• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Pomohl vám Clostilbegyt k miminku a kolikátý cyklus?

4. března 2017 
Dobrý den, sháním clostilbegyt nabídněte, čtu, že to pomohlo, jsem už zoufalá pět let se snažíme s manželem o mimčo, máme za sebou veškerá vyšetření i umělá oplodnění, bez úspěchu, chtěla bych vyzkoušet toto i když vím, že je to riziko díky
28. pro 2013 ve 20:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alenkka35 předepíše ti to tvůj gynekolog.... on nasadí i od jakého dne začít....
1. led 2014 ve 20:58  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Holky a testuje ty si při užívání normálně ovulaci?Na příbalovém letáku ovulač. proužků jsem se dočetla, že výsledek může být ovlivněn :unamused:
5. únor 2014 v 18:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
mám zasebou 3 cykly s clostilem a nepomohl :-/ uvidíme co bude dál...
4. bře 2014 ve 12:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky. Nabízím clostilbegyt jedno a pul balení. Cenu nabidnete :slight_smile:
12. bře 2014 ve 20:18  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, přidávám se k těm, kterým pomohl clostilbegyt hned první cyklus, po roce snažení mi lékařka předepsala tyto léky, dávkování jedna tableta denně, no a v květnu čekáme dvojčátka:slight_smile: Může to býl clostilem, ale můžou to být i geny (v rodině máme dvojčata).
14. bře 2014 v 11:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky :slight_smile: sice nevím o jaky přípravek se jedná,ale mě k těhotenství pomohl femigard a i několika mým kamarádkám... je to funkční roztok z bylinek.... :wink:
14. bře 2014 ve 12:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte :slight_smile: chcem sa spýtať po akej dobe snaženia sa a konkrétne na základe coho lekár predpisuje clostil? chystam sa 2. cyklus na folikulometriu a premyslam ci uz mozem lekara poziadat o predpis. snazime sa uz asi 3/4 roka po spontannom potrate.. ovulacia vraj minuly cyklus prebehla, ale nic z toho.. mavam pred ms spinenie aj 4 dni.. no a stale sa nedari..
dakujem!
18. bře 2014 ve 12:33  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
My se snažíme přes rok a půl.Po roce jsem chtěla spermiogram. Manžel s tím neměl problém.Bral to jako automatiku.Ten vyšel parádně.Ani moc ani málo.Nasadil mi clostilbegyt (3-7DC).Folikul dorůstá 22-25 mm někdy i dva. Ted jsem byla na HSG což je zákrok při kterém se zjistí tekutinou zda jsou vejcovody průchodné.Zákrok vůbec nebolel.Dali mi automaticky narkozu.Nastoupila jsem v 8, na sál jsem šla v půl 9 a o půl 1 jsem byla vzhůru.Bez jakýchkoliv bolestí. Hezky jsem se vyspala Mám pravý vejcovod ucpaný ,ale podle doktora to vůbec nevadí.Stačí jeden k otěhotnění.Říkal, že po tomhle zákroku otěhotní 1/3 neplodných žen.Tak jsem zvědavá.Dneska mám ovulku a jsem z toho už celá hin.Neustálé nucené snažení se mi začíná příčit,ale co bych pro mimi neudělala,že.Spím pomalu jak netopýr s hohama hooore. Dal mi další prášky 1200kč na měsíc.No super Do toho kyselinu listovou jsem jak nějaký závislák ted se máme pokoušet 3 měsíce s lékama a pak bude další postup.
9. dub 2014 v 15:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj spritelem sesnazime o prvni miminko doktro mi predepsal clostik zacala sem ho brat od 5dne mestruacniho cyklu a po dobu 5dnu dneska se dobrala ma porad bolesti vpodbrisku a je mi spatne deuji za vas nazor
21. dub 2014 v 19:01  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak já brala 3 cykly a měla jsem k tomu i utrogestan. Pomohl mi jen k zavratim, pocitu na zvracení a +2kg nahoře. K miminku bohužel ne.
22. dub 2014 v 15:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojda, clostil jsem brala také tři cykly, sice pomohl na ovulku, ale těhotenství neklaplo, pouze vedlejší účinky v podobě návalů horka...
22. dub 2014 v 17:22  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Dnes jsem si ho vyzvedla v lékárně, doufám, že zabere.. přeju také hodně štěstí a trpělivosti :slight_smile:
30. dub 2014 v 17:58  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Já ho brala první cyklus a hned //, ale jsem teprv na začátku tak se uvidí, jak to dopadne :slight_smile: věřím že bude vše jak má :slight_smile:
4. kvě 2014 v 08:39  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
Ahoj, já clostillbegyt beru už dost dlouho na to,abych mohla teda taky něco přidat. Minulý rok jsem zapadla hned první cyklus,ale bohužel mimoděložně ,te'd začínám znovu 3 cyklus a zatím nic :( ale vajíčka mi rostou tak velké,že mi je pregnylem praskají,tak uvidíme snad se zadaří,ale co se týče růstu vajíček ,tak mi pomáhá,ale je pravda,že přibírám, mám motání hlavy a je mi na blinkání a někdy mě bolí aji v podbříšku.....takže tak z mé zkušenosti,přeji všem mnoho štěstíčka k miminku
