Pomohl některé Inofolic nebo Nosifol s otěhotněním?

rolfinecka
16. únor 2014

Ahoj holky,
pomohl některé z vás INOFOLIC nebo NOSIFOL s otěhotněním?

Moc děkuji za odpovědi

Rolfinečka

radiz
1. lis 2015

@lusilucie u chlapů není ten věk až tak rozhodující... v takovém množství spermií se najde vždy pár zdravých spermiek... starší věk matky je spíš větší problém. Chlapům dozrávají spermie v podstatě každý den. Ženy se rodí už s určitým počtem vajíček, které věkem stárnou. Ale i tohle je dost individuální. Jsou chlapi, kterým ještě není 30 a mají špatné spermie a naopak je spoustu maminek, kterým je téměř 4O a otěhotní bez problému. Jednou to prostě vyjít musí 😉

juliemichal
1. lis 2015

@radiz děuji moc za radu 🙂 takže ho budu pro jistotu brát stále a uvidíme 🙂 jsem si myslela,že by mi to třebas pomohlo víc před tím IUI,že bych ho vysadila a potom až po ms začala brát 🙂 tak nevadí,koupím si potom další balení 🙂 ještě mám 26 sáčků 🙂

radiz
1. lis 2015

@pavlinpaj žádný, Inofolic i Nosifol mají stejné složení a obsahují tytéž vitamíny. Jediný rozdíl je v názvu a firmě, která ho vyrábí.

radiz
1. lis 2015

@juliemichal Taky jsem ted´začala brát první cyklus Nosifol a chystám se v prosinci na první IUI. Tak jsem to chtěla podpořit, ať mám kvalitní vajíčka ... Doufám, že nám to zabere 😉

pavlinpaj
1. lis 2015

@radiz Děkuji 🙂

juliemichal
1. lis 2015

@radiz možná ani na IUI nebudeš muset jít a fakt ti nosifol pomůže 🙂 já brala jeden měsíc minulý rok nosifol a ten mi tak prodloužil cyklus,že už jsem potom o něm nechtěla myslet.místo 30DC jsem měla 48DC takže mi prodloužil cyklus o 18 dnů a stejně nepomohl ☹ takže jsem zvědavá zda pomůže inofolic 🙂 a to jsem ani nevěděla,že inofolic a nosifol je na kvalitu vajíček 😀

radiz
1. lis 2015

@juliemichal to já mám asi problém opačný... normálně mívám cykly 28 dní a ovulaci 13 - 14 DC... Teď, když beru Nosifol, měla jsem ovulaci už 10 DC... ještě uvidím, co to udělá, ale myslím, že kvůli dřívější ovulaci,budu mít ms dříve než obvykle a tím i kratší cyklus...

radiz
1. lis 2015

@juliemichal v podstatě Inofolic a Nosifol jsou stejné vitamíny, ale s jiným názvem... uvidíš, co ti to udělá... každopádně Nosifol doporučuji i repro centra před IVF nebo IUI...

juliemichal
1. lis 2015

@radiz no já jsem právě teď taky měla dřív ovulaci jak jsem ho začala brát 🙂 tak to jsem zírala 🙂 LF mívám 15 dnů takže za 8 dnů by mi měla dojít ms nebo nejpozději za 9 dnů 🙂 tak uvidíme co to udělá 🙂 jé tak to jsem ani nevěděla,že i cary doporučují nosifol před IUI nebo IVF 🙂 mi dr ani nedal před IUI clostík,prý,že když mám sama od sebe ms tak na co do mě bude cpát hormony,kde hrozí vícečetné těhotenství,ale to jsem mívala ovulaci tak 20DC

estel22
2. lis 2015

holky ja mám teras plodne dni držte palce

estel22
2. lis 2015

poviem vam som z toho nervozna

lusilucie
2. lis 2015

@estel22 tak nemyslet na to a buďte v pohodě 🙂

estel22
2. lis 2015

@lusilucie snažím s ana to nemysliet

lusilucie
2. lis 2015

@estel22 vím že je to těžké prožívám to také 😀

lusilucie
2. lis 2015

@radiz no uvidíme uvidíme jak to vše dopadne 🙂 a jestli se zadaří tak ať je to zdravé první syn je autík , druhý syn sice autík není ale špatně mluví tak nevím kde je chyba tak snad to třetí pak jednou bude v pohodě

