Pomohl některé Inofolic nebo Nosifol s otěhotněním?

rolfinecka
16. únor 2014

Ahoj holky,
pomohl některé z vás INOFOLIC nebo NOSIFOL s otěhotněním?

Moc děkuji za odpovědi

Rolfinečka

tess007
23. únor 2016

Infolic mi vuuubec v ničem nepomohl.Bohuzel! 😅 😅

babilen
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
estel22
1. bře 2016

Inofolic je na upraveni ms

nazka
2. bře 2016

doktor mi říkal, že inofolic je stejné složení jako nosifol (že je jedno, co si koupím). každopádně já jsem brala jedno balení inofolicu a hned úspěch 😉

barcci85
2. bře 2016

Já brala nosifol 3 měsíce - jsou to vitáminy B a kysleina listová, s inositolem. Vitamíny B mají vliv na snížení homocysteinu v těle, který může způsobovat řadu nemocí... nejsem si jistá, zda mi k mimču pomohlo jen toto, ale určitě to bylo tělu prospěšné. Při braní jsem cvičila metodu Ludmily Mojžíšové (za doprovodu školené RHB) a brala toto. Otěhotněla jsem 4 měsíc snažení, ale markantně se mi zlepšil cyklus a od té doby jsem i méně náchylná na virozy atd (tuk, tuk, tuk)....za zkoušku nic nedáš.

klarka9595
9. bře 2016

Ahoj holky mám dotaz loni v létě jsem přišla samovolně o miminko tetka mám hrozný strach ze se to bude opakovat :( tetka se se s přítelem začali snažit.. Začala jsem brát jeden balíček inoficilu dene. Ms jsem dostala ale mám hrozně křeče do podbřišku.. Tak jsem si udělala test a byli tam dvě je možné abych byla tehu?? K doktorce jdu příští týden.. Ale bojím se :(

nazka
9. bře 2016

@klarka9595 možné to rozhodně je ;)

klarka9595
9. bře 2016

I když trošičku spinim vážně jen trochu..

barcci85
9. bře 2016

@klarka9595 já špinila týden a to pořádné. Myslela jsem že se mi rozjíždí ms. Po týdnu nic a pozitivní test. Mazala jsem k dr., která vše potvrdila z krve a dala léky (už si nepamatuji jmeno) na to špinění. Do týdne jsem přestala a dnes mi tu chrni brouček můj 😊😉

klarka9595
9. bře 2016

@barcci85 děkuji za odpověď jsem tedy zvědavá jak to dopadne.. Ale zpráva mě docela uklidnila.. Tak budu doufat že to bude tehu 🙂

barcci85
9. bře 2016

@klarka9595 není zač... Hlavně to nepodceň. Pokud by se to zhoršilo vyhledej dr s tím ze mas podezření na těhotenství ale špiniš. Snad mas rozumnou dr... Ta moje (zná mě výtečně a ví, že jsem měla roky potíže s hormony) nic nepodcenila a dala léky. Časem, když se malý narodil, mi přiznala, že si myslela že s tím budeme mít potíže a ze to ze se to povedlo relativně rychle považuje za malý zázrak.
Takže klid,odpocivej,ale kdyby něco, jeď 😉

klarka9595
10. bře 2016

Ahoj holky tak jsem dnes byla u lékaře mám hormon hcg 74,4 prý je to moc nízký hormon aby šel plod vidět.. Ale znáte to nervy pracuji jelikož jsem dostala MS a mám strach aby to nebylo mimo a nebo že to při MS odešlo zítra jdu na další odběry tak se uvidí co dál.. Pokut mi stoupne hladina tak si mě tam nechají pokut klesne pojedu dóm..

sarusa
12. bře 2016

@babilen ahoj,prosím máš ještě na prodej? Mám zájem,děkuji

karolinachuda95
12. bře 2016

Já těhotenství neplánovala vůbec, Inofilic jsem začala užívat kvůli problémům s menstruací a nyní mám čtyřměsíčního chlapečka. Takže věřím, že Inofolic určitě dokáže pomoci.

katkavfr
13. bře 2016

@klarka9595 ahojky tak jak dopadli další odběry?

katkavfr
15. bře 2016

Ahoj holky teď je inofolic v akci v dr max za 319.- ale kdyby někdo měl na prodej za pěkný peníz tak mam zájem 😉

estel22
21. bře 2016

Tak ahoj holky mi zaciname 16 tyzden chvala bohu testy na dawnom ayndrom a rastep vylucene tak uz sa konecne trosku zacinam tesit a premislam nad vybavickou uteka to ako voda

asim900
22. bře 2016

Ahojky holky mám dotaz, pomohl vám Inofolic? dneska jsem siho koupila a už jsem si vzala první sáček 🙂 mooooc prosím zkušenosti děkuji 🙂

dasa.77
22. bře 2016

@asim900 stačí si projít pár stran dozadu 😉

propiska
23. bře 2016

@asim900 ahoj me ne a to sem ho do sebe lila 8 mesicu a nic...

estel22
23. bře 2016

Lepší je nosifol aj mne pomohol

estel22
12. dub 2016

Tak dievčatá som v 20tt ubehlo to ako voda dnes sono zdá sa že mimi je chvala bohu v poriadku rastie a vyvíja sa a ja len priberam a uz citim aj prve pohyby tesim sa ked citim ako kope jups

shannondrake
12. dub 2016

Holky myslíte, že se vyplatí brát nosifol i když se teprva začíná snažit? Menstruace je každý měsíc v rozmezí 25 - 30 dní, ovulační bolesti probíhají.

jirikova
12. dub 2016

ahoj holky, taky mám Nosifol na prodej, pokud byste měla některá zájem 🙂

hanickatoma
12. dub 2016

@shannondrake zkus zezacatku treba obyc kyselinu listovou, stoji par kacek 😉 k tomu si kup v lekarne kontryhelovy caj, pij od prvniho dne ms do ovu, zvysuje delozni sliznici 😉 komplexnejsi vitaminy muzes nasadit vzdycky 🙂

barcci85
12. dub 2016

Holky,nosifol nemusíte prodavat kdyz už treba neplánujete otehotnet apod. Je to jen smes vitaminu,ktera je telu prospěšná všeobecně 😊... Ja ho mám doma a občas beru jen tak. Je to plný vitamínů B,kys.listové, zinku...a těch nebo nikdy dost 😊

shannondrake
12. dub 2016

@hanickatoma

Komplexní vitaminy jo, spíš jsem myslela kvůli tomu inositolu. Beru kyselinu listovou super od naturvity a kontryhelovou čaj se chystám pít tento měsíc 🙂

zuzatrhal
13. dub 2016
Uživatel zuzatrhal je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od zuzatrhal.

Ahojte holky, za mě teda jednoznačně Fertility blend a rovnou balení pro páry 😀 Užívali jsme oba dva poctivě pár měsíců a zadařilo se 😉 Zlanařila mě na to gyndařka, že je to klinicky testované a má výborné ohlasy od pacientek 😉 Zkuste, já na fertility nedám dopustit 😉

estel22
14. dub 2016

@propiska ahoj tak ako sa dari

propiska
14. dub 2016

@estel22 ahoj porad stejne, porad nic, ja uz vazne nevim ☹. A co ty co miminko.