14. kvě 2014 v 15:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, tak mě clostík nepomohl bohužel...dva cykly jsem brala - první (1-0-1), druhý (1-1-1) + pregnyl - ani jeden úspěch ! :confounded: bohužel, nevím, kde je chyba, partner je pořádku .. takže teď chvíli klid a v září CAR Brno :frowning2: ( údajně vajíčko dozraje, ale neuvolní se tak,jak by mělo-já to teda nějak nechápu,ale prý to tak je :confused: )
20. kvě 2014 v 07:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, potřebuji radu. Brala jsem clostík 4 – 10DC. Dneska jsem 20DC – ovu test stále negativní. Už skoro týden mě pobolívají vaječníky. Dnes už je to trochu na hranici snesitelnosti. Cyklus mám díky Estrimaxu a Duphastonu 28 dní. Máte některá zkušenosti podobné jako já?
30. črc 2014 v 10:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Keď som ho brala prvýkrát, tak sa zadarilo na tretí pokus, no potom som o mimi prišla. Keď som ho brala znovu asi po 3/4 roku, tak mi nezabral vobec. A keď som ho brala tretí krát, teraz nedávno, tak sa síce folikuly vytvorili, ale neotehotnela som :unamused:
30. črc 2014 v 10:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobry den. Uz pres dva roky se s manzelem snazime o miminko. Pani dokrotka mi davala nejake prasky na oteh.,ale nezdarilo se. Chtela jsem se zeptat jake mate s tim zkusenosti vy?.. Ja je mam zacit 5 den menses a brat je 5 dni v kuse 1 tobolku 2x denne. Cetla jsem situ na forum docela dobre recenze na clostik ale cetla jsem ze mohou vzniknout i dvojcatka... Po tech dvou letech snazeni mam strach ze se nezavede s clostikem :( jake mate vy s tim zkusenosti? Docela mi na tehotenstvi a miminku zalezi. A prosim kdyztak o rady. Dekuju velice. :slight_smile:
14. srp 2014 v 00:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Brala jsem 2 měsíce,otěhotněla jsem až ten třetí měsíc,co jsme zkusili bez clost. Na utz mi mudr tvrdila,že žádná ovulace neproběhla,ale už jsem byla těhu. Nyní jsem v 6.měsíci.
19. srp 2014 v 16:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky...jsem 14 měsíců po porodu, do roka jsem kojila..po 6ti nedělí jsem měla menstruaci..pravidelně půl roku. A pak konec. Jsem stále bez MS. Teď se snažíme o druhé miminko...a doktor mi předepsal---Clostilbegyt.. měla jste to tak některá
taky...?? aby mi vyvolal MS dostala jsem včeličku..a ted tedy čekám. Měla jste to některá podobně...bez MS a pak jste otěhotněli??
25. srp 2014 ve 12:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, snad mě za tuhle asi blbou otázku neukamenujete. Už mě ale nebaví každý měsíc čekat jestli ms přijde nebo nepřijde, vždycky přijde mrcha jedna. :( Chci tomu nějak napomoc. Tak teď k otázce Dr mi asi před půl rokem předepsal clostylbegyt na úpravu cyklu, neměla jsem vůbec ms atd. Pomohl snad okamžitě. No a ještě ho doma mám tak se chci s Vámi poradit, třeba s tím máte některá i zkušenost, jestli bych si ho tenhle cyklus 5.-9.DC mohla vzít bez vědomí dr? Díky za rady
30. říj 2014 ve 13:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vím, že si ho tu holky na netu různě kupjí, ale já osobně bych to nedělala bez vědomí lékaře. Proč se s ním raději neporadíte?
11. lis 2014 v 10:38  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, vím, že je to asi hloupá otázka, ale taky mám předepsaný Clostilbegyt, budu ho brát za 4 dny a mám ho brát 5 dní. Kdy je podle vás nejlepší se vrhnout na výrobu miminka až těch 5 prášků doberu :slight_smile: Díky za rady.
19. lis 2014 v 19:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj,měla bych prosbu :slight_smile: Clostíky jsem začala brát cca 4 týdny zpět :slight_smile: Ale brala jsem je ještě s antibiotiky ( měla jsem průdušky) paní doktorka říkala že to nevadí a at je beru :slight_smile: poslední týden jsem jiná nepoznávám se :/ zvětšili se mi prsa a bolí mě bradavky ( týden před menzes mě bolívali ale né takhle moc). Jsem rozežraná :/ normálně jsem byla zvyklá jíst 2-3x denně,ale teď jim pokaždé co to jde. např. ráno když vstávám do práce tak si dám jídlo,pak o svačinové přestávce si dám další což je tak asi 3 hod. od prvního jídla,pak oběd ( který mi vůbec nestačí a musím si ještě pak něco dát) a pak když přijdu domů dám si větší sváču a pak večeři. Přijdu si pořád unavená,usnu po 6 večer a vstávám až v půl5 ráno do práce + to že se v noci občas vzbudím hladová a jdu něco zobnout. Ke všemu jsem náladová,rozčílí mě vše jak to není hned podle mě, bývám i dost podrážděná,dost dlouho jsem se snažia otěhotnět a nic,tak doufám že Clostík zabral.Co si myslíte vy?
30. lis 2014 v 15:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj,

