Pomohl vám Clostilbegyt k miminku a kolikátý cyklus?

petanevesta
31. kvě 2012

Chtěla jsem se zeptat, jestli Vám Clostík pomohl k mimču a kolikátý cyklus....jestli jste měli při užívání nějaký vedlejší příznaky a případně jestli jste u toho měly i nějaký další gynek. problém, třeba PCO atd....? Jen mě to zajímá, protože jsem ho začala tenhle cyklus poprvé brát (2tablety denně), tak bych si ráda dodala optimismu 😉

dinnuska
18. kvě 2013

Ahoj Holky a clostik je i pro holky co mají PCO? děkuju

kamino
18. kvě 2013

Mam PCO a Clostik pomohl na prvni cyklus spolecne s Pengrylem. Takze super 😉

ja95
2. čer 2013

koupím Clostilbegyt i pár tbl.a prošlé datum nevadí.
Nabídněte.

hela82
2. čer 2013

Mne Clostilbegyt zpusobil hyperstimulacni syndrom. Dostala jsem ho bez Pregnylu. Hlavne se nenechte odbit a trvajte na folikulometrii kazdy cyklus. Ja se nechala ukecat ze to neni potreba a skoncila jsem v nemocnici a nasledovala 1/2rocni pauza v hormonalni stimulaci 😠

kettynka1234
2. čer 2013

Ahojky, dám ti optimismus 🙂 já brala jeden cyklus a druhý jsem měla dvě čárky na testu ( na přirozené otěhotnění jsme měli minimální šance. Mám s toho dvojčátka 🙂

ivarei
2. čer 2013

Nepomohl, brala jsem ho 2x půl roku, nakonec máme děti po IVF.

lumixii
7. čer 2013

Mě zatím nepomohl, první cyklus mám za sebou a bez úspěchu. 😒

acik85
10. čer 2013

Mě prozatím také nepomohl. Měla jsem ho první cyklus a bohužel bezz úspěchu ☹

darazv
10. čer 2013

Mne tiez zatial nepomohol akurat som vo faze druhy cyklus a zajtra idem na 13DC na UZ tak snad druhy,tretí cyklus zabere 🙂

jankaander
10. črc 2013

Prosím info,byla jsem 14 deny cyklu na utz a mudr řekl,že prášky zabraly a že během dvou dnů se uvolní vajíčko,to bylo 4.7. má ještě cenu se snažit?díky

brrnacka
23. črc 2013

Clostilbegyt mi před lety hned v prvním cyklu pomohl. Mám už téměř dospělého syna 🙂 Teď budeme zkoušet za pár dní znovu..

jasminecek
26. črc 2013

Nepomohl, měla jsem ho dva cykly, po prvním braní jsem otěhotněla ale následně potratila a po druhém už se nezadařilo. Otěhotněla jsem až pů roku poté, co jsem ho vysadila.

arte.p
6. srp 2013

Ahoj! Mi bohužel zatím také nepomohl - užívám jej 4. cyklus 3.-7. DC a folikuly žádné nebo narostou později (21. DC), proto budu užívat 3 tbl denně, ale bojím se, že budu mít cysty 😒 Mám před posledním pokusem IUI a když se nezadaří tak hned IVF. Ať Vám reaguje lépe než mi 😉

favofrenki
6. srp 2013

Nepomohol měla jsem ho 3cykly a nic. Poprvé jsem otěhotněla díky kontryhelovému čaji a podruhé díky kapkám gynex

pinuska25
8. srp 2013

Ahojky taky chceme aby se nám rodinka rozrostla,jen nám to nejde.A tak jsme dostali Clostík 1 tabletu 2krát denně.Zítra polikáme první tabletku.Tak snad pomůže...

vera_p
23. srp 2013

Ahoj mě clostilbegyt taky nepomohl napoprvé, ale mám úžasného pana doktora, a po "propíchání vaječníků" jsem ho brala jenom jeden cyklus a po třech měsících od zákroku čekáme dvojčata 🙂

alcron
25. srp 2013

ahoj, když jsem držela v rukou recept na Clostyl a nejake ty injekce navic bylo mi hrozne, ze zrovna ja musim jit do chemie. Je mi 39l , ano temer za 5 min 12.ale rok beru jen zdrave bylinky a "zazračný"doplnek Nosifol , chlap zdravej jak řípa a ja to mam určitě blokle nekde v mozku. Dobra jdu do toho, cystami uz stejne trpim, takže čeho se bát.. jen doufat. Holky je vás dost, co jim to po Clostiku vyšlo, tak třeba budu i já mezi Vámi🙂

elvira
25. srp 2013

Brala jsem ho půl roku a nepomohl. Otěhotněla jsem v době, kdy jsem nebrala vůbec nic. 🙂

vlajka1
25. srp 2013

Brala jsem dva cykly a neotehotnela. Vedlejsi ucinky jsem nemela.