estel22
2. lis 2015

dnes sme mali s mužom debatu či syn ci dcera shodli sme sa na tom že jedno len nech je zdrave akonečne sa zadarí

vlcimlade
6. lis 2015

Ahoj holky, jsem tu nová. S přítelem se už rok snažíme o miminko, ale mám hrozne problémy s cyklem. Změnila jsem doktorku a ona mi řekla, že má podezření, že mám syndrom polycystických vaječníků. Doporučila mi Inofolic. Chtěla jsem se zeptat, jeslti některá z vás má nebo měla podobné problémy a jestli vám inofolic pomohl. Děkuju 😏

juliemichal
6. lis 2015

tak první cyklus s inofolicem a zatím se nezadařilo ☹ další cyklus jdeme do IUI,tak snad se poštěstí 🙂 ještě budu brát inofolic,mám ještě jedno balení,ale fakt netuším zda ho nebrat až budu 1DC... ☹ teď nevím kdy mi dojde ms tak abych ho nebrala třebas zbytečně ☹

radiz
7. lis 2015

@juliemichal má se brát pořád.... sice chápu, že ušetříš, ale aby to mělo nějaký smysl, tak nepřerušovat....je to stejné, jako když někdo bere nějaké léky... pravidelnost je tady důležitá...

juliemichal
7. lis 2015

@radiz dobře 🙂 nechtěla jsme ho brát kvůli toho,že fakt nevím za jak dlouho po vysazení utroše mi dojde ms,abych ho třebas nedobrala celé druhé balení než by mi přišla ms (jen dávám příklad) toho se právě obávám ☹

propiska
7. lis 2015

Ja pila inofolic 7 mesicu a bez vysledku uz mesic ho nepiji ted mam zpozdeni 12 dni ale test stale negativni taqk nevim...poboliva me v podrisku,jsem unavena,porad bych spala,je mi divne od zaludku...jsem s toho zmatena nevim co si o tom mam myslet :(.Samozrejme sem u mudr byla ta mi rekla ze neco tam je ale ze to spis vypada na blokle vajicko ale pry nemam hazet flintu do zita...opravdu jsem zmatena o mimi se snazime uz rok :(.Co si o tom myslite vy?Mohlo by jit nakonec o tehu??

radiz
7. lis 2015

@propiska tohle ti nikdo přesně neřekneme... pokud to nevíš ty ani dr. tak my to neodhadneme... nezbývá než počkat, jak se to vyvrbí...

estel22
7. lis 2015

holky dnes som sik upila femibion 800 infolic uvidime

estel22
8. lis 2015

@pavlinpaj tak ako už dsa niečo zadarilo

pavlinpaj
8. lis 2015

@estel22 bohuzel. Dva dny pred ms jsem spinila, tak jsem lehce doufala, ale dorazila ms potom za dva dny. Takze pokracujeme. Zacala jsem merit bazalni teplotu tak uvidime. Jeste uvazuji o ovu testech a prave nosifolu nebo inofolicu, ale porad nevim... A jak u tebe?

estel22
8. lis 2015

už v pohode aspon že je so mnou stale manžel mali sme nadherni vikend ja som nasadila femibion 800 plus inofolic 2 sacky dene kortynelovi caj ovulacne testy som robila včera ciarky pozitivne tak už by sa mohlo podarit v utorok mam naplane doktora v či je všetko ok ked tak dlho nič 😖

estel22
8. lis 2015

@pavlinpaj inak po ms asi týžden pred dvoma dnami som aj ja špinila

estel22
11. lis 2015

@pavlinpaj tale žiadna zmena

dasa.77
13. lis 2015

@vlcimlade ahoj, a vítej 😀
pokud si projdeš předchozí příspěvky,tak zjistíš ,že pomohl i v takovém případě,jaký Ty sama popisuješ......ovšem "každá" jsme jiná a jinak fungujeme,něco jiného na nás zabírá
Takže co pomohlo 20ti, nemusí pomoct Tobě a zase naopak 😀
Za zkoušku to URČITĚ stojí a hlavně být v pohodě

sabina82
14. lis 2015

Holky co myslíte je tam druhá slabá čárka.Když jsem byla prvně těhotná taky my to tak ukazovalo,ale v květnu jsem potratila.Že by nám to vyšlo ted?