Pomohl některé Inofolic nebo Nosifol s otěhotněním?

rolfinecka
16. únor 2014

Ahoj holky,
pomohl některé z vás INOFOLIC nebo NOSIFOL s otěhotněním?

Moc děkuji za odpovědi

Rolfinečka

nazka
1. únor 2016

@propiska držím vám palečky. kolegyňce je 39 a snaží se už dva roky.. ale nevzdává se 🙂

estel22
1. únor 2016

Zeny viete ze sa blizia fasianky treba spravit sisky co tak si vyhodit z kopitka zabavit sa vipnut mysel a ono to pride

propiska
2. únor 2016

@nazka ja se pomalu zacinam smirovat s myslenkou ze nam neni souzeny mit spolecne mimi ☹

janunulinka
2. únor 2016

@propiska já brala clost celý rok. Pokud u tebe nenastane efekt kvůli kterému ti byl podáván tak se musí vysadit. A neuvažovali jste o CARu? Nám se rok nedařilo, i přes clost a pregnyl a tak jsem se rozhodla nás objednat do Caru

propiska
2. únor 2016

@janunulinka nas mudr poslala na IVF jenze pojistovna to hradi jen do 38 veku zeny a jelikož me je uz 40 tak bysme to cele platily a rekli nam tam ze pripadna lecba plus jeden pokus by nas prisel na cca 70-75000 a to my opravdu dat nemuzeme ☹

janunulinka
2. únor 2016

a IUI by u vás nešlo?
@propiska

propiska
2. únor 2016

@janunulinka tam ho asi nedostanu...

estel22
2. únor 2016

To jA ked som mojmu vravela ze ked sa nepodari pojdeme na vysetrenia asi sa zlakol a jak sa chytro posnazil na prvi sup Staci postrasit

propiska
2. únor 2016

@estel22 my sme se o tom bavili ale neuspesne... No ja to tento mesic mam nejaky divny v neděli sem to dostala vcera sulny jak hrom a dnes jen minimálně jinak mivam. Menzes silnou a dlouhou 6-7dni nevim co si o tom mam myslet...

dasa.77
2. únor 2016

@propiska nervy,psychika..... taky to znám

estel22
3. únor 2016

@propiska too su nervy a psichika na upravenie mensez je infolik tak mi to vravel gyndar a na otehot je nosifol aj mne zABRAL JEDNO BALENIE STACILO

janunulinka
3. únor 2016

@propiska kam ho nedostanete? Jako že vám ho u vás neudělají, nebo manžela 🙂

propiska
3. únor 2016

@janunulinka na dalsi vysetreni nebo pak na umela olodneni...

propiska
3. únor 2016

@estel22 ja mam na tento mesic uz doma clostik tak uvidim... Dekuji za podoru, moc si toho vážím

janunulinka
3. únor 2016

@propiska jako manžela tam nedostanete? Pokud ano tak to je mě líto ☹

propiska
3. únor 2016

@janunulinka ano pritele nikam nedostanu.. On ma sve dve deti u sebe a ja taky sve dve deti u sebe ale chteli sme mit aspin jedno společné a to nam asi neni souzene...

janunulinka
3. únor 2016

@propiska tak v tom případě nechápu, když chcete společné dítě, že přítel tam odmítá jít a řešit to. Můj partner, když to nejde tak sám navrhl, že se objedná na spermio, kdyby byla chyba u něho, abych do sebe nemusela cpát clostylbegyt.

propiska
3. únor 2016

@janunulinka je to slozitejsi...a ja ho chapu...

janunulinka
3. únor 2016

@propiska jenže ono to nemusí jít kvůli jeho bloku. A vy do sebe zbytečně cpete sajrajty ☹ Spermie u mužů se mění každý den a hodně dělá při snažení i psychika ☹

propiska
3. únor 2016

@janunulinka to ja vsechno vim... :(

propiska
4. únor 2016

@estel22 dnes zacinam brat clostik... Snad to k něčemu bude... A jak se citis ty...

estel22
4. únor 2016

@propiska no pomali odznievaju ranne mevolnosti uz pomaly citim aj pohyby plodu kedze jevto tretie tehotenstvo 16.2ma cakaju testy tak mam obavy insk dobre

propiska
4. únor 2016

@estel22 urcite bude vse v poradku... Hlavne se opatruj...

estel22
4. únor 2016

@propiska dik aj ty nemysli tolko na to lebo ani hormony nie su sranda ja som rada ze ma to obislo ale ked to inak nejde ako to snazas

propiska
4. únor 2016

@estel22 snazim se na to nemyslet... No uvidime... Dekuji za tvou podporu

nazka
5. únor 2016

@estel22 mně říkal doktor, že inofolic a nosifol je jedno a to samé a ať beru to, co seženu v lékárně. Tak mám inofolic.Měla jsi kliku, že zabral okamžitě, gratuluji 🙂

estel22
5. únor 2016

@nazka neni to jedno nosifol ma ine zlozky a nosifol ine precitaj si letacik povie ti to kazdi doktor infol na 1000perc upravuje ms a normalne snas
Zenie je ses osem mesiacov mne pomohol osmy

estel22
7. únor 2016

@propiska tak jako sa mas

juliemichal
7. únor 2016

@estel22 ahojky jakpak se máš a co u tebe nového? 🙂 já jsem dnes 7DPO a od 3DPO mám hojný hustý bílý výtok a taky mě občas pobolívá v podbříšku což jsem nikdy po ovulaci neměla 😀 tak jsem zvědavá jak to všechno dopadne 🙂 kéž bych zítra našla na testíku dušíka a bylo by potom všechno v pořádku 🙂 co bych za to dala 🙂 a pokud mi ms dojde tak si chci koupit zase inofolic,ten mi pomohl 🙂 2 měsíce jsem ho brala a hned jsem otěhotněla,ale dopadlo to bohužel tak jak to dopadlo ☹ ☹

estel22
7. únor 2016

@juliemichal no ja som nervozna cakaju ma testy odbery vridene vady plodu a cakam kedy ucitim prve pohyby plodu