hanslova
26. srp 2013

Ahoj holky prosím vás nezbyl někomu clostík???Snažíme se o druhé mimi už několik měsíců a nedělaj se mi folikuli,tedy zůstávají malé.Doktor mi ho slíbil,ale až na říjen:(((A já bych už ho radší zkusila v září.Můžete mi některá pomoct prosím prosím prosím??

ivisrozdrb
27. zář 2013

4 pokus se zadařil s clostylbegytem a utrogestanem. 🙂
Rok předtím jsme byli na IVF v Brně, odkud nás těsně před vyndáním zralých vajíček poslali domů! měla jsem počkat 2 až 3 měsíce a jít na operaci a pak přijít znovu na IVF, ale jiný gynekolog mi to rozmluvil, že zkusíme nejdřív prášky a pak se uvidí, zkoušeli jsme 11 měsíců různé, pak pomohl clostylbegyt!
takže mi šťastně čekáme 😀 😅 🙂

kustka
1. říj 2013

Ahojky, mě pomohl hned v 1. cyklu (žádné vážné nežádoucí účinky jsem neměla, jen taková ta klasická bolest před ovulací). MOje MUDr. mi říkala, že víc než 2 cykly nestimuluje, že pokud to nezabere, tak bude asi problém jinde- ale vím, že každý to má trochu jinak. Taky mi říkala, že je důležité sledovat folikulometrii, aby těch vajíček nevyrostlo extrémně moc, že je to potom velké riziko (prasknutí a vylití do břišní dutiny). Otěhotněla jsem po 2 letech snažení, ještě jsem to zkombinovala s homeopatií, jógou a gelem na výživu spermií (kvůli manželovým výsledkům)- takže podle mě dobrá kombinace, už jsme po tom čekání nevěřili, že se to povede 🙂 😉

fridushka
11. říj 2013

Tak ja jsem zacala jist taky clostik, mam PCO a je mi 27let, prvni cyklus zatim nevysel, druhy cyklus uvidime, snad se zadari. N.U. zati clostiku nemam,,

04092010
15. říj 2013

fridushka: jsemna tom stejně. Je mi 25, po 7letech braní HA a půlročním snažení mi jiný gyn. diagnostikoval PCOS.
1.pokus s Clostilem nevyšel, ted beru podruhé Clostík a k tomu mi dal Pregnyl (1 injekci den před "stykem" v den D). Už mám pro jistotu termín na konzultaci do CARu.

suzik161
15. říj 2013

Ahoj holky, tak mě to čeká příští cyklus, tudíž možná příští týden, první cyklus s clostíkem, s utrogestanem již 4. tak uvidíme, co se bude dít..doufám že se to podaří. Je mi 26 let a mám anovulační cykly a PCO asi. Takže super kombinace. ☹

bureska
15. říj 2013

ahoj holky, mně pomohl. Otěhotněla jsem po třetím cyklu co jsem ho brala.

batusi
18. říj 2013

ahoj holky, pročetla jsem si tuto diskuzi, ale chtěla jsem se Vás zeptat, v jakých dávkách jste jej braly? 2x denně jednu nebo 1x1 tbl.?Děkuji

rezi81
19. říj 2013

Ahoj, 2 roky jsme se pokoušeli o mimi a nic, v lednu 2011 jsem to začala řešit se svojí doktorkou, 5 měsíců trvalo, než jsme se dopracovali k diagnoze anovulační cykly. Dostala jsem clostilbegyt a hned první cyklus se zadařil. Máme 1,5 starýho klučinu. Tento měsíc jsem ho dostala znovu, brát ho budu od konce října, tak snad se opět zadaří. Jinak vedlejší účinky skoro žádný, jenom jsem se hodně zavodňovala. I jsem řídila auta. Poprvé jsem brala 1 tabletu denně, teď mám brát 2 tablety denně.

nadja73
19. říj 2013

brala jsem ho 3 mesice a nepomohlo. nakonec jsem otehotnela 3x prirozene bez leku a doktorske pomoci.

itworks
21. říj 2013

Ahoj, brala jsem teď clostil první cyklus 1-0-1, pak byl ultrazvuk a tam 3 folikuly, z toho jeden dominantní 🙂 takže zabral jak měl, byl mi píchnut pregnyl na vyvolání ovulace a teď beru utrogestan 1-0-1 a zatím čekám, jestli z toho bude vytoužené miminko 😕 snažíme se rok a půl, v únoru jsem měla biochemické těhotenství, tak aspoň víme, že se už jednou podařilo 😝 jinak co se týče vedlejších účinků, tak clostil - večer a ráno poruchy vidění, ale až poslední den užívání a po utroši jsem tak na 1 -2 hod utlumená a unavená (utroš ale polykám na radu dr). Ale dá se to vydržet, horší je to zostřené vidění. Je to prý normální, ptž jsou to silné léky a máš nárok i na nemocenskou. Přeji Ti hodně štěstí, aby se mimi povedlo 🙂