jen se chci podělit a získat trochu naděje. Měla jsem teď první cyklus s clostilbegitem a už jsem si myslela, že se na mě štěstí usmálo, ale jak se nakonec ukázalo tak mi právě hormony posunuly menstruaci o týden pozadu, takže zase nic. Snažíme se s manželem rok a už z toho začínám fakt docela šílet!! Chci se zeptat, ted druhý cyklus se normálně berou 2 tablety a nebo mám zůstat u jedné jak u prvního cyklu? A ještě se chci zeptat, jestli vám taky doktorka nasadila hned hormony aniž by vám udělala hormonální profil?
3. pro 2014 ve 20:35  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, přidávám se k vám. Clostík jsem začala užívat teď v sobotu. Je to můj první cyklus, kdy ho užívám a doufám, že se brzo zadaří.
Dle MUDr.ovulace probíhá v pořádku, i horm.profil ovulaci odpovídá, jen mám tedy nižší hladiny progesteronu, tak říkal, že zkusí trochu ovulaci podpořit a případně mi v lednu přidá ještě utrogestan, pokud se do té doby nezadaří.
8. pro 2014 v 11:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, ráda se s vámi taky podělím o užívání tohoto léku. Po vysazení HA mi menstruace nepřišla půl roku. Potom následovaly dvě vyvolávací injekce a nic. Zjistilo se, že problém je v postavení mého těla a k ovulaci (a tedy i menstruaci) by u mě nedošlo více jak max. 3x ročně - takže pravděpodobnost na přirozené početí byla opravdu malá. Doktor mi tedy nasadil Duphaston na vyvolání menstruace a v návaznosti na to mi předepsal Clostilbegyt na 3 dny. Chtěl ověřit, zda opravdu nemám problém s tvorbou vajíček. No a vajíčka rostla a to na obou stranách, takže zabral na 100% okamžitě. Jenže ani po 20 dnech se žádné neuvolnilo :( (chodila jsem na prohlídku 2x týdně). Tak jsme to zatím nechali být s tím, že potom půjdu na narušení obalů až budu chtít. No a na další kontrole jsem zjistila, že jsem v 15 týdnu těhotenství :D Vajíčko se muselo uvolnit až tak 22. den a hned se zadařilo :D Nyní už jsem u konce 6.měsíce...

Každopádně, když doktor zjistil, že lék zabral tak mi odmítl ho předepsat znovu, protože by potom mohl způsobit velké bolesti ve vaječnících atd. Prostě viděl, že zabral jednou a problém je jinde. Rozhodně bych ho asi nebrala sama bez porady s lékařem, ikdyž je fakt, že když došlo k menstruaci, tak u vás došlo i k ovulaci a tam by ten problém být neměl, stejně ale raději opatrně...

maikysl - já bych si troufla říct, že se zadařilo ;) já měla totiž tyto příznaky taky. Hlavně to nalévání prsou a bolest bradavek. Ikdyž jsem myslela, že to patří k nežádoucím účinkům toho léku. Jinak jsem tedy neměla příznaky absolutně žádné...

8. pro 2014 v 16:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Poznámka admina: “prodej léků”
8. pro 2014 v 16:59 • dasenka888
Ahoj holky, 14 měsíců jsme se snažili o mimi, ovulace dle ovu testů byla každý měsíc pravidelně 16DC, cyklus 28 denní pravidelný, přesto se nedařilo. Dr. mi nasadil Clostík a hned první cyklus se povedlo :slight_smile: pěkný den
9. pro 2014 v 06:45  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek