka1994
9. srp 2015

@xleni máte furt ten nosifol měla bych zájem

xleni
9. srp 2015

@bobinka1994 Už ho bohužel nemám. Byl rychle fuč.

lusilucie
23. srp 2015

myslíte že může pít Nosifol i manžel 😀 děkují za odpověď

honeysun
25. srp 2015

@lusilucie Může je to napsané přímo na příbalovem letaku 🙂

lusilucie
25. srp 2015

@honeysun děkují moc

vevik95
29. srp 2015

Ahoj holky, ted jsem začala brát inofolic je to asi 14 dní zpět co jsem začala první sáček. Měla jsem anovulační cyklus a strašně nepravidelný. Dnes jsem v půlce cyklu a úplně jsem poznala že mám konečně po dlouhé době ovulaci, bolí mě šíleně v podbřišku a špiním. Takže účinky to určitě má 🙂 a 100 % doporučuji 🙂

eeen
29. srp 2015

Holky, kdyby měla nějaka zájem prodám Nosifol 🙂

bobinka1994
31. srp 2015

@eeen psala jsem soukromou zprávu

luciestancova
10. zář 2015

Ahojky, antikoncepci neberu od prosince 2014, od té doby nic, nyní se intenzivně snažíme o mimi už druhým měsícem, mám hodně nepravidelnou ms, 2x injekce na vyvolání, 2 měsíce beru listovku, tento měsíc začnu brát po ovu duphaston na případné srovnání cyklu a inofolic na podporu otěhotnění a manželovi jsem s dr. naordinovala folandrol 🙂 to by bylo aby to nebylo, že 😀

raffaelo
10. zář 2015

@irennn můžu se prosím zeptat jakou tu Macu manžel bere? A jak jsi užívala ten Gynex? Také kojím, a nemám ovulaci. Děkuji. 🙂

katkavfr
14. zář 2015

nezbyl slunicka nekomu nosifol??

ivamarryanne
18. zář 2015

Ahoj, mně Inofolic pomohl hned první měsíc, takže doporučuji! Dokonce mi i zbylo, pokud by měl někdo zájem 🙂

andrisek123
18. zář 2015

@katkavfr Ahoj, mě zbylo skoro celé balení, jsou odebrány jen 4 pytlíčky. Pokud máš zájem napiš do zpráv 🙂

maikkynna
18. zář 2015

Mam 3 nerozbalena baleni nosifolu, kdyby mela nektera zajem

lusilucie
18. zář 2015

@maikkynna ještě máte k máni 🙂

limetka3
18. zář 2015

Ahoj,mám doma inofolic a již nevyužiji ,mám celé balení tj.20 sáčku tak kdyby měl někdo zájem pište do zprav a at se zadaří 🙂

yrsa
19. zář 2015

Ahoj,me asi pomohl nosifol,po 2 měsících jsem otěhotněla,zbyla mi krabička se 14 sáčky,pokud mate zájem piste do vzkazu a úspěšně snažení 🙂

estel22
27. zář 2015

S MOJIM manželom sa snažíme už štrtý mesiac ja beriem infoloc skoro týžden mam 40 rokou som velmi nedockavá či to vyjde velmi tužim po dietatku

luciestancova
27. zář 2015

Ahojky, doufám, že nám to tenhle měsíc vyjde, nechci se na to upínat, ale znáte to 🙂 teplota se mi snižuje, blíží se ovulace, tak jsme na tom pro jistotu včera začali pracovat 🙂 jinak piju čajík, beru listovku a i s manželem pijeme ty drijáky do vody 😀 držte palce.. 🙂

estel22
27. zář 2015

zdravím vás žienky dnes nedelná návšteva u svokry kava po kave prišlo zle mam džus pijem ovocní sladkí mne sa zdá kyslí aj rybia pomazanka má divnu chut žebby už učinkoval infolic už len dve vytužené čiarky na tt 😲

luciestancova
3. říj 2015

Ahojky, nezbývá některé doma inofolic a folandrol? koupila bych 🙂 díky