Pomohl některé Inofolic nebo Nosifol s otěhotněním?

rolfinecka
16. únor 2014

Ahoj holky,
pomohl některé z vás INOFOLIC nebo NOSIFOL s otěhotněním?

Moc děkuji za odpovědi

Rolfinečka

rolfinecka
autor
17. únor 2014

Nikomu?

miselinka2
28. bře 2014

to by mě také zajimalo ja užívala Nosifol ale bohužel mi nevyvhovoval tak že sem ho užívala pouze 10 dní ale během těch 10 dnu byl znát rozdil.. ale ted mam napsany Inofolic

anilil
29. bře 2014

Ahojda, užívám Inofolic asi 4 měsíce a zatím bohužel nic. ☹

kecka28
29. bře 2014

Připojuji se k dotazu - mám objednaný Inofolic...

rolfinecka
autor
30. bře 2014

Dnes si dávám poslední sáčkem z prvního balení INOFOLIC a MS se má dostavit další sobotu. Tak jsem zvědavá, mám koupené už 2 balení... Třeba už ho ani celé nebudu muset vypít... 😀

aklin
10. dub 2014

Inofolic beru, jsem s ním spokojená a to už dobírám první balení. Už byl znát rozdíl v ovulaci, poprvé za dva roky jsem cítila bolest při ovulaci díky tomuto prostředku. Takže věřím, že mi pomůže splnit můj sen.

sluneccnicee
16. dub 2014

Já chci taky ducha ☹ Jsem 10 DPO a nic ....Bud je brzy nebo to zase nevyšlo..... ach jo .....

anilil
16. dub 2014

Po pravdě jsem ještě nikdy těhotná nebyla, ale dle toho, co holky píšou bych řekla, že může být ještě brzy, tak neztrácej hlavu, třeba to už tento měsíc vyjde, držím pěstě. 🙂

sluneccnicee
21. dub 2014

Tož děcka ..Jsou tam // 🙂

jeradka
21. dub 2014

Ahoj holky,já užívala nosifol,sice chvíli,ale prostě se najednou nečekaně zadařilo.Opravdu se nedarmo říká,když to nejmíň čekáš a oto je to pak hezčí překvapení!Takže Vám přeju ať se brzo zadaří a kdyby ste sháněli nosifol,můžu poslat dvě balení!

ladie
21. dub 2014

Tak já jsem vybrala celou doporučenou kůru Nosifolu (5 balení) a nic.

anilil
22. dub 2014

@sluneccnicee moc,moc gratuluju!

korunka23
23. dub 2014

Ahoj holky, já beru Inofolic druhý cyklus teprve. 2 sáčky denně. Ms pravidelně po 29 dnech a první cyklus s Inofolicem až 33 dní. Já už myslela že to vyšlo. Taky Vám to posunulo Ms?

Díky Veru

Více pozitivních zpráv.

anilil
23. dub 2014

Inofolic mně spíš cyklus upravil na 28 dní, určitě neprodloužil. Užívám teda jen sáček denně.

sluneccnicee
24. dub 2014

Inofolic mám na prodej 3 hrabičky pokud by\ jste chtěly

mumisek01
24. dub 2014

Brala jsem Infolic a podarilo se na první pokus, ale, jestli to bylo tim, tezko rict 🙂 drzim palce 😉

kata1988
24. dub 2014

beru ho 4týdny, vím že byla ovulace,možná díky Nosifolu a teď uvidíme, zda se povedlo nebo ne...

vera_j
29. dub 2014

@sluneccnicee ahoj, měla bych zájem, prosím napiš mi do IP cenu....domluvíme se. díky

24darina
16. čer 2014

Ahojte holky ,když bych otěhotněla ,doktorka mi řekla že Inofolik můžu brát ještě měsíc ,ale nevím jestli bych mohla ještě k tomu brát rači ty vitaminy (např. femibion,zdravé miminko ) nebo by to bylo už moc kys. listové,nevím poradí někdo, kdo má zkušenosti??

vlajka1
16. čer 2014

@24darina brala bych jen jeden preparat. Vsechny obsahuji listovku 🙂

melodygirl
16. čer 2014

Nemám zkušenost osobní, ale moje kamarádka před druhým otěhotněním brala Inofolic. Ona ale nikdy neměla problém otěhotnět, ale vždy plod udržet. Před prvním otěhotněním potratila 3x, těhotenství které se zdařilo bylo na počátku velmi komplikované, začala jako obvykle krvácet, ale chytilo se to léky a jen ležela první 3 měsíce. Nyní u druhého těhu, při užívání Inofolicu začala trochu krvácet také, ale myslela, že jde o menzes, netušila o těhotenství. Krvácení přešlo a až v 9 týdnu se těh.potvrdilo. Nyní je v 5 měsíci a vše OK bez medikace. Chodí k vyhlášené gyndařce, kůli prvním neúspěchům a ta právě přisuzuje udržení plodu díky Inofolicu, jinak by měla stejný průběh jako u prvního. Já osobně si myslím, že neřeší primární příčinu neschopnosti otěhotnět, ale když je pak problém s udržením zárodku.

24darina
16. čer 2014

Dík za rychlou odpověd , vlajka1 .

24darina
16. čer 2014

Ahoj melodygirl a nevíš do kolikátého měsíce těhotenství brala kamarádka inofolik ?

melodygirl
16. čer 2014

@24darina Je v pátém a myslím, že ještě, ale zeptám se a dám vědět.

sun89
17. čer 2014

@sluneccnicee muzu se zeptat jak dlouho si ho brala nez si otehotnela?

denisska
26. čer 2014

Ahojky, taky začínám s inofolicem, je jedno kdy ho budu pit? Rano, vecer....;), dekuji

sluneccnicee
26. čer 2014

mám na prodej 17ks z krabičky 20ks INOFOLIC CENA 200 KČ

siocka
29. čer 2014

@sluneccnicee ahoj, ještě pořád ho prodáváš? Ráda bych si ho koupila🙂

missveru
29. čer 2014

Tak já nevím, jestli to bylo tím... Přestali jsme se chránit, čtyři měsíce nic, pak jsem začala pít Nosifol a hned ten další měsíc si nás brouček našel 🙂

ija1
29. čer 2014

4 mesice nosifol a vysledek mam v naruci v profilovce 